מחירון הפעלות ליום הולדת ילדים

כמה עולה הפעלות ליום הולדת? כמה עולה להזמין קוסם ? מחירון להזמנת מתקנים מתנפחים ?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה ? ריכזנו עבורכם בתחתית הדף מחירון מלא ומקיף עבור הפעלות לימי הולדת לילדים.

לא משנה איזה סוג פעילות אתם מחפשים ? יש לנו הכל מהכל , הפעלות תופים, ליצנים, קוסמים, בובות ענק, קריוקי ועוד. 

 

 

המדריך השלם למסיבת יום ההולדת המושלמת

לא משנה איך התגלגלת לזה והאם אתה מאלה שאוהבים להיות מארגני אירועים חובבים או לא, אם אתה קורא את הדברים הללו- סימן שאתה צריך לארגן מסיבה. בין אם מדובר במסיבת יום ההולדת הראשונה שאתה מארגן או לא, זה לא ממש משנה- שכן כל יום הולדת הרי שונה זה מזה כשם ששונים האנשים החוגגים אותו או השנים בהם הם נחגגים. ובכל זאת, ישנם כמה שלבים בסיסיים שעליך לדעת, אלא יארגנו לך את הבלגן ויהפכו את ארגון המסיבה למשהו מובנה, פשוט ומהיר יותר- שלא לדבר על הצלחת האירוע.

 

הפעלות לימי הולדת - מסיבה אלמותית

כבר שמענו את כל מה שיש להגיד על הורים שמשקיעים במסיבות יום הולדת גדולות לילדים שלהם: קראו להם בזבזנים, מפנקים יתר על המידה ואפילו מקלקלים את יכולת הילדים ליהנות מה"דברים הפשוטים" אבל לפני שתחליטו שוב להתנפל על האמהות והאבות שמוציאים סכומים גדולים על מסיבת יום ההולדת של הזאטוטים שלהם- קחו בחשבון שיש גם לא מעט דברים טובים ביום הולדת מושקע, גדול ויוקרתי. מתפלאים?

כשהייתם קטנים הדבר הטוב ביותר שקרה ביום ההולדת שלכם היתה המסיבה במקלט בה הופיעו כל החברים מהשכבה. המוזיקה נוגנה ע"י רדיו או טייפ בעל שני רמקולים פשוטים והקייטרינג היה באדיבות המטבח של אמא: חצאי פיתות עם שוקולד או חצאי פיתות עם חומוס ומלפפון חמוץ. היום, עולם האטרקציות וימי ההולדת שוצף וקוצף במגוון ועושר אדיר- שמשאיר אותנו ההורים המומים ומבולבלים לעיתים מול ההיצע הגדול.


פעם בחיים

כל יום הולדת הוא יום הולדת של פעם בחיים ומובן שלא חייבים לצאת מגדר ההיגיון ולהוציא כסף שאין לכם כדי לשמח את הילד וההורים במסיבה. אבל רב הפעלות לימי הולדת ששוות את ההשקעה, אכן עולות כסף. הפעלות לימי הולדת לילדים יכולות להיות הכל- מסדנת בישול או קסמים ועד למסיבת ענק של מתנפחים, פינת ליטוף וליצנית. הכל כשר כל עוד הילד נהנה. הפעלות לימי הולדת חייבות להיות מותאמות לילד שלכם כיוון שהמגוון רחב כמו שרחב גם הטעם של הילדים. אל תתפלאו אם הילד שלכם יתעקש על אטרקציות לימי הולדת מסוג מסוים או בדיוק כמו שהזמין החבר שלו ליום הולדתו לפני שבוע- הוא מוסר לכם את העדפותיו וחיבתו לבילוי שנהנה בו ואין בכך פסול.


מה לי ולמסיבה

ימי הולדת לילדים ומבוגרים כאחד חשובים גם אם הם עושים את עצמם כמי שלא באמת מקנה להם חשיבות. הפעלות לימי הולדת בבאר שבע או בתל אביב, הפעלות לימי הולדת בדרום או בצפון - כל הילדים אוהבים אותם ומחכים להם. זו גם הסיבה שיש לא מעט מפעילים לימי הולדת לילדים והם בהחלט מספקים את הסחורה. הפעלות לימי הולדת בבית מכל הסוגים יכולות לעודד מסיבה נהדרת- מה שאומר בעקיפין לעודד את הסטאטוס החברתי של הילד שלכם בבית הספר ובין חבריו.


אז מה עושים?

