בקש הצעת מחיר להשלמת בגרות בפיזיקה

מחירון השלמת בגרות בפיזיקה

כמה עולה השלמת בגרות בפיזיקה ?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, ריכזנו עבורכם מחירון השלמת בגרות בפיזיקה מעודכן לשנת 2019 ולאחריו מדריך טיפים בשם : "10 טיפים השלמת בגרות בפיזיקה."

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של מוסדות לימוד בישראל, מדובר על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

חוסכים לך זמן וכסף! באתרנו שירות החוסך את הצורך לחפש השלמת בגרות בפיזיקה, שירות בקש הצעת מחיר הינו ללא עלות וללא התחייבות, משאירים את הפרטים כאן באתר ועד 3 יועצי לימודי השלמת בגרות בפיזיקה יחזרו אליכם טלפונית לייעוץ והצעות מחיר, בדרך זו תקבלו תשובות לכל שאלה שיש לכם ועל הדרך תעשו גם השוואת מחירים.

 

כמה עולה קורס הכנה לבגרות בפיזיקה?

טווחי מחירים

קורס 4 יחידות בפיזיקה:
4,000-6,000 ש"ח
   
קורס 5 יחידות בפיזיקה:
6,000-8,000 ש"ח

**מחירון עודכן בתאריך 25.07.19

ט.ל.ח

 

10 טיפים השלמת בגרות בפיזיקה

וקטור נשמע לכם כמו שם של חומר ניקוי? ידע במגנטיות מסתכם אצלכם בטכניקה נכונה להדבקת מגנטים למקרר? אז כנראה אתם צריכים להשלים בגרות בפיזיקה ומהר! אז בואו נתחיל בלאט ובזהירות ונאמר את הידוע מראש - הבגרות בפיזיקה היא אחת המורכבות והקשות מבין הבגרויות השונות ובנוסף לכך היא גם אחת הנחוצות כשמדובר בלימודים אקדמיים! אז מה עושים עכשיו? מאיפה תתחילו? הינה 10 טיפים שיעזרו לכם להתניע את המרוץ להשלמת הבגרות בפיזיקה!

1. ממה מורכבת הבגרות בפיזיקה? - הבגרות בפיזיקה נלמדת בהיקף של 3 יחידות לימוד או 5 יחידות לימוד, אז מה כל אחת כוללת?:
 

סוג מבחן בפיזיקה

3 יחידות לימוד

5 יחידות לימוד

כמה בחינות?

בחינה אחת

4 בחינות

משך בחינות

3 שעות

שאלונים א',ב',ג' - שעה ו45 דקות
כל אחד

שאלון ד' - שעתיים

נושאי הבחינות

מכניקה, חשמל וקרינה וחומר

א' - חשמל

ב' - מכאניקה

ג' - קרינה וחשמל

ד' - מעבדת חקר.  

חומרי עזר מותרים בבחינה

מחשבון (כולל מחשבון גרפי) ודף נוסחאות שמצורף לבחינה

מחשבון (כולל מחשבון גרפי) ודף נוסחאות שמצורף לבחינה

חלוקת משקל בין הבגרויות

בחינה אחת, 100% משקל

א' - חשמל - 30%

ב' - מכאניקה - 30%

ג' - קרינה וחשמל -  20%

ד' - מעבדת חקר - 20%

 

2. מתי מתקיימת הבחינה? - הבחינות לבגרות בפיזיקה מתקיימות רק בחודשי הקיץ! כלומר במאי-יולי!

3. מוטיבציה - הבגרות בפיזיקה היא מורכבת וקשה כפי שציינו, אז לפני שאתם מתחילים כל תהליך למידה לקראת הבגרות כדאי שתשבו עם עצמכם ותבינו האם אתם מוכנים לקראת חודשים של למידה אינטנסיבית וקפדנית. בשביל להצליח בכל דרך למידה שהיא ולצלוח את הבגרות חשוב שתהיו חדורי מוטיבציה להצליח וללמוד, בלעדי מוטיבציה בשפע סיכויי ההצלחה שלכם בבגרות הם נמוכים! אז כדאי שלפני שאתם עושים כל צעד שתתכוננו נפשית למסע לימודי מפרך ועיקש!

4. לבד או בקורס? -  כל מי שיש לו רצון להשלים בגרויות נתקל בתהייה הזו, האם ללמוד לבד או בקורס מסודר? ובכן יש יתרונות וחסרונות לכל שיטה:
 
 

יתרונות

חסרונות

ללמוד לבד

זול משמעותית

יותר גמישות בשעות הלימוד

אפשרות לעבודה
במשרה מלאה

מתאים רק לבעלי משמעת עצמית גבוהה

השגת כל חומרי הלימוד
העדכניים עצמאית

אין הנחיה של מורה ותמיכה נפשית
של איש מקצוע

ללמוד בקורס

יש הנחיה של מורה מקצועי ותמיכה
נפשית מצד איש מקצוע או מורה מנוסה

קבלת חומרים עדכניים ע"י
מכון הקורסים ללא מאמץ

מערכת מסודרת במסגרת מסודרת

לא זול, בין 3000-5000
שקל קורס

פחות גמישות בשעות הלימוד

פחות ניתן לעבוד
במשרה מלאה 

 

בכן ההחלטה האם ללמוד לבד או בקורס הינה לחלוטין לשיקולכם אך ההמלצה בפיזיקה שהיא ידועה כבגרות קשה ומאתגרת ושמכילה חומר לימודי רב, היא ללכת למכון להשלמת בגרויות ולהירשם לקורס מסודר - כך תוכלו למצות את הפוטנציאל הלימודי שלכם עד תומו


טיפים 5-9 יעזרו לכם בבחירת מכון השלמת הבגרויות הכי טוב עבורכם

5. המלצות - המלצות יכולות לבוא ממגוון מקורות, למשל: ביקורות באינטרנט, מכרים, משפחה, תלמידים לשעבר, תלמידים קיימים ועוד כל מקור שתחשבו עליו. המלצות יכולות לתת לכם גם מידע שלא יכולתם לדעת אחרת ועוד מידע לא משוחד ושימושי. חשוב שתזכרו שהמלצות לא שוות הרבה אם אינן באות ממקור אמין ורלוונטי! אז דאגו שהמקור הינו אמין, שההמלצה כיסתה את תחום השירות והמקצועיות בפרטיה ושהמקור הינו בא מתוך המערכת או קרוב אליה כמו תלמיד או איש צוות במכון.

