בקש הצעת מחיר להשלמת בגרות במתמטיקה

מחירון השלמת בגרות במתמטיקה

כמה עולה השלמת בגרות במתמטיקה ?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, ריכזנו עבורכם מחירון השלמת בגרות במתמטיקה מעודכן לשנת 2019 ולאחריו מדריך טיפים בשם : "מדריך השלמת בגרות במתמטיקה."

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של מוסדות לימוד בישראל, מדובר על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

חוסכים לך זמן וכסף! באתרנו שירות החוסך את הצורך לחפש השלמת בגרות במתמטיקה, שירות בקש הצעת מחיר הינו ללא עלות וללא התחייבות, משאירים את הפרטים כאן באתר ועד 3 יועצי לימודי השלמת בגרות במתמטיקה יחזרו אליכם טלפונית לייעוץ והצעות מחיר, בדרך זו תקבלו תשובות לכל שאלה שיש לכם ועל הדרך תעשו גם השוואת מחירים.

 

מחירון קורס הכנה לבגרות במתמטיקה

טווחי מחירים

קורס 3 יחידות במתמטיקה:
3,000-7,000 ש"ח
   
קורס 4 יחידות במתמטיקה:
4,000-7,000 ש"ח
   
קורס 5 יחידות במתמטיקה:
5,000-8,000 ש"ח

**מחירון עודכן בתאריך 25.07.19

ט.ל.ח

 

מדריך השלמת בגרות במתמטיקה

השלמת בגרות במתמטיקה שייכת לאחד ממקצועות החובה, שבלעדיהם לא יהיה התלמיד זכאי לתעודת בגרות. השלמת בגרות במתמטיקה נחשבת לקשה ביותר, ותלמידים רבים חוששים ממנה. אולם המורים להשלמת בגרות במכונים, במכללות ובבתי הספר המומחים בהשלמת בגרויות הופכים את השלמת בגרות במתמטיקה לקלה באופן יחסי, ומסייעים רבות.

תלמידים רבים משיגים ציונים מעולים בהשלמת בגרות במתמטיקה לאחר השירות הצבאי, מכיוון שההתמקדות במקצוע, בשילוב עם מורים איכותיים עושה את ההבדל. ניתן ללמוד השלמת בגרות במתמטיקה בשלוש, ארבע וחמש יחידות.

 

טיפים להצלחה בלימודי במתמטיקה

• אף פעם לא מאוחר להתחיל בתהליך השלמת בגרות במתמטיקה, אך עדיף להתחיל כמה שיותר מוקדם. כרטיס הכניסה אל מקומות עבודה טובים, אל תפקידים מסוימים בצבא, אל לימודים באוניברסיטה, מבוסס ונשען על ממוצע הציונים בתעודת הבגרות ובדגש על הציונים במתמטיקה.

בעלי ציון נמוך או מי שאין להם תעודת בגרות בגלל מקצוע זה יכולים לפנות אל השלמת בגרות במתמטיקה, אם בבית ספר להשלמת בגרויות במסגרת מכללה להשלמת בגרויות, או בלימוד עצמי. בכל מקרה שווה להשקיע בהשלמת בגרות במתמטיקה, מכיוון שזוהי פתיחת דלת לעולם הבוגר בישראל.

• מוסדות רבים מעדיפים בעת הקבלה לעבודה את בעלי תעודת הבגרות המלאה עם הציונים הטובים ביותר בייחוד במתמטיקה, המוכיחה כי בזמן התיכון הקדיש התלמיד את זמנו ומרצו ללימודים. אולם גם לאחר גמר הלימודים בבית הספר התיכון ניתן לפנות אל השלמת בגרות במתמתיקה.

לפני התלמידים המחפשים לימודי השלמת בגרות במתמטיקה נפרש מגוון של אפשרויות, אם על ידי לימודים אצל מורה פרטי, או בבית ספר להשלמת בגרויות. ציוני בגרות גבוהים במקצועות מבוקשים כמו מתמטיקה ואנגלית מאפשרים קבלה לפקולטות יוקרתיות.

 

10 טיפים השלמת בגרויות במתמטיקה

השלמת בגרויות במתמטיקה ל5 ו4 יחידות היא אולי ההשלמה הכי מבוקשת שיש אצל רוב המכונים. רפי הקבלה באוניברסיטאות וברוב המכללות כוללים סף קבלה קשוח לבגרות במתמטיקה שאין מנוס ממנו והברירה היחידה הינה להשלים את הבגרות במתמטיקה ולא רק להשלים אלא להוציא ציון בממוצע הנקוב ברפי הקבלה. אז החלטתם להתחיל את ההשלמה המיוחלת בדרך לתואר - איפה מתחילים? מה עושים? אנחנו פה בשבילכם - ריכזנו לכם 10 טיפים שחובה לקרוא לפני כל צעד שתעשו!

