מחירון הרצאות

כמה עולה הרצאות ?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה ? ריכזנו עבורכם בתחתית הדף מחירון מלא ומקיף עבור הרצאות בתחומים שונים.

לא משנה איזה הרצאה אתם מחפשים...? יש לנו הכל מהכל , הרצאה באמנות, היסטוריה, פסיכולוגיה, זוגיות, קבלה ועוד.

מלבד המחירון המומלץ תמצאו גם דילים שווים וקופונים עבור מגוון רחב של הרצאות בכל רחבי הארץ.

 

 

מחירון הרצאות

מחירון הרצאות בקליק

כמה עולה הרצאה לעובדים? הרצאה לתלמידים?

 

10 טיפים איך לבחור את ההרצאה והמרצה המתאים

האם אתם מעוניינים להזמין מרצה מעולה שמציע הרצאות לחוגי בית או לחברות? האם אתם מחפשים הרצאות מוטיבציה לימי גיבוש וכיף לעובדים או מעוניינים להזמין מרצה מומחה לשיפור ושדרוג צוות המשרד? מחפשים מאגר מרצים כדי להזמין הרצאות על זוגיות, הרצאות מצחיקות או כל הרצאה מרתקת אחרת? ובכן, ריכזנו עבורכם 10 טיפים איך לבחור את ההרצאה והמרצה המתאים.

 

1. הרצאות בהתאם לגיל והרכב המשתתפים

אם אתם מתכננים להזמין הרצאות לבני נוער, הרצאות לנשים או הרצאות למסיבת רווקות הרי שיש לבחור מרצה מתאים ומנוסה בהתאם. יש לבחור מרצה מנוסה שמציע תכנים רלוונטיים ומרתקים לשכבת הגיל בפניה מרצים. בתי ספר, אוניברסיטאות, מקומות עבודה, ארגונים, מרכזי תרבות וחוגי בית נוהגים להזמין מרצים מקצועיים אך לפני בחירת המרצה יש להכין שיעורי בית ולבחור מרצה בהתאם לגיל והרכב המשתתפים.


2. הרצאות מעניינות לחוגי בית או לעבודה

אתרי מרצים רבים קיימים ברשת ובהם ניתן לקרוא המלצות, לצפות בתקצירי הרצאות ולעיין ברשימת המרצים ותכני ההרצאות שלהם. יש מגוון רחב של הרצאות מעניינות לחוגי בית ולמקומות עבודה אך חשוב להזמין מרצה מקצועי ומנוסה שמתאים עצמו לקהל המאזינים. אגב, כאשר מזמינים מרצה למקום העבודה חשוב לוודא כי קהל המאזינים יהיה קשוב ולא מומלץ להזמין את המרצה בזמן הארוחה. כאמור, יש לבחור הרצאות מרתקות המתאימות להרכב קהל המאזינים ולכן אם אתם מזמינים הרצאה לחוגי בית כדאי לוודא עם שאר החברים כי נושא ההרצאה עליו חשבתם מעניין אותם.


3. כמה עולה להזמין מרצה מקצועי?

מחירי המרצים משתנים בהתאם למידת הפופולאריות והביקוש של מרצה מסוים. טווח המחירים בשוק רחב ומשתנה בהתאם לאורך ההרצאה, קהל המאזינים והאירוע אליו מזמינים את המרצה, סוג ההרצאה ובעיקר כדאי לדעת כי מחיר ההרצאה עולה ככל שמזמינים מרצים מפורסמים. יש לציין כי מחיר הרצאה יכול לנוע בטווח של כמה מאות שקלים ועד לעשרות אלפי שקלים. לכן, חשוב לוודא את נושא המחיר לפני הזמנת המרצה ומומלץ להשוות מחירים. יחד עם זאת המחיר של מרצה מקצועי ומנוסה גבוה תמיד ממחיר הרצאה של מרצה שאינו מוכר, טוב ככל שיהיה.


