מחירון הפרחת יונים ופרפרים

כמה עולה הפרחת יונים ופרפרים ?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, בדף זה תמצאו מחירון הפרחת יונים ופרפרים מעודכן לשנת 2019.

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של ספקי שירותי הפרחת יונים ופרפרים בישראל, מדובר על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

הבהרה חשובה : כרגע באתר כמה עולה אין אפשרות לבקש הצעת מחיר להפרחת יונים ופרפרים מאחר שאין לנו כרגע נותן שירות מומלץ בתחום.

 

כמה עולה הפרחת יונים או פרפרים ?

הפרחת יונים בחופה - 900-2,000 ש"ח
  
הפרחת יונים בר בת מצווה - 900-2,000 ש"ח
  
הפרחת יונים באירוע ציבורי - 900-2,500 ש"ח
  
הפרחת פרפרים בחתונה - 800-2,000 ש"ח
  
הפרחת פרפרים בבר בת מצווה - 800-1,500 ש"ח
  
הפרחת פרפרים באירוע - 800-2,000 ש"ח

ט.ל.ח

 

הפרחת יונים באירועים

היו כאלה שנהגו לצוד אותה, יש הרואים בה את סמל השלום. בזמנים עברו הבינו כי הנה קלה לאילוף ולכן, הייתה למעשה הדוורית הראשונה. כן, כן, אנו מדברים על היונה. אותה ציפור קטנה השולטת ביד רמה בשמי העיר ובעצם הפכה את הג'ונגל העירוני למקום מגוריה. על אף שיש מי שמזלזל באינטליגנציה שלה- אין ויכוח כי מדובר על אחת הציפורים בעלות המשמעות הגדולה ביותר עבורנו.


השלום מזיק

סמל השלום היקר שלנו איננה רק שמחה, כאשר מדובר על אותן יוני "בר" החיים בעיר, הרי שמדובר במטרד לא קטן. אנשים רבים מרססים את חלונותיהם ושמים שאר תכשירים ומכשירים להרחיקם- דוגמת דוקרנים- בניסיון נואש להציל את הכביסה מהלשלשת והמזיקים שהן מביאות איתן. עם זאת, התמונה לא עגומה עד כדי כך. היונה משמשת גם סמל לאיחוד ולזוגיות ולכן היא שומרת על מקום מכובד מבין האטרקציות הרבות שיש להציע היום לחתונה.


משק כנפיו של החופש

יש משהו במעוף הציפור בכלל ובמעוף היונה בפרט, בעיקר הלבנה, שזורה אופטימיות והשתהות בלב האדם. אין אדם שהיה נוכח בחופה עם הפרחת יונים שנשאר אדיש. הטקס הקדוש, הכולל גם כך הרבה אלמנטים מרגשים וזרוע כולו לובן, מקבל קדושה נוספת בעת שחרור של כמה עשרות כנפיים לבנות לאוויר. יש משהו אופטימי, חסר גבולות באקט הזה, המרמז אולי על האופציות הרבות העומדות בפני הזוג הצעיר, שאך זה מתחיל את חיו.


גידול היונים כעסק

גידול היונים לשם הפרחתם יכולה להישמע עבודה סיזיפית למדי: הגוזלים נולדים, מטופחים ומושקעים עד גדילתם, תוך שמירה על בריאותם, אוכל מיוחד וכולי- רק כדי לעשות הופעה של כמה דקות ולהעלם. אך העסקים טובים מתמיד: לא משתמשים בשירותי הפרחת יונים בחתונות בלבד, גם בטקסים ממלכתיים, דוגמת יום העצמאות, אפשר לראות רבבות יונים משוחררות לשמיים. גם שאר האירועים לא מקופחים: ימי הולדת, יובלים, בת או בר מצווה ואפילו ברית או בריתה יכולים גם הם כולם להנות מאותו אפקט מדהים של השתהות לנוכח משק כנפיהם של היונים. הפרחת יונים יכולה להיות עם יונים מכמה סוגים ואפשר גם יונים לבנות בלבד.


הפרחת פרפרים

השימוש בבעלי החיים כחלק מהרומנטיזציה של המצב הנה תופעה נפוצה ולא חדשה. אנשים לא מועטים חושבים שאין רומנטי מאשר לסיים את חתונתם על גב סוס לבן מקסים, מוקפים במשק כנפיים של יונים לבנות או פרפרים החגות מעל ראשם. משהו בקשר הראשוני בין החי לאדם הופך את החוויה למרגשת יותר, כאשר בעלי חיים אציליים ויפים אלה, בעיקר בצבעים הלבנים, מוחדרים אל תוך הרגעים הפרטיים והאינטימיים שלנו באופן הטקסי.


בעלי הכנפיים המבויתים

כאשר מדובר על בעלי כנף, הרי שלבני האדם יש לרב קשר אסוציאטיבי בין המעוף למשהו טוב, עילאי, מעורר ובלתי נשכח. בחתונות רבות אפשר למצוא הפרחת יונים או, הטרנד החדש ביותר בתחום, הפרחת פרפרים. חייבים להודות כי פרפרים החגים מעליכם בעת הריקוד הראשון שלכם כזוג נשואי או הפרחת פרפרים בכניסה לחופה, יכולה להיות מרגשת במידה שאי אפשר לתאר במילים. התענוג אולם לא זול במיוחד, אך אינו גם יקר באופן החורג מכלל ענייני החתונה. אפשר להפריח פרפרים צבעוניות או להתעקש על הפרחת פרפרים מצבע לבן בלבד.


אורז ולחם

היונה נחשבה מאז ומעולם לסמל הזוגיות והאהבה. זו גם הסיבה למנהג העתיק לזרות אורז על בני זוג בסיום החתונה בעדות ועמים מסוימים. היונים נמשכות אל האורז ובכך הייתה נוצרת אווירה של ברכה שמימית, המועברת על ידי בעלי הכנף הפראיים, על השידוך המוצלח.

 

צוות כמה עולה מקווים שהצלחתם ללמוד על הפרחת יונים ופרפרים ולהבין את טווחי המחירים.

לכל בקשה או שאלה נשמח להשיב על שאלותיכם ולסייע לכם, אנא פנו אלינו באמצעות צור קשר כאן באתר ונשמח לעזור.

מאחלים לכם למצוא את נותן השירות המקצועי והאדיב באזור מגוריכם.