בקש הצעת מחיר להשלמת בגרות בהיסטוריה

מחירון השלמת בגרות בהיסטוריה

כמה עולה השלמת בגרות בהיסטוריה ?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, ריכזנו עבורכם מחירון השלמת בגרות בהיסטוריה מעודכן לשנת 2019 ולאחריו מדריך טיפים בשם : "10 טיפים השלמת בגרות בהיסטוריה."

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של מוסדות לימוד בישראל, מדובר על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

חוסכים לך זמן וכסף! באתרנו שירות החוסך את הצורך לחפש השלמת בגרות בהיסטוריה, שירות בקש הצעת מחיר הינו ללא עלות וללא התחייבות, משאירים את הפרטים כאן באתר ועד 3 יועצי לימודי השלמת בגרות בהיסטוריה יחזרו אליכם טלפונית לייעוץ והצעות מחיר, בדרך זו תקבלו תשובות לכל שאלה שיש לכם ועל הדרך תעשו גם השוואת מחירים.

 

עלות קורס הכנה לבגרות בהיסטוריה

טווחי מחירים

קורסי הכנה לבגרות בהיסטוריה
-  3,000-5,000 ש"ח

**מחירון עודכן בתאריך 25.07.19

ט.ל.ח

 

10 טיפים השלמת בגרות בהיסטוריה

בחינת הבגרות בהיסטוריה היא אולי החשובות והמעניינות ביותר בכל בחינות הבגרות! לימוד על ההיסטוריה של מולדתנו ושל העולם היא חשובה לזהות שלנו כאזרחים וכבני אדם המודעים לסביבתנו! לא פלא שקבלת ציון עובר בה הוא תנאי לזכאות לקבלת בגרות! אז קרה והבגרות בהיסטוריה לא הלכה כמו שציפיתם בתיכון? אל דאגה! ההחלטה להשלים היא כבר צעד בכיוון הנכון! והצעד הבא? לקרוא את 10 הטיפים שריכזנו עבורכם ליידע אתכם בכל כל מה שצריך לדעת על איך להשלים את הבגרות בהיסטוריה!

1. מוטיבציה - לפני שאתם רצים לבירורים על מחירים והשגת חומרי לימוד מתיכוניסטים, חשוב שתעצרו דקה ותבררו עם עצמכם האם אתם מוכנים נפשית להיכנס ללמידה אינטנסיבית ומאתגרת והאם אתם מוכנית להשקיע את כל כולכם בהכנה לבחינה החשובה הזו. צעד זה חשוב להמשך התהליך וייקבע את טיב הלימוד שלכם ואת הסיכויים שלכם לקבל את הציון המקסימלי שאתם יכולים לקבל!

2. אז מה כוללת הבגרות בהיסטוריה? - אז למקרה ושחכתם, הבגרות בהיסטוריה (2 יחידות לימוד) הינה חובה לזכאות לתעודת בגרות מלאה! ישנה אפשרות להגביר ל5 יחידות, אם תרצו. הבגרות בהיסטוריה של 2 יחידות הלימוד (הבסיסית) שמורכבת משני בחינות: היסטוריה א' וב'. היסטוריה א' מהווה 40% מהציון הסופי והיסטוריה ב' 60%. אם החלטתם לעשות 5 יחידות היסטוריה אז שני יחידות הלימוד הראשונות מהוות 40% ו3 היחידות הנוספות להשלמת 5 יחידות מהווה 60%.

3. מתי לגשת לבחינה? - הבחינות בהיסטוריה ל2 יחידות לימוד מתקיימות גם במועדי קיץ (מאי-יולי) וגם במועדי חורף (ינואר-פברואר), לעומת זאת הבחינות להשלמה ל5 יחידות לימוד מתקיימות רק במועדי קיץ!. חשוב מאד שתיקחו את כל התאריכים שחשובים לכם כמו אם תכננתם לעשות פסיכומטרי אז באיזה תאריכים הוא מתקיים או מתי המועד האחרון להגיש ציונים במכללה או באוניברסיטה שתרצו ללמוד בה וכו' ולשכלל את כולם ביחד בשיקול מתי להתחיל ללמוד בין אם זה בקורס או לבד.

