×


תפריט נגישות

מחירון הרמת עפעפיים ללא ניתוח

כמה עולה הרמת עפעפיים ללא ניתוח?

כמה עולה

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, ריכזנו עבורכם מחירון הרמת עפעפיים ללא ניתוח מעודכן לשנת 2023 ולאחריו מדריך צרכנות נבונה בשם : "הכל על הרמת עפעפיים ללא ניתוח".

 

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של מרפאות אסתטיקה בישראל, מדובר על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

 

ייעוץ והצעת מחיר לטיפול הרמת עפעפיים ללא ניתוח, ללא עלות וללא התחייבות!

חוסכים לך זמן וכסף!

 

באתרנו שירות החוסך את הצורך לחפש קליניקות להרמת עפעפיים ללא ניתוח, שירות בקש הצעת מחיר הינו ללא עלות וללא התחייבות, משאירים את הפרטים כאן באתר ועד 3 קליניקות יחזרו אליכם טלפונית לייעוץ והצעות מחיר, בדרך זו תקבלו תשובות לכל שאלה שיש לכם ועל הדרך תעשו גם השוואת מחירים.

 

טווחי מחירים הרמת עפעפיים ללא ניתוח

מחירון מומלץ

מחירון הרמת עפעפיים ללא ניתוח עודכן בתאריך 08.06.23

ט.ל.ח

 

מחיר הרמת עפעפיים בהזרקת חומרי מילוי
800-1,100 ₪

 

מחיר הרמת עפעפיים בהזרקת דיספורט
700-800 ₪

 

הכל על הרמת עפעפיים ללא ניתוח

 

מה הסיבות להרמת עפעפיים?

מראה עייף

 

צניחת עפעפיים נקראת בלועזית פטוזיס. במצב זה כל העפעף צונח והעין נראית כאילו היא חצי עצומה. לכן עשויים אנשים שסובלים מבעיית נפילת עפעפיים להראות עייפים ובעלי עיניים קטנות. צניחת העפעפיים מתרחשת כאשר יש בעיה בשרירים של העפעף- הבעיה יכולה להיות התרופפות של גיד או שריר חלש- במצב זה אין לשרירים מספיק כוח כדי לפקוח את העין באופן מלא.

 

הגורם המרכזי למרבית המקרים בהם יש צניחת עפעפיים הוא תהליך ההזדקנות. למרות שהגיל הוא הגורם המרכזי עשויה צניחת העפעפיים להיגרם בעקבות מחלות נוירולוגיות שלא קשורות לגיל ולכן יש לבדוק את האדם שסובל מצניחת העפעפיים.

 

רופא מקצועי אשר מתמחה בתחום עפעפיים נפולים יוכל לבצע בדיקה ולגלות האם צניחת העפעפיים היא תוצאה של גיל, מחלה נוירולוגית וכו'. במידה והרופא יחשוד כי הסיבה עשויה להיות מחלה נוירולוגית הוא יבצע כמה בדיקות מעבדה ולאחר קבלת התוצאות יהיה ניתן להמשיך בתהליך.

 

המחלות שעשויות ליצור פטוזיס הינן- מיאסטניה גרביס- מחלה אוטואימונית, שיתוק חלקי של עצב הקרניאלי השלישי- שהוא העצב שמפעיל את השריר העיקרי שמרים את העפעף (שריר הלבטור) או פגיעה של העצב הסימפטטי בעין- עצב שמפעיל שריר משני שמרים את העפעף.

 

כמו כן, עשויה צניחת העפעפיים להיות תוצאה של הרכבת עדשות קשות למשך זמן רב, דלקות כרוניות, חבלה שגרמה לפגיעה ברקמות שעוטפות את המקום, חבלה שגרמה לפגיעה בעצבים או בשריר, גוש שמפריע לתנועת העפעף ועוד.

 

קושי בהשארת עיניים פקוחות, תחושת עייפות, כאב ראש וקמטים


ישנן מגוון הפרעות שקשורות לבעיית צניחת עפעף- אנשים שסובלים מהפרעות תפקודיות עשויים לחוש כובד בעיניים. הכובד הינו תוצאה של עור שנמצא על העפעפיים ומקשה על האדם להשאיר את העיניים פקוחות.

