בקש הצעת מחיר בקליק להשלמת בגרות בתנ"ך

מחירון השלמת בגרות בתנך

כמה עולים קורסים להשלמת בגרות בתנ"ך ?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה ? ריכזנו עבורכם בתחתית הדף מחירון מלא ומקיף עבור השלמת בגרות בתנ"ך.

לא משנה איפה בארץ תרצו ללמוד לבגרות בתנ"ך...? במרכז, בשרון, בדרום, בצפון או בשפלה כאן תוכלו לקבל הצעות מחיר עבור לימודים מאזור מגוריכם.

מלבד מחירון הקורסים להשלמת בגרות בתנ"ך תמצאו גם דילים שווים, מבצעים וקופונים למגוון רחב של קורסים נוספים במגוון תחומי לימוד.

 

מחירון השלמת בגרות בתנ"ך

מחירון השלמת בגרות בתנ"ך בקליק

כמה עולה השלמת בגרות בתנ"ך?

 

השלמת בגרות בתנ"ך

גם השלמת בגרות בתנ"ך היא חלק ממקצועות החובה, ולכן נפוצה ביותר בקרב תלמידי השלמת בגרויות. רבים ניגשים להשלמת בגרות בתנ"ך, המחייבת רמה של שתי יחידות לימוד לצורך קבלת תעודת בגרות מלאה. לימודי השלמת בגרות בתנ"ך הם לימודים מרתקים, הכוללים סוגיות שונות בתולדות העם היהודי, הבנת הטקסט המקראי כולל קטע unseen ועוד. השלמת בגרות בתנ"ך יכולה להיות לקראת מועד קיץ או לקראת מועד חורף.

 

טיפים להצלחה

• השלמת בגרות בתנ"ך הוא תהליך המוכר כמעט לכל חייל או חיילת משוחררת בישראל. תעודת הבגרות, כידוע לכולנו, משפיעה יחד עם ציון הפסיכומטרי על סיכויי הקבלה של מועמדים ללימודי השכלה גבוהה. תהליך השלמת הבגרות יביא את התלמיד להשגת תעודת בגרות מלאה, המשמשת מרכיב עיקרי בקבלה ללימודי המשך אקדמיים וגם מהווה סף כניסה למשרות ולמקומות עבודה במשק הישראלי.

• אופיו ורצינותו של האדם נמדדים בפרמטרים רבים, וכאשר מדובר בצעירים בוגרי תיכון, תעודת הבגרות היא אחד החשובים שבהם. אולם גם מי שלא הצליחו בבגרות בתנ"ך יכולים ללמוד לבד לבגרות זו או לפנות אל לימודי השלמת בגרות בתנ"ך כבר במהלך השירות הצבאי או עם סיומו.

 

10 טיפים השלמת בגרויות - תנ"ך

כשהזכירו את שלמה המלך שאלתם אם הוא דמות חדשה במשחקי הכס? שדיברו על שמשון ודלילה ביקשתם בלי ספוילרים לפרקים הבאים?? כנראה שלא צלחתם את הבגרות בתנ"ך! אך אל דאגה, כל דבר אפשר לתקן! ולא, הכוונה היא לא שתקראו את הספרים!

ריכזנו למענכם 10 טיפים שיעזרו לכם להשלים את הבגרות בתנ"ך בדרך היעילה ביותר!

1. ממה מורכבת הבגרות בתנ"ך? - הבחינה בתנ"ך  נלמדת בהיקף של 2 יחידות לימוד וציון מעבר בה הינו תנאי לזכאות לתעודת בגרות מלאה! בנוסף, יש גם אפשרות להגביר ולהשלים ל5 יחידות לימוד! - אז מזה אומר 2 או 5 יחידות לימוד?
ממה בעצם הבגרות בתנ"ך מורכבת?:

2 יחידות לימוד

- חובה!
- משך הבחינה הינו שעתיים וחצי
- חומר עזר מותר הוא תנ"ך ללא פירושים אך מותר עם מפות.
- בחינה אחת בהיקף של 2 יחידות לימוד.
- 4 פרקים בבחינה: קטע שאינו נלמד, נושא "מלכים ונביאים", עלילות בראשית ונושאי חתך.
- משקל הבחינה הוא 100%.

