בקשי הצעת מחיר בקליק להשתלת שיער

מחירון השתלת שיער

 

כמה עולה לעשות השתלת שיער?

 

 

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, ריכזנו עבורכם מחירון השלת שיער מעודכן לשנת 2020 ולאחריו מדריך צרכנות נבונה בשם : "הכל על השתלת שיער בישראל."

 

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של השתלות שיער בישראל, מדובר על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

 

ייעוץ והצעת מחיר ללא עלות וללא התחייבות!

 

 

חוסכים לך זמן וכסף!

 

באתרנו שירות החוסך את הצורך לחפש חברת השתלת שיער, שירות בקש הצעת מחיר הינו ללא עלות וללא התחייבות, משאירים את הפרטים כאן באתר ועד 3 חברות השתלת שיער יחזרו אליכם טלפונית לייעוץ והצעות מחיר, בדרך זו תקבלו תשובות לכל שאלה שיש לכם ועל הדרך תעשו גם השוואת מחירים.

 

סוגי השתלת שיער וטווחי מחירים

 

 

מחירון השתלת שיער עודכן בתאריך 07.09.20

ט.ל.ח

 

כמה עולה השתלת שיער?


טווחי מחירים השתלת שיער

2,500-5,000 $

 

 

מדריך השתלת שיער


נשירה של השיער – למה?

בעיית נשירת שיער היא בעיה כאובה ומוכרת, עבור גברים, נשים ואפילו ילדים ותינוקות. להתקרחות ולנשירת שיער יכולות להיות סיבות רבות, חלקן ניתנות לטיפול וחלקן בלתי הפיכות. שיער דליל יכול להיות תורשתי, ולהישאר דליל במידה זהה לאורך כל שנות חיי האדם. בכל מקרה של נשירת שיער – נשירת שיער בהריון, נשירת שיער לאחר לידה, נשירת שיער אצל ילדים, נשירת שיער אצל תינוקות – יש לפנות אל רופא עור מומחה שיער, שימליץ על סדרת בדיקות לאיתור מקור הבעיה. לעיתים קרובות מדובר במחסור בברזל או במחלות עור הקרקפת, הניתנות לטיפול. מקרים של התקרחות פתאומית, או נשירת שיער מהירה דורשים ביקור אצל רופא מומחה, לפני כל טיפול בתכשירים.

 

נשירת שיער גברים, נשירת שיער נשים


לקרחת הגברית צורות שונות, אך לכולן משותפת תחושה לא נעימה אצל מרבית הגברים. חלק מן הגברים בוחרים לאמץ את הקרחת כחלק מן המראה, אולם רבים אחרים מבקשים למצוא פתרונות שונים, עד הפנייה אל תהליך השתלת שיער. קיימים בשוק תכשירים שונים נגד נשירת שיער, נגד התקרחות, וכאלה המסייעים בעידוד צמיחת השיער ובמניעת התקרחות. היעילות שלהם שנויה במחלוקת, אך הם פופופלריים מאוד.

 

עקב הריונות, לידות ומסיבות הורמונליות שונות, גם נשים סובלות מנשירות שיערות ומהידלדלות השיער. מניעת נשירת שיער חייבת להתבצע בשיתוף עם רופא עור מומחה שיער, שידע לאתר את מקור הבעיה ולהמליץ על טיפול נכון.

 

השתלות שיער – מה עושים?


קיימות שיטות שונות להשתלת שיער, המבוססות על העיקרון של לקיחת תאי עור ושיער מחלקים שונים של הקרקפת, ושתילתם בחלקים הקירחים. ניתן להתחיל בתהליך השתלת שיער מגיל 25, שאז ניתן לצפות באופן התפשטות הקרחת ובצורה שבה מתרחשת נשירת השיער. השתלת שיער נחשבת להליך כירורגי, המבוצע תחת הרדמה מקומית. ככל שחולפות השנים משתכללות טכניקות השתלת שיער, והמראה המתקבל לאחר השתלה הוא טבעי יותר, באחוזי הצלחה גבוהים ומרשימים. טיפולי השתלת שיער לגברים נפוצים מאוד, אך גם קיימים גם טיפולי השתלת שיער לנשים, המבקשות ליהנות ממראה שיער מלא ומטופח.

