מחפש לדעת כמה עולה קנייה והתקנת סורגים?

כמה עולה התקנת סורגים?

כמה עולה

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, ריכזנו עבורכם מחירון קנייה והתקנת סורגים מעודכן לשנת 2020 ולאחריו מדריך צרכנות נבונה בשם : כל מה שצריך לדעת לפני שמזמינים סורגים לבית.

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של חברות סורגים בישראל, מדובר על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

ייעוץ והצעת מחיר ללא עלות וללא התחייבות!

חוסכים לך זמן וכסף!

באתרנו שירות החוסך את הצורך לחפש חברות סורגים, שירות בקש הצעת מחיר הינו ללא עלות וללא התחייבות, משאירים את הפרטים כאן באתר ועד 3 חברות סורגים יחזרו אליכם טלפונית לייעוץ והצעות מחיר, בדרך זו תקבלו תשובות לכל שאלה שיש לכם ועל הדרך תעשו גם השוואת מחירים.

סוגי סורגים וטווחי מחירים

מחירון מומלץ

מחירון סורגים עודכן בתאריך 04.02.20

ט.ל.ח

 

כמה עולה סורגים?

 

טווחי מחירים למ"ר

סורגי מיגון ישרים וקבוע
500-1,000 ש"ח

סורגי בטן קבועים
600-900 ש"ח

סורגי מיגון מתקפלים
700-1,000 ש"ח

סורג שקוף
1,200-1,500 ש"ח

סורג לממ"ד
700-1,300 ש"ח

סורגים לילדים
300-700 ש"ח

תיקון סורגים
200-500 ש"ח

פירוק סורגים
150-300 ש"ח

 

כל מה שצריך לדעת לפני שמזמינים סורגים לביתסורגים לחלונות – למה זה כל כך חשוב?

התקנת סורגים חזקים הינה פעולה חשובה ביותר, בעיקר בבתים בהם מתגוררים ילדים צעירים, בין מגוון הסוגים של סורגים לילדים נגד נפילה מהחלון ניתן למצוא את חברות טף סורג, טרלידור, אל סורג, סורגית ועוד.

באמצעות הסורגים הבטיחותיים שמשווקות החברות הללו יכולים ההורים להיות רגועים, להפחית את המתחים ולמנוע סיכונים רבים, ביניהם חלילה סיכון חיים. כמו כן, הסורגים אינם פוגעים במראה החלל.

ניתן למצוא מגוון סוגים של סורגים כמעט בכל הבתים המשותפים. כמו כן, ניתן למצוא סורגים לחנויות, סורגים לעסקים, סורגים למשרדים ועוד.

באמצעות סורגי בטיחות ניתן לבצע מיגון נגד פורצים שכן מעבר לקושי לפרוץ את הסורגים מהווה הסורג גורם הרתעה.

אנשים רבים אשר עוברים לדירה חדשה נוטים לדחות או לוותר על התקנת סורגים לגמרי במטרה לחסוך כספים, אנשים אלו מניחים כי במידה וישמרו על הזהירות לא יאונה להם כל רע.

הנחה זו שגויה משום שלא ניתן לצפות את העתיד וודאי שלא ניתן לצפות התנהגות של ילדים קטנים.

חשוב להבין כי סורגים הינם חלק בלתי נפרד משמירה על הבטיחות של בני הבית וכמו שרוכשים מעקה למדרגות, רשתות לחלונות, סורגים לדלתות וכו' יש להקפיד להתקינם.

חשוב להתקין את הסורגים בחדרים של הילדים ובכל החלונות האחרים שנמצאים בדירה.

 

סוגי סורגים

 

ניתן למצוא בשוק מגוון סוגים של סורגי ביטחון, ביניהם קיימים: סורגים ממתכת, סורגים שקופים, סורגים מתקפלים, סורגים קבועים מפלדה ועוד. במידה ומזמינים סורגים ממתכת רצוי להזמין סורגים אשר עשויים ממתכת מגלוונת אשר נצבעת בצביעת אבקה בתוך תנור.

סורגים אלו יהיו עמידים במזג אוויר קיצוני משום שהם יכללו מעטה אשר מגן עליהם מקורוזיה.