 

אנשים שסובלים מהבעיה וחשים קושי בפתיחת העיניים יסבלו מעייפות ובמקרים רבים הם יירדמו במהירות כאשר יבצעו פעולות שונות כמו צפייה בטלוויזיה. מכיוון שהם ינסו להים את העפעפיים באמצעות הרמה של שרירי הגבות הם יסבלו מכאבי ראש וקמטים במצח.

 

פגיעה בשדה הראיה


כאשר ההפרעה קשה יותר עשויים האנשים שסובלים מצניחת העפעפיים להרגיש ששדה הראייה העליון שלהם מוסתר ואף שהעפעפיים שלהם נדבקות. אצל אנשים אחרים עשויות הדמעות להצטבר בתוך הקפל של העפעף.גם ספורטאים עשויים לסבול מצניחת עפעפיים משום שכאשר הם מתאמנים ומבצעים פעילות מאומצת הזיעה ניגרת, נכנסת אל העין וגורמת לטשטוש הראיה.

 

הפרעה קוסמטית

 

ישנן כמה הפרעות קוסמטיות- חלק מהאנשים מוטרדים מכך שצניחת העפעפיים גורמת להם להיראות מבוגרים יותר מגילם. אנשים אחרים מוטרדים מכך שהם נראים עייפים, עצובים, בעלי עיניים קטנות בעוד בעבר היו להם עיניים גדולות שמשדרות סקרנות ועניין, חלק מהנשים מוטרדות מכך שהן לא יכולות להתאפר או שהאיפור נמרח משום שיש להן עודפי עור ושומן באזור העפעפיים ועוד.

 

חלק מהאנשים התרגלו למצב אך חלק נכבד מהאנשים שפונים לטיפול בשל סיבות קוסמטיות נהנים מתוצאות טובות.

 

צניחת עפעפיים מדומה - מה זה?

 

חלק מהאנשים סובלים מצניחת עפעפיים מדומה- התופעה נקראת בשם- Dermatochalasis. צניחת העפעפיים המדומה היא תוצאה של גיל (מתרחשת בגיל 50 ומעלה). כמו כן, עשויה צניחת העפעפיים להיות תוצאה של בצקות כרוניות או צניחת גבות.

 

צניחת העפעפיים נקראת מדומה משום שהעפעף לא באמת צונח- הוא נראה כאילו הוא צונח בשל העור החיצוני שמכסה את העפעפיים. בשונה מתופעת הפטוזיס שהיא צניחת עפעפיים אמיתית- מצטמצם שטח העפעף העליון וקפל העור מכסה אותו, הקפל עשוי להגיע עד לריסים. כאשר המצב קיצוני עשוי קפל העור לעבור את הריסים ולהפריע לאדם לראות.

 

מה זה הרמת עפעפיים ללא ניתוח?

 

מהן השיטות להרמת עפעפיים ללא ניתוח? התהליך, יתרונות וחסרונות?

 

כיום ניתן לטפל בעפעפיים נפולות ללא ניתוח. באמצעות הטיפולים ניתן לשפר את הבריאות ולפתור מצבים של אסימטריה קוסמטית. לפני שמקבלים את ההחלטה ובוחרים בטיפול יש להתייעץ עם רופא מקצועי שמתמחה בתחום- ייתכן שהרופא יגלה כי מקור הבעיה נמצא בגבות וכי האדם סובל מגבה צנוחה- במצב זה ייתכן ויהיה כדאי לשלב טיפול הרמת עפעפיים עם טיפול הרמת גבות ללא ניתוח.


להלן כמה משיטות הטיפול שמטפלות בבעיית צניחת עפעפיים


*הרמת עפעפיים באמצעות הזרקת דיספורט או הרמת עפעפיים באמצעות הזרקת חומרי מילוי: במהלך הטיפול מזריק הרופא את החומר אל המצח, צדי העיניים ובין הרקות. כמו כן מזריק הרופא את החומר אל הרקות והקרקפת. כדי לשפר את התוצאות מוזרק החומר גם לאזור שנמצא מתחת לעיניים.

