מחירון הפעלות לגיל הרך

 

כמה עולה הפעלות לגיל הרך?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, בדף זה תמצאו מחירון הפעלות לגיל הרך מעודכן לשנת 2020.

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של מפעילי הפעלות לגיל הרך בישראל על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

הבהרה חשובה : כרגע באתר כמה עולה אין אפשרות לבקש הצעת מחיר להפעלות לגיל הרך מאחר שאין לנו כרגע נותן שירות מומלץ בתחום.

 

כמה עולה הפעלות לגיל הרך ?

 

סוג הפעלה וטווחי מחירים

עיסוי תינוקות

220-280 ש"ח

יוגה לתינוקות

150-200 ש"ח

חוג שחיה לתינוקות

120-250 ש"ח

ג'ימבורי

150-250 ש"ח

התפתחות תינוקות

150-200 ש"ח

התעמלות לתינוקות

120-230 ש"ח

הפעלות לגיל הרך

120-250 ש"ח

תנועה לגיל הרך

100-200 ש"ח

ט.ל.ח

 

הפעלות לגיל הרך

 

לקרב בין אבא לילד

להיות אבא בפעם הראשונה הינה חוויה בעלת רגשות מעורבים. מחד אתה נרגש, מלא התלהבות ופליאה כלפי היצור הקטן והמרתק הזה שבראת בשיתוף עם אשתך. מאידך, אתה נדחק מהר מאד הצידה. הילד שכה רצית לוקח את אשתך לעצמו ולא משאיר לה טיפת כח, חשק או רגש עבורך. השינויים ההורמונאליים שעוברים עליה עוזרים לה לחוש קרבה אל הילד- בעוד אתה, פעמים רבות משקיף מהצד ומנסה להיכנס חזרה אל משפחתך שלך.

 

זמן וסבלנות

 

הפתרון הוא קל לאמירה וקשה מאד לעשייה- זמן וסובלנות. אבל לא מדובר על סובלנות פאסיבית כדי לחכות עד תשכח הסערה, אלא סבלנות אקטיבית- המלאה בניסיונות התקרבות הן אל אשתך והן אל הילד. המפתח הוא זמן איכות- ככל שתבלה זמן רב יותר עם הילד כך תמצא את עצמך מעורב יותר, נקשר יותר ומבין יותר. חוגי הפעלות לגיל הרך הם מקום נפלא לזמן איכות אחד על אחד עם הילד החדש. לא מדובר על סדנאות יצירה והעשרה של הגילאים המאוחרים יותר, אלא הפעלות חווייתיות הכוללים בד"כ מגע ועיסוים, שירים ומשחקים. אם אתה חש כי הפעילויות הנ"ל "נשיות" מדי עבורך- ישנה גם אופציה אקטיבית יותר כגון חוגי ג'ימבורי לקטנטנים וחוגי שחייה.

 

לעולם לא מאוחר

 

גם אם לא מצאת את דרכך אל הילד עד גיל מאוחר יותר, סביבות גיל שנתיים שלוש- ואפילו מאוחר יותר- תמיד אפשר לקחת את היוזמה ולהתחיל סדנאות, הפעלות לגיל הרך בהשתתפות שניכם בלבד כחלק מתהליך התקשרות. לעולם, אבל לעולם לא מאוחר מדי והילד שלך רק ייהנה מנוכחותך יותר בגילאים האלה. חוג הפעלות לגיל הרך בשלב הזה יכול להיות חוג של ספורט לגיל הרך בו תוכלו להשתתף שניכם באופן פעיל או פעיל חלקית. למשל: חוגי כדור למיניהם בהם אתה משמש כמעודד (אקטיבי) יכולים לבוא בחשבון, על אף שעדיף חוגים המאפשרים לשניכם להיות יחד בפעילות. גם חוגי לימוד אותיות, לימוד חשבון, משחקים דידקטיים ועוד יכולים לבוא בחשבון, בעיקר כיוון שבהם תלמד מיומנויות שתוכל לנצל מאוחר יותר בביתך ועם הילדים האחרים שלך גם כן. למגוון רחב של הפעלות לגיל הרך מחירים סבירים, אז זו לא צריכה להיות הבעיה.

 

טיפים להפעלות לגיל הרך

 

את העובדה שפעילות גופנית חשובה לגוף האדם כולנו יודעים. יודעים ולא מיישמים. אולם מעטים מאתנו שמים דגש על פעילות גופנית לילדים- אמהות לתינוקות יודעות כי אין התפתחות ללא מתן מצע הגיוני לתזוזת הילד. תינוק חייב בפעילות גופנית על מנת לפתח את שריריו והשליטה בהם ואין דרך אחרת עבורו להתקדם שלב- שלב עד ההליכה.

 

בבית או בחוץ

 

אמהות הנשארות בבית, מוצאות עצמן לא אחת מול בעיה בדרישה זו של התינוק לתזוזה. בבית, משעמום או עייפות, קור או חום, יעדיף לעיתים התינוק את ידי האם ולא את התזוזה. לא כל אחת גם יודעת להעסיק את התינוק שלה באופן מספק. הפתרון? חוג הפעלות לגיל הרך. כיום בשוק, אפשר למצוא שלל חוגים המיועדים לגיל זה, שעונים גם על הדרישה של תנועת התינוק. לדוגמא: חוג הפעלות לגיל הרך של ג'ימבורי, שחייה או יוגה יכול לעשות נפלאות לגוף הקטן של התינוק וגם לחזק את הקשר בניכם.

 

דגשים

 

חשוב, בעת בחירת חוג הפעלות לגיל הרך לשים לב לכמה דברים קריטיים: יש לבדוק חוגים ע"פ מידת הבטיחות שלהם- אל תכניסו את הילד למתקנים או חוגים שהם לא לגילו או לא להתפתחותו. למשל: מתקנים המיועדים לילדים יושבים מסוכנים לילדים שטרם יושבים יציב. הפעלות וקייטנות רבות מאפשרות שהיה ללא הורים, גם כאן- בדיוק כמו בגן או בייביסטר ואולי אף יותר- חשוב לבדוק מיהו צוות העושה את הפעלות וקייטנות אלו, מה נסיונו ויחסו לתינוקות. במידה ותרצו למצוא מקום העושה הפעלות וקייטנות עם נוכחות ההורים, העין הבוחנת שלכם לא נחה ובודקת כל הזמן רשלנויות, כשלי בטיחות וסכנות אפשריות.

 

לא רק חוג

 

מובן שילד לא חייב לימודי סדנאות כדי לנוע ולזוז. אפשר גם לתת לו את האפשרות להתפתחות הזו בבית. לימודי סדנאות ספורטיביות כאלה הופכות מיותרות ממש אם הילד שלכם בגן- שכן רב הגנים כיום מכניסים קורסים או הפעלות שבועיות המכסים את כל מה שיש למצוא בתוך לימודי סדנאות חיצוניות. עם זאת, אין ספק כי לילדים הנשארים בבית קל וכיף יותר לזוז בחברת ילדים אחרים, מתקנים צבעוניים והורים רגועים- צמודים למדריך.

 

צוות כמה עולה מקווים שהצלחתם ללמוד על נושא הפעלות לגיל הרך ולהבין את טווחי המחירים.

 

לכל בקשה או שאלה נשמח להשיב על שאלותיכם ולסייע לכם, אנא פנו אלינו באמצעות צור קשר כאן באתר ונשמח לעזור.

 

מאחלים לכם למצוא את נותן השירות המקצועי והאדיב באזור מגוריכם.