4. הרצאות מרתקות במגוון נושאים

יש מגוון רחב של הרצאות מרתקות ומרצים מעולים המתמחים במגוון נושאים. כאשר מחפשים הרצאה מיוחדת ומעניינת כדאי לדעת כי ניתן לבקש מהמרצה סרטון וידאו המתעד את ההרצאה שלו וכך ניתן להתרשם מנושא ההרצאה ומהדרך בה הוא מעביר אותה. מכיוון שיש נושאי הרצאה רבים חשוב לבחור בסוג ההרצאות המתאים לכם ביותר, לדוגמה הרצאות לחובבי טיולים, הרצאות בנושאי רכב ותחבורה, הרצאות בנושאי טכנולוגיה, הרצאות בנושאי מדע, הרצאות בנושאי תורה, זוגיות, יחסים, מין, ספרות וכהנה וכהנה. לכן, לפני שאתם בוחרים מרצה או הרצאה כדאי לחשוב על נושא מרתק שמעניין אתכם ואתם מעוניינים להרחיב את השכלתכם בתחום או לחלופין לבחור הרצאות מצחיקות ובידוריות שנועדו לשעשע את קהל המאזינים אך יחד עם זאת להעביר גם ערך מוסף.


5. התאמה לקהל ולאירוע

הנושא החשוב ביותר בבחירת מרצים הוא נושא התאמה המרצה ונושא ההרצאה לקהל המאזינים. יש להבדיל בין הרצאות לבני נוער, הרצאות לנשים, הרצאות מוטיבציה לימי כיף וגיבוש לעובדים, הרצאות בנושאי ארגון, הרצאות להעצמה אישית וכו'. כמו כן, חשוב לבדוק מהו אורך ההרצאה מאחר ויש מקרים בהם מומלץ להעדיף הרצאות קצרות ולא ארוכות שקהל המאזינים מאבד את סבלנותו. לכן, יש לקבל ייעוץ מקצועי מחברה המספקת שירות הרצאות או לשוחח עם המרצה המומלץ לפני על מנת שזה יתאים את התכנים לסוג הקהל ולאירוע.


6. הרצאות העשרה עם ערך מוסף

חשוב לזכור כי יש הרצאות מצחיקות, הרצאות מרתקות, הרצאות לגיבוש צוות עובדים ועוד. כאשר משוחחים עם מרצה או עם חברה המספקת שירותי מרצים והרצאות כדאי לקבל מידע על המרצה וההרצאה ולבדוק האם יש להרצאה ערך מוסף. כך לדוגמה כאשר מזמינים מרצה לימי כיף וגיבוש של עובדי הארגון, לסטודנטים או לכל מקום אחר כדאי לבדוק ולהתרשם האם המרצה תורם לעף מוסף עבור המאזינים גם אם זה בצורה עקיפה.


7. חיפוש מרצים והרצאות באינטרנט

עידן האינטרנט מציע לנו אפשרויות חיפוש מקדמות ויעילות וגם כאשר מחפשים מרצים מומלצים כדאי לדעת כי ניתן לגלוש לאתר של מאגר מרצים וכך לחפש בתוך המאגר מרצים מומלצים לפי תחומי הרצאות, ניסיון, מיקום ופרמטרים נוספים. ניתן לחפש באחד ממנועי החיפוש מרצים לפי שם או לחפש ביטוי ארוך כמו הרצאות מעניינות בתחום המבוקש. במידה ומעוניינים להתרשם ממגוון מרצים והרצאות הרי אינדקס המרצים מאפשר לקבל את כל המידע הנדרש לבחירת מרצים והרצאות במגוון תחומים ונושאים מעניינים, בין היתר חיפוש מרצים כמו ספורטאים, עיתונאים ואנשי תקשורת, כלכלנים, יועצים, פוליטיקאים וכדומה.


8. המלצות על מרצים

לא קל לבחור מרצה מתוך מאגר מרצים ולכן כדאי לקבל המלצות על מרצים. ניתן לבחור מרצים מבוקשים או מרצים מפורסמים אך עדיין כדאי לקרוא חוות דעת על מנת להזמין מרצה איכותי שיודע להרצות בפני קהל ומציע הרצאות מרתקות בתחום הקרוב ללבו ויש לו ניסיון עשיר בתחום וידע מרתק. באינטרנט ניתן לקרוא המלצות על מגוון מרצים אך כדאי להיעזר גם בהמלצות מחברים, מכרים, קולגות לעבודה וכד'. חשוב לבחור הרצאות מעניינות אך יש לזכור כי נושא ההרצאה חייב להתאים לקהל המאזינים ולכן יש לבחור בהתאם.