אז אם אתם מחפשים הפעלות לימי הולדת כדאי שתיקחו בחשבון את האהבות הגדולות של הילד שלכם. אל תכריחו אתו לצפות במפעיל או מפעילה בתלבושת מגוחכת של ציפור ענקית אם הוא מפחד ממנה וגם לא בליצן שמשום מה הילד שלכם ממש לא סובל. כדי להימנע מבעיות ביום האירוע עצמו, דאגו לערב את הילד שלכם בבחירה של הפעלות לימי הולדת עליהם החלטתם. עדיף אפילו שתלכו לראות הופעה לפני המועד עם הילד עצמו.


לא הכל מותר

גם אם הילד שלכם יחליט שבא לו על אטרקציה מסוימת, אין אומר הדבר שאתם חייבים לבחור אותה. נכון שצריכה להיות לו זכות וטו על הפעלות לימי הולדת אבל בהחלט לא אומר הדבר לתת לו להחליט לבדו לחלוטין. הפעלות לימי הולדת לילדים מציעות מגוון מספיק עשיר גם במחירים שפויים- כך שתוכלו לבחור את מה שאתם רוצים בו מבלי להוציא הון תועפות. פופולאריים במיוחד מתנפחים לימי הולדת, הופעה ליום הולדת של אומן מקומי או אומן ידוע, קוסמים, סדנת שוקולד לימי הולדת, סדנאות אוכל כאלה ואחרות וגם סדנאות של איפור ולק לבנות.


איפה ולמה

נכון שיומולדת זה רק פעם בשנה, אבל מדובר על פעם בשנה כל שנה. אל תתפתו להשקיע יותר מדי כסף על אטרקציות ליום הולדת כיוון שבשנה הבאה תרצו להתעלות על עצמכם ממילא ותוציאו כסך רב עוד יותר. כיום, למספר לא מועט של הפעלות לימי הולדת מחירים סבירים בהחלט ויש לכם גם אופציה לגוון משנה לשנה- מבלי לחרוג מתקציב סביר.

 

על כסף ושפיות

חשוב לציין כי אין צורך להוציא הון תועפות על מסיבת יום ההולדת לילדים- אבל חשוב להשקיע מחשבה. אפשר כמובן ללכת על השכרת מתנפחים ליום הולדת שמחירם לעיתים גבוה יותר מאשר חלק מהמפעילים, אך אפשר בהחלט ללכת על אלטרנטיבות זולות יותר. למגוון רחב של הפעלות לימי הולדת מחירים מגוון בהתאם וכל אחד יכול למצוא את שמתאים לו גם מבחינת הכיס.


להתחיל מההתחלה

רבים האנשים שמדלגים על השלב הראשון בעת ארגון האירוע, אבל הוא המפתח להצלחתו. מסיבה מוצלחת מתחילה בשאלה פשוטה: מי הקהל שלי? לא רק הפעלות לימי הולדת יהיו שונים לחלוטין בין ימי גיבוש וכיף למבוגרים לבין ימי הולדת לנוער או לילדים. אגב, לדעת מיהו הקהל שלך זה יותר מאשר לדעת את גילו. כך למשל מסיבות יום הולדת למבוגרים חובבי אקסטרים שתהיה שקטה ורגועה תפספס את הקהל שלה ועלולה להיות בלתי מוצלחת, בדיוק כמו יום הולדת נסיכות לקבוצה של כדורגלנים צעירים. הדרך הבטוחה להתאים את הפעלות לימי הולדת לילדים ולמבוגרים היא חקר מעמיק של אישיות בעל יום ההולדת וניסיון להעמיד מסיבה בה הוא יהנה. אגב, גם שאלה ישירה יכולה בהחלט לעזור. לרב, אנשים יודעים בדיוק מה הם אוהבים במסיבות ימי ההולדת שלהם.


הרצוי והמצוי

עכשיו כשגיליתם מיהו קהל היעד שלכם, הגיע הזמן לדבר על מגבלות. קודם כל, עליכם לקבוע תקציב למסיבה. קחו בחשבון כי מומחה הפעלות הינו רק אחת ההוצאות שלכם, גם דוכני מזון, עוגות יום הולדת, הפתעות למסיבה, מקום ומערכות הגברה צריכים להכנס בתוך התקציב. גם מגבלות נוספות חייבות להילקח בחשבון, למשל עם מגיעים אל המסיבה בעלי נכויות שצריכים נגישות של חנייה או כניסה אל מיקום המסיבה- עליכם לקחת זאת בחשבון. להתחיל מסיבה בסחיבת כסאות גלגלים לקומות עליונות של לופטים ואולמות קטנים לא מעודד הצלחה של אירוע באופן עקרוני.