6. השוואות מחירים - מכונים להשלמת בגרויות קיימים בשפע! וישנם אתרים מיוחדים המרכזים את כל המכונים הקיימים בדף אחד וכל מה שתצטרכו לעשות זה רק להשאיר פרטים ויחזרו אליכם! - כשהשיטה לקבלת הצעות מחיר שונות כ"כ פשוטה פשוט חבל שלא תשקיעו כמה דקות מזמנכם ותנסו למצוא את המחיר המשתלם ביותר עבורכם!

7. שירות ומקצועיות - עלות קורס יכולה להיות בין 4-7 אלף שקלים ומשתנה בהתאם להיקף יחידות הבגרות אותם תלמדו בקורס, אז חשוב שתוודאו שתקבלו תמורה הולמת לכספכם! אתם אולי תוגדרו כתלמידים אך אתם גם לקוחות ומגיע לכם שירות שכולל זמינות מזכירה בשעות סבירות ויחס אדיב מחברי הצוות וגם העברת חומר פרונטאלית מידי צוות מורים מקצועי ומיומן!
 

8. צוות המורים - בייחוד בלימודי פיזיקה, שזהו מקצוע מורכב שטומן בחובו כמויות מאסיביות של חומר, צריך מורה בקיא בכל חומרי הלימוד לבגרות בפיזיקה וגם בקיא במתמטיקה. מורה ללימוד פיזיקה חייב להתמחות בפיזיקה ולעבור הכשרה מתאימה ללימוד פיזיקה ולא בשום דבר אחר, ובנוסף חייב שיהיה לו ניסיון עשיר בלימוד פיזיקה ובהוראה בכללי!

איך תדעו שצוות המורים מוכשר מפסיק ויוביל אתכם להצלחה? שאלות פשוטות במכון הלימוד על השכלת המורים, בקשה לדיבור קצר עם המורים הרלוונטיים והמלצות ישיגו לכם את כל המידע שאתם צריכים! 

9. טיפים לפני הקורס ולחיים בתוך הקורס  - ובכן לגבי לפני הקורס: מקצוע הפיזיקה הוא פופולארי וידוע ולכן יש מידע בשפע לבגרות ולידע כללי באינטרנט, מומלץ לפני הקורס לברר כל מה שתוכלו כדי להקל עליכם ב3-4 חודשי הקורס הקרובים.

לגבי בתוך הקורס: ובכן חשוב שבתוך הקרוס תזכרו לשמר את התחביבים שלכם, לשמור על קשר עם חבריכם ולתחזק את כושר הגופני הנוכחי שלכם. הלמידה, בכל דרך, לבגרות בפיזיקה יכולה להיות מתישה ואינטנסיבית ולכן חשוב שתזכרו שיש חיים מחוץ לקורס ושתשמרו אותם.
 

10. טיפים ליום הבחינה -  בד"כ משלימי הבגרות בפיזיקה 5 יחידות נוטים לעשות את כל השאלונים ביום אחד, מה שיוצר יום אחד ארוך וקשה במיוחד! גם משלימי הבגרות ל3 יחידות לא יצאו בזול כי הבחינה הינה שלוש שעות שלמות ומתישות לא כולל הארכות זמן! ולכן הצפי הוא שלכל מי שייגש לבגרות יעבור יום קצת סיוט אז במיוחד בשביל זה ריכזנו לכם 3 טיפים מיוחדים ליום הזה!:

אוכל - יום הבחינה הוא יום ארוך ומעייף ולכן חשוב שתביאו אוכל אך את האוכל הנכון! רצוי להביא פירות יבשים או בננות שבהם הסוכרים הם מורכבים והם נותנים תחושת ערנות לאורך זמן.

התכוונו כבר יום לפני - הכינו תיק, שימו בקבוק מים במקרר, הכניסו את המחשבון לתוך התיק, שימו את הקלמר גם בתוך התיק, ארנק, תעודת זהות וכל מה שתוכלו לעשות לפני - עשו לפני! בבוקר שוכחים דברים, ממהרים, נלחצים ואז משלמים על כך אח"כ!

הירגעו! - הגעתם לרגע הזה אחרי עבודה אינטנסיביים של כמה חודשים טובים, הירגעו! אין מה לעשות עכשיו חוץ מלעשות את הבחינה ולהוריד את רמות הלחץ - הן כבר לא מועילות עכשיו!

 

*** מחירי השלמת בגרויות בפיזיקה משתנים באופן תדיר ולכן המחירון המומלץ הוא בעיקר אינדקצייה למחירי השוק בישראל, כאן באתר כמה עולה ניתן לקבל הצעות מחיר אמיתיות ומחייבות ממוסדות לימוד מומלצות ע"י גולשי האתר, לצורך כך יש למלא את טופס הבקשה להצעת מחיר ויועצי לימודי השלמת בגרות בפיזיקה יחזרו אליכם טלפונית לייעוץ והצעת מחיר לא מחייבת.

 

מחירון השלמת בגרויות