4. ללמוד לבד או בקורס מסודר? - ובכן יש יתרונות וחסרונות לכל שיטה:

ללמוד לבד:
יתרונות: זול, בלי הגבלות על זמני לימוד ואין צורך לצאת מהבית.
חסרונות: צריך משמעת עצמית גבוהה ואין מקור זמין לשאילת שאלות והנחיה.

ללמוד בקורס מסודר:
יתרונות: מערכת מסודרת, מורה זמין לכל שאלה ותמיכה נפשית, חומר ניתן ואין צורך לעשות מאמצים להשיגו.
חסרונות: יותר יקר ופחות גמישות בזמני לימוד עצמי.

בסופו של דבר הכל נתון לשיקולכם אך ההמלצה היא ללכת לקורס מסודר. החומרים לבגרויות משתנים מעת לעת ולעבור קורס מסודר עם מורה מקצועי בעל ניסיון שיודע את כל החידושים והעדכונים בחומר יכול להוריד מעמסה מעליכם מלחפש את הכל ולפתח בכוח משמעת עצמית קשוחה. לפעמים כדאי לשלם קצת יותר בשביל לחסוך הרבה כאב ראש ולשפר משמעותית את סיכוייכם לקבל את המקסימום ציון שאתם יכולים לקבל.

טיפים 5-8 יעזרו לכם לבחור את המכון להשלמת בגרויות הכי טוב עבורכם!:

5. המלצות - ראשית כל, המלצות צריכות לבוא ממקור אמין! מקור שהינו בעל אינטרסים לא טהורים לא ייתן לכם את תמונת המצב האמתית המשתקפת בלימודים במכון. לאחר שווידיתם שהמקור הוא אמין, הקשיבו והפנימו כל המלצה שתקבלו. המלצות יכולות לתת לכם תמונה כנה על האווירה במקום, על איכות המורים, על טיב השירות ואפילו גם על התוצאות שהמכון עזר לתלמיד להשיג.

היכן תוכלו לקבל המלצות? ובכן יש כמה מקורות: חברים, מכרים, ביקורות באינטרנט, קורסיסטים שלומדים כרגע במכון ובעיקר תלמידים לשעבר! תמיד תזכרו, תלמיד עם חוויה נעימה, שנתן המלצה טובה והגיע להישגים גבוהים הוא התלמיד שתרצו להיות בסוף הדרך!

6. השוואות מחירים - קורס להשלמת בגרויות בהיסטוריה עולה בין 3000 ש"ח ל5000 ש"ח. היום, ישנן המון חברות שמציעות מגוון קורסים להשלמת בגרויות ונוצרה תחרות בין כל החברות שתוצאותיה הם מבצעים, הנחות והבדלים משמעותיים במחיר! ולכן השוו מחירים בין כל החברות הקיימות בשוק וגלו איפה אתם יכולים לקבל את המחיר המשתלם ביותר!

7. שירות ומקצועיות - תמיד תזכרו שלמרות שאתם נקראים תלמידים אתם גם לקוחות! שילמתם כסף? אתם אמורים לקבל תמורה עליו ושירות ומקצועיות ברמה גבוהה כלולים במחיר! אתם כלקוחות צריכים לקבל במסגרת השירות שמוצע לכם יחס אדיב וסובלני, זמינות לשאלות מצד המורים והמזכירות, טיפול ראוי בכספכם ואוזן קשבת לתלונות למיניהן - וזה רק מבחינת השירות! מבחינת המקצועיות מגיע לכם מורים מקצועיים (טיפ 8) וטיפול מכל הגורמים מהמזכירה עד המורה עם ידע רלוונטי ומקצועי!