 

לאחר חודש יש להגיע אל המרפאה כדי לעבור ביקורת ולבצע הזרקה נוספת אשר תשפר את התוצאות. הטיפול נמשך כמספר דקות. תוצאות הטיפול יחזיקו מעמד כ- 8 חודשים לכל היותר ונוסף על הרמת העפעפיים עשויים להעלם גם קמטי המצח.

 

תופעות הלוואי האפשריות הינן צניחת עפעפיים, במצב זה יהיה צריך לחכות במשך שבועיים עד שאזור יתאושש. כמו כן, עשויים להופיע שטפי דם. אך תופעות אלו עשויות להתרחש רק במקרה שהרופא אינו מיומן.

 

*פילינג להרמת עפעפיים ושיפור מראה העור- טיפול באמצעות פילינג יכול לסייע מאוד בביצוע הצערת עור הפנים והרמת עפעפיים. הטיפול מגרה את האלסטין ואת סיבי הקולגן וגורם ליצירה של תאי עור. באמצעות הטיפול ניתן למתוח את העור, לבצע מיצוק רקמות העור, ליהנות ממראה צעיר ואחיד ולהרים עפעפיים.

 

*גלי רדיו וחומצות היאלורוניות להרמת עפעפיים- באמצעות גלי הרדיו ניתן לחמם את רקמות העור ולגרום לקולגן להתכווץ- דבר שיוביל ליצירת קולגן חדש. יצירת הקולגן החדש תגרום לעור להראות מתוח יותר.

 

חשוב לבצע את הטיפול במרפאה מקצועית אשר משתמשת במכשור חדיש. יש לציין כי אי אפשר להשתמש במכשיר כדי להשפיע על העפעף העליון אך ניתן להשתמש בו כדי לעבור על זוויות העין, העפעף התחתון והרקות ולמצק את המקום.

 

באמצעות שילוב בין גלי הרדיו וחומצות היאלורוניות בסמיכות בינונית אפשר למלא את העצם של הגבה. חשוב לדעת כי יש לחכות כמה ימים בין טיפול בגלי רדיו ובין ההזרקה.

 

ההליך כולל עשרה טיפולים שמתבצעים במרווח של 10 ימים. יש לבצע גם טיפולי תחזוקה פעם בשלושה חודשים. תופעות הלוואי האפשריות הינן אדמומיות שעוברת תוך כמה שעות.


מתי כן צריך לעשות הרמת עפעפיים בעזרת ניתוח?


במידה וסובלים מבעיות שונות כמו למשל: עפעפיים נפוחות מאוד, עודפים של עור שחוסמים ופוגעים בראיה, עפעפיים תחתונים שנראים נפולים וחושפים את לובן העין שנמצא מתחת לקשתית ובמידה ויש שקיות כבדות ניתן לשקול לבצע ניתוח.

 

במידה והסיבות להרמת העפעפיים הן בעיות אסתטיות ניתן לשלב את הניתוח עם ניתוחים נוספים כמו למשל- מתיחת פנים, ניתוח הרמת גבות ועוד.


מה צריך לעשות לפני הניתוח?


לפני ביצוע הניתוח יש לקיים פגישה עם המנתח הפלסטי. במהלך הפגישה יש לתת למנתח את כל המידע בנוגע למצב הבריאותי. כמו כן, יבקש הרופא מידע על בעיות בעיניים- אלו יכולות להיות אלרגיות בעיניים, עיניים יבשות וגלאוקומה (מחלות שונות שפוגעות בעצב הראייה). לאחר מכן יבקש הרופא מידע מפורט בנוגע לתרופות שלוקח המטופל- לרבות התרופות שניתן לקנות ללא מרשם וכולל תוספי מזון שהמטופל לוקח באופן קבוע.

 

בטרם ביצוע הניתוח צריך המטופל לבצע בדיקה גופנית. הבדיקה תכלול בדיקת יכולות ייצור דמעות, בדיקת ראייה, בדיקת עפעפיים, בדיקת גבות ובדיקה של התנועה של העיניים. לאחר מכן צריך המטופל לקבל חוות דעת נוספת מרופא עיניים.

 

לפני הניתוח יבצע המנתח צילומים שיסקרו כמה זוויות. באמצעות הצילומים הוא יוכל לתכנן את הניתוח, להסביר למטופל על ההליך ולבצע תיאום ציפיות.


