בקש הצעת מחיר להשלמת בגרות בכימיה

מחירון השלמת בגרות בכימיה

כמה עולה השלמת בגרות בכימיה ?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, ריכזנו עבורכם מחירון השלמת בגרות בכימיה מעודכן לשנת 2019 ולאחריו מדריך טיפים בשם : "10 טיפים השלמת בגרות בכימיה."

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של מוסדות לימוד בישראל, מדובר על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

חוסכים לך זמן וכסף! באתרנו שירות החוסך את הצורך לחפש השלמת בגרות בכימיה, שירות בקש הצעת מחיר הינו ללא עלות וללא התחייבות, משאירים את הפרטים כאן באתר ועד 3 יועצי לימודי השלמת בגרות בכימיה יחזרו אליכם טלפונית לייעוץ והצעות מחיר, בדרך זו תקבלו תשובות לכל שאלה שיש לכם ועל הדרך תעשו גם השוואת מחירים.

 

מחירון קורס הכנה לבגרות בכימיה

טווחי מחירים

קורס 3 יחידות בכימיה
3,000-4,000 ש"ח
   
קורס 4 יחידות בכימיה
4,000-6,000 ש"ח
   
קורס 5 יחידות בכימיה
6,000-8,000 ש"ח

**מחירון עודכן בתאריך 25.07.19

 ט.ל.ח

 

10 טיפים השלמת בגרות בכימיה

מקצוע הכמיה הוא מבין המקצועות הקשים מבין מקצועות הבגרות! בייחוד אם רוצים להשלים או לשפר את הבגרות הספציפית הזו. אז מה תוכלו לעשות כדי להקל על עצמכם? כדי לדעת כל מה שאפשר על הבגרות? ריכזנו בשבילכם 10 טיפים שיעזרו לכם להתחיל את התהליך להשלמת הבגרות המורכבת הזו!

1. ממה מורכבת הבגרות בכימיה? - נתחיל ונאמר שהבגרות בכימיה אינה חובה!. הבגרות נלמדת בהיקף של 3 יחידות לימוד או 5 יחידות לימוד ובד"כ נלמדת במסגרת הגברה (מגמה).

אז מה בעצם ההבדל בין 3 ל5 יחידות לימוד?:

3 יחידות לימוד

חומרי עזר: 2 נספחים, מפת תרכובות פחמן ומחשבון.
משך הבחינה: בחינה אחת, 3 שעות.
מבנה הבחינה: 8 שאלות רבות-בחירה, שאלת אנסין ו7 שאלות פתוחות.


5 יחידות לימוד

חומרי עזר: נספח אחד ומחשבון
משך הבחינה: בחינה אחת, שעתיים וחצי.
מבנה הבחינה: 2 פרקים: בפרק הראשון יהיו שתי שאלות ותינתן בחירה באחת מהן (25 נקודות) ובפרק השני נדרש לענות על 3 שאלות מתוך 4 (75 נקודות). 

2. מתי מתקיימת הבחינה? - הבגרות בכימיה נערכת רק בחודשי הקיץ - מאי-יולי!

3. מוטיבציה - הבגרות בכימיה ידועה במורכבותה ובקושי שהיא מעמיסה על תלמידי תיכון באשר הם ולכן לפני שאתם צועדים צעד קדימה ומתחילים לברר פרטים על השלמת בגרות כדאי שעשו חושבים עם עצמכם האם אתם מוכנים להתחייב ללימודים למשך לפחות 3-5 חודשים!. וודאו שאתם מוכנים וחדורי מוטיבציה להשלים את הבגרות ולהוציא את הציון המקסימלי שתוכלו מפני שאין טעם שתתחילו בתהליך המורכב הזה בלי גיבוי רגשי מגובש

4. לבד או בקורס? - כל מי שניגש לבגרויות נתקל בתהייה הזו, האם ללמוד לבד או בקורס מסודר? ובכן יש יתרונות וחסרונות לכל שיטה:

1. ללמוד לבד

יתרונות

• זול משמעותית

• יותר גמישות בשעות הלימוד

• אפשרות לעבודה במשרה מלאה

חסרונות

• מתאים רק לבעלי משמעת עצמית גבוהה

• השגת כל חומרי הלימוד העדכניים עצמאית

• אין הנחיה של מורה ותמיכה נפשית של איש מקצוע

 

2. ללמוד בקורס

יתרונות

• יש הנחיה של מורה מקצועי ותמיכה נפשית מצד איש מקצוע או מורה מנוסה

• קבלת חומרים עדכניים ע"י מכון הקורסים ללא מאמץ

• מערכת מסודרת במסגרת מסודרת

חסרונות

• לא זול, בין 3000-5000 שקל קורס

• פחות גמישות בשעות הלימוד

• פחות ניתן לעבוד במשרה מלאה (אך ישנם קורסי ערב לכן צריך לברר מול המכון)

ובכן ההחלטה האם ללמוד לבד או בקורס הינה לחלוטין לשיקולכם אך ההמלצה בכימיה שהינה בגרות קשה ממלא בעלת מורכבות גבוהה היא ללכת למכון להשלמת בגרויות ולהירשם לקורס מסודר - כך תוכלו למצות את הפוטנציאל הלימודי שלכם עד תומו.


טיפים 5-9 יעזרו לכם בבחירת מכון השלמת הבגרויות הכי טוב עבורכם!:

5.  המלצות - מכון להשלמת בגרויות צריך להיות בעל מוניטין מעולה ולקוחות לשעבר מרוצים! איך תגלו האם יש לו מוניטין טוב או לקוחות מרוצים? רק דרך המלצות! המלצות ניתן לקבל במגוון דרכים, למשל: מביקורות באינטרנט, ממכרים, ממשפחה, מלקוחות לשעבר או קיימים ועוד! תמיד תזכרו שהמלצות יכולות לשפוך אור על התנהלות המכון ויכולות לגלות לכם מידע על השירות ועל המורים שלא יכולתם לדעת אם לא דיברתם עם הממליצים קודם!