מפגש המציאות

בין הרצוי למצוי קיים פער לא קטן בדרך כלל, וכאן נכנסים מקצוענים. חשוב מאד להתייעץ עם בעלי מקצוע מומחים ולשאול שאלות ותשובות הפעלות לימי הולדת. אתם לא חייבים להשכיר את שירותיו של מארגן הפעלות לילדים ומבגורים, על אף שיש לו ערך רב. אפשר גם להתייעץ עם מומחה און ליין להפעלות לילדים ומבוגרים בתוך פורטל ימי הולדת. הפעלות לימי הולדת בבית הן למבוגרים והן לילדים יכולים להוזיל לכם באופן משמעותי את האירוע, גם בישול עצמאי יעלה לכם כמעט תמיד פחות מקייטרינג. רכישה של הפתעות לימי הולדת לילדים, הפתעות לימי הולדת למבוגרים, פרסים ליום הולדת  ובכלל אביזרים לימי הולדת דרך חברה סיטונאית תעלה לכם זול יותר- טיפים נוספים לשיפור העלויות תוכלו להשיג בחיפוש לא ארוך במיוחד באתרים השונים.


רגע האמת

בשלב הזה, מגיעים אל חיפוש מפעיל ליום הולדת, קייטרינג ושאר השירותים אותם תצטרכו ליום ההולדת. השאירו את חיפוש הפעלה מקורית ליום הולדת אחרון, שכן מדובר על לב האירוע. בעת חיפוש הפעלות לימי הולדת לבנות ולבנים צעירים, לכו על הידוע ופחות על המקורי- אל תשכחו שהם טרם חוו אירוע של קוסמים, ליצנים, פינות יצירה והזמנה של אמני ילדים. בשלבים המאוחרים יותר, לקראת גיל 7-8 מורכבות ההיצע עולה ובצדק. אטרקציות לילדים כגון מומחה קסמים כבר נחוו מספר לא מועט של פעמים והגיע הזמן למקוריות. כאן תמצאו לא מעט אופציות: מעגלי מתופפים, יום הולדת איפור, מתקנים מתנפחים לאירועים וימי הולדת, יום הולדת מדעים, יום הולדת תיאטרון ועוד. יום הולדת לבנים או לבנות בלבד יכול להיות בעייתי כאשר מזמינים כיתה שלמה- אז קחו זאת בחשבון.


להחליט על הדברים

לאחר הרגע הראשון של הבלבול בגלל ההיצע הגדול, לרב תמצאו שתיים שלוש אטרקציות שקורצות לכם. אבל מדובר רק על חצי תהליך. עכשיו עליכם לחפש ספקי שירות ספציפיים ולבחור אותם על פי טיב העבודה שלהם, המחיר שהם מציעים וזמינותם למסיבה. בסיום תהליך של סקר שוק תשארו ביד עם שלוש שמות אפשריים של ספקי שירות עליהם חקרתם. בדקו אותם באופן מעמיק כולל המלצות והשמצות ברשתות חברתיות כאלה ואחרות ואפילו תבקשו להתארח כמה דקות במסיבה אחרת בה הם מפעילים- רק כדי להתרשם. רק ככה תהיו בטוחים שסגרתם את המפעיל המתאים ביותר בשבילכם.


ארגונים אחרונים

השלב האחרון של ארגון המסיבה, גם הוא שלב קריטי שאסור לדלג עליו בשום פנים ואופן והוא שלב הוידוא. בין אם סגרתם עם המפעיל, הקייטרינג ושאר נותני השירות שבועות מראש או ממש כמה ימים לפני האירוע- אל תוותרו על הטלפון שלושה ימים מראש לוודא כי כולם אכן מסונכרנים. טעויות אנוש של כתיבת שעה מוטעית ביומן הפעילות, הקורות לא מעט, יכולות להעלות את סף העצבים שלכם ולאמלל לכם את המסיבה באופן בלתי הפיך. אגב, זה גם זמן טוב להעביר טלפונים אל המוזמנים ולוודא כי גם הם לא שכחו את המאורע. אחרי הכל, מסיבת יום הולדת ללא מוזמנים לא תהיה מוצלחת לעולם. הסיבה לווידוא אחרון שלושה ימים לפני המועד ולא יום לפני פשוטה למדי- זהו מרווח תיקון טעות. במקרה ואכן ישנה בעיה, שלושה ימים מאפשרים לכם זמן תמרון לתיקונים בלחץ פחות מאשר לו בדקתם את הכל יום לפני.

