בקש הצעת מחיר בקליק להשלמת בגרות בלשון 072-2556576

מחירון השלמת בגרות בלשון

כמה עולה השלמת בגרות בלשון ?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, ריכזנו עבורכם מחירון השלמת בגרות בלשון מעודכן לשנת 2019 ולאחריו מדריך טיפים בשם : "מדריך השלמת בגרות בלשון."

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של מוסדות לימוד בישראל, מדובר על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

חוסכים לך זמן וכסף! באתרנו שירות החוסך את הצורך לחפש השלמת בגרות בלשון, שירות בקש הצעת מחיר הינו ללא עלות וללא התחייבות, משאירים את הפרטים כאן באתר ועד 3 יועצי לימודי השלמת בגרות בלשון יחזרו אליכם טלפונית לייעוץ והצעות מחיר, בדרך זו תקבלו תשובות לכל שאלה שיש לכם ועל הדרך תעשו גם השוואת מחירים.

 

עלות קורס הכנה לבגרות בלשון

טווחי מחירים

קורסי הכנה לבגרות בלשון
-  3,000-5,000 ש"ח

**מחירון עודכן בתאריך 25.07.19

ט.ל.ח

 

מדריך השלמת בגרות בלשון

בגרות בלשון היא למעשה מקצוע חובה, הכולל שתי יחידות הנקראות הבעה עברית. לימודי השלמת בגרות בלשון מתמקדים בחיבור עברי, הבנת הנקרא, דקדוק, תחביר, שחבור ועוד. השלמת בגרות בלשון אינה אהובה על התלמידים, אך אינה נחשבת לקשה במיוחד. השלמת בגרות בלשון חשובה לפני שניגשים לבחינה הפסיכומטרית, מכיוון שהיא מסייעת בחלק המילולי של הבחינה. השלמת בגרות בלשון מוצעת על ידי בתי הספר להשלמת בגרויות, וניתן ללמוד לקראתה גם בעזרת מורה פרטי להשלמת בגרות בלשון.

 

טיפים להצלחה בלימודי לשון

• מקצוע הלימוד לשון הוא אחד מתוך המקצועות הבסיסיים ביותר להשלמת בגרות. לצורך השלמת בגרות בלשון קיימים בתי ספר רבים, מורה פרטי או מכללה להשלמת בגרויות, המציעים קורס בלשון ושאר הקצעות שבהם יש להשלים בגרות או לשפר. קורס השלמת בגרות בלשון מציע לימודים עם המורים המנוסים והטובים, באווירה צעירה וכיפית, שלא דומה בהכרח ללימודים בתיכון. השלמת בגרות בלשון היא שלב הכרחי בדרך לכניסה אל העולם העסקי או האקדמי, יחד עם הבחינה הפסיכומטרית.

• כאשר פונים אל קורס השלמת בגרות בלשון, חשוב להקדיש לכך את כל הזמן והמרץ, מכיוון שבציוני הבגרות תלויים סיכויי הקבלה לאוניברסיטה. גם אם חגגנו בזמן הלימודים בתיכון, הרי שהכסף הרב שנשלם למכללה להשלמת בגרות בלשון מחייב אותנו לשבת וללמוד, ולתרגל גם בבית, ולא להסתפק בשיעורים הנלמדים בכיתה.

 

10 טיפים השלמת בגרויות - לשון

הלימודים בלשון מלווים אותנו מהגן עד לסיום התיכון! וכנראה שאם הגעתם לקריאת המאמר הזה, את המשוכה הסופית לסיום השכלתכם במקצוע הלשון לא עברתם! אז מה צריך בשביל להיפטר מהמקצוע הטורדני הזה אחת ולתמיד?! אנחנו פה בשבילכם! הינה 10 טיפים להשלמת בגרות בלשון שיסבירו לכם מא' ועד ת' איך להשלים את הבגרות בלשון ולסיים אותה בהצלחה!

1.  מה כוללת הבגרות בלשון? - הבגרות בלשון הבסיסית הינה 2 יחידות לימוד, לשון א' ולשון ב', היא חובה ובלעדיה אינכם יכולים להיות זכאים לתעודת בגרות!

לשון א'

- הבחינה אורכת כשעתיים וחצי
- הנושאים שנבחנים בה הם: הבנה בהבעה, אוצר מילים והמשמעים, מערכת הצורות (פועל + תצורת שם) ודיוקי הגייה.
- היא אוחזת ב40% מהציון הסופי.