1. מוטיבציה - הבגרות במתמטיקה ידועה בקושי ובמעמסה שהיא מביאה לכל מי שמנסה לעבור אותה בשלום ובממוצע טוב - בייחוד למשלימי בגרות באשר הם. משלימי בגרויות בד"כ לא נמצאים במסגרת לימודית ומרכז החשיבה במוחם לא פועל באופן פעיל כמו תלמידי תיכון שרגילים כבר משנים קודמות להתמודד עם מבחנים  וללמוד אליהם ביעילות - אז בין אם אתם לא נמצאים בהגדרת ה"בד"כ" שהבאנו ובין אם כן, הבגרות במתמטיקה היא מאתגרת להשלים ולכן לפני אתם נרשמים וודאו שיש לכם מטרה באופק שתנחיל בתוככם מוטיבציה שתספיק לאורך כל הקורס!

2. פגישת ייעוץ - בד"כ בכל מכון לימודים להשלמת בגרויות שמכבד את עצמו יש יועץ לימודים במקום - אפילו ברוב המכונים הוא זמין לכם בחינם! נצלו את זה! בד"כ כל אחד נמשך להשלמת בגרויות בשביל להתאים את עצמו לספי הקבלה של האוניברסיטאות והמכללות ובפרט בבגרויות במתמטיקה שבד"כ אין עוררין על ציון הבגרות שצריך כדי להתקבל - אבל האם אתם חייבים להשלים 5 יחידות? וגם אם כן, באיזה ציון? אולי אתם צריכים רק לשפר את הממוצע? היועץ שם בשביל לענות לכל השאלות שלכם ולכן לכו לפגישת ייעוץ כדי להבין בדיוק כמה אתם צריכים לשפר או להשלים ומהם בכלל תנאי הקבלה למקצוע שתרצו!

3. ללמוד לבד? ללמוד בקורס אונליין? - השלמת בגרות זה עסק לא זול (טיפ 7) ולכן חשיבה על לימוד לבד או בקורס באינטרנט עברה לכם בטח בראש אך לפני שאתם רצים לקנות ספרים או ללמוד בקורס באינטרנט ריכזנו לכם יתרונות וחסרונות של לימוד עצמי בכל דרך:

יתרונות: זול, לומדים בקצב שלך, לומדים בבית, אפשר לשלב בקלות עבודה, עומס שיעורי בית הוא פחות וכל החומר זמין כל הזמן.

חסרונות: אין הנחיה וטיפים  של מורה, אין תמיכה נפשית של מורה, החומר עשוי לא להיות מעודכן כמו אצל מכונים מומחים (בכל זאת זה בד"כ סרטונים שצולמו מבעוד מועד ובייחוד במתמטיקה שהתוכנית משתנה בתדירות גבוהה יחסית), אין משמעת כמו בקורס מוסדר ומערכת שעו ולימוד ממוקד לפי המיקוד לא יהיה לפני הבחינה.

ללמוד עצמאית או לא זהו שיקול שלכם אך אפילו אם אתם בעלי משמעת עצמית גבוהה ומסוגלים לעמוד בללמוד את החומר לבד בבית אין להשוות איכות של קורס מקצועי עם מורה בכיתה לקורס שאתם תעברו בבית עם עצמכם בייחוד במקצוע כמו מתמטיקה שידוע בקושי שלו.

4. מתי לקחת את הקורס? - הבגרות במתמטיקה, בגלל החשיבות והביקוש שהיא גוררת, מתבצעת גם בחורף וגם בקיץ! למרות המועדים היחסית מרובים יש להתחשב בשני פרמטרים כשאתם בוחרים מתי לקחת את הקורס:
דד ליינים למיניהם - הגשת ציוני הפסיכומטרי לאוניברסיטאות בד"כ מסתיימת בחודשי אפריל-מאי, המועד האחרון של הפסיכומטרי שמתקיים להגשה הינו במרץ-אפריל ומועדי הבגרויות של החורף מתרחשים בד"כ בחודשים ינואר-פברואר ולכן - כדי לא לבזבז שנה ולהספיק לעשות גם פסיכומטרי וגם את השלמת הבגרויות כדי להכין תוכנית מפורטת עם כל הדד ליינים הקיימים כדי שלא תפספסו את ההזדמנות להתחיל לימודים באוקטובר בשנה שתרצו.
תזמון מתאים בשבילכם - האם זהו הזמן לקחת קורס כזה אינטנסיבי? האם יש לי את הכוחות והאנרגיות להתמודד עם קורס שכזה? האם כלכלית אני מוכן להתמודד עם מחויבות כספים יחסית גדולה? וכו'. שבו עם עצמכם ובררו האם זה הזמן המתאים בשבילכם!