סורג שקוף יהיה בטיחותי, לא יחסום את הנוף וישמור על המראה הנקי של החלל.

את המסגרת של הסורג השקוף ניתן לצבוע בגוונים שונים כך שהסורג ישתלב עם מראה הבית.

סורגים מתקפלים יכללו מערכת נעילה וצילינדר מיוחד ותהיה להם מסילה בעלת פתחי ניקוז בשילוב ניקוי עצמי.

אנשים שרוכשים סורג מתקפל יכולים לפתוח את הדלת או החלון בלי לראות את הסורג. סורגים קבועים מאלומיניום או סורגים קבועים מפלדה ניתן למצוא בכמה סגנונות – ניתן למצוא סורגים בסגנון ישר או סורגים בעלי בטן.

הסורגים הללו יעברו טיפול אשר יגן עליהם מפני חלודה.

נוסף על סוגים אלו ניתן למצוא סורגים מעוצבים. הסורגים המעוצבים יתאימו בין היתר, לחדרי ילדים ויצרו תחושה נעימה ורגועה בחלל.

בין העיצובים השונים ניתן לבחור בסורגים עם צלליות של פרחים, חיות ודמויות שונות. ניתן לשנות את העיצובים לפי רצונו של הלקוח.

סוג נוסף של סורגים הינו סוגרים מיוחדים- סורגים אלה יהיו ניידים- ישיבתם על גלגלים תאפשר למשתמש להזיז אותם כך שיהיה ניתן להשתמש בהם בכמה מקומות.

את הסורגים הללו ניתן לשנות- אפשר לשנות את המראה שלהם ואת מספר הסורגים.

המטרה של הסורגים המיוחדים היא להגן על אזורים שונים.

 

יתרונות וחסרונות של סורגים מתקפלים וסורגים קבועים

 

סורגים מתקפלים מאפשרים לבעלי הבית לצאת ולהיכנס מהפתח ולכן הם מתאימים ליציאה אל המרפסת. כמו כן, מספקים הסורגים המתקפלים הגנה על החלונות של החדרים ולפעמים ניתן להתקין אותם באופן עצמאי.

היתרונות של הסורגים הקבועים הם שניתן למצוא אותם בעיצובים רבים וצורות מגוונות ומכיוון שאין להם מסילות שיש להצמיד לקיר ניתן להתקינם במרחק מהמבנה.

החסרונות של הסורגים המתקפלים הוא המחיר שלהם- הסורגים הללו עשויים להיות הרבה יותר יקרים מהסורגים הקבועים. כמו כן, עובי המוטות, הצבעים, הצירים והמתכת קבועים, זאת בניגוד לסורג המתקפל שניתן לצבוע במגוון צבעים.

נוסף על כך, החוזק של הסורגים תלוי באמינות ובחוזק של המנעול וברגע בו קיבע המתקין את הסורגים לקיר לא ניתן להיכנס או לצאת מהפתח.

 

בחירת הסורגים – דגשים חשובים

 

אם החלטתם לרכוש סורגים לבית יהיה עליכם לבדוק האם המרווח בין הסורגים אינו רחב יותר מכ- 10 ס"מ. כמו כן, חשוב לבחור סורגים אשר עשויים מחומרים איכותיים.

סורגים אשר עשויים מחומרים איכותיים לא ידהו, לא יחלידו, יהיו עמידים בפני מזג אוויר קיצוני ויחזיקו מעמד למשך זמן רב.

כדי לבצע את הבחירה הנכונה יש לרכוש את הסורגים ממסגרייה איכותית ובעלת מוניטין אשר תספק אחריות ותבצע את ההתקנה בצורה בטוחה ומקצועית.

רכישת סורגים ממסגרייה מקצועית תאפשר לכם ליהנות ממגוון סורגים מעוצבים אשר עומדים בכל תקני הבטיחות ועשויים מחומרים איכותיים בלבד. כמו כן, תוכלו לקבל מאנשי המקצוע טיפים אשר יסייעו לכם לשמור על הסורגים.

 

איך אוכל למצוא את הסורגים המתאימים לי?

