מחירון התעמלות לתינוקות

 

כמה עולה התעמלות לתינוקות?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, בדף זה תמצאו מחירון חוג התעמלות לתינוקות מעודכן לשנת 2020.

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של מפעילי חוגים להתעמלות תינוקות בישראל על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

הבהרה חשובה : כרגע באתר כמה עולה אין אפשרות לבקש הצעת מחיר לחוגי התעמלות לתינוקות מאחר שאין לנו כרגע נותן שירות מומלץ בתחום.

 

כמה עולה להירשם לחוג התעמלות תינוקות?

 

חוג התעמלות תינוקות: 150-200 ש"ח (מחיר לחודש)

ט.ל.ח

 

טיפים עבור חוגי התעמלות לתינוקות - להזיז את עצמך

 

אז מאיזה גיל צריך להכניס את העובדה שאנשים נבראו כדי לזוז אל המח? פעם היה נהוג לחכות לגיל בית הספר ולשיעורי התעמלות הממלכתיים. היום הורים לא מסתפקים בכך, כמובן- ואם לא לספור את שיעורי התעמלות להריון (דהיינו- החיים לפני הלידה) אז הגיל המומלץ להתחיל התעמלות לתינוקות יכול להיות צעיר למדי- כמעט צמוד ללידה.

 

נו, מתי אפשר?

 

קיימים חוגי התעמלות לתינוקות רבים ולכל סוג של חוג התעמלות לתינוקות- את הגיל ומגבלות ההתחלה שלה. למשל, מדריכי שחיית פעוטות מתחילים לקבל את החיילים הקטנים החדשים לשורותיהם כבר החל מגיל 4 חודשים ולעיתים, אפילו החל ממשקל 6 קילו בלבד- הראשון מבניהם. השהות, השתעשעות וגם התעמלות במים לתינוקות הרי אינה זרה להם- אחרי הכל הם בדיוק בילו 9 חודשים בתוך מים. הפעילות המאומצת מפתחת את השרירים מחד אך גם נוגסת בעלייה במשקל- שהינה קריטית בגיל הזה ולכן ההגבלה.

 

פחות מאומץ

 

אבל לא כל חוגי התעמלות לתינוקות הם זוללי אנרגיה כמו שחיה לתינוקות או התעמלות לאימהות ותינוקות במים וקיימים גם סוגים אחרים של חוגים לתינוקות שנועדו יותר להנאת הפעוט ולהעמקת הקשר בינו לבין האם. כך למשל חוגים מסוימים של התעמלות אחרי לידה משלבים התעמלות עם תינוק- לעיתים משתמשים בהם בתור משקולות (להרים, לסובב או להרכיב את התינוק על הברכיים) ופעמים אחרות פשוט מסתגלים לנוכחותם כמו בהליכת אמהות עם עגלות.

 

רק בשבילו

 

עוד סוגים של התעמלות לתינוקות אפשרית הינה התעמלות התפתחותית לתינוקות. אלה יכולים להיות חוגים של תנועה התפתחותית לתינוקות בסגנונות שונים, כולל עיסוי תינוקות, בייבי יוגה ועוד. רמת המעורבות של התינוק נקבעת בהתאם לגילו ולמידת שיתוף הפעולה שלו ולעיתים- ייתכן שיהיה פאסיבי לגמרי או אקטיבי למדי. התעמלות לתינוקות כוללת שלל סגנונות התעמלות לגיל הרך וכדי שאת והקטן שלך תיהנו ותרוויחו ממנו משהו (בעיקר אם מדובר על חוג התעמלות לגיל הרך כטיפול לעיכוב התפתחותי) כדאי שתמצאי את מה שמתאים לשניכם מבחינת אופי החוג, אופי המדריך, המחיר וכמובן- האופי שלכם. אל תלכו על חוג פאסיבי אם שניכם אקטיביים למדי או על חוג קשה ופיזי אם אתם רק רוצים קצת מגע מלטף.

 

צוות כמה עולה מקווים שהצלחתם ללמוד על נושא חוג התעמלות לתינוקות ולהבין את טווחי המחירים.

 

לכל בקשה או שאלה נשמח להשיב על שאלותיכם ולסייע לכם, אנא פנו אלינו באמצעות צור קשר כאן באתר ונשמח לעזור.

 

מאחלים לכם למצוא את נותן השירות המקצועי והאדיב באזור מגוריכם.