 

כמה זמן נמשכת הפעלת יום הולדת לילדים ממוצעת ומה מומלץ?

הפעלת יום הולדת לילדים יכולה להימשך בין 45 דקות ועד יום שלם, הכל בהתאם להפעלה שאתם בוחרים.

תוכלו להזמין קוסם עם מופע קסמים נחמד שאורך כ 40-45 דקות, או להזמין פארק שעשועים ליום שלם של כיף והנאה. אם אתם מדברים על מסיבת יום הולדת ביתית, תוכלו להזמין הפעלות חינוכיות עם חיות, יצירה ומוסיקה, קוסמים, מופע בובות, מופע בידור לילדים, סטנדאפ לילדים וכדומה.

הפעלות אלה בדרך כלל אורכות כאמור קרוב לשעה. לגבי מה מומלץ, זה כבר עניין אישי שלכם, והכי חשוב רצונו של הילד. חפשו את האיזון בין מה שהילד רוצה ובין מה שאתם מוכנים לתת לו.


סיכום הדברים

אם אתם מעוניינים בעריכת מסיבת יום הולדת, הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא הקפדה על שלבי הארגון: שאלו את עצמכם מי חתן המאורע והתאימו את המסיבה לטעמו וטעם הקהל שהוא מזמין, הקפידו לקבוע מראש תקציב מאורגן הכולל את כל חלקי האירוע ורק אז תתפנו לחיפוש האטרקציות. אולם היצע האטרקציות נראה אין סופי ויקר, ישנם דרכים להוזיל את העלויות והתייעצות עם מומחים באתרים השונים יכולים לעזור לכם. בעת עריכת סקר שוק הסגרו על כמות מועטה של מתמודדים כדי לא להסתבך יתר על המידע ובררו עליהם מה שיותר פרטים, לבסוף, אל תשכחו לעשות וידוא עם כל הגורמים הרלוונטיים שלושה ימים לפני האירוע- ואתם מאורגנים. הדרך הטובה ביותר להנות באירוע היא להשקיע לפניו מה שיותר מחשבה ועשייה. כך לא תצטרכו "לעבוד" באירוע עצמו ע"י בידור האורחים באופן אקטיבי רק כדי להתסיס את המסיבה ולמנוע ממנה להפוך רדומה.

 

הפעלות לימי הולדת

על אף שזה לא קל לעולם, ברור לכולנו מהן האופציות לחגוג את יום ההולדת של הילדים. אבל כל הילדים גדלים מתישהו ואז מתחילה הבעיה האמיתית. איך תדאגו שקבוצת החברים שלכם לא תשתעמם במסיבת יום ההולדת שאתם מארגנים לחבר, בעל או אפילו ילד בוגר? איזה הפעלות לימי הולדת נחשבות לחסרות זמן ומהנות תמיד? והאם כדאי להזמין הפעלה מבחוץ? כל זאת ועוד לפנינו.


הגיל והתרגיל

חשוב לזכור בעת בחירת הפעלות לימי הולדת שכל גיל וסטאטוס בחיים נבדל מהאחרים, אבל גם אופי האוכלוסייה המוזמנת זה משהו שיש לקחת בחשבון. לדוגמא: חבורות בני עשרים וקצת, צעירים ושובבים, יכולים ליהנות מאד מערב משחקים בעלי מוטיב מיני מרומז- למשל משחקי אמת או חובה (בעיקר אם יש רווקים), משחקי שתייה, משחקי קופסא מעולים נוסח "ראש כחול" וכו'. כאשר מדובר בחברים בעלי פאסון גדול יותר, או זוגות נשואים- עדיף ללכת על משחקים סולידיים יותר- הפעלה חיצונית או משחק חברה בלי סיכונים.


החיצוני

כאשר מזמינים מפעילים חיצוניים כדאי לברור מראש מה מעניין את רב המוזמנים למסיבה או מה יכול לחבר בין האנשים- הפעלות לימי הולדת לאוהבי בישול יכולים לכלול סדנאות סושי או אפייה, לאוהבי המיסטיקה יש שלל אפשרויות של פתיחה בקלפים, קפה, כף היד והורוסקופים. אם אין נושא משותף כלשהו, אפשר תמיד למצוא מעסים טובים שיהפכו כל יומולדת לחוויה של ממש- בעיקר אם מדובר בערב נשים, אבל תתפלאו לדעת- לא רק. גברים רק עושים את עצמם לא נהנים מעיסויים וטיפולים קוסמטים- לפחות רובם המכריע.


