בקש הצעת מחיר בקליק להשלמת בגרות בספרות

מחירון השלמת בגרות בספרות

כמה עולים קורסים להשלמת בגרות בספרות ?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה ? ריכזנו עבורכם בתחתית הדף מחירון מלא ומקיף עבור השלמת בגרות בספרות.

לא משנה כמה יחידות לימוד בספרות אתם רוצים להשלים או לשפר...? ספרות 5 יחידות, ספרות 2 יחידות, כאן תוכלו לקבל הצעות מחיר עבור לימודים מאזור מגוריכם.

מלבד מחירון הקורסים להשלמת בגרות בספרות תמצאו גם דילים שווים, מבצעים וקופונים למגוון רחב של קורסים נוספים במגוון תחומי לימוד.

 

מחירון השלמת בגרות בספרות

מחירון השלמת בגרות בספרות בקליק

כמה עולה השלמת בגרות בספרות?

 

10 טיפים השלמת בגרויות - ספרות

תמיד תהיתם מי זו אנטיגונה? תמיד חשבתם שהספר בעל זבוב הוא מסע לעולם האנטומיה של כל הזבובים למיניהם? אז אולי הגיע הזמן להחדיר לראש שלכם קצת תרבות ולהשלים את הבגרות בספרות! ריכזנו עבורכם 10 טיפים שיעזרו לכם להתחיל את כל התהליך ולדעת כל מה שתרצו על איך להשלים את הבגרות! בהצלחה!

1. אז למקרה ושכחתם, מה זו בעצם בגרות בספרות? - הבגרות בספרות היא אחת ממקצועות החובה לקבלת בגרות, היא נלמדת בהיקף של 2 יחידות לימוד אך יש אפשרות להגביר ל5 יחידות, אם רוצים. מבנה הבגרות מרוכב מארבעה חלקים: שירה, סיפור קצר, נובלה או רומן, דרמה וקטע שלא נלמד (אנסין) ומשך הבחינה עצמה היא 2 ו45 דקות בהיקף של 2 יחידות ובהיקף של 5 היא נמשכת עוד שעה נוספת.

2. למה אני עושה בגרות בספרות? - ובכן הסיבות העיקריות  שפונים לשיפור או השלמת בגרות בספרות כי קבלת תעודת בגרות מלאה או שיפור ממוצע. אם רצונכם הוא להיות זכאים לתעודת בגרות מלאה אין להתחמק מהשלמת הבגרות בספרות ועל זה אין עוררין אך אם רצונכם לשפר ממוצע עדיף שתיגשו קודם לכן לפגישת ייעוץ לימודי שבד"כ ניתנת חינם במכונים להשלמת בגרויות או במוסדות ללא כוונת רווח לעידוד לימודים. בפגישת הייעוץ יכוונו אתכם לדרך הנכונה ויכול להיות שיחסכו לכם הרבה כסף.

3. מתי ואיך לגשת לבגרות - מתי לגשת: בחינת הבגרות בספרות מתקיימת גם במועד חורף (ינואר-פברואר) וגם במועד קיץ (מאי-יולי), בחירת המועד תלויה בכם אך קחו בחשבון שאם תרצו לעשות גם פסיכומטרי או להירשם ללימודים עדיף שתיקחו בחשבון את התאריכים הרלוונטיים של מועד בחינת הפסיכומטרי או מועד סיום ההרשמה למוסד.
איך לגשת: סיימתם 12 שנות לימוד או עברתם בגרות אחת לפחות בציון עובר (55 ומעלה)? אתם נקראים נבחנים אינטרנים וההרשמה לבגרות תעשה דרך התיכון שלמדתם בו.
לא סיימתם 12 שנות לימוד או לא עשיתם אף בגרות? אתם נקראים נבחנים אקסטרנים ותצטרכו להירשם דרך אחת מהשלוחות האקסטרניות של משרד החינוך כגון: שלוחת ירושלים טל: ‏02‎-6515913, שלוחת תל-אביב והמרכז טל: 03-6164022, שלוחת באר-שבע והדרום טל:‏ 08-6283291, שלוחת חיפה והצפון טל: ‏04-8645584.

4. ללמוד לבד או בקורס? - ישנן שני דרכים להתכונן לבגרות בספרות או כל בגרות לצורך העניין - ללמוד לבד בבית או ללמוד בקורס מסודר במכון. בלימוד עצמי אתם תצטרכו להשיג את החומר לבד או להירשם לקורס באינטרנט ללימוד הבגרות, בנוסף תצטרכו לברר עם עצמכם האם יש לכם את המשמעת העצמית לשבת לבד בבית וללמוד לבחינה. בלימוד בכיתה מסודרת במכון להשלמת בגרויות במסגרת קורס תקבלו את החומר מוכן ותצטרכו לעמוד ביעדים של הקורס בשביל להצליח. יש יתרונות וחסרונות לשני השיטות והכל תלוי בכם ובמה שאתם חושבים שמתאים לכם - המלצתנו היא ללכת לקורס מסודר מפני שלמרות שלמידה עצמאית הינה זולה משמעותית מקורס במכון, בקורס מסודר תקבלו מרצה מנוסה, תמיכה נפשית, תוכנית לימודים מסודרת, את כל החומרים לבגרות וסדר בלמידה.

טיפים 5-9 יעזרו לכם לבחור מכון לימודים בדרך השקולה והטובה ביותר:

5. המלצות - המלצות זו הדרך הכי טובה לתהות על קנקנו של מכון. כשאתם נרשמים לקורס אתם לא הופכים רק לתלמידים אתם הופכים גם ללקוחות ולקוחות יכולים להיות מרוצים או לא מרוצים. המלצה אובייקטיבית ואמינה יכולה לתת לכם תמונת מצב על המכון שלא יכולתם לקבל בכל תחקיר שתעשו. לקוח מרוצה הוא הלקוח שגם אתם רוצים להיות!

