בקש הצעת מחיר להשלמת בגרות באנגלית

מחירון השלמת בגרות באנגלית

כמה עולה השלמת בגרות באנגלית ?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, ריכזנו עבורכם מחירון השלמת בגרות באנגלית מעודכן לשנת 2019 ולאחריו מדריך טיפים בשם : "מדריך השלמת בגרות באנגלית."

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של מוסדות לימוד בישראל, מדובר על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

חוסכים לך זמן וכסף! באתרנו שירות החוסך את הצורך לחפש השלמת בגרות באנגלית, שירות בקש הצעת מחיר הינו ללא עלות וללא התחייבות, משאירים את הפרטים כאן באתר ועד 3 יועצי לימודי השלמת בגרות באנגלית יחזרו אליכם טלפונית לייעוץ והצעות מחיר, בדרך זו תקבלו תשובות לכל שאלה שיש לכם ועל הדרך תעשו גם השוואת מחירים.

 

עלות קורס הכנה לבגרות באנגלית

טווחי מחירים

קורס 3 יחידות באנגלית:
1,500-2,500 ש"ח
   
קורס 4 יחידות באנגלית:
3,000-4,000 ש"ח
   
קורס 5 יחידות באנגלית:
4,000-7,000 ש"ח

**מחירון עודכן בתאריך 25.07.19

ט.ל.ח

 

מדריך השלמת בגרות באנגלית

השלמת בגרות באנגלית היא חובה לצורך קבלת תעודת בגרות מלאה, אבל יש לה גם חשיבות נוספת. כאשר נרשמים ללימודים אקדמיים יש להגיע לרמה מסוימת של אנגלית, ככל שהרמה בבגרות גבוהה יותר, כך יהיה קל יותר להצליח בבחינה הפסיכומטרית באנגלית, וכך להשלים פחות קורסים במהלך הלימודים. ניתן להשלים בגרות באנגלית במכונים רבים המתמחים בהשלמת בגרויות בכלל, והשלמת בגרות באנגלית בפרט. השלמת בגרות באנגלית יכולה להיות עד רמת חמש יחידות, לפי בחירת התלמיד.

 

כיצד להצליח בבגרות באנגלית?

• ברי המזל, הזכאים לתעודת בגרות מלאה, בציונים המתאימים ללימודי המשך, שאינם זקוקים להשלמת בגרות באנגלית הם מעטים. רוב התלמידים מגלים כי לשם הרשמה ללימודים מתקדמים יהיה עליהם ללמוד לקראת האקדמיה. מי שמבקש להשלים או לשפר את ציונו באנגלית יעמוד בפני מספר אפשרויות, כולן ראויות ומתאימות: השלמת בגרות באנגלית בעזרת מורה פרטי, השלמת בגרות באנגלית במכללה ללימוד השלמת בגרויות ועוד.

• אופיו ורצינותו של האדם נמדדים בפרמטרים רבים, וכאשר מדובר בצעירים בוגרי תיכון, תעודת הבגרות היא אחד החשובים שבהם. אולם גם מי שלא הצליחו בקורס אנגלית בבגרות יכולים לפנות אל לימודי השלמת בגרות זו כבר במהלך השירות הצבאי או עם סיומו. השלמת בגרות באנגלית מוצעת לתלמידים על ידי בית ספר להשלמת בגרויות או בעזרתו של מורה פרטי. כל האפשרויות פתוחות, וניתן גם ללימוד לקראת השלמת בגרות באנגלית על חשבון הפיקדון הצבאי.

• עבור כל מי שמבקש להשתלב בשוק העבודה או הלימודים בישראל, תעודת בגרות מלאה היא פרמטר הכרחי ובמיוחד השליטה על השפה האנגלית. רבים מתקשים בתקופת התיכון להתרכז ולהשיג ציונים גבוהים בכל מקצועות הבגרות במיוחד באנגלית, ופונים לאחר השחרור מהצבא או בזמן השירות הצבאי ללמודי השלמת בגרות זו.

 

10 טיפים השלמת בגרויות - אנגלית

אנגלית היא שפה הנלמדת ברוב מדינות העולם וישראל לא שונה ממנה, היא נכללת בתוכניות הלימוד מהיסודי ועד האוניברסיטה ומלווה אותנו בכל חיינו בין אם אנחנו יוצאים לחופשה במדינה זרה או בין אם בפגישות עסקים בעבודה. אנגלית היא שפה כ"כ חיונית שכמעט כל המוסדות האקדמיים והחינוכיים המוכרים ע"י המל"ג ומשרד החינוך מחייבים לימודים בה בדרך כלשהיא. אם הגעתם למסקנה שאתם צריכים לשפר או להשלים את הבגרות באנגלית הגעתם להחלטה נכונה והגעתם למקום הנכון! הינה 10 טיפים שיעזרו לכם לדעת הכל על הבגרות באנגלית ולעזור לכם להתחיל בצעדים ראשונים בדרך להשלמת בגרות זו!