5 יחידות לימוד

- לא חובה, מי שרוצה יכול להגביר!
- חומר עזר מותר גם פה, אותו דבר כמו 2 יחידות לימוד.
- 3 מבחנים נוספים, כל מבחן במשקל של יחידה אחת.
- אם בוחרים להשלים חלוקת הנטל בין היחידות תהיה: 2 יחידות לימוד = 40% וה3 הנותרות = 60%.


2. מתי מתקיימת הבחינה? - אז מתי בעצם מתקיימות כל הבחינות האלה? אז בבגרות בתנ"ך בהיקף 2 יחידות לימוד ניתן להיבחן פעמיים בשנה גם בחורף (ינואר-פברואר) וגם בקיץ (מאי-יולי) אך הבגרות בתנ"ך בהיקף של 5 יחידות אפשר להיבחן רק בחודשי הקיץ! ולכן דאגו להחליט מבעוד מועד לאיזה מועד אתם רוצים לגשת ומתי להתחיל את הקורס!

3.מוטיבציה - בין אם אתם לבד או בקורס, אתם תצטרכו להחדיר בעצמכם מוטיבציה!. לימוד לבגרות בתנ"ך טומן בחובו שינון חומר מקיף ורחב, ולכן לפני שאתם מתחילים כל תהליך שהוא לקראת השלמת הבגרות כדאי שתאגרו מוטיבציה כי זה אינו תהליך פשוט וקצר!

4. לבד או בקורס? - ובכן בכל השלמה לבגרות תמיד חושבים - למדתי את זה כבר, למה קורס? ובכן למידה עצמית הינה גם אופציה אך היא אופציה שאינה מתאימה לכל אחד. לפני שאתם קופצים ללמידה עצמית כדי שתענו לעצמכם על כמה שאלות: האם יש לי את המשמעת העצמית ללמוד לבד בבית? האם אוכל להתמודד עם כמות החומר לבד בבית? האם אני אסתדר בלי עזרה והנחיה? ובכן אם עניתם בחיוב על השאלות הללו כנראה שלמידה עצמאית זה משהו שטוב שתשקלו! אך בכל זאת זכרו: בקורס תקבלו עזרה זמינה, מורה מקצועי, חומר מעודכן להנחיות משרד החינוך, מערכת שעות מסודרת ומרתון מסודר ואינטנסיבי בסוף הקורס! אז בכל זאת, כדאי שתבדקו גם את אופציה של קורס מסודר.

טיפים 5-9 יעזרו לכם בבחירת מכון השלמת הבגרויות הכי טוב עבורכם!:

5. המלצות - לכל מוסד לימודים יש מוניטין ומידע על מוניטין מגלים מהמלצות! תוכלו למצוא המצלמות על המכון בביקורות באינטרנט או לקבל אותן ממכרים, משפחה, לקוחות קיימים, לקוחות לשעבר ועוד! מוסד לימודים בעל מוניטין טוב סביר להניח שהוא באמת טוב! אם ההמלצות שהגיעו לאוזניכן כוללות שירות אדיב ונעים, מקצועיות ברמה גבוהה מהצוות ומחיר הוגן אז המכון הזה זה המקום שתרצו ללמוד בו! המכון הזה גם סביר להניח שיעזור לכם להשיג את הציון המקסימלי שתוכלו להוציא!

6. השוואות מחירים - מכונים להשלמת בגרויות יש בשפע, רק בקליק אחד בגוגל תוכלו למצוא עשרות מכונים שמוכנים לתת לכם קורסים בכל המקצועות!. בגלל התחרות הרבה שנוצרה בגלל ריבוי העסקים נוצרו גם הפרשים במחיר ומלחמות מבצעים והנחות ואתם פה לנצל את זה! בנוסף, עלות כל קורס השלמת בגרויות היא מ3000 שקלים עד ל5000 שקלים! אלו סכומים שאינם זולים ולכן השוו מחירים ובחרו את המחיר המשתלם ביותר!

7. שירות ומקצועיות - אל תשכחו שכשאתם מתחילים ללמוד במכון פרטי להשלמת בגרויות בנוסף להגדרתכם כתלמידים אתם גם מוגדרים כלקוחות! ולקוחות אמורים לקבל שירות ומקצועיות שעומדים בתנאים הסטנדרטים! ומהם? אז שירות אמור להיות אדיב ונעים, דאגו שכשאתם באים למקום מתייחסים אליכם כפי שמגיע אליכם ולכל לקוח! ולגבי מקצועיות? דאגו שכל הצוות שיטפל בכם ובכספכם מוכשר לעבודה ומקצועי, החל מפקידת הקבלה (שצריכה להיות זמינה ושרותית) ועד לצוות המורים (9)!

