מחירון העברת משרדים

כמה עולה להעביר את המשרד ?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה ? ריכזנו עבורכם בתחתית הדף מדריך מלא עבור שירותי הובלות משרדים בישראל.

לא משנה איזה סוג הובלה אתם צריכים...? יש לנו הכל מהכל , הובלת משרדים גדולים, הובלת משרדים קטנים, הובלה עבור פריטים בודדים, הובלות ציוד משרדי יקר, הובלות מנוף ועוד... והכל מחברות הובלה מקצועיות ואמינות מאיזור מגוריכם.

מלבד המדריך המומלץ להובלת משרדים תמצאו גם דילים שווים, מבצעים וקופונים למגוון שירותי הובלות בישראל.
 

איך להעביר משרד במחיר שפוי?

מעוניינים להעביר את המשרד במחיר שפוי והוגן? מחפשים חברה מקצועית ואמינה המציעה שירת העברת משרדים במחיר נוח? אם כן, כדאי לכם להיעזר באינטרנט ובאינדקס אנשי מקצוע ועסקים תוכלו למצוא את כל המידע הנדרש לחיפוש ולאיתור חברות הובלה מומלצות, במחירים משתלמים ותוכלו לקרוא מידע חשוב כמו מהו מחירון הובלת משרדים, כיצד לבחור חברת הובלות, מה כולל שירות הובלות משרדים וכמובן שתוכלו לבצע סקר השוואת מחירים בקליק אחד מהיר.


מקצועיות ללא פשרות

כפי שאתם נוהגים לבחור חברת הובלות לפני מעבר דירה כך עליכם גם להקפיד על בחירת חברות הובלה המציעות שירות העברות משרדים. חברות הובלה מומלצות מציעות צוות מקצועי ומיומן, ציוד מתקדם, רכבי הובלה וכמובן שירות איכותי ברמה הגבוהה ביותר הכולל אחריות וביטוח. במשרד שלכם יש ציוד יקר ובעל ערך רב כמו ציוד מחשבים ותקשורת, ריהוט משרדי, ציוד משרדי יקר ועוד מגוון ציודים שיש להעביר למשרד החדש. העברת המשרד דורשת תכנון קפדני מאחר ואינכם יכולים להשבית את העסק לאורך זמן ולכן חשוב לבצע זאת במהירות וביעילות מרבית כך שעבודת המשרד לא תיפגע ותוכלו להמשיך לספק ללקוחות את העבודה. לכן, עליכם לבחור בקפידה חברת הובלות משרדים ובאתר תוכלו לקרוא על חברות הובלה מומלצות ולקבל המלצות ממקור ראשון של גולשים אשר נעזרו בשירותי חברת ההובלות.


משרד גדול או קטן

לפני שאתם ממהרים להזמין חברת הובלות עליכם לתכנן היטב את המעבר ולהחליט האם אתם יכולים להסתפק בחברת הובלות קטנות המציעה רכבי הובלה קטנים כמו טנדרים פתוחים או סגורים או שמא עליכם להעביר משרד גדול עם ציוד רב כמו מחשבים, מדפסות גדולות, ציוד מהמטבחון, כורסאות ופינות המתנה, ארונות וכונניות אחסון, ציוד משרדי וריהוט משרדי רב ועוד. אם המשרד שלכם גדול הרי מומלץ מראש לאתר חברות המתמחות בשירות העברת משרדים גדולים, לחברות אלה יש משאיות גדולות, צוות מקצועי ומיומן וציודים נוספים הנדרשים להעברה מהירה ויעילה.

בנוסף, מומלץ להזמין את נציג השירות של חברת ההובלות על מנת שזה יבדוק מהו הציוד שיש להעביר ולהוביל, איזה ציוד נדרש להעברה מהירה ויעילה, האם יש צורך בשירות פירוק והרכבת רהיטים, האם יש דרכי גישה למשרד, האם הציוד עובר מבעד לסף הדלת ללא צורך בפירוק והרכבה מחדש במשרד החדש, האם יש מעלית בבניין וכדומה. חברה מקצועית להובלת משרדים ממליצה על פגישה במשרד שלכם כדי לבדוק את העבודה הנדרשת ולייעץ לכם כיצד ניתן לייעל את ההעברה, לחסוך בזמנים וכמובן כיצד תוכלו לשלם פחות כסף.


אריזה מקצועית

עליכם לזכור כי יום המעבר הוא יום לחוץ במיוחד ולכן חשוב להיערך לקראת ההובלה בהתאם. לרוב, מומלץ לארוז את הפרטים החשובים והיקרים בקרטונים מיוחדים לנשיאה נוחה על ידי צוות הסבלים, לעטוף בחומרי אריזה את הריהוט המשרדי היוקרתי, לארוז את הציוד המשרדי ולסמן את הקרטונים כדי למצוא את הציוד במשרד החדש בקלות ולארגן את המשרד החדש לעבודה במהירות וללא איבוד ימי עבודה מיותרים, וכמו כן כדאי לדעת כי יש חברות העברות משרדים המציעות שירות אריזה מקצועית וכך תוכלו יום לפני המעבר להמשיך לעבוד עד הרגע האחרון כאשר ברקע צוות מקצועי ומיומן אורז את המשרד עבורכם ואתם אינכם מחסירים יום עבודה. כאמור, אריזה מקצועית חוסכת זמן ניכר, חוסכת באיבוד שעות עבודה של צוות העובדים ומאפשרת חיסכון כספי לעסק.