6. השוואות מחירים - מכונים להשלמת בגרויות יש בשפע ולכן חשוב שתשוו מחירים בין כל המכונים ולא תתעצלו! הפרשי המחירים בין מכון למכון יכולים להגיע לאלפי שקלים וחשוב שתמצאו את המחיר המשתלם ביותר! מהן הדרכים שתוכלו להשוות בהן מחירים? ובכן לכל מכון שמכבד את עצמו יש אתר ובו טופס ליצירת קשר, חשוב שתמלאו את הפרטים בדיוק ואל תדאגו כבר יחזרו אליכם! אחרי שיחזרו אליכם חשוב שתרשמו את כל הצעות המחיר ותארכי התחלת הקורסים בפנקס מסודר שלא תתבלבלו ושבסוף התהליך יהיה בידכם כל המידע הנדרש לבחור מכון משתלם!

7. שירות ומקצועיות - לפעמים תלמידים במכוני השלמת בגרויות נוטים לשכוח שהם גם לקוחות! אף פעם אל תשכחו ששילמתם סכום נכבד ומגיע לכם שירות ומקצועיות ברמה גבוהה בהתאם! שירות טוב מתבטא בזמינות המזכירות, אדיבות הצוות וטיפול בכספכם במקצועיות! מקצועיות ברמה גבוהה מתבטאת בבקיאות המורה בחומר, בהכשרת הצוות במקום ודרך הניהול והסדר במכון עצמו!. תוכלו לעמוד על טיבם של קריטריונים אלה באמצעות המידע שתקבלו מהמלצות או באמצעות התבוננות במקום טרם הירשמותכם לקורס.

8. צוות המורים - חשוב שתבררו פרטים על מורי הקורס שלכם טרם הרשמתכם לקורס! למורה יש קשר ישיר להצלחתכם בבחינה ולכן חשוב שתבררו שהמורה שילמד אתכם בעל הכשרה והסמכה מתאימה ללימוד חומרי בגרות, בעל ניסיון עשיר בהוראה ובעל בקיאות בכל החומר הנלמד!, איך תדעו זאת? ובכן כל מכון שמכבד את עצמו יודע את כל הפרטים שיש על המורים שלכם ולכן פשוט תשאלו את המזכירות ואפילו בקשו לדבר עם המרצה. בנוסף, דיבור עם תלמידי המקום על רמת השירות והמקצועיות שניתן לכם ע"י המורה יוכל לעזור לכם לגלות פרטים חיוניים ולדעת בדיוק מה טיב מקצועיות המורה.

9. טיפים לפני הקורס ולחיים בתוך הקורס - לימוד לקראת הבגרות בכימיה במסגרת קורס או לבד יכול להיות מתיש, מלחיץ, מייאש ובעיקר קשה! אז מה תוכלו לעשות כדי להקל על עצמכם?:

לפני הקורס (טיפ לא רלוונטי ללמידה לבד)  - לפני הקורס, בין אם מטרתכם לשפר או להשלים לגמרי בלי רקע, חשוב שתעזרו רפרוף על החומר, אל תפחדו אם אתם לא מבין כלום - בקורס יסבירו הכל אבל לא יזיק לכם קצת להכיר את החומר!

במהלך הקורס - הקורס יימשך כ3-4 חודשים ובלמידה עצמית עלול להתארך אפילו ל5 ולכן חשוב שבזמן הקורס או הלמידה העצמאית תקדישו זמן לעצמכם ואל תשכחו שיש חיים מחוץ ללמידה! חשוב שלא תזניחו את התחביבים שלכם, את החברים שלכם ותדאגו לשמור על כושר גופני (שיועיל גם נפשית וגם פיזית).

10.  טיפים ליום הבחינה -  יום הבחינה הוא יום מלחיץ וקריטי עבורכם! בייחוד אם אתם משלימים לחמש יחידות מאפס (שזה אומר יום של יותר מ5 שעות בחינה!) ולכן ריכזנו לכם 3 טיפים שיעזרו לכם לעבור את היום הזה בשלום!:
1. הכינו הכל יום לפני - את כל החומרי עזר, הציוד המשרדי, התרופות למיניהן אם אתם צריכים, אפילו את בקבוק המים! הכל הכינו יום לפני כדי שבבוקר תקומו רעננים לארוחת הבוקר ולא תצטרכו לחשוב על דברים אחרים!

2. אוכל - יום הבחינה הוא יום ארוך ולכן חשוב שתביאו אוכל אך את האוכל הנכון! רצוי להביא פירות יבשים או בננות שבהם הסוכרים הם מורכבים והם נותנים תחושת ערנות לאורך זמן.

3. הירגעו! - הגעתם לרגע הזה אחרי עבודה אינטנסיביים של כמה חודשים, הירגעו! אין מה לעשות עכשיו חוץ מלעשות את הבחינה הכי טוב שאתם יכולים !

 

*** מחירי השלמת בגרויות בכימיה משתנים באופן תדיר ולכן המחירון המומלץ הוא בעיקר אינדקצייה למחירי השוק בישראל, כאן באתר כמה עולה ניתן לקבל הצעות מחיר אמיתיות ומחייבות ממוסדות לימוד מומלצות ע"י גולשי האתר, לצורך כך יש למלא את טופס הבקשה להצעת מחיר ויועצי לימודי השלמת בגרות בכימיה יחזרו אליכם טלפונית לייעוץ והצעת מחיר לא מחייבת.

 

מחירון השלמת בגרויות