לפני הניתוח צריך המטופל לשנות כמה הרגלים ולהימנע מכמה מצבים:


ראשית, צריך המטופל להימנע מלקיחת תרופות שונות כמו- איבופרופן ואספירין (אדקס, אדויל ועוד) ולהימנע מלקיחת תרופות נגד דלקת שלא מבוססות על סטרואידים. כמו כן, יהיה על המטופל להפסיק לקחת תוספי מזון משום שהם עשויים לגרום לדימומים. רצוי להפסיק להשתמש בתרופות כשבועיים לפני הניתוח. במידה והמטופל מעוניין להמשיך להשתמש בתרופות עליו לקבל אישור מהמנתח.

 

שנית, צריך המטופל להימנע מחשיפה לשמש. עליו להימנע מהחשיפה כשבוע לפני הניתוח וכשלושה חודשים אחרי הניתוח.


הליך הניתוח


במרבית המקרים יתבצע ניתוח של צניחת עפעפיים תחת הרדמה מקומית. הרופא ישתמש בטיפות שיאלחשו את המקום ובחומרי הרדמה שיטופטפו לתוך העפעף.

 

לאחר מכן, יחתוך הרופא המנתח חתך בקמט של העור כך שהשריר שמרים את העפעף יהיה גלוי ויקוצר, כך-יוכל המטופל לבצע הרמת עפעפיים. בשלב הבא ישתמש הרופא המנתח בתפרים שנמסים בעור.

 

לאחר הניתוח יניח המנתח פד מיוחד. הפד יישאר על העין כ- 24-48 שעות. במרבית המקרים יישאר העפעף העליון נפוח למשך שבוע עד 10 ימים והמטופל יצטרך לשמור על המקום יבש ונקי- הרופא ינחה אותו כיצד לנקות את המקום ובאילו אמצעים להשתמש. באמצעות הנחת רטיות קרות יהיה ניתן להקל על הנפיחות והכאבים.

 

במהלך השבוע הראשון יהיה על המטופל להשתמש בטיפות שמטפלות ביובש ולקחת אנטיביוטיקה לפי מרשם הרופא. ברוב המקרים יהיה ניתן לראות את התוצאה הסופית אחרי כמה שבועות. התוצאה תחזיק מעמד כעשור.

 

תופעות הלוואי של הניתוח עשויות להיות: נפיחות בעפעפיים, דמע, כאב, חוסר תחושה לזמן מה או לזמן קבוע, יובש בעין, חבורה, שטפי דם, זיהום בעפעף, עפעף גבוה או נמוך מידי וחוסר יכולת לסגור את העין לגמרי (התופעה יכולה להיות קבועה או זמנית).

 

ניתן לטפל בבעיה באמצעות משחות או טיפות שמכילות חומר סיכה. אם התופעה הופכת להיות קבועה ופוגעת בראיה יצטרך המטופל להוריד את העפעף.לאחר שלושה ימים יוכל המטופל לשוב אל השגרה אך עליו להימנע מביצוע פעילות מאומצת ולא להרכיב עדשות מגע. התפרים יוסרו לאחר שבוע.


הרמת עפעפיים? רק אצל מומחה בתחום


אם אתם מעוניינים לבצע הרמת עפעפיים ללא ניתוח או מתיחת עפעפיים יהיה עליכם לפנות אל רופא מומחה בתחום ולקבל ייעוץ טיפול הרמת עפעפיים ללא ניתוח.

 

מומחה בתחום פיסול פנים יוכל להיות הכתובת הנכונה אך חשוב לבדוק את הרופאים הקיימים בקפידה. רופא מומחה בתחום יהיה בעל ניסיון נרחב בתחומים דרמטולוגיה קוסמטית ורפואה אסתטית ויהיה בקיא בכל טיפולי הרמת העפעפיים שמתבצעים ללא ניתוח.

 

רופא איכותי יספק למטופלים את כל האינפורמציה הדרושה- יסביר על טיפולי פיסול והצערת עור הפנים, על היתרונות והחסרונות של כל טיפול, על תופעות הלוואי האפשריות ועוד.