 

מדריך נשירת שיער


עוד מתקופת הפלישתים, בימי שמשון ודלילה, לשיער הראש יש חשיבות גדולה למראה הכללי ואפילו לדימוי העצמי שלנו. נשירת שיער נובעת מגורמים שונים, ואין כל צל של ספק שמדובר בתופעה מטרידה, לא נעימה ובעיקר מטרידה. החדשות הטובות הן כי מדובר בתופעה הניתנת לטיפול ושינוי מהותי אפילו בטווח הזמן המיידי.

 

נשירת שיער – איך מזהים נשירה מוגברת?


המבחן הוא מאוד פשוט. קחו את יד ימין, פתחו את האצבעות והעבירו אותן על קצוות השיער שלכם. כעת הביטו על היד, האם מופיעות שערות? אם לא, הכל בסדר. שערה אחת, בדקו שוב וקוו שהיד תהיה נקיה בפעם הבאה שתעבירו אותה על קצוות השיער. שלוש שערות ויותר? אתם חווים נשירה מוגברת.

 

את בדיקת הנשירה ניתן לבצע גם על ידי סיור בבית. חפשו את השערות שלכם על הכרית שישנתם עליה, במגבת שהתנגבתם בה, על מברשת השיער שלכם ואפילו בחור הביוב במקלחת שלכם. במידה שאתם סובלים מנשירה, תצליחו להבחין בשיער שלכם בכל מקום אפשרי. תופעה לא נעימה, כבר אמרנו.

 

נשירת שיער – למה זה קורה לנו?


גברים ונשים סובלים מנשירת שיער בעוצמות שונות בתקופות כאלה ואחרות במהלך השנה.

 

הסיבות לנשירת שיער הן לא מעטות ואנחנו נמנה כמה מהן:

 

1. תזונה לא מאוזנת ומחסור בברזל וויטמין B12 : אחת הסיבות העיקריות להופעת תופעת הנשירה היא מחסור בויטמינים וברזל. על מנת לשלול סיבה זו לחלוטין יש להתייעץ עם דיאטנית על תפריט התזונה שלכם ובמקביל להיוועץ עם רופא המשפחה. על ידי בדיקת דם פשוטה, רופא המשפחה ידע אלו חוסרים תצטרכו להשלים במידה ובאמת קיימים כאלה.

 

2. חפיפה מוגזמת של השיער: תחזוקה של שיער בריא נעשית על ידי חפיפה של שלוש עד ארבע פעמים בשבוע. בכדי לשמור על שורשי השיער, חשוב לשמור על שכבה דקה של שומן הקרקפת. שכבה זו תשמר אך ורק אם תמנעו מחפיפה יום יומית.

 

3. שימוש במרכך או מסיכות על שורשי השיער: תפקידו של מרכך השיער הוא לפתוח את קצוות השיער שהסתבכו זה בזה, או במילים אחרות "קשרים", ולהקל את פעולת הסירוק. הטעות הנפוצה היא מריחת המרכך לכל אורכו של השיער החל מהקרקפת. חשוב לזכור כי כדי לשמור על שורשי השיער חזקים, יש להימנע ממגע מרכך , מסכה, או חומרים כימיים אחרים בשורשי השיער. לעומת זאת, עיסוי הקרקפת בשמפו עוזרת לניקוי הקרקפת והוא מאוד מומלץ.

 

4. שטיפה לא טובה של חומרי שיער: במידה ואתם מורחים על השיער חומרים שונים (מוס, ג'ל, מרכך, ספריי) חשוב לשטוף את השיער היטב במהלך החפיפה. הקפידו לסיים את תהליך החפיפה רק לאחר שווידאתם שהשיער שלכם נקי לחלוטין מכל חומר כימי.