1. ממה מורכבת הבגרות באנגלית? - הבגרות באנגלית נלמדת בהיקף של 3 יחידות לימוד, 4 יחידות לימוד או 5 יחידות לימוד והינה חובה ומעבר בה הוא תנאי לקבלת תעודת בגרות מלאה!.
 

אז מה בעצם היא כוללת?:

סוג מבחן באנגלית

3 יחידות לימוד

4 יחידות לימוד

5 יחידות לימוד

כמה בחינות?

3 בחינות בכל רמה, כשהבחינה האחרונה בכל רמה היא הראשונה
ברמה הבאה.

שמות הבחינות

A,B,C

C,D,E

E,F,G

אורך הבחינה

שעה ורבע לכל שאלון

שעה ורבע לכל שאלון

E, F = שעה ורבע

G = שעה וחצי

חומרי עזר מותרים בבחינה

מילון אוקספורד אנגלי-אנגלי-עברי

חלוקת משקל בין הבגרויות

לכל שאלון יש משקל שווה

(משלמי בגרות לא עושים בחינה בע"פ)

 

2. מתי מתקיימת הבחינה? - הבחינות לבגרות באנגלית נערכות גם במועדי קיץ (מאי-יולי) וגם במועדי חורף (ינואר-פברואר)!

3. מוטיבציה - אמנם הבגרות באנגלית לא מכילה חומר רב ומתבססת יותר על תרגול אך למי שאנגלית היא לא שפת אם, הלמידה אליה יכולה להיות דיי מאתגרת ולכן חשוב שכשאתם עושים את הצעדים הראשונים לקראת השלמת הבגרות (כמו לקרוא את 10 הטיפים החשובים הללו), קודם כל תבררו עם עצמכם האם אתם מוכנים נפשית לכל מה שהולך לבוא. חשוב שלפני כל למידה בין אם תבצעו אותה עצמאית ובין אם במסגרת קורס מסודר שתכנסו אל התהליך חדורי מוטיבציה ואנרגיות ותעמדו במטרות שתציבו לכם במהלך הלימוד. ללא מוטיבציה בשפע לא תוכלו לצלוח את הבגרות בהצלחה ולהוציא ממוצע גבוהה!

4.לבד או בקורס? - כל מי שיש לו רצון להשלים בגרויות נתקל בתהייה זו, האם ללמוד לבד או בקורס מסודר? ובכן יש יתרונות וחסרונות לכל שיטה:

 

יתרונות

חסרונות

ללמוד לבד

זול משמעותית

יותר גמישות
בשעות הלימוד

אפשרות לעבודה במשרה מלאה 

מתאים רק לבעלי משמעת
עצמית גבוהה

השגת כל חומרי הלימוד
העדכניים עצמאית

אין הנחיה של מורה ותמיכה
נפשית של איש מקצוע

ללמוד בקורס

יש הנחיה של
מורה מקצועי
ותמיכה נפשית מצד
איש מקצוע או 
מורה מנוסה.

קבלת חומרים עדכניים
ע"י מכון הקורסים
ללא מאמץ

מערכת מסודרת
במסגרת מסודרת

לא זול, בין 3000-5000
שקל קורס

פחות גמישות בשעות הלימוד

פחות ניתן לעבוד במשרה מלאה
(ניתן לעשות קורסי ערב)

 

 Iבכן ההחלטה האם ללמוד לבד או בקורס הינה לחלוטין לשיקולכם אך ההמלצה באנגלית שהינה בגרות מאתגרת יחסית ודורשת תרגול ועבודה עצמית רבה, היא ללכת למכון להשלמת בגרויות ולהירשם לקורס מסודר - כך תוכלו למצות את הפוטנציאל הלימודי שלכם עד תומו.


טיפים 5-9 יעזרו לכם בבחירת מכון השלמת הבגרויות הכי טוב עבורכם!

5. המלצות - קורס להשלמת הבגרות באנגלית כלול כמעט בכל רשימה של קורסים מוצעים בכל מכון לימודים שמכבד את עצמו. הבגרות הזו הינה כ"כ פופולארית וקריטית שישנם המון תלמידים שמשפרים או משלימים אותה בשלב כלשהו מכל סיבה שהיא ולכן למצוא המלצות זה ממש לא הבעיה! כל מה שתצטרכו לעשות זה רק ללכת ולמצוא אותן אצל מכרים, חברים, משפחה, תלמידים לשעברקיימים ואפילו באינטרנט בפורומים או אתרים למיניהם!. רק הערה קטנה לגבי טיב ההמלצות שתקבלו: כדי לוודא שהמלצה הינה המלצה בעלת תוכן טוב כדאי שתוודאו שהמקור הממליץ הינו אמין ורלוונטי! המלצה שבאה עם מניע מוצנע אינה יעילה ואפילו מזיקה ולכן הקפידו לוודא אמינות!

