×


תפריט נגישות

מחירון הפעלות לקייטנות

 

כמה עולה הפעלות לקייטנות?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, בדף זה תמצאו מחירון הפעלות לקייטנות מעודכן לשנת 2020.

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של מפעילי קייטנות בישראל על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

הבהרה חשובה : כרגע באתר כמה עולה אין אפשרות לבקש הצעת מחיר להפעלות לקייטנות מאחר שאין לנו כרגע נותן שירות מומלץ בתחום.

 

כמה עולה הפעלות וקייטנות ?

 

סוג הפעלהקייטנה וטווח מחיר
   
ליצנים
500-800 ש"ח
   
קוסמים
500-800 ש"ח
   
הפעלות לגיל הרך
150-250 ש"ח (עלות לחודש)
   
ג'ימבורי
500-1,000 ש"ח
       
סדנאות צחוק 
500-800 ש"ח
   
סדנאות שוקולד
150-300 ש"ח (עלות ליחיד למפגש)
   
קרקס וגא'גלינג
150-300 ש"ח (עלות ליחיד לחודש)
   
תרפייה באומנות
150-300 ש"ח (עלות למפגש)
   
חוג הישרדות
1,000-1,500 ש"ח
   
קייטנת טבע
1,000-1,500 ש"ח
   
קייטנת קייץ 
1,000-1,500 ש"ח

ט.ל.ח

 

טיפים עבור הפעלות לקייטנות - הזמן הזה בשנה

 

גם אם ביום יום העיסוק העיקרי שלך בילדים, הרי שהאתגר של החופש הגדול לא פוסח עליך. החופש, המשתרך לו על פני שבועות לא מועטים- מציב בפניך תנאים לא קלים כלל: חום קשה, יציאה משגרה בה הורגלו הילדים וכמובן, השעות הארוכות ללא ההורים בהחלט מורטים את עצביהם הרכים של הילדים. הדרך הטובה ביותר להתגבר על הבעיות הללו היא למצוא הפעלות לקייטנות שישאירו את הילדים מהופנטים, מלאי התלהבות וציפייה לעוד ועוד יום של פעילות בלתי שגרתית. אבל המונח "בלתי שגרתי" הופך במהרה לבעייתי כאשר מדובר על תקופה ארוכה. בריכה, גן חיות ואטרקציות של קוסם, על אף שאינם שגרתיים ביום יום במהלך שנת הלימודים, נמאסים מהר למדי אחרי אינטנסיביות של ימים על ימים. כאן בדיוק הזמן להכניס פעילויות מעניינות, מאתגרות ולא שגרתיות בעליל כגון מעגל מתופפים.

 

יאללה קצב

 

מוסיקה בכלל הינה צורך מוחשי לילדים כמעט כמו מזון וחום אנושי, אבל כאשר מדובר על תופים- מדובר על משהו כמעט אינסטינקטיבי. מעגלי מתופפים משתמשים ביכולות הטבעיים של כל בני האדם ליצור קצב ולחזור אחריו כדי ליצור חוויה חד פעמית, ייחודית ומיוחדת עד מאד. מעגל תופים לא משתמש בתופים בלבד, אלא בהדרכה מקיפה, בהומור וצחוק וסדנאות מלאות משחקים וחוויות מאתגרות- שמאפשרות לילדים לחוות מגוון רחב של עילויים בבת אחת. היכולת של מעגלי תופים לרכז ולמקד את הילדים סביב נושא אחד, אך בד בבד לגרום להם ליהנות ממנו מכיוונים שונים ובדרכים רבות- גורמת לחוויה להיות אלמותית לכל הגילאים ומגשרת על פני גילאים. כך, לא נדיר למצוא מדריך קייטנה או הורה מצטרף לחגיגה והופך גם הוא חלק מהקבוצה, אחד עם ילדים שיכולים להיות צעירים ממנו גם פי שלוש.