 

כמו כן, ידע הרופא המומחה כיצד לתכנן ולהתאים את הטיפול לכל מטופל וכיצד להשיב את הסימטריה לפנים וישתמש בכל המכשור החדיש. מומלץ לבחור במומחה שפעיל באיגודים שונים, כמו למשל: האקדמיה הבינלאומית שעוסקת בתחום דרמטולוגיה קוסמטית, האיגוד האמריקאי שעוסק ברפואה אסתטית, ההסתדרות הרפואית בארץ ועוד ומשתתף בהשתלמויות וכנסים בינלאומיים שעוסקים בנושא.


איך אוכל למצוא את המומחה המתאים?


בדיקת אתרים, גלישה בפורומים וקבלת המלצות מהסביבה הקרובה

 

תוכלו למצוא את הרופא המומחה באמצעות האינטרנט, באמצעות גלישה פורומים או באמצעות פניה אל הסובבים אתכם. במידה ותערכו חיפוש באינטרנט תוכלו להקליד את המשפטים: "טיפול הרמת עפעפיים ללא ניתוח המלצות", "רופא מומלץ להרמת עפעפיים ללא ניתוח" או מנתח פלסטי מומלץ לטיפולים אסתטיים" בשורת החיפוש ותמצאו מגוון אתרים אשר עוסקים בתחום.

 

כאשר תבחנו את האתרים הקפידו לבדוק האם הרופא מקצועי ובעל ניסיון, האם הוא בקיא בכל הטיפולים החדישים ביותר והאם הוא עובד עם המכשור המתקדם ביותר. כמו כן, זכרו לבדוק האם הוא חבר באיגודי רופאים שעוסקים ברפואה אסתטית, האם הוא שומר על הקליניקה נקיה וסטרילית, האם הוא מספק מענה במצב חירום והאם הוא גובה מחירים הוגנים.

 

רצוי לקבל מידע על מחירי השוק. תוכלו להקליד את המשפטים: "כמה עולה הרמת עפעפיים ללא ניתוח?" , "עלות הרמת עפעפיים ללא ניתוח", "הרמת עפעפיים ללא ניתוח השוואת מחירים" וכו' ותמצאו את המידע הדרוש. חלק מהאתרים יכילו תמונות לפני ואחרי של טיפולי הרמת עפעפיים- ניתן להתרשם מהתמונות.

 

כמו כן, תוכלו לגלוש בפורומים שעוסקים בתחום. גולשי הפורומים יוכלו להמליץ לכם על רופאים מנוסים שטיפלו בהם או באנשים שהם מכירים והגיעו לתוצאות טובות, יוכלו להמליץ לכם על רופאים מומחים שגובים מחיר סביר עבור הרמת עפעפיים עליונים, יוכלו להמליץ לכם על רופאים שליוו אותם לאורך כל הדרך וסייעו להם להיות רגועים ויוכלו לענות לכם על שאלות שונות, כמו למשל: "מהי הרמת עפעפיים מחיר?", "מהו צניחת עפעפיים מחיר?", "האם הרמת עפעפיים ללא ניתוח גורמת לכאב?", "כמה זמן לוקח להחלים מטיפול הרמת עפעפיים ללא ניתוח?" ועוד.

 

נוסף על הגלישה באתרי האינטרנט והגלישה בפורומים תוכלו לפנות אל הסביבה הקרובה שלכם ולבקש המלצות וחוות דעת מהחברים, מבני המשפחה או מהמכרים שלכם.


עיניים פקוחות לרווחה


לאחר שתערכו את הבדיקות הדרושות- תגלשו באתרים ובפורומים, תקבלו המלצות מהסובבים, תערכו השוואת מחירים וכו', תוכלו לבחור ברופא המתאים לכם.

 

הבהרה


*** מחירי הרמת עפעפיים ללא ניתוח משתנים באופן תדיר ולכן המחירון המומלץ הוא בעיקר אינדקצייה למחירי השוק בישראל, כאן באתר כמה עולה ניתן לקבל הצעות מחיר אמיתיות ומחייבות ממרפאות להרמת עפעפיים ללא ניתוח מומלצות ע"י גולשי האתר, לצורך כך יש למלא את טופס הבקשה להצעת מחיר ומרפאות מובילות מאזור מגוריכם יחזרו אליכם טלפונית לייעוץ והצעת מחיר לא מחייבת.

 

 

הצעת מחיר להרמת עפעפיים

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.