לבד לבד

האמת היא שאין שום צורך להזמין הפעלות לימי הולדת חיצוניות. כמה משחקי שתייה טובים (כמו של היפנים) ישחררו גם את הלחוצים שבאנשים ויגרמו לאנשים להתחבר. תוסיפו לזה גם אוכל טוב, הכולל גם בשר וגם משהו מתוק, איזה משחק או שניים עם קריצה ומוזיקה טובה ומובטח לכם ערב מהנה. עכשיו רק אל תגזימו עם המוזיקה כדי שהשכנים לא יקצרו את המסיבה שלכם בעזרת לובשי מדים - כאלה שלא יפשטו את המדים שלהם בסוף הערב כמובן.


טיפים עבור קוסם לילדים

ישראל הינה אחת המדינות בהן עובדים הכי קשה. לא, זה לא סתם ביטוי. שלא כמו מדינות מפותחות רבות אחרות אין בישראל שעות סיאסטה (הפסקות צהריים ממושכות), מתחילים לעבוד מוקדם יותר מאשר באירופה ומסיימים הרבה יותר מאוחר. התוצאה מתבטאת בכמה אופנים מבחינה תרבותית: האישה עדיין נחשבת למטפל העיקרי של הילד ולכן היא מקבלת (יחסית) יותר לגיטימציה לצאת מהעבודה ולאסוף אותו, למשל. והילד? ובכן, הוא כבר יבלה בגן או בבית הספר עד השעה שש בערב, ללא בעיה.


הניסיון לפצות

ההורה, שרואה את ילדו רק לשעתיים-שלוש ביממה, כשמתוכם נשארים לו נטו של 20 דקות זמן שיחה- הרי צריך לאכול, להתקלח ולהתארגן למחר- מוצא את עצמו לא אחת עם רגשות אשם כבדים. התובנה כי אינו מכיר את ילדיו או כי ילדיו מוזנחים מתשומת ליבו, למרות כל כוונותיו הטובות, מקשה מאד על מצפונו. הורים רבים נכנסים למרוץ עקר בין לנסות לכלכל את הבית מצד אחד, ולפצות את הילד בפיצוים שונים ומשונים בסכומי עתק- מצד שני.


ילדי החלל

הילדים של היום אינם מסופקים כשמזמינים להם קוסם לילדים ליומולדת, גם אם מדובר במקצוען שמבדר מאד וכל האורחים- ילדים ומבוגרים כאחד- נהנים. אם הקוסם לא יודע לעשות משהו גדול באמת, מופרע באמת, חד פעמי באמת- הילד, המורגל ברגשות האשם של ההורים וביכולתו להרוויח מאותם רגשות אשם- לא יתרצה. כאשר עולה הביקוש, מתחיל להתעדכן גם ההיצע, כמובן וכך ניתן היום למצוא קוסם לילדים בחליפות חלל, על גב של סוס ואפילו אחד כזה המגיע עם שואו שלם של מתנפחים ומה לא.


איכות עולה כסף

מי שהמציא את המושג "זמן איכות" לא התכוון לאומר שאיכות עולה כסף, ההפך נכון. הדבר היחיד שאתם מלמדים את הילד עם הגרנדיוזיות של הדברים שאתם רוכשים הוא חוסר הסתפקות במועט והבנה כי הכסף הוא הכל בחיים. גם אבא יכול לשחק קוסם לילדים ביומולדת הילד שלו, עם כמה טריקים פשוטים שרוכשים ולומדים בחנויות קסמים, ואם החלטתם להזמין בעל מקצוע- אין צורך למצוא קוסם לילדים שיודע לנפח בלונים עם הנחריים שלו, באמת.


ליצנים לילדים - יום הולדת שמח ומצחיק

להיות פופולארי זה לא רק נחמד. בגיל הגן ובית הספר היסודי (וגם אחר כך, אבל פחות) המשמעות של להיות פופולארי נרחבת ומשפיעה על כיוונים רבים: ביטחון עצמי, תחושת אושר או דיכאון ואפילו אינטליגנציה. ידוע זה מכבר כי חרם, בעיקר אלים, יכול להוביל ילדים למעשים קיצוניים- כולל התאבדות. וחרם, הרי הוא ההפך הגמור מלהיות מקובל ופופולארי. אחד הדרכים הטובות להעלות את הרייטינג של הילד שלך בבית הספר הוא חגיגת יום ההולדת שלו.


