מחירון הסרת שיער

כמה עולה טיפול הסרת שיער?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה ? ריכזנו עבורכם בתחתית הדף מחירון מלא ומקיף עבור טיפולים להסרת שיער.

לא משנה איזה סוג הסרת שיער אתם צריכים...? יש לנו הכל מהכל , הסרת שיער בלייזר לנשים וגברים, אינפרא אדום, הסרת שיער IPL, הורדת שיער אפילציה, הסרת שיערות בידיים, פנים, גב, רגליים מפשעות ועוד.. ברשותינו מגוון מכונים אמינים להסרת שיער מאיזור מגוריכם.

מלבד המחירון המומלץ להסרת שיער תמצאו גם טיפים, המלצות ודילים שווים למגוון טיפולי יופי.

>>> מחירון הסרת שיער באדיבות אתר הסרת שיער בקליק !

 

הכל על הסרת שיער

הפעם האחרונה בה נשים הסתובבו עם שערות ברגליים אינה מתועדת אפילו בספרי ההיסטוריה, אלא שבעשור או שניים האחרונים, לקחנו את זה צעד אחד קדימה והעברנו את חלום העור החלק מהרגליים לחלקים נוספים בגוף, ומהנשים גם אל הגברים. היום זה כבר די מקובל לרצות ולהיות בעלי גוף חלק משיער ובהתאם לכך ישנן אין ספור דרכים ואין ספור נותני שירות שיסייעו לכם להשיג את המטרה החלקה הזאת. כאשר אנו אומרים טכנולוגיות, אנחנו מתכוונים בדיוק לכך. אם עד לפני עשור הדרך היחידה להסיר שיער מהגוף הייתה באמצעות סכין גילוח, שעווה וקרם מסיר שיער, רק כדי לגלות שיום למחרת הוא שוב צומח, היום זה כבר סיפור אחר לחלוטין והשפע כבר כאן.


טכנולוגיות של אור, שעומדות קצת בצל

מצד אחד אלו הן כמובן בשורות טובות, ומצד שני יש לכם הרבה עבודה לעשות כדי להבין מה היא הטכנולוגיה הטובה ביותר, ומה היא זו המתאימה לכם. כך למשל, אחד התחומים החזקים ביותר בעולם הסרת השיער הוא השימוש בטכנולוגיות אור כמו לייזר או אינפרא אדום. אחרי שאמרנו את זה, הסרת שיער בלייזר, הסרת שיער IPL, הסרת שיער SHR או הסרת שיער אינפרא אדום הן כולנו טכנולוגיות המבוססות על אור בצורה כזאת או אחרת, בין אם מדובר על קרני אור לייזר, הבזקי אור או כל טכניקה אחרת שפותחה על ידי מדעני האטום של מעבדות הסרת השיער השונות על פני הגלובוס.


טכנולוגיות פופולאריות ומתקדמות אך לא מושלמות

טכנולוגיות אלה אמנם זוכות לתדמית גבוהה והן גם מאוד פופולאריות בפועל, אך  ממש לא מתאימות לכל אחד והסיבה לכך היא שקרני האור צריכות לזהות את השערה על פי הבדלי הצבע בין השערה ובין צבע העור מה שלא מאפשר להן לזהות שערות שקופות, שערות בהירות על אור בהיר וכדומה. ככלל, מדובר בטכנולוגיות מוצלחות למדי, אם כי אי אפשר לצפות בשימוש בהן להסרה מוחלטת של השיער ללא פלומות ואיים שייוותרו פה ושם. אבל... לא צריך להתייאש, המדובר בטכנולוגיות יעילות מאוד, ואם אתם עוברים על חוף הים ליד מישהו או מישהי עם גוף חלק, הסיכויים הם שהוא או היא השיגו את זה באמצעות אחת מהטכנולוגיות הללו.