לשון ב'

- הבחינה אורכת כשלוש שעות וחצי
- בנוסף לנושאים של לשון א' שגם חוזרים פה, ישנם עוד שני נושאים נוספים: פסוקי מקרא ותחביר ושחבור.
- היא אוחזת ב60% מהציון הסופי.

2. מתי לגשת אל הבחינה ומתי היא מתקיימת? - שני הבחינות לשון א' ולשון ב' מתקיימות גם במועדי הקיץ (מאי-יולי) וגם במועדי החורף (ינואר-פברואר) - מכאן גם משתמע שהקורסים לבחינות נפתחים רק פעמיים בשנה! ולכן חשוב שבשיקולים לקביעת המועד שבו תרצו לגשת תיקחו בחשבון את זמני הפתיחה של הקורסים שמתקיימים בד"כ 3-4 חודשים לפני המועד. בנוסף, אם בכוונתכם ללמוד לימודים אקדמיים כדאי שתיקחו בחשבון גם את זמני מועדי הפסיכומטרי ופתיחות הקורסים שעורכים לכבודם וגם את זמני הגשת הציונים למכללות ולאוניברסיטאות!

3. מוטיבציה - הבחינה בלשון נחשבת לאחת המורכבות והקשות ממגוון בחינות הבגרות הבסיסיות ולכן התכוננו לכך שאתם הולכים לעבור תהליך לימודי לא פשוט! חשוב שבין אם אתם לומדים בקורס או לבד (בפרט לבד) כדאי שתבואו עם עודף מוטיבציה ובכוונה להוציא את המקסימום ציון שאתם יכולים ולהיפטר מהמקצוע הזה! אם אתם מרגישים לא מוכנים מכל סיבה כלשהי ללימודים אינטנסיביים חשוב שתיקחו צעד אחורה - חבל על הכסף ועל המאמץ אם תקפצו ראש לבריכה בלי מים!

4. למידה עצמאית - הבגרות בלשון מכילה שני בחינות וחומר לימוד מורכב ולכן חשוב, אם אתם שוקלים ללמוד לבד, שתענו על כמה שאלות חשובות: האם יש לי את המשמעת העצמית ללמוד לבד בבית? האם אני מסוגל להתמודד עם כמויות גדולות של חומר בלמידה עצמית בלי עזרה? האם אוכל לעמוד בלחץ הנפשי שלמידה עצמית גוררת? האם אוכל להגיע לציון המקסימלי שאוכל להגיע אליו בלמידה עצמית בבית? ובכן אחרי שעניתם על כל השאלות האלה, רק אז שקלו לברר פרטים על למידה עצמית. ההמלצה שלנו היא ללמוד בקורס מסודר, הבגרות בלשון היא לא תאורטית ודורשת תרגול ולמידה אינטנסיבית ולכן ביצוע קורס מסודר עם מורה מקצועי יעזור לכם להוציא את הציון הכי טוב שתוכלו להוציא!.

טיפים 5-8 יעזרו לכם לבחור את מכון השלמת הבגרויות הכי טוב עבורכם:

5. המלצות - המלצות על מכון הלימודים יכולות לבוא מכל מיני מקורות, כמו למשל: ביקורות באינטרנט, משפחה, מכרים, לקוחות לשעבר, לקוחות קיימים ועוד! אך בגלל שקיים מגוון כ"כ גדול חשוב שתקפידו שההמלצות תהינה איכותיות וממקור אמין! המלצות איכותיות ומהמנות יכולות לחשוף אתכם למידע על המכון שלא יכולתם לגלות באמצעים אחרים, כמו לדוגמא: האווירה בכיתה, השירות שניתן, השירות שניתן ע"י המרצה וכו'. חשוב שתאספו המלצות מכל המקורות ותתייחסו אליהן ברצינות - מכון בעל מוניטין טוב בד"כ לא יאכזב!

6. השוואת מחירים - כיום, מכונים להשלמת בגרויות נמצאים בשפע ובעקבות זאת יש תחרות כבדה בין כל המכונים על התלמידים! התחרות גוררת הפרשי מחירים, מבצעים והנחות שאתם רק צריכים לבוא ולקחת! ולכן חשוב שתשוו מחירים בין כל המכונים ותמצאו את המחיר המשתלם ביותר!