ליצן או קוסם

בדיוק כמו שאתה נחשב יותר אם יש לך פרארי ולא פז'ו- כך עוד בגיל הגן ילדים נחשבים יותר אם האירוע שלהם מושקע יותר. לא מדובר על השקעה של כסף, שכן לילדים אין בד"כ מושג וחצי מושג מהו יוקרתי וזה גם לא מעניין אותם. מה שמעניין אותם הוא האקשן. לכן, לשאלה איזה מבין שלל אפשרויות הפעילות לימי הולדת להזמין, יש תשובה אחת ברורה: ליצנים לילדים. הקוסם, כבודו במקומו מונח, גורם לנו לראות דברים מדהימים שלא ראינו קודם- אבל קשה להדהים ילד עם חיבור לאינטרנט מהסמרטפון עוד מגיל 6.


לצחוק זה בריא

ליצנים לילדים לעומת זאת מדברים אל משהו הרבה יותר בסיסי וחי בנו- הצחוק. ההצלחה האדירה של יובל שם טוב- הידוע כיובל המבולבל- מדגימה את הנקודה הזו להפליא. יובל, אל תטעו, הוא בדיוק אותו ליצן- מגושם מעט, מצחיק ביותר ועושה שטויות כל הזמן. פטור מסנקציות ובעל היתר בלתי נגמר לעשות הכל "לא טוב" ומצחיק. איכשהו, ליצנים לילדים גורמים לנו להרגיש טוב, לחייך ואף להתפקע מצחוק בקול- מה שיגרום לילדים לחבב את הקטן שלכם בוודאות.


סרבני הצחוק

בכל יום הולדת תמצאו ילד או שניים שמפחדים מהליצן ועוד שניים שלושה שלא אוהבים בדיחות ומעדיפים לזרוע הרס. אל תתייאשו, גם אם הייתם מביאים את דוויד קופרפילד עצמו והוא היה מלמד את כל הילדים לעופף- עדיין היו כאלה ילדים. זה פשוט הגיוון הנכון של האוכלוסייה. החוכמה היא למצוא את ה"מקובלים" ולבדוק שהם נהנים. אפשר כמובן להיעזר בילד שלכם- אבל אל תשתפו אותו בתוכנית, פן תכשל.

 

מתנפחים – אטרקציה כייפית תמיד

מתנפחים הם אחת האטרקציות האהובות ביותר על ילדים רבים בגילאים שונים, והם תמיד מהווים חווייה נעימה ומשמחת. לכן, ניתן היום למצוא את המתנפחים באירועים רבים ושונים.


מהם מתנפחים?

מדובר בהם מתקני שעשועים העשויים מפלסטיק, וכשמם כן הם, מנפחים אותם עד שהם מגיעים למידות הסופיות שלהם. על המתנפחים אפשר לקפוץ, לגלוש, לטפס, להתגושש ועוד. מעצם היותם מלאי אוויר הרי שגם אם נופלים, לא מקבלים מכות חזקות. כמו כן, המתנפחים נוחים לנשיאה ולשינוע ממקום למקום, הם אינם תופסים מקום רב עד הניפוח.

כל ילד שנהנה בחוויה על מתנפחים, יישמח לטפס עליהם עוד פעמים רבות, משום שיש כל כך הרבה סוגים וצורות, החוויה אף פעם לא משעממת. יש בין המתנפחים קטנים יותר המתאימים במיוחד לילדים רכים, החל מגיל שנתיים, ויש כאלה גדולים, המתאימים לילדים בגיל בית הספר היסודי, ויש מתנפחים אתגריים המתאימים במיוחד לבני נוער.

דוגמאות של מתקני המתנפחים: מיטת צעצועים, ג'ימבורי, טירות, מגלשות, קירות טיפוס, קארטינג, כדור סל, שור זועם עוד.

בנוסף, יש בין המתנפחים כאלה אשר מיועדים לפעילויות בבריכה: גלישה לבריכה, מסלול מכשולים, כדורים ועוד. כל אירוע שיש בו מתנפח מסוג זה, הוא אטרקטיבי יותר עבור הצעירים, ובהחלט משודרג בכמה רמות.


כללי בטיחות להשכרת מתנפחים

אפשר להשכיר מפעיל עם כל הציוד, ואפשר להשכיר מתקן מתנפח בלבד, לנפח, ולהפעיל באופן עצמאי, אין כל קושי להעביר אותם במכונית הפרטית גם לחצר הבית.