טכנולוגיות מהמאה ה 19 שעושות מהפיכה במאה ה 21

לצד זאת, יש טכנולוגיות נוספות כמו הסרת שיער באפליציה המבוססת על מחט חשמלית, טכנולוגיה שפותחה בסוף המאה ה 19 למטרות אחרות בלבד, ואחרי 130 שנה מצאה את דרכה אל מכוני הקוסמטיקה. ואם אף אחת מהטכנולוגיות האלה לא מדברות אליכם, תמיד תוכלו לבצע הורדת שיער בשעווה, בין שאתם עצמכם תגרמו את הכאב לעצמכם, ובין שתמצאו מכון הסרת שיער מומלץ שישמח להכאיב לכם. בכל מקרה, אם אתם רוצים להשיג את המטרה של הסרת שיער לצמיתות אתם רוצים לבצע את התהליך של הסרת שיער אצל קוסמטיקאית מוסמכת שיודעת להציע לכם את כל האפשרויות הקיימות, ויודעת גם לעשות את העבודה.


חשוב לקחת את הדברים בפרופורציה ולשמור על גמישות מרבית

מן הסתם, כתבה כזאת אינה יכולה לעבור בגרון, אם לא מקדישים לפחות פסקה אחת או שתיים לטכנולוגיה הבכירה מכולן והיא הסרת שיער בלייזר. ובכן, התהליך של הסרת שיער באמצעות טכנולוגיית לייזר מבוסס כאמור על שימוש במכשור המקרין קרני לייזר אל שטח פני האור ובהתאם להחזר האור, מבצע צריבה המיועדת להרוס את זקיק השערה כך שלא תוכל לצמוח שוב. המדובר על טכנולוגיה מאוד מתקדמת ומאוד מדוייקת, אבל גם כאשר מדובר על הסרת שיער בלייזר יש לקחת בפרופורציה את הדברים. לא תמיד מצליח הלייזר לפגוע בזקיק השערה, ולא תמיד הוא מצליח לזהות את הזקיק מה שמותיר בדרך כלל פלומות קטנות במיקומים שונים על העור.


כדאי להתייעץ עם איש מקצוע

כדי להיפטר מהפלומות האלה ניתן להגיע לטיפולים חוזרים, או לחילופין לטפל בהן ספציפית באמצעות טכנולוגיות אחרות כמו אפליציה. עוד אפשר לומר שכאשר אתם מבצעים הם חלק מהעניין והמדובר בעיקר על סיכוני צריבה, האדמה של העור וכדומה, אך לא במשהו פטאלי. אם אתם ממש רוצים בכך, תוכלו לבצע גם באמצעות מכשירים קטנים וניידים המוצעים היום למכירה, אם כי אין היגיון כלכלי או מקצועי לעשות שימוש במכשירים אלה. בכל מקרה לפני שאתם מתחיל לבדוק כמה עולה הסרת שיער בלייזר, ולבצע סביב הנושא של הסרת שיער בלייזר השוואת מחירים אין סופית, אתם רוצים להתייעץ עם יועץ מומחה להסרת שיער שיכווין אתכם לפתרונות המתאימים לכם ביותר.


הסרת שיער מכף רגל ועד ראש

באמצעות טכנולוגיות הסרת השיער החדשות, תוכלו לבצע הסרת שיער מכל חלקי הגוף, לרבות הסרת שיער מהרגליים, הסרת שיער מהידיים, הסרת שיער במפשעה ובבית השחי, הסרת שיער בבטן ובגב, הסרת שיער בישבן ואפילו הסרת שיער לצמיתות בפנים. את שיער הראש שלכם לבטח לא תרצו להסיר לצמיתות, ואפילו לא לרגע, אבל אם ממש תתעקשו, גם את זה יודעות הטכנולוגיות האלה לבצע. בכל מקרה, לפני שאתם מגיעים לטיפול הסרת שיער אתם רוצים לקבל הנחיות מדוייקות לגבי ההתנהלות הנדרשת לפני ואחרי.