8. צוות המורים - במקצוע התנ"ך חשוב שהמורה אשר ילמד אתכם בקורס לא רק יהיה בעל האסמכות הנדרשות והניסיון העשיר בלימוד המקצוע אלא שגם יהיה מומחה בתנ"ך! חשוב שהמורים אשר ילמדו אתכם גם יהיו שירותיים ומקצועיים ויהיו זמינים לשאלות, אדיבים ומוכשרים במקצוע שבחרו לחיים! תמיד זכרו, עדיף לשלם עוד קצת ולקבל מורה איכותי מאשר לבזבז את הכסף על מורה שלא יעזור לכם לממש את הפוטנציאל הלימודי שבכם!

9. טיפים לפני הקורס ולחיים בתוך הקורס  - קורס להשלמת בגרויות אורך כ3-4 חודשים! שזו תקופה ארוכה, מלחיצה ומעייפת ולכן הכנו לכם כמה טיפים קטנים לעבור את הקורס בשלום!:

צפו בסרטים - סרטי הוליווד הם אולי לא הדרך הכי טובה ללמוד בגלל אי דיוקים ואי הצמדות לסיפור המקורי אבל הם דרך לא רעה ללמוד בכללי מה קרה ומה והיה בלייב!.

ד"א סרטים בערוץ ההיסטוריה הם כן מדויקים ולכן שווה לכם לחקור על הנושא ולראות כל סרט שקשור בנושאי הלימוד!

קנו תנ"ך טוב - בבחינה מותר להשתמש בתנ"ך רגיל שאפילו מצורפות אליו מפות! ולכן לפני הקורס קנו תנ"ך שתוכלו להתרגל אליו ולהכיר אותו ושתוכלו להשתמש בו בזריזות בבחינה!

אל תשכחו את עצמכם - בכל הלחץ של הקורס תלמידים נוטים לשכוח את החברים, את התחביבים ואת המכון כושר ולכן דאגו לדאוג לעצמכם ולהשאיר זמן גם לחיים שמחוץ לקורס!

10. טיפים ליום הבחינה -  יום הבחינה הוא היום הכי מלחיץ ב3-4 חודשים שתעברו ולכן ריכזנו גם בשבילו 3 טיפים קטנים שיעזרו לכם לעבור אותו בשלום!:

תכוננו לוגיסטית יום לפני - שימו בתיק הכל יום לפני! שימו את התנ"ך שלכם, את הקלמר ואפילו את הרסקיו אם צריך! אל תתעסקו לוגיסטית בדברים בבוקר של יום הבחינה!

שנו שינה איכותית יום לפני - שנו לפחות 7-8 שעות שינה איכותיות יום לפני הבחינה! שינה היא קריטית לריכוז ולשליטה הרגשית שלכם אז דאגו לישון ללא הפרעות ביום שלפני!

אוכל! - הבגרות בתנ"ך היא ארוכה (טיפ 1) ועוד יותר גרוע אם אתם משלימים ל5 יחידות ולכן מצפה לכם יום קשה וארוך שבטח במהלכו יתעורר בכם רעב ולכן דאגו להביא פירות יבשים או בננות שיש בהם סוכרים מורכבים שמתפרקדים אחרי זמן רב ויוצרים ערנות ותחושת שובע וגם אל תשכחו להביא בקבוק מים!

עלות קורס הכנה לבגרות בתנ"ך

קורסי הכנה לבגרות בתנ"ך
-  2,000-3,000 ש"ח

ט.ל.ח

 

מחירון השלמת בגרויות

 

עדכונים אחרונים
מחירון הצטרפות לחבילות פלאפון
השוואת מחירים חבילות הצטרפות לפלאפון
מחירון הוט אינטרנט
מבצעי הוט אינטרנט
מחירון תואר ראשון ושני
מדריך מקיף ללימודי תואר
מחירון איתור נזילות מים
הכל על איתור נזילות מים
מחירון השתלת שיניים בשיטת all on 4
כל מה שצריך לדעת לפני השתלת שיניים בשיטת all on 4
מחירון עיבוי שפתיים
הכל על עיבוי שפתיים
מחירון מוצרי פרסום וקידום מכירות
מחירון מלא ומקיף עבור מוצרי פרסום וקידום מכירות.
מחירון השכרת רכב
מחירון השכרת רכב בקליק !