 

פעימות של לב

 

להקת מתופפים הינה תופעה שכיחה למדי במקומות רבים בהם תתקלו בהם. הנוכחות של מתופפים לאירועים בחתונות וברי ובנות מצוות למשל, גדולה היום באופן ניכר מאשר בשנים עברו. הסיבה לכך היא החיבור האינטנסיבי והאינסטינקטיבי של כל אדם למקצב הבסיסי של התוף והשופר. כפועל יוצא של הפופולאריות של מעגלי תופים לאירועים, הפכו עד מהרה מעגלים כאלה להיות אטרקציות לאירוע "פשוט" יותר כגון יום הולדת או מסיבת חג בבית הספר ובגן. במקרים כאלה, מעגל מתופפים הופך לחוויה נחשקת ונלהבת עבור ילדים- גם אם אינה שחוקה עדיין כמו הפעלות וותיקות בשנים יותר כגון ליצן או קוסם. את ההתלהבות להשתתף בסדנת תיפוף מודרכת כזו אתם תרגישו עוד מהרגע של ההרשמה לקייטנה ובמקרים מסוימים ייתכן וזה יהיה הקריטריון המכריע בהחלטת הילד והוריו אם להירשם אל הקייטנה שלכם או לא.

 

לקטן ולגדול

 

חשוב לציין כי קייטנות גילאים 3-10 כולן יכולות ליהנות מיתרונות מעגל מתופפים במרכז. סדנאות שונות המתאימות לגילאים מבוגרים יותר גם הם אפשריים, אך לרוב אלו לא רלוונטיות לעיסוק בקייטנות. מומחי התיפוף מתאימים את הפעילות- על כל הכרוך בה- לגיל הילדים. כך שההפעלות, המשחקים, המשימות ויכולות התיפוף מותאמות בול לקבוצת הגיל עבורה הוזמנו. לכן, אם אתם מנהלים קייטנה בת כמה שכבות גיל, ייתכן ותרצו להפריד בין הקבוצות ולתת לכל קבוצה ליהנות מהחוויה באופן נפרד. כך גם תזכו לשלם בעבור מעגל מתופפים מחיר נמוך יותר מאשר לו הייתם מזמינים סדנאות נפרדות לכל שכבת גיל.

 

מוסד לימודי או הנאה לשם הנאה

 

אחת הדילמות הגדולות של אנשי חינוך באשר לחופש הגדול נעוצה בתובנה כי המוסד הלימודי הופך לפתע למקום בילוי- באופן שמטשטש את הגבולות בין הנאה ללימוד. במקרים בהם משתמשים בסדנאות תיפוף, במקום ביקור בבריכה למשל, מרוויחים ערך מוסף של לימוד. הלימוד והחינוך החברתי של היות חלק מקבוצה, לימוד קורדינאציה ותיאום עין יד וכמובן לימודי מקצב שמשפרים יכולות זיכרון ושלל יכולות מנטאליות אחרות. במהלך סדנת תיפוף ילמד הילד גם שלל מיומנויות חברתיות: להמתין לחבר, להקשיב למדריך, לנגן בהרמוניה ולהוציא אנרגיות באופן בונה או לבלוט בעת ניגון יחידני. אין ספק כי הקשר החיובי שיוצרים הילדים עם המדריכים, בעקבות החוויה המהנה ומלאת הצחוק, מקלה גם על הקשר שבין סמכות להוראה ובשנה הבאה, ייתכן ותחוו פחות קשיי משמעת עם ילדים שלמדו חוויה חינוכית אחרת, מהנה ומקדמת, ממדריך מנוסה ומקצועי.

 

צוות כמה עולה מקווים שהצלחתם ללמוד על נושא הפעלות וקייטנות ולהבין את טווחי המחירים.

 

לכל בקשה או שאלה נשמח להשיב על שאלותיכם ולסייע לכם, אנא פנו אלינו באמצעות צור קשר כאן באתר ונשמח לעזור.

 

מאחלים לכם למצוא את נותן השירות המקצועי והאדיב באזור מגוריכם.