 

5. מצב רוח: מצב הרוח שלנו משפיע באפן ישיר על מראה השיער שלנו. שימו לב, כשהתחושה הכללית שלנו לא טובה השיער מרבה יותר לנשור.

 

6. מים קשים: המים הקשים במדינת ישראל פחות בריאים לשיער שלנו. זאת הסיבה שאחוז הגברים הקרחים בישראל גבוה יותר ממדינות שונות בעולם.

 

7. חילופי עונות: בעונות המעבר, האביב והסתיו השיער נוטה לנשור יותר.

 

8. גיל: אין מה לעשות, בסופו של דבר שיער ראשנו מסגיר גם את הגיל שלנו. ככל שהגיל עולה השיער נוטה יותר לנשור.

 

נשירת שיער – איך מטפלים?


ישנם שלל טיפולים למניעת נשירת שיער וחיזוק שורשי השיער:

 

• טיפול חיצוני: הטיפול הנפוץ הינו חפיפה בחומרים יעודיים למניעת נשירה וחיזוק שורשי השיער.

 

• טיפול חיצוני אינטנסיבי: במספרות השונות תוכלו לקבל טיפולים למניעת נשירה בחומרים חזקים יותר שאינם ניתנים למכירה לצרכן הרגיל.

 

• טיפול פנימי: לאחר היוועצות עם רופא משפחה או מטפל רפואה אלטרנטיבית תוכלו לקבל מרשמים לתרופות או תוספי תזונה שיהפכו את השיער לבריא יותר.

 

• תספורת: לעיתים השיער נושר מהסיבה הפשוטה שהשורשים אינם יכולים לשאת אותו. תספורת מדורגת תעזור למנוע את הנשירה.

 

נשירת שיער – מתי כדאי להיוועץ עם מומחה?


כדאי ורצוי לגשת למומחה ברגע שמתגלה נשירה מוגברת של קצוות השיער. זכרו: במקרה של נשירה מוגברת הזמן הוא קריטי. ככל שתזהו את התופעה מהר יותר כך תוכלו למנוע אותה ולטפל בה באופן מיידי.

 

כמה עולה השתלת שיער?


עלות השתלת שיער נעה סביב כמה אלפי דולרים, בהתאם לאזור הכיסוי ולמורכבות הטיפול. כדי למנוע מראה מלאכותי של הקרקפת, או פגיעה בעצב, מומלץ לבצע השתלת שיער רק אצל רופא עור מומחה להשתלת שיער ומניעת התקרחות, שידע כיצד לבצע את הטיפול בצורה הטובה ביותר. בכל מקרה יש להבין כי מדובר בתהליך ארוך וממושך, ולא בטיפול מהיר ומיידי.

 

צוות כמה עולה מקווים שהצלחתם ללמוד על נושא השתלת שיער ולהבין את טווחי המחירים לפי סוגי הטיפולים.

 

לכל בקשה או שאלה נשמח להשיב על שאלותיכם ולסייע לכם, אנא פנו אלינו באמצעות צור קשר כאן באתר ונשמח לעזור.

 

מאחלים לכם למצוא את נותן השירות המקצועי והאדיב באזור מגוריכם.

 

פניות אחרונות
השתלת שיער
אשמח להצעות מחיר
חיפה וחוף הכרמל
06/03/2022 14:25:02
השתלת שיער
לא משנה בשבילי העיר ... אכי חשוב איכות ההשתלה וכמובן המחיר , יכולתי ללכת לטורכיה אבל לא מתלהב
זכרון - בנימינה
25/10/2021 19:34:00
השתלת שיער
אבקש הצעת מחיר והסבר מפורט לכתובת המייל שברשותי
[email protected]

תודה רבה
אזור המרכז
07/01/2020 23:23:29
השתלת שיער
השתלה ברמה גבוה
רמלה - לוד
21/02/2015 20:10:31
השתלת שיער
שלום. מעוניין בהצעת מחיר עבור השתלת שיער
חולון
06/02/2015 15:04:08
השתלת שיער
השתלת שיער כמה עולה?

דימונה
25/11/2013 20:40:34