 

מי יכול להמליץ לי על סורגים איכותיים לבית? עכשיו עם שלומי הקטן זה חובה

מגוון סוגי הסורגים מאפשר לכל בעל בית לבחור בסוג הסורגים המתאים ביותר, ולכן, לפני שתערכו את החיפוש מומלץ לעצור לרגע ולחשוב עם עצמכם מהם הצרכים שלכם. לאחר מכן, תוכלו לפנות אל הסביבה הקרובה שלכם ולבקש חוות דעת על מפעל מתכת אשר משווק סורגים או על מסגריות שונות.

בני המשפחה, החברים, המכרים או הקולגות אליהם תפנו יוכלו למליץ לכם על סורגים מברזל, סורגים ממתכת ועוד ויוכלו להמליץ לכם על מסגריות שונות.

 

חיפוש בין חברות הסורגים

 

כמו כן, תוכלו לערוך חיפוש באינטרנט ולבחון אתרים שונים של חברות, בין החברות הללו תוכלו למצוא את אל סורג עבודות מסגרות, טרלידור, מסגריית נעמן ועוד מגוון חברות מובילות בתחום הסורגים.

כאשר תבחנו את האתרים, בדקו כמה זמן קיימת כל חברה, האם היא משווקת מגוון סוגים של סורגים, האם היא מקפידה לייצר את הסורגים מחומרים איכותיים, האם היא מספקת שירותי התקנה, האם הסורגים עומדים בכל תקני הבטיחות, האם החברה מספקת אחריות, היכן ממוקמת החברה, האם האתר מכיל קטלוג סורגים אשר מציג תמונות של סורגים, האם החברה משווקת סורגים נפתחים, סורגים שקופים, סורגים קבועים מפלדה, סורגים למרפסת וכו', מהי עלות סורגים ועוד.

כדי לדעת האם מחיר הסורגים סביר רצוי לבדוק כמה עולה סורגים. תוכלו לערוך את החיפוש באמצעות הקלדת המשפט: "סורגים השוואת מחירים", לקבל תוצאות רלוונטיות ולבצע השוואה.

 

לפתוח את הסורגים אל עבר הפורמים

 

נוסף על כך, תוכלו לגלוש באתרים אשר עוסקים בתחום. תוכלו להקליד בשורת החיפוש את המשפטים: "מסגר מומלץ פורומים", מסגריה מומלצת פורום", "סורגים לבית המלצות פורומים" ועוד ותמצאו פורומים רבים.

גולשי הפורומים יוכלו לספק לכם מידע רב- יוכלו לספק לכם מידע על מתקין סורגים מומלץ, יוכלו להמליץ לכם על חברות מקצועיות אשר משווקות מגוון סוגי סורגים, יוכלו להמליץ לכם על חברות שמספקות סורגים מבצעים ולסייע לכם לחסוך כספים, יוכלו לענות לכם על השאלה: "איך לבחור סורגים לדירה?", יוכלו להמליץ לכם על מעצב פנים מנוסה ועוד.

 

בדקתם? בחנתם? הגיע הזמן לבחור

 

לאחר שתבחנו את מבחר הסורגים הקיימים בשוק, תבדקו מאילו חומרים הם עשויים, אילו עיצובים קיימים, כמה הם עולים, תבדקו האם מתקין הסורגים הינו מקצועי ובעל ניסיון וכו' תוכלו לבצע את הבחירה הנכונה ביותר עבורכם וליהנות מסורגים בטיחותיים ומעוצבים.

 

פניות אחרונות
סורגים
סורגים שקופים
נתניה והסביבה
08/02/2021 14:53:11
סורגים
התקנת סורגים במחיר לא
יקר
רמת גן - גבעתיים
02/02/2021 13:19:53
סורגים
פירוק סורגים סלון והרכבה קומה שנייה
נתניה והסביבה
17/07/2020 15:26:02
סורגים
פרוייקט 16 דיירים
הצעת מחיר לסורגים שקופים..
אזור המרכז
29/06/2020 10:27:30
סורגים
2 חלונות וויטרינה
רמת גן - גבעתיים
07/05/2020 16:59:33
סורגים
סורגים ורשתות דירה חדשה סיום בניה יולי 20
אשקלון
07/05/2020 11:13:29