7. צוות המורים!  - חשוב שכשאתם במבצעים בירור על כל מכון תבררו 3 תכונות קריטיות שאמורות להיות לכל איש צוות בצוות המורים: הסמכה, ניסיון ומקצועיות!. מורה איכותי צריך להיות בעל הסמכה רלוונטית ללימוד מקצוע הלשון, צריך להיות לו ניסיון עם לימוד המקצוע הספציפי הזה והוא צריך להיות מקצועי ושירותי כלפי התלמידים שלו!. עדיף לכם להוציא עוד כמה שקלים על מכון עם צוות מורים איכותי מאשר לבזבז כסף במכון אשר לא ידע לתת לכם את הכלים והמידע הדרוש כדי להשלים את הבגרות המיוחלת בלשון!

8. שירות ומקצועיות - לפעמים תלמידים במכונים של השלמת בגרויות שוכחים שהם גם לקוחות! כשאתם הולכים לבחור מכון חשוב שגם תבחינו ברמת השירות שניתנת שם ובמקצועיות של הצוות שיטפל בכם. חשוב שהמורים יהיו מקצועיים, זמינים ואדיבים, שהמזכירות תהיה זמינה ותטפל בכספכם במקצועיות ושהמקום מצויד ומאורגן היטב - אל תתפשרו על יחס ומקצועיות, אתם הולכים לבלות במכון בין 3-4 חודשים ולבזבז שם בין 3000 ל5000 ש"ח, דאגו שיהיה לכם נוח ונעים במקום!

9. טיפים לקראת  הקורס - הקורס הינו קורס אינטנסיבי ומורכב שנמשך 3-4 חודשים, אז מה תוכלו לעשות כדי להקל על עצמכם כמה שיותר? ובכן תמיד תוכלו לחזור על החומר קצת ולהתרענן אך בקורס ידאגו לכם ללימוד יסודי של כל החומר מחדש, אז מה בכל זאת תוכלו לעשות? לקרוא בבית מאמרים וספרים! בבחינה השנייה, לשון ב', תצטרכו לכתוב מאמר שלם! ולכן יעזור לכם לקרוא כמה שיותר ולפתח את היצירתיות שלכם ויכולת הכתיבה שלכם.

10. טיפים ליום הבחינה - הבחינה בלשון א' אורכת כשעתיים וחצי והבחינה בלשון ב' אורכת כשלוש שעות וחצי - אם החלטתם לבצע את שני הבחינות באותו, לא הקלתם על עצמכם! ולכן הינה3 טיפים שיעזרו לכם לעבור את יום הבחינה בשלום!:

1. לחץ זה טוב עד גבול מסוים! - אם ידוע לכם על עצמכם שלחץ משפיע על ביצועיכם במבחנים חשוב שתתכוננו לכך ותנקטו אמצעים בנידון! התייעצו עם רוקח או רופא, חפשו פתרונות באינטרנט ואפילו בצעו כמה תרגילי הרפיה לפני הבחינה!

2. שנו שינה איכותית וטובה לפני יום הבחינה - שינה חשובה לריכוז שלכם ולמהירות החשיבה שלכם ולכן חשוב שיום לפני תשנו לפחות 7 שעות שינה איכותיות!

3. הגיעו מוקדם ובחרו מקום טוב בכיתה - בבחינה כ"כ ארוכה יש משמעות למקום ישיבה בכיתה, חשוב שהוא יהיה רחוק מהדלת שלא יפריע לכם רעש כניסת ויציאת האנשים אבל שלא יהיה רחוק מידי ממנה למקרה ותרצו לקום בזריזות לשירותים או להירגע כמה דקות בחוץ. בנוסף ביום קיץ חם חשוב שלא תתפתו לשבת מול המזגן כי אחרי שעתיים וחצי של ישיבה יכול להיות לכם קר, הביאו סריג או קפוצ'ון לכל מקרה גם בחורף וגם בקיץ!.

 

*** מחירי השלמת בגרות בלשון משתנים באופן תדיר ולכן המחירון המומלץ הוא בעיקר אינדקצייה למחירי השוק בישראל, כאן באתר כמה עולה ניתן לקבל הצעות מחיר אמיתיות ומחייבות ממוסדות לימוד מומלצות ע"י גולשי האתר, לצורך כך יש למלא את טופס הבקשה להצעת מחיר ויועצי לימודי השלמת בגרות בלשון יחזרו אליכם טלפונית לייעוץ והצעת מחיר לא מחייבת.

 

מחירון השלמת בגרויות