הובלות מיוחדות

על מנת להעביר משרדים קטנים ניתן לפנות לחברות המציעות הובלות קטנות אך אם המשרד שלכם עמוס בפריטים או גדול מומלץ לפנות לחברות מקצועיות וגדולות המציעות משאיות הובלה גדולות כך שתוכלו להעביר את כל המשרד באמצעות הובלה אחת ולא לשלם כפול על מספר נסיעות של משאית קטנה. כמו כן, חשוב לדעת כי חברות הובלה המתמחות בשירותי הובלות משרדים מציעות ציוד מתקדם כמו הובלות מנוף וכך ניתן לייעל את פינוי המשרד הישן ולהוביל במהירות את כל הציוד למשרד החדש. יש מקרים בהם חובה להזמין משאית עם מנוף או מנוף ייעודי, במיוחד במקרים בהם אין גישה נוחה למשרד, אין מעלית בבניין או במקרים בהם יש קושי למצוא חניה, לדוגמה במרכזי הערים, וכך באמצעות מנוף ניתן לפנות את המשרד הישן במהירות וביעילות.

בנוסף, הובלת ציוד משרדי יקר דורשת ניסיון והובלה איכותית על מנת לשמור על הציוד יקר הערך כמו מדפסות יקרות, מכונות צילום, ציוד מחשבים יקר, ציוד תקשורת יקר ועוד. יש משרדים בהם יש ריהוט יוקרתי במיוחד ורק צוות מיומן של חברת ההובלות מבטיח לכם העברה חלקה ללא פגיעה בריהוט היקר וכך לא תיאלצו לרכוש ציוד חדש שעלותו גבוהה וכמובן אם תזמינו חברות הובלה מומלצות ומקצועיות תיהנו מחוזה מסדור הכולל ביטוח והתחייבות לזמני עבודה.


זמן זה כסף

חשוב שלא להסתכן ולפנות לחברת הובלות שאינה מנוסה או ערוכה לספק שירות הובלות משרדים. יש הבדל בין העברות משרדים להובלת תכולת דירות ולכן חשוב להקפיד לפנות רק לחברות המתמחות בנושא, מציעות חוזה עבודה מפורט וגם מתחייבות ללו"ז מראש. עליכם לזכור כי יום ההובלה והמעבר מהמשרד הישן לחדש עלול לפגוע בתפקוד המשרד ובשירות הניתן ללקוחות העסק ולכן חשוב לפנות לחברה מקצועית המציעה ייעוץ כיצד להיערך ליום הלחוץ וכיצד לבצע זאת במהירות וביעילות שמונעת מכם נזק כלכלי. ניתן לפנות לברות המציעות שירותי אריזה מקצועית ושירותי פירוק והרכבת רהיטים וכך תוכלו לקצר זמנים ולמעשה לחסוך פגיעה בפעילות השוטפת של העסק וכך תחסכו כסף.


השוואת מחירים

בעידן האינטרנט קל למצוא ולאתר מידע על חברות הובלה מומלצות המציעות שירות העברת משרדים גדולים, בינוניים וקטנים. אם אתם מעוניינים לדעת כמה עולה הובלת משרד תוכלו לחפש באינטרנט מחירון הובלת משרדים אך עליכם לדעת כי מחיר ההובלה נקבע לרוב רק אחרי בדיקה של נציג השירות של בחרת ההובלות. מחירון הובלות משתנה בין החברות השונות בהתאם לסוג ההובלה הנדרש, מרחק הנסיעה בין המשרד הישן לחדש, מספר אנשי הצוות שיש לשלוח להובלה, ובהתאם לשירות הנלווים כמו אריזה מקצועית יום לפני ההובלה, פירוק והרכבת רהיטים משרדיים, הובלות מנוף, מעלית, קומה ועוד. לכן, כדי לחסוך עלויות תוכלו להיעזר באתר ולערוך סקר השוואת מחירים. באתר תוכלו למלא טופס קצר ולשלוח אותו למספר חברות הובלה המציעות העברות משרדים ובתוך זמן קצר תקבלו למייל הצעות אטרקטיביות ותוכלו לנצל את התחרות בין החברות על מנת להוזיל עלויות הובלה.

    
מחירון העברת משרדים

העברת משרדים קטנים -  500-2,500 ש"ח 
    
העברת משרדים גדולים - 1,500-5,000 ש"ח
    
העברת משרד (חדר אחד, בבניין עם מעלית)
 - 1,000-2,200 ש"ח
    
העבר משרד (שני חדרים, בבניין עם מעלית)
-  1,400-2,750 ש"ח
    
העברת משרד (שלושה חדרים, בבניין עם מעלית)
 - 2,000-3,800 ש"ח
    
אריזת חדר משרד (עד 12 קרטונים)
 - 550-900 ש"ח

ט.ל.ח

 

מחירון הובלות

 

עדכונים אחרונים
מחירון הצטרפות לחבילות פלאפון
השוואת מחירים חבילות הצטרפות לפלאפון
מחירון הוט אינטרנט
מבצעי הוט אינטרנט
מחירון תואר ראשון ושני
מדריך מקיף ללימודי תואר
מחירון איתור נזילות מים
הכל על איתור נזילות מים
מחירון השתלת שיניים בשיטת all on 4
כל מה שצריך לדעת לפני השתלת שיניים בשיטת all on 4
מחירון עיבוי שפתיים
הכל על עיבוי שפתיים
מחירון מוצרי פרסום וקידום מכירות
מחירון מלא ומקיף עבור מוצרי פרסום וקידום מכירות.
מחירון השכרת רכב
מחירון השכרת רכב בקליק !