יחד עם זאת, בשני המקרים חשוב להיות מודעים לכללי הבטיחות הנדרשים על פי החוק, ולא לוותר עליהם – בכדי למנוע חלילה וחס אסונות מיותרים.

בכל אירוע צריך להיות נוכח מפעיל בעל תעודת מוסמך מטעם החברה למתנס"ים ומשרד החינוך. התעודה מעידה על הכשרה מקצועית בהשתלמויות של הפעלת המתנפחים. כל מתנפח חייב להיות מאובטח ונצפה על ידי מבוגר. באירוע בו יש 10 מתקנים, חייבים לאייש אותם בעשרה אנשי צוות לפחות.

כמו כן, חברה שמפעלה באופן מקצועי מתקנים אלה, חייבת באישורי בטיחות של מהנדסי בטיחות, שמאשרים את רמת התחזוקה שלה, ואת בטיחות המתקן בזמן שימוש. וכן ביטוח צד ג'. 


תיאטרון לילדים – תיאטרון איכותי

תיאטרון לילדים הוא תיאטרון שאמור להיות טוב בדיוק כמו תיאטרון למבוגרים, ואולי אפילו יותר. תיאטרון לילדים אינו תיאטרון נחות יותר, אלא תיאטרון שהתכנים שלו הם כאלה שנוגעים בעולמם של הילדים, ולכן הם יכולים להבין אותו. תיאטרון איכותי הוא תיאטרון שגם מבוגרים יכולים ליהנות ממנו, ואם הם לא נהנים, והוא אינו איכותי – אז גם לילדים לא צריך לתת לצפות בו.


מהו תיאטרון?

תיאטרון הוא אחת מדרכי האומנות שמטרתן להעביר חוויה ריגשית לבני האדם, בדומה לציור, פיסול, מוזיקה ועוד. התיאטרון אמור להוביל את האדם, הילד כמו המבוגר, להתבונן בהתנהגויות האנושיות, דרך פריזמה כלשהיא, שמרחיקה את המצבים, ולכן, מקלה את ההתמודדות עם מצבים אנושיים שונים. גם אם ההצגה באותו תיאטרון לילדים היא הצגה שגיבוריה הם חפצים או בעלי חיים, היא מתכוונת כמובן תמיד לבני אדם, לסיטואציות שהם נתקלים בהם לרגשות שהם חווים. וכך, מאפשר התיאטרון לצופים להזדהות עם הגיבורים.


מופעים של התיאטרון לילדים

תיאטרון ללא קהל הוא לא תיאטרון, וגם תיאטרון לילדים זקוק לקהל של ילדים בכדי להעלות את ההצגות שלו.

יש בארץ מספר תיאטראות לילדים, אשר מעלים מספר גדול של הצגות מידי שנה. התיאטראות מעלים את ההצגות שלהם במספר מסגרות. המסגרת הראשונה היא הצגות הפונות לקהל הרחב, בעיקר בחופשות מבית הספר, ובמסגרת סדרות של מינויים. בכל הערים הגדולות והבינוניות בארץ ובמועצות האיזוריות יש סדרות של מינויים להצגות ילדים.

מסגרת אחרת היא הצגות המוצגות בפני תלמידי בתי הספר. בכל בתי הספר בארץ יש סלי תרבות במסגרתן צופים כל הילדים החל מגני הילדים העירוניים בהצגה אחת או שתיים בשנה. בשנים האחרונות דואגות מחלקות החינוך המקומיות להביא הצגה לכל ילדי העיר, כך שאין ילד שאינו צופה באותה הצגה. ההצגות כוללות גם הסעה אל היכל התרבות המקומי. התיאטראות מקפידים לשמור על קשר עם בתי הספר, ושולחים מידע מתאים, שאפשר יהיה להכין את הילדים להצגה, כך שהם ייהנו ממנה ויפיקו תועלת רבה יותר מהצפייה.

תיאטראות הילדים בארץ מחזיקים בתי ספר למשחק, ומקיימים סדנאות וקורסים בתחומים רבים הקשורים לעולם התיאטרון.

 

טיפים עבור ימי הולדת - לא רק קטנים

יום ההולדת הוא היום החשוב ביותר בשנה עבורנו. גם אם לא נודה בכך, שכחה של אירוע כזה הופכת אותו לעצוב במיוחד וחגיגה מרשימה שלו- משמחת אותנו שבועות רבים אחרי סיומו. לכן, רק מעצם העובדה שכבר אינכם ילדים- לא אומר הדבר שעליכם לדלג מעל יום ההולדת שלכם. חגיגות ימי הולדת יעשו לכם רק טוב בין אם אתם משקיעים עבור עצמכם או חוגגים יום הולדת של יקירכם.