9. חיפוש מרצים לארגון

ניתן חלק את המרצים שלני סוגים מרכזיים- מרצים מנוסים המגיעים מרקע ארגוני או עסקי ומרצים מקצועיים שתורמים מסר ארגוני עקיף. כך לדומה ניתן להזמין מרצה מומחה לשיפור ולשדרוג צוות המשרד ועבודת הארגון, מרצים שתורמים לגיבוש הצוות וליעילות העבודה, מרצים המספרים את סיפורם האישי ומגלים את סוד הצלחתם או מרצים מרתקים בנושאים עקיפים כמו מרצים אשר מנחים הרצאות על זוגיות, הרצאות לחובבי טיולים, הרצאות מצחיקות וכדומה. לכן, חשוב להגדיר מראש את מטרת ההרצאה ובהתאם לקהל היעד לבחור מרצה ותחום הרצאה.


10. מאגר מרצים ברשת

כדאי לדעת כי ברשת אתרים ייעודים למרצים (אתרי מרצים) והרצאות וכך ניתן לחפש באינדקס של מאגר מרצים אחרי מרצה איכותי ומומלץ. באמצעות מאגרי המרצים קל לאתר מרצים מומלצים לפי חיפוש של קטגוריות כמו מרצים לחוגי בית, מרצים לימי כיף, מרצים למסיבת רווקות וכיוצא בזה. כמו כן, ניתן לחפש הרצאות לפי נושאים כמו הרצאות בנושאי חברה וקהילה, הרצאות לחובבי טיולים, הרצאות העשרה בתחום התורה, הקבלה, מיסטיקה, ספורט ועוד. בנוסף, ניתן למיין בין המרצים על קטגוריות שונות כמו הרצאות לגילאים או הרצאות לנשים, הרצאות לבני נוער, הרצאה באנגלית, הרצאות בעברית וכו'.

 

מחירון הרצאות בקליק!

**מחיר להרצאה בודדת כחלק מקבוצת משתתפים


נושא הרצאה וטווחי מחירים
    
הרצאות בנושאי אינטרנט
50-120 ש"ח
    
הרצאות בנושאי אומנות
40-90 ש"ח
    
הרצאות בנושאי אסטרונומיה
20-45 ש"ח
    
הרצאות בנושאי היסטוריה
15-85 ש"ח
    
הרצאות בנושאי פסיכולוגיה
35-95 ש"ח
    
הרצאות לחוגי בית
30-60 ש"ח
    
הרצאות להורים לילדים בגיל הרך
20-45 ש"ח
    
הרצאות להורים לילדים בגיל הגן
20-45 ש"ח
    
הרצאות להורים לילדים מתבגרים
50-250 ש"ח
    
הרצאות להורים בנושא אינטרנט בטוח
20-65 ש"ח
    
הרצאות בנושאי זוגיות
50-200 ש"ח
    
הרצאות בנושאי זואולוגיה
15-45 ש"ח
    
הרצאות בנושאי חשיבה יצירתית
50-100 ש"ח
    
הרצאות בנושאי יהדות
20-60 ש"ח
    
הרצאות בנושאי כלכלת המשפחה
50-150 ש"ח
    
הרצאות בנושאי סטיילינג לנשים
60-90 ש"ח
    
הרצאות בנושאי נומרולוגיה
45-85 ש"ח
    
הרצאות בנושאי פילוסופיה
50-90 ש"ח
    
הרצאות בנושאי קבלה
30-70 ש"ח
    
הרצאות בנושאי צמחי מרפא
50-80 ש"ח
    
הרצאות בנושאי צמחונות
20-50 ש"ח
    
הרצאות בנושאי צבא וביטחון
45-85 ש"ח
    
הרצאות בנושאי רוחניות
40-70 ש"ח
    
הרצאות בנושאי רפואה משלימה
30-80 ש"ח
    
הרצאות בנושאי תזונה
25-55 ש"ח

ט.ל.ח

 

מחירון השלמת בגרויות

 

עדכונים אחרונים
מחירון הצטרפות לחבילות פלאפון
השוואת מחירים חבילות הצטרפות לפלאפון
מחירון הוט אינטרנט
מבצעי הוט אינטרנט
מחירון תואר ראשון ושני
מדריך מקיף ללימודי תואר
מחירון איתור נזילות מים
הכל על איתור נזילות מים
מחירון השתלת שיניים בשיטת all on 4
כל מה שצריך לדעת לפני השתלת שיניים בשיטת all on 4
מחירון עיבוי שפתיים
הכל על עיבוי שפתיים
מחירון מוצרי פרסום וקידום מכירות
מחירון מלא ומקיף עבור מוצרי פרסום וקידום מכירות.
מחירון השכרת רכב
מחירון השכרת רכב בקליק !