5. המלצות - במתמטיקה לכל אחד יש גישה שונה, הבנה שונה וחוויה שונה ולכן התכוננו לזה שכל ההמלצות שתקבלו יהיו שונות ומגוונות, אז מה חשוב שתיקחו מכל המלצה? אם ההמלצה הינה על מכון וקורס שאלו אותם על ההתרשמות שהם קיבלו המרצים, מהאווירה במקום ומהשירות שניתן להם (טיפ 5). אם ההמלצה הינה על דרכי לימוד או טיפים, חשוב שתקשיבו הייטב אך קחו רק מה שמתאים לכם, אם מישהו המליץ לכם ללכת ללמוד בים ויש לכם הפרעת קשב וריכוז אולי זה לא המקום להתיישב ולהתרכז בו. חשוב שתאספו המלצות לפני שתיגשו להירשם במכון לקורס כדי שתדעו שהם יכולים לשחזר את ההצלחה שביצעו עם תלמידים אחרים, גם אצלכם.

6. הסמכות ושירות - לפעמים תלמידים שלא תחת חוק חינוך חובה שוכחים שהם לא רק תלמידים אלא גם לקוחות - שילמתם כסף, אתם שילמתם גם על שירות ברמה מסוימת ועל יחס אדיב ונעים ולכן כשאתם בוחרים מכון לימודים דאגו לוודא שהמכון מעסיק מורים מוסמכים, מקצועיים ואיכותיים שייתנו לכם שירות זמין ויעיל לכל זמן הקורס. איך תגלו שהמכון יספק לכם זאת? לגבי איכות המורים תמיד ניתן לחפש בגוגל את שם המרצה וגם לשאול כשאתם באים בפעם הראשונה לאיכות המורים ולניסיונם עם קורסים להשלמת בגרויות. לגבי השירות, פה המלצות מאד עוזרות, לקוח מרוצה או לא מרוצה ישר יאמר לכם ולא יהסס ולכן המלצות רעות או טובות קחו לצומת ליבכם.

7. השוואת מחירים - מכונים ללימוד קורסי השלמת בגרויות יש בשפע, התחרות בשוק היא גדולה והמחירים אמנם יחסית קבועים אך יש המון הנחות ומבצעים שווה לברר. בנוסף, קורס השלמת בגרויות נע בין 3000-7000 שקלים - לא זול! ועוד כמה וכמה השלמת בגרויות של מתמטיקה שבד"כ המחירים טיפה יותר גבוהים מקורסים כמו אזרחות למשל! ולכן, חשוב שלא תוותרו, תתמקחו ותבחרו את המחיר המשתלם ביותר!

8. התכוננות לפני הקורס - לפני קורס בהשלמת בגרויות במתמטיקה בפרט, סביר להניח שבמעמד ההרשמה אל הקורס יביאו לכם רשימת הנחיות לבצע לפני הקורס כמו חזרה על חומרים או עצות איך להתכונן, חשוב שתמלאו את ההוראות באדיקות ותתכוננו הכי טוב שאפשר לקורס. בנוסף, תוכלו גם לשאול לעצות וגם לחזור על החומר בבית לפני הקורס - בואו מוכנים, קורס השלמת בגרויות במקצוע המתמטיקה הינו אינטנסיבי לכן הקלו עליכם כמה שתוכלו לפני הקרוס.

9. טיפים קטנים למהלך הקורס - קורס השלמת בגרויות במקצוע המתמטיקה ידוע כקורס אינטנסיבי שיגזול ממכם 4-5 חודשים טובים (וזה רק לקורס אחד!) וקל מאד להיסחף ולשכוח את החיים מחוץ לקורס ולכן השתדלו לשמור על פרספקטיבה - המשיכו לעסוק בתחביבים שלכם, שמרו על כושר גופני סביר, השתדלו לקחת הפסקות והמשיכו להיפגש ולשמור על קשרים עם חברים - זה יעזור לכם לשמור על שפיות וישאיר אתכם חזקים מנטלית.

10. יום הבחינה - בכל רמה של בגרות במתמטיקה, 3,4,5 יחידות, ישנן 3 בחינות. אם אתם משלימים לרמה אחרת לגמרי סביר להניח שתשלימו באותו יום בין 2-3 בחינות שכל בחינה בין שעה ורבע לשעתיים (בלי הארכת זמן אם מגיע לכם) וסביר להניח שהן יהיו בהפרשים של חצי שעה עד שלוש שעות אחת מהשנייה - זהו יום מעייף ומתיש! ולכן דאגו להביא פירות יבשים (לא שוקולד!) כדי לשמור על ערנות ומרץ, בחרו מקום אסטרטגי טוב בכיתה (למשל לא ליד הדלת), שנו שינה של 7 שעות לפחות לפני היום הזה והירגעו! התכוננתם ליום הזה, אתם מוכנים!

 

*** מחירי השלמת בגרויות במתמטיקה משתנים באופן תדיר ולכן המחירון המומלץ הוא בעיקר אינדקצייה למחירי השוק בישראל, כאן באתר כמה עולה ניתן לקבל הצעות מחיר אמיתיות ומחייבות ממוסדות לימוד מומלצות ע"י גולשי האתר, לצורך כך יש למלא את טופס הבקשה להצעת מחיר ויועצי לימודי השלמת בגרות במתמטיקה יחזרו אליכם טלפונית לייעוץ והצעת מחיר לא מחייבת.

 

מחירון השלמת בגרויות