6.השוואות מחירים - מכוני לימוד השלמת בגרויות יש בשפע ובכל עיר ובנוסף כל מכון שמכבד את עצמו יחזיק קורס להשלמת בגרויות באנגלית ולכן האופציות להשוואת מחירים הן רבות! עלות קורס יכולה להיות בין 3000-5000 שקלים וההפרשים יכולים להגיע לאלפי שקלים עם הנחות ומבצעים ולכן חשוב שתעשו תחקיר קצר, תשאירו פרטים בכל המוסדות ותנהלו דף מסודר עם כל הצעות המחיר ותאריכי הקורסים שנתנו לכם! בסופו של התהליך תקבלו את המחיר המשתלם ביותר !

7. שירות - כשאתם בוחרים מכון לימודים חשוב שתשימו לב לטיב השירות שאתם מקבלים. הקורס בד"כ נמשך בין 3-4 חודשים ולכן אתם תבלו במכון המון זמן ובוודאות תתקלו במקרים שבהם תצטרכו שירות כלשהו ממנו ולכן כשאתם מבררים המלצות בדקו האם במסגרת השירות שהם קיבלו הייתה זמינות לשאלות מצד המורה והמזכירות, האם טיפלו בתלונות למיניהן במלא הרצינות, האם הטיפול בתשלום שנתנו נוהל במקצועיות ובביטחון ואפילו האם הם קיבלו שירות אדיב ונעים בכל הזמן שהם היו קשורים למכון!

8. צוות מורים מקצועי - אנגלית היא שפה, היא מדוברת וחיה על לשונם של מיליארדי בני אדם! אז זה לא עושה את כל אחד ממיליארדי האנשים הללו למורה מקצועי באנגלית! ולכן לפני שאתם נרשמים לכל מכון וודאו את טיב ההסמכה של המורים, את מידת הבקיאות שלכם ברמה האנגלית (לא מספיק תעודת הוראה אלא גם הסמכה כלשהיא בלימוד אנגלית), את זמן התמודדותם בלימוד החומר באנגלית (ניסיון עשיר רצוי) ואת מידת שביעות הרצון של התלמידים מהם!. כל אלה תוכלו לגלות או מהמלצות או משאילת שאלות במכוני הלימוד.

9 טיפים ללפני הקורס ולבתוך הקורס  - קודם כל, אם אתם מתחילים קורס חשוב שעוד לפני הקורס תתחילו לקרוא ספרים או עיתונים באנגלית ולתרגל את השפה ואת השליטה שלכם בשימוש במילון האוקספורד שבו תשתמשו בבחינה. בהמשך לכך, כשאתם נכנסים לקורס (וזה גם תקף ללמידה עצמית) חשוב שתמשיכו לקרוא ספרים ולתרגל את השליטה שלכם בשפה. קריאת ספרים תעזור לכם להרכיב משפטים תקינים דקדוקית באנגלית, תזרז את זמן הקריאה שלכם פר פסקה, תעזור להרחיב את אוצר המילים שלכם ותקנה לכם בטחון בשליטה בשפה הזרה הזו.

10. טיפים ליום הבחינה -  יום הבחינה באנגלית הוא מלחיץ ומלא אמוציות ולכן ריכזנו לכם במיוחד בשבילו 2 טיפים קטנים שיעזרו לכם לעבור אותו בשלום:

- התכוונו כבר יום לפני - הכינו תיק, שימו בקבוק מים במקרר, הכניסו את מילון האוקספורד לתוך התיק, שימו את הקלמר גם בתוך התיק, ארנק, תעודת זהות וכל מה שתוכלו לעשות לפני - עשו לפני! בבוקר שוכחים דברים, ממהרים, נלחצים ואז משלמים על כך בבחינה!

- הירגעו - לחץ ואדרנלין טובים עד גבול מסוים! ולכן יום לפני ובוקר הבחינה תשתדלו להירגע! תנוחו טוב יום לפני ובבוקר קומו רעננים ותרגלו לכם אפילו כמה תרגילי הרפיה שיעזרו לכם לעבור את היום הארוך הזה!

 

*** מחירי השלמת בגרויות באנגלית משתנים באופן תדיר ולכן המחירון המומלץ הוא בעיקר אינדקצייה למחירי השוק בישראל, כאן באתר כמה עולה ניתן לקבל הצעות מחיר אמיתיות ומחייבות ממוסדות לימוד מומלצות ע"י גולשי האתר, לצורך כך יש למלא את טופס הבקשה להצעת מחיר ויועצי לימודי השלמת בגרות באנגלית יחזרו אליכם טלפונית לייעוץ והצעת מחיר לא מחייבת.

 

מחירון השלמת בגרויות