הצעת מחיר לטיפולי כתמי עור הפנים

מחירון העלמת כתמים בפנים

 

 

כמה עולה טיפולי העלמת כתמים בפנים?

כמה עולה

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, ריכזנו עבורכם מחירון העלמת כתמים בפנים מעודכן לשנת 2020 ולאחריו מדריך צרכנות נבונה בשם : "הכל על כתמי עור הפנים ופיגמנטציה".

 

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של מרפאות עור בישראל, מדובר על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

 

ייעוץ והצעת מחיר ללא עלות וללא התחייבות!

חוסכים לך זמן וכסף!

 

באתרנו שירות החוסך את הצורך לחפש קליניקות להעלמת כתמים בפנים, שירות בקש הצעת מחיר הינו ללא עלות וללא התחייבות, משאירים את הפרטים כאן באתר ועד 3 קליניקות יחזרו אליכם טלפונית לייעוץ והצעות מחיר, בדרך זו תקבלו תשובות לכל שאלה שיש לכם ועל הדרך תעשו גם השוואת מחירים.

 

סוגי טיפולי העלמת כתמים בפנים

מחירון מומלץ

טווחי מחירים לטיפול אחד

 

מחירון טיפולי העלמת כתמים בפנים עודכן בתאריך 01.06.20

ט.ל.ח

 

טיפול בכתמי עור הפנים בפילינג כימי שטחי
1,200-1,300 ₪

 

טיפול בכתמי עור הפנים בפילינג כימי בינוני
3,000-7,000 ₪

 

טיפול בכתמי עור הפנים בפילינג כימי עמוק
9,000-12,000 ₪

 

טיפול בכתמי עור הפנים בפילינג לייזר:
10,000-20,000 ₪

 

טיפול בכתמי עור הפנים ב IPL קרני אור
5,000-10,000 ₪

 

קרמים ומשחות להבהרת כתמים מעור הפנים:
70-100 ₪

 

טיפול בכתמי הפנים בחנקן נוזלי (שלג)
- ללא תשלום, במסגרת סל הבריאות

 

 

הכל על כתמי עור הפנים ופיגמנטציה


מה הסיבות לכתמים בפנים?

 

כתמי עור ופיגמנטציה יוצרים כתמים על גבי העור. הכתמים מופיעים בצורות שונות. ניתן לראות את הכתמים על פני עורם של אנשים רבים- אפילו על פניהם של כהי עור.

 

הפיגמנטציה עשויה להיות תוצאה של נטייה גנטית, גירויים הורמונאליים כמו למשל: כתמים בפנים מהריון או מנטילת גלולות, תוצאה של חשיפה לקרינת השמש (קרני ה- UV), טיפולים שונים (טיפולים פעילים כמו למשל- פילינג) או אירועים טראומטיים שעברו על העור.

 

לכל אדם יש פיגמנטים בעור וכאשר מתקיים גירוי כמו למשל - חשיפה לקרני UV, הופכות חומצות אמינו (אשר נמצאות בתאי גופינו) למלנין והמלנין צובע את עורנו.

 

רדיקלים חופשיים אשר קיימים בגוף מסייעים ליצירת המלנין ולכן, אם אנו רוצים להגן על עורנו ולהאט את תהליך היווצרות הכתמים עלינו להיחשף פחות לשמש ולחיות בצורה בריאה ונקייה יותר, בצורה זו נוכל למנוע את תהליך החמצון של העור.

 

בעבר, לא הייתה מודעות גבוהה לסיכונים הכרוכים בשהייה ממושכת בשמש וכיום ניתן להבחין כי לאנשים מבוגרים ששהו רבות בשמש יש כתמים על כפות הידיים, המחשוף, הפנים, הזרועות ועוד.

 

סוגים שונים של כתמים בפנים ופיגמנטציה


בין סוגי הכתמים הקיימים ניתן למצוא את כתמי הזקנה (כתמי גיל). השם של כתמים אלו הינו סייניל-ליטיגו. כתמי הגיל נוצרים בגילאים מבוגרים, צבעם חום וצורתם משתנה.

 

הכתמים מופיעים על הגב של כף היד. סוג אחר של כתמים הינו הכתמים "הסולאריים" (נקראים בשם סולר לנטיגו). כתמים אלו הינם תוצר של חשיפה לשמש. צבע הכתמים הינו חום, הם מופיעים במגוון גדלים ומרקמים והם שטוחים.