כל זאת אפשר לברר בד"כ מהמלצות (טיפ 5) ומהחוויה שלכם בביקור במקום!

8. המורים! - המורים הם חלק אינטגרלי וקריטי בקורס שתעברו - הם אלו שיעבירו לכם את החומר, ינחו אותם, יספקו לכם תמיכה נפשית ויעזרו לכם בכל שלבי התהליך בדרך להשלמת הבגרות בהיסטוריה! אז חשוב ביותר שתוודאו שהמורים במכון הם מקצועיים בעלי ההשכלה והניסיון המתאימים להעביר את הקורס - בייחוד בהיסטוריה, שצריך בקיאות בכל חומר הלימוד עד הפרט האחרון!

9. במהלך הקורס - בסעיף זה ריכזנו לכם 3 טיפים שיעזרו לכם לעבור את הקורס בשלום ובהצלחה!:

בנו תכנית עבודה והתמידו בה - בקורס עצמו, בייחוד בהיסטוריה שחומרי הלימוד הם רבים ומפורטים, חשוב שתבנו בתחילת הקורס או שיבנו בשבילכם תכנית עבודה מפורטת לכל יום בהתאם ללו"ז שלכם ושתתמידו בה! כך תנצלו את הזמן בצורה היעילה ביותר ותוכלו להגיע להישגים בצורה המהירה ביותר!

דאגו לשמור על בריאותכם הפיזית - שעות מרובות מול המחשב וישיבה ממושכת מול השולחן יכולים לגבות מחיר מהגב ומהעניים שלכם ולכן דאגו לשמור על תזונה בריאה ועל כושר גופני תקין.

אל תזניחו את התחביבים והחברים - יש חיים מחוץ לקורס! אל תזניחו את החברים שלכם ואת התחביבים שלכם ואל תשכחו את עצמך! במהלך הקורס גם הבריאות הנפשית שלכם חשובה ובתוך האינטנסיביות הלימודית הדרך לדכדוך היא קצרה מאד! לכן דאגו גם לפן הזה בבריאותכם.

10. יום הבחינה - הבחינה של 2 יחידות לימוד בהיסטוריה הינה מורכבת משני בחינות שכל אחת אורכת כשעתיים! אם החלטתם להגביר אז תתווסף לכם עוד בחינה שאורכת כ3 וחצי שעות! מיותר לציין שזהו יום ארוך במיוחד בשביל אלה המשלימים את הבגרות בהיסטוריה ולכן הינה 3 טיפים איך לעבור את היום הזה ביותר קלות:

- שנו 7 שעות שינה לפחות ביום שלפני הקורס! זה יעזור לכם להגיע לרמה אופטימלית של ערנות וריכוז.

- תלוי בשעות הבחינה אבל יום הבחינה עלול להיות יום ארוך ולכן בשביל לשמור על ערנות ותחושת שובע הביאו אתכם פירות יבשים (לא שוקולד!) שהסוכרים בהם מתפרקים באיטיות מה שנותן לכם להתרכז ולהיות ערניים ליותר שעות.

- בחרו מקום בכיתה שאינו קרוב לדלת אך גם אינו רחוק ממנה כדי שלא תסבלו מרעש של תנועת אנשים לכיתה ומחוצה לה  ושתוכלו ללכת בנוחות לשירותים בזמן הבחינה.

 

*** מחירי השלמת בגרויות בהיסטוריה משתנים באופן תדיר ולכן המחירון המומלץ הוא בעיקר אינדקצייה למחירי השוק בישראל, כאן באתר כמה עולה ניתן לקבל הצעות מחיר אמיתיות ומחייבות ממוסדות לימוד מומלצות ע"י גולשי האתר, לצורך כך יש למלא את טופס הבקשה להצעת מחיר ויועצי לימודי השלמת בגרות בהיסטוריה יחזרו אליכם טלפונית לייעוץ והצעת מחיר לא מחייבת.

 

מחירון השלמת בגרויות