6. השוואת מחירים - כולנו זוכרים את התיכון כתקופת הטיפש עשרה שלנו שבה הלימודים לא היו הדבר הכי חשוב שיש ויש הרבה אנשים שהתוצאה הייתה אי זכאות לבגרות ואחרי ההתפקחות החליטו לנקוט בצעדים לשנות זאת ולכן נוצר שוק דיי מגוון של מכונים המציעים קורסים להשלמת בגרות. בחיפוש קצר באינטרנט אפשר למצוא המון מכונים ובשיחת טלפון פשוטה אפשר לדעת את המחירים לכל קורס. עלות הקורס משתנה מחברה לחברה ולכן עשו תחקיר מקיף והשוו מחירים - תוכלו לחסוך עד מאות שקלים רק בכמה שיחות טלפון פשוטות!

7. הסמכות ושירות - שיפור בגרויות או השלמת כל בגרות זה תהליך לא פשוט וצורך קורס מורכב ולכן כשאתם בוחרים מכון בררו על מי שילמד אתכם - מה ההשכלה שלו? הניסיון שלו עם הבחינות במקצוע הספרות? יחסי האנוש שלו? וכל מה שתרצו, קורס להשלמת בגרויות יכול לארוך בין 3-4 חודשים ולכן חשוב שתבלו אותם עם מורה שיתמוך בהם ויעביר את החומר בצורה הטובה ביותר שתוכלו להוציא את הציון המקסימלי שאתם יכולים להוציא. בנוסף, כשאתם בוחרים מכון דאגו שהמכון מסודר ומעניק גם שירות טוב ואיכותי, לדוגמא: מזכירות זמינה למענה על שאלות, מורים זמינים לכל צרה, נעימות ואדיבות במקום, מענה לתלונות אם ישנן  ועוד. זכרו שאתם לקוחות משלמים וצריכים לקבל תמורה הולמת לתשלום שלכם.

8. איך אכין את עצמי לקורס? - בספרות הכנה לפני הקורס היא אינה קריטית אך יכולה לעזור מאד! בחומרי הלימוד יש חובה לקריאת ספרים מסוימים או נובלות או שירים, לפני שמתחיל הקורס רצוי לעבור עליהם ולקרוא אותם. בנוסף, חשוב שגם תכינו את עצמכם נפשית - הקורס הוא ארוך ואינטנסיבי ולכן דאגו שאתם מלאים במוטיבציה ומוכנים לכל!

9. טיפים קטנים למהלך הקורס - אורך הקורס משתנה ממכון למכון אך הוא כן אורך לפחות 3 חודשים ולכן חשוב שגם במהלך הקורס תדעו כמה דברים:
- הקפידו על עמידה ביעדים - אל תגררו חומר לשבוע הבא ועשו את כל שיעורי הבית, הקורס הוא ארוך ומקוצר ממה שלמדתם בתיכון ולכן עמידה ביעדים היא קריטית.
- הקפידו על הפסקות - בייחוד אם אתם עובדים מול מחשב או מול ספר חשוב שתיקחו הפסקות קטנות של רבע שעה במשך הלימוד. בנוסף בספרות אתם תצטרכו לקרוא המון ספרים ולכן דאגו בזמן הקריאה למצמץ בתדירות יותר גבוהה ולהסיט את הראש כל כמה זמן מהספר, זה יפחית פוטנציאל לכאב ראש ועניים אדומות וגם יעזור לשפר את הריכוז שלכם לאורך זמן.
- אל תשכחו את עצמכם! - שמרו על קשר עם חברים, שימרו על כושר גופני, אל תזניחו את התחביבים שלכם ותזכרו שלימודים זה לא הכל בחיים!

10.טיפים קטנים ליום הבגרות - יום הבגרות הוא יום מלחיץ וגורלי!

הינה כמה טיפים קטנים לעבור אותו בשלום:

שנו 7 שעות שינה בלילה לפני, שינה איכותית תגביר את הריכוז שלכם ביום למחרת.
הביאו פירות יבשים ולא שוקולד, הסוכרים בהם מתפרקים יותר לאט וייתנו לכם ערנות וריכוז ליותר שעות.
בחרו מקום טוב בכיתה, לא ליד הדלת כדי שלא יהיה לכם רעש מאנשים באים והולכים ולא רחוק מידי ממנה אם תרצו לצאת לשירותים או להירגע.
יום לפני הבחינה אל תלמדו, לכו תיהנו! לכו לים או עשו משהו שעושה לכם טוב ומרגיע אתכם!


מחירון קורס הכנה לבגרות בספרות

קורס הכנה לבגרות בספרות
טווח מחיר -  3,000-5,000 ש"ח

ט.ל.ח

 

מחירון השלמת בגרויות

 

עדכונים אחרונים
מחירון הצטרפות לחבילות פלאפון
השוואת מחירים חבילות הצטרפות לפלאפון
מחירון הוט אינטרנט
מבצעי הוט אינטרנט
מחירון תואר ראשון ושני
מדריך מקיף ללימודי תואר
מחירון איתור נזילות מים
הכל על איתור נזילות מים
מחירון השתלת שיניים בשיטת all on 4
כל מה שצריך לדעת לפני השתלת שיניים בשיטת all on 4
מחירון עיבוי שפתיים
הכל על עיבוי שפתיים
מחירון מוצרי פרסום וקידום מכירות
מחירון מלא ומקיף עבור מוצרי פרסום וקידום מכירות.
מחירון השכרת רכב
מחירון השכרת רכב בקליק !