 

המלזמה הינם כתמים בפנים מהריון. הכתמים נוצרים בשל הפעילות ההורמונאלית המוגברת.

 

לחלק מהנשים מופיעים כתמים שטוחים וכהים בפנים. לשמחתנו, עם סיומו של ההיריון הכתמים נעלמים (לחלק מהנשים).

 

כאן יש לציין כי שומות או נקודות חן אינן תוצאה של פיגמנטציה שכן מדובר על נקודות אשר נוצרו בגילאי הילדות וההתבגרות. הנקודות והשומות נוצרו בעקבות הצטברות תאים. כמו כן, ישנן נקודות חן ושומות מולדות.

 

במרבית המקרים הפיגמנטציה אינה מסוכנת אלא רק מפריעה מבחינה אסתטית אך במקרים מסוימים יש לשים לב ולגשת לרופא.

 

מצבים אלו עלולים להתרחש כאשר נקודת חן נושנה משנה את הצבע או את הגודל או לחילופין- כאשר מופיעה נקודה כהה, בולטת ולא עגולה. חשוב לבצע בדיקה גם אם מופיע פיגמנט בציפורניים.

 

סוגי טיפולים נגד כתמים בעור הפנים

 

איך מעלימים כתמים בפנים?

ישנן מספר שיטות להעלמת כתמים בעור הפנים. להלן מספר שיטות מרכזיות:

 

קרמים להורדת כתמים מעור הפנים – קרמים אשר מיועדים לטיפול בהופעת כתמי עור הפנים יעצרו את ייצור המלנין והתפשטותו ויסייעו בתהליך הבהרת כתמים בפנים. הקרמים השונים מכילים ויטמין E, רטין, ויטמין C, חומצה קוג'ית, הידרוקינון ואקסידנטים אשר פועלים נגד הרדיקלים החופשיים ומבהירים את העור.

 

לייזר או טיפול במכשיר IPL קרינת אור- מכשירים אלו מסוגלים לשלוח אל התא גלים באורכים מגוונים.

 

הגל אשר נקלט במלנין והאנרגיה מחממים את הפיגמנט וגורמים לו להתקלף. כמו כן, מסייעים השניים להבהרה ואפילו להעלמת הכתם לגמרי. במרבית המקרים יש צורך במספר טיפולים, כ- 80% מהכתמים יובהרו.

 

באמצעות הטיפול ניתן להעלים אדמומיות בעור הפנים ועוד. כל טיפול מתבצע בהפרש של 3-4 שבועות מקודמו.

 

כמובן שהטיפול תלוי בגון הכתם, בצבע עורו ובגילו של המטופל. במידה ומדובר על כתמי גיל אשר נוצרו בעקבות חשיפה לשמש יהיה צורך בכ- 4 טיפולים בממוצע. במהלך הטיפול יחוש המטופל צריבה קלה. אין כאבים לאחר הטיפול.

 

פילינג כימי - פילינג כימי קל ובינוני מסייע לטיפול בפנים ובאזורים שונים בגוף. החומרים בהם משתמשת הקוסמטיקאית (חומצה אלפא ובטא הידרוקסיד, טריכלוארואצטיק אסיד או לחילופין- ערבוב של מספר חומצות) גורמים לקילופו והסרתו של העור. יחד עם ההסרה העדינה מסיר הפילינג את הכתמים ומבהיר אותם.

 

חנקן נוזלי – (טיפול בכתמי שמש), החנקן הנוזלי הינו חומר קר מאוד והוא גורם לכווית קור. באמצעות הטיפול הנקודתי ניתן להרוס את השכבה העליונה של האפידרמיס. הטיפול מתבצע על ידי מריחה או התזה של החומר על המקום. בעת המריחה המטופל מרגיש צריבה.

 

כעבור מספר ימים נוצר גלם בצבע חום בהיר עד כהה ובהמשך (תוך מספר ימים) הוא מתקלף והעור שנוצר הינו בהיר יותר. כדי למנוע זיהומים ותגובה דלקתית מומלץ למרוח על המקום משחה אנטיביוטית. (במשך הימים הראשונים).

 

מכשירים אשר משלבים לייזר עם גלי רדיו – (טיפול בבעיית קופורוז- נימי דם מורחבים בפנים) מכשירים אלו פוגעים בנימי הדם הלקויים ושורפים אותם. עם סיומו של התהליך הנימים נספגים ומסולקים מהגוף. יש צורך בכ- 4 טיפולים בממוצע.