נתחיל בקטן

תתפלאו לדעת איזו הצלחה יש לשחזור של מסיבות יום הולדת לילדים - מה הכוונה בשחזור? פשוט מאד. נסו להזמין חבורה של בני 25 לחגוג יום הולדת של יקירכם בלונה פארק, פיינטבול או קארטינג וקבלו בני 8 נלהבים בתוך גוף של בני 25. אבל למי מכם שמעוניין בכל זאת בחגיגות ימי הולדת "בוגרים יותר" לא חסר אופציות אופנתיות או אלמותיות לוודא כי מסיבת יום ההולדת של היקר לכם תהיה מדהימה ומרגשת בה המידה.


קדימה לעבודה

חשוב שתשקיעו זמן ומחשבה בסוג ימי הולדת שאתם מעוניינים בה, או נכון יותר, בסוג בה מעוניין חתן יום ההולדת. אין טעם לארגן מסיבות יום הולדת למבוגרים הכוללות רבבות אנשים ובילויי אקסטרים לאדם שקט ומופנם שיעדיף אולי ארוחה חגיגית אינטימית עם שניים שלושה חברים במסעדה טובה. כיום אפשר למצוא שלל מקומות לאירועים לכל סוג ואופי של אנשים- הכוללים גם הפניות ללא מעט אטרקציות שיכולות לעשות לכם את האירוע- כל אירוע שתבחרו- לשמח יותר, מעניין יותר ומהנה יותר.


לא יודע

אגב, ממש לא חייבים להתעסק עם הפקת יום הולדת אם הדבר מלחיץ אתכם. אפשר להטיל את חיפוש מקום לחגוג, אטרקציות ליום הולדת, הפעלות לימי הולדת וקייטרינג על מפיק מקצועי וחיצוני שיעשה עבורכם את העבודה- תמורת תשלום. גם במקרה של הפקת אירוע חיצוני אפשר לעשות את יום ההולדת כהפתעה ואפשר תוך שיתוף פעולה עם חתן יום ההולדת- אך בכל מקרה תצטרכו לדעת מהן העדפותיו. בהצלחה.

 

כמה עולה הפעלות לימי הולדת לילדים?

סוג הפעלה וטווחי מחירים
    
ליצנים  - 500-800 ש"ח
    
קוסמים -  500-800 ש"ח
    
מתקנים מתנפחים - 300-1,000 ש"ח
(תלוי מספר מתקנים + מספר ילדים)
    
בובות ענקיות  - 300-450 ש"ח
    
פעילות אתגרית  - 700-900 ש"ח
    
תיאטרון בובות  - 700-1,000 ש"ח
    
קריוקי  - 500-700 ש"ח
    
ג'ימבורי - 500-1,000 ש"ח
    
סדנאות צחוק - 700-1,300 ש"ח
    
סדנאות בצק סוכר  - 700-1,500 ש"ח
    
סדנאות שוקולד  - 50-70 ש"ח למשתתף
    
סדנאות בישול  - 700-1,500 ש"ח
    
קרקס וגא'גלינג -  150-300 ש"ח למשתתף
    
עמדת קעקועים  - 500-800 ש"ח
    
עמדת איפור  - 500-800 ש"ח
    
הפעלות מוסיקה  - 500-1,000 ש"ח
    
מעגלי מתופפים -  400-1,200 ש"ח
    
מעגל מתופפים לימי הולדת  - 400-700 ש"ח
    
מעגלי מתופפים להפעלות גני ילדים  - 400-800 ש"ח
    
מעגל מתופפים לאירועים  - 500-1,200 ש"ח

ט.ל.ח

 

עדכונים אחרונים
מחירון הצטרפות לחבילות פלאפון
השוואת מחירים חבילות הצטרפות לפלאפון
מחירון הוט אינטרנט
מבצעי הוט אינטרנט
מחירון תואר ראשון ושני
מדריך מקיף ללימודי תואר
מחירון איתור נזילות מים
הכל על איתור נזילות מים
מחירון השתלת שיניים בשיטת all on 4
כל מה שצריך לדעת לפני השתלת שיניים בשיטת all on 4
מחירון עיבוי שפתיים
הכל על עיבוי שפתיים
מחירון מוצרי פרסום וקידום מכירות
מחירון מלא ומקיף עבור מוצרי פרסום וקידום מכירות.
מחירון השכרת רכב
מחירון השכרת רכב בקליק !