קבל הצעת מחיר מהירה ובחינם!

מחירון הפעלות חברתיות

 

כמה עולה הפעלות חברתיות?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, בדף זה תמצאו מחירון הפעלות חברתיות מעודכן לשנת 2020.

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של חברות להפעלות חברתיות בישראל על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

הבהרה חשובה : כרגע באתר כמה עולה אין אפשרות לבקש הצעת מחיר להפעלות חברתיות מאחר שאין לנו כרגע נותן שירות מומלץ בתחום.

 

טווחי מחירים עבור הפעלות חברתיות

 

הפעלות חברתיות: 150-300 ש"ח לאדם

ט.ל.ח

 

על הפעלות חברתיות

 

הפעלות חברתיות אינה מילה גסה יותר- לא רק לצעירים. נכון, אפשר בהחלט למצוא שלל הפעלות חברתיות עבור ילדים, הכוללים תכנים של הפעלה חינוכית או הפעלה חברתית או גם וגם כמובן. אלה נעשות בעזרת כלים המתאימים לילדים, למשל משחקי חברה לילדים או הפעלות חברתיות לילדים אחרות כמו ימי כייף הפעלות חברתיות וסדנאות מהנות. המטרה העיקרית של הפעלות אלה היא לגבש את הקבוצה ולגרום ליחיד לחוש חלק מקבוצה- בין אם לשם ערב כגון אלה הנעשות ע"י מפעיל ליום הולדת, לכמה שבועות כמו של הפעלות לקייטנות או לשנה שלמה- כדרכן של הפעלות לילדים מתאימות לבתי ספר.

 

ביחד או לחוד

 

למה ביחד? מהסיבה הפשוטה שהבודד יהיה מצוברח, איטי ומגויס פחות מאשר החברתי- ויש מחקרים שמראים כי אפילו הבריאות מושפעת מהבדידות. זו הסיבה שגם מעסיקים כיום מבינים את הפוטנציאל הטמון באחדות ומשקיעים בהזמנת סדנאות גיבוש לעובדיהם. ערבי גיבוש לארגונים קטנים אינם מתנהלים כמו ערב גיבוש לחברות גדולות. סדנאות גיבוש עובדים אינטימיות מהנות הרבה יותר ודורשות יותר מעורבות, בעוד חבורת גדולות אולי יעדיפו ימי גיבוש לחברות, כאלה המאפשרות להביא את המשפחה ו"להשוויץ" בהם. הפעלות והצעות לימי גיבוש אפשר למצוא בכל חברה המומחית לשירותי ימי גיבוש לעובדים וחשוב להתאים את הפורמט לאופי העבודה והעובדים.

 

לא רק בעבודה

 

אבל לא חייבים לחכות שהבוס שלכם ייזכר בכם כדי ליהנות מהפעלות חברתיות. ימי פינוק לקבוצות חברים יכולות להיות מהנות בהחלט כחלק מתוכנית הפעלות לאירועים חברתיים, יום כיף או חופשה משפחתית גדולה הכוללת יום פינוק בבתי מלון. תודות לביקוש הרב, לא קשה למצוא היום הפעלות חברתיות למבוגרים, כאלה שיגרמו לכם לבלות עם החברים, להתקרב אליהם ולחוות חוויה שטרם חוויתם יחד. חשוב לציין כי הפעלות לקבוצות קטנות וגדולות אולם יכולות להיות מותאמות למשפחות ולילדים, אפילו קטנים, אך חשוב לבחור אותן בקפידה. לא כל הפעלה מתאימה לכולם- והפעלה לא נכונה יכולה להיות בזבוז כסף ואכזבה מרה עבורכם במקום בו אתם אמורים להינות. כדי לוודא שהצרכים שלהם ייהנו- דברו בגלוי עם הקבוצה על מה רצונכם להשיג ותאמו זאת גם עם נותני השירות.

 

כמה עולה להירשם להפעלות חברתיות?

 

מחירי הפעלות חברתיות נקבעות על פי מספר פרמטרים:

● גודל הקבוצה: ככל שהקבוצה גדולה יותר, כך מחיר ההרצאה קטן יותר

● הפעלה חברתית במתנ"ס תוזיל משמעותית את העלויות שכן חלק מהן יהיו מסובסדות

 

צוות כמה עולה מקווים שהצלחתם ללמוד על נושא הפעלות חברתיות ולהבין את טווחי המחירים.

 

לכל בקשה או שאלה נשמח להשיב על שאלותיכם ולסייע לכם, אנא פנו אלינו באמצעות צור קשר כאן באתר ונשמח לעזור.

 

מאחלים לכם למצוא את נותן השירות המקצועי והאדיב באזור מגוריכם.