 

טיפול תהיה באמצעות אלקטרוקואגולציה – במהלך הטיפול נצרבים נימי הדם על ידי מחט חשמלית. כיום ניתן להשתמש בטכנולוגיה חדישה אשר מאפשרת למטפל לשים את המחט החשמלית אל האזור המטופל ולשדר פולס אשר שורף את הנים ללא צורך בדקירה.

 

הימנעות מחשיפה לשמש – ניתן לטפל בכתמי העור ובפיגמנטציה גם על ידי הימנעות מחשיפה לשמש. נכון, לא ניתן להימנע לגמרי מחשיפה אך ניתן למרוח קרם הגנה בגובה 30 SPF לפחות. לנשים הרות מומלץ להתייעץ עם הרופא המטפל בנוגע לקרמים.

 

הסרת כתמים בפנים - רופא מקצועי או קוסמטיקאית מנוסה


ניתן לבצע העלמת כתמי עור או הבהרת כתמי פיגמנטציה בדרכים שונות אך כדי לבצע את הטיפולים בצורה נכונה יש לפנות אל מומחה לרפואת עור או אל קוסמטיקאית פרא רפואית מומלצת.

 

רופא עור מקצועי ובעל ניסיון או קוסמטיקאית מקצועית יוכלו לבצע טיפול מתקדם לעור הפנים ולמצוא את הטיפולים המתאימים ביותר עבור בעיות שונות, כמו למשל: כתמים אדומים בפנים, רוזיאציה (מוכרת גם בשם אקנה של גילאים מבוגרים, מופיעה אצל אנשים בעלי גוון עור בהיר וסימניה: אודם בסנטר, במצח ובלחיים. בהמשך, עשויים להתפתח פצעונים קטנים ונימיות דם), כתמים לבנים על העור (ויטילגו, כתמי פיגמנטציה שנוצרים בעקבות בעיה בפעילות המלטונין או המלנין), יוכלו לבצע העלמת נקודות חן, כתמי פיגמנטציה על הלחיים, כתמי פיגמנטציה על המצח, נמשים, כתמים בפנים מפצעים, ידעו באילו משפחות רפואיות להבהרת עור הפנים יש להשתמש ועוד.

 

אם אתם מעוניינים למצוא רופא עור מנוסה או קוסמטיקאית מתאימה אשר יוכלו לבצע הסרת כתמים בפנים באמצעות מגוון טיפולי יופי לעור הפנים יהיה עליכם לערוך חיפוש מקיף ולאתר את המטפל המתאים ביותר.

 

תוכלו לבצע את החיפוש באמצעות שימוש באינטרנט. באינטרנט תוכלו לבחון מספר אתרים שונים ולקבל אינפורמציה על כל מטפל – תוכלו לבדוק מהו ניסיונו, היכן הוא עובד, אילו טיפולים הוא מבצע, היכן למד את המקצוע, תוכלו לקרוא המלצות של לקוחות אשר קיבלו טיפולים שונים ועוד.

 

כמו כן, תוכלו לבדוק כמה עולה טיפול נגד כתמים ופיגמנטציה על ידי הקלדת המשפט: העלמת כתמים בפנים השוואת מחירים. בצורה זו תוכלו לבחור בטיפול אשר מתאים לתקציב שלכם.

 

כיום, בעידן המתקדם בו קיימים מגוון טיפולי יופי וטיפולים רפואיים אין כל סיבה להישאר עם בעיה שמציקה לכם ולכן מומלץ לערוך חיפוש ולמצוא את המטפל שיסיר את הפיגמנטציה והכתמים ויעלה לכם חיוך על הפנים.

 

הבהרה


*** מחירי הסרת כתמי פיגמנטציה משתנים באופן תדיר ולכן המחירון המומלץ הוא בעיקר אינדקצייה למחירי השוק בישראל, כאן באתר כמה עולה ניתן לקבל הצעות מחיר אמיתיות ומחייבות ממרפאות להסרת כתמי פיגמנטציה מומלצות ע"י גולשי האתר, לצורך כך יש למלא את טופס הבקשה להצעת מחיר ומרפאות מובילות מאזור מגוריכם יחזרו אליכם טלפונית לייעוץ והצעת מחיר לא מחייבת.

 

עדכונים אחרונים