בקשי הצעת מחיר בקליק לניתוח הצרת נרתיק

מחירון הצרת נרתיק

כמה עולה ניתוח הצרת נרתיק ?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה ? ריכזנו עבורכם בתחתית הדף מחירון מלא ומקיף עבור ניתוח הצרת נרתיק.

למה לעשות ניתוח הצרת נרתיק? ניתוח הצרת הנרתיק נועד לטפל בצניחת קירות הנרתיק המתרחשות עם הגיל ועם השינויים הבאים עליו וכן לטפל במצב האסתטי שלו. תוכלו למצוא מנתחים פלסטיים מקצועיים ואמינים מאיזור מגוריכם.

מלבד המחירון המומלץ לניתוח הצרת נרתיק תמצאו גם טיפים, המלצות ודילים שווים למגוון טיפולי יופי.

 

מדריך הצרת נרתיק

הנשים מושפעות משינויים במערכת הוואגינלית של גופן של נשים וזאת להבדיל מגברים, עובר שינויים מסויימים וכך גם המערכת הווגאינלית, כמו וסת, לידות, יחסי מין ועוד. ניתוח הצרת הנרתיק נועד לטפל בצניחת קירות הנרתיק המתרחשות עם הגיל ועם השינויים הבאים עליו וכן לטפל במצב האסתטי שלו.

רוב האנשים, בעיקר הנשים, היו רוצות להרגיש נוח עם גופן, להינות מקיום יחסי מין ולהרגיש שהן ראויות להנאה זו. הרפואה האסתטית מתגייסת למען הנשים המרגישות קצת מאויימות ממצב הנרתיק שלהן ורוצות לשפר את מראהו ובכך לחוות יחסי מין תקינים וחופשיים מבלי לסבול ממוגבלויות ואף להנות.

 

מי מתאימה ביותר לניתוח הצרת הנרתיק ?

המועמודות הטובות ביותר מתחלקות לשתי קבוצות, נשים מעל גיל 40, שכבר עברו מספר לידות אשר השפיעו על מבנה הנרתיק ואשר משפיע על איכות יחסי המין כתוצאה מכך. בנוסף נשים שהובחנה אצלן צניחה של קירות הנרתיק גם הן מועמדות טובות לניתוח. הקבוצה השניה הינן נשים צעירות יותר המבקשות לשפר את האסתטיקה של הנרתיק כמו למשל קיצור השפתיים ועיצובן, או איחוי קרום הבתולין הקרוע.

 

תכנון ומהלך הניתוח

בפגישתך עם הרופא הוא יסביר לך כיצד להיערך לניתוח ומה מצפה לך אחריו. כאן זה הזמן שלך לשאול שאלות, חששות מהניתוח, ציפיות ועוד. הרופא יסביר לך על מהלך הניתוח ועל ביצועו.

ניתוח הצרת הנרתיק נעשה על ידי קילוף המעטה של הקיר האחורי של הנרתיק, חיתוך משולש ותפירתו מחדש על ידי קירוב קירות המשולש. הניתוח נעשה תחת הרדמה מקומית וכשעתיים לאחר הניתוח המטופלת משוחרת לביתה.

 

מי זקוקה לניתוח ?

נשים אשר קירות הנרתיק שלהן צנוחות יכולות לסבול מבריחת שתן, מעצירות ומתופעות לוואי אחרות ולא רצויות. בניתוח מחזקים את השרירים וחותכים את עודפי העור שנוצרו בעקבות הצניחה וכך משפרים משמעותית את הגורמים לבעיות אלה.

 

לאחר הניתוח

לאחר הניתוח מומלץ לשהות באמבטיה פושרת כדי לרכך את המקום ולזרז את החלמתו. ניתן לקיים יחסי מין כשבועיים עד שלושה לאחר הניתוח. אין צורך להסיר את התפרים משום שהם נספגים מעצמם.

 

סיכונים ותופעות לוואי

ניתוח להצרת הנרתיק הוא ניתוח פשוט ואינו מסוכן, אך בכל ניתוח קיים החשש לסיכונים. הסיכון העיקרי שיש לקחת בחשבון הוא הסיכון לזיהום במקום. סיכון זה נפוץ לכלל הניתוחים ולאו דווקא לניתוח להצרת הנרתיק בפרט.

 

כמה עולה ניתוח הצרת נרתיק?

ניתוח הצרת נרתיק - 3,000-12,000 ש"ח

ט.ל.ח

 

מחירון ניתוחים פלסטיים