הכנות לפני והתנהלות נכונה אחרי

באופן עקרוני, טיפולים אלה עלולים להיות מעט כואבים, אבל ממש מעט, ועל כן במקרים רבים נדרשת הכנה לקראת הטיפול, הכנה המבוצעת בדרך כלל על ידי מריחת חומר מרדים או מטשטש על פני העור ועטיפות העור בניילון נצמד עד לטיפול למחרת, כך שבזמן הטיפול, העור יהיה רגוע. כמו כן, לאחר הטיפול יש להקפיד על המנעות מחשיפה לאור השמש, להמנע מגירוד ולמלא אחר הוראות המטפל על מנת להבטיח שהטיפול ישיג את התוצאות הטובות ביותר האפשריות.


זול זה טוב, אבל טוב זה עוד יותר טוב

זהו, כעת אתם מוכנים לעזוב הכל ולהתחיל לחפש את הגורמים המקצועיים הטובים ביותר שיבצעו עבורכם את הסרת השיער. אל תתפתו לפתרונות הזולים ביותר, שהרי טרם החלטתם האם לתרום את גופכם לניסויים וניסיונות של שרלטנים כושלים. כשעושים הסרת שיער מבצעים זה בסדר, וגם קופונים זה בסדר ואפילו יותר מזה, אבל זה לא בסדר לבחור את איש המקצוע רק בגלל עלות זולה יותר, ומבלי שיש לכם ידע מספיק לגבי איכות העבודה שלו. אבל את זה בטח לא צריך להגיד לכם, כמי שרוצים להשיג גוף חלק, אתם לבטח לא תעמידו את הנכס היקר הזה בסיכון. בהצלחה.

 

האם יש תופעות לוואי בעת הסרת שיער?

מה הן תופעות הלוואי שעלולות להופיע בעת תהליך הסרת שיער?

הסרת שיער אינה הליך טבעי של הגוף ולכן היא מותירה אחריה סימני אדמומיות כואבים ודואבים. סימנים אלו נובעים מהעובדה שבדרך כלל במהלך הסרת השיער, זקיק השערה נפגע. הסיבה שמדובר בהליך מאוד כואב היא מפני שזקיק השערה יושב על עצב וכל הסרה של שערה כואבת.

מטרת השיער היא להגן על איברי הגוף השונים מפני הקור וגם כדי למנוע חבלות במקרים מסוימים. לצערנו, השיער עדין לא עבר תהליך אבולוציוני והגוף ממשיך להצמיח שיער על פי קודים גנטיים. בעת הליך הסרת השיער עשויה להופיע אדמומיות קלה ותחושת צריבה הנמשכת ימים ספורים. ניתן להקל על התופעה בעזרת מריחת משחות ותכשירים שונים.

במקרה והאדמומיות אינה חולפת ויש תחושת צריבה חזקה באזור המטופל, יש לגשת אל רופא עור או אפילו רופא משפחה על מנת לקבל חוות דעת מקצועית. חשוב לבצע הסרת שיער לצמיתות על ידי גורם רפואי מקצועי כמו רופא עור או אחות מקצועית שהוכשרו לבצע הסרת שיער. אלו ידעו למנוע מבעוד מועד את תופעות הלוואי.

 

האם לא מסוכן לבצע הסרת שיער באיברים אינטימיים ?

כיום הסרת שיער באיברים האינטימיים הופכת להיות יותר אופנתית. מטרת השיער באיברים האינטימיים היא בעיקר לספק הגנה. הגנה זו היתה רלוונטית לתקופת האדם הקדמון בהן לא היה נהוג ללכת עם בגדים. היום אין סיבה ממשית לקיומו של השיער הזה ולכן ניתן להסיר את השיער במלואו מבלי לפגוע באיברים האינטימיים.

חשוב לזכור כי העור סביב אזורים אלו הינו עדין ורגיש יותר. זאת הסיבה שבגללה הסרת שיער באיברים האינטימיים כואבת יותר מאשר הסרת שיער באברים אחרים בגוף. הסרת שיער לצמיתות באברים אלו אינה מסוכנת, אם כי יש להיות ערניים ורגישים למצב. באזורים אלו עשויה להופיע אדמומיות מוגברת שתישאר מספר ימים לאחר כל טיפול. ניתן להקל על הכאב ולמנוע את האדמומיות על ידי מריחת משחה מאלחשת. כמו כן, ישנם משחות ותכשירים שונים שיוכלו להקל על הכאב וניתן למרוח אותם בתדירות גבוהה לאחר כל טיפול.

 

מכוני הסרת שיער

השימוש בלייזר עבור הסרת שיער החל להתפתח בעשורים האחרונים וניתן לקבל טיפול להסרת שיער במכוני הסרת שיער. מכונים אלו פונים לנשים וגברים ומציעים טיפול הסרת שיער באזורים שונים בגוף.

טיפים עבור מכוני הסרת שיער :

1. מומלץ לפנות אל מספר מכוני הסרת שיער שונים. נסו כבר בשיחת טלפון להרגיש עד כמה
   מקצועי המכון, עד כמה הוא נשמע אמין ואיכותי.

2. במידה ואתם מעוניינים בטיפול של הסרת שיער בלייזר, בררו באילו מכשירים המכון משתמש עבור
   הסרת שיער בלייזר והאם המכשירים אושרו על ידי ה FDA

3. בדקו האם למכון הסרת שיער יש אישור ממשרד הבריאות.

4. בדקו האם למכון הסרת שיער יש ביטוח.

5. בקש מהמכון לקבל המלצות וחוות דעת, על אף שיתכן ולא יהיה ניתן מכיוון שלא כל אחד מעוניין לגלות
    שהוא עושה הסרת שיער. כך או כך מומלץ גם להתייעץ עם מכרים אשר עושים טיפולים.

 

טיפים להסרת שיער

מי לא רוצה עור חלק ללא שערות? מי לא רוצה אחת ולתמיד לזרוק את סכין הגילוח ולא להיות תלויה בתכשירים כואבים של מריטת שיער מעור הגוף? הסרת שיער היא הפתרון האופטימלי לקבלת מראה עור חלק משיער. הסרת שיער בלייזר מבוצעת על ידי מכוני הלייזר המקצועיים בשיטות המתקדמות ביותר ומעניקה לך את הפתרון המושלם לקיץ חלק ונקי. אם גם את או אתה חושבים על הסרת שיער, הכתבה הבאה היא הכתבה עבורך.

לפני מה שנראה כבר כנצח עולם האסתטיקה הציג בפני העולם מהפך של ממש: הסרת שיער לצמיתות בכל הגוף. לא מעט נשים נשמו לרווחה ושמחו לדעת כי הפתרון ליגיעות השיער המיותר כבר פה, הן גם לא התביישו להודות בכך. לא כל כך גלויים היו הגברים שנהנו מהפתרון. קל לזלזל בגבר שרוצה בהסרת שיער- עד שמסתכלים על מצוקתו של גבר ששיער גבו מסתלסל מחוץ לחולצתו, שזרועותיו מכוסות עד אין מקום בשיער עבות ושחור או שמזיע ללא הפסקה בגלל שכבת שיער עבה על כל פלג גופו העליון- משני צדדיו. כיום, הטכנולוגיה התקדמה והביקוש רק עולה.


הסרת שיער לנשים

הסרת שיער תמיד הייתה נושא כאוב תרתי משמע בעבור נשים רבות. החברה המערבית אינה מגלה מתירנות לצמיחה של שיער גוף ולכן מודל היופי אומר שגוף חלק משיערות הוא הגוף המושלם. בעבור הנשים שרוצות ליהנות מגוף חלק ללא שערות עומדות מספר אפשרויות להסרת שיער במספר שיטות. אין ספק שהשיטה שמרחיקה את השיער לכמה שיותר זמן היא השיטה המועדפת על נשים רבות המבקשות להסיר את שערות הגוף שלהן לצמיתות.

גם הפמיניסטיות הקיצוניות ביותר כבר לא מתנגדות לעובדות: להרגיש נשית הוא חלק מהותי מהגדרת העצמי של רב הנשים בעולם. ואין דבר שגורם לך להרגיש נשית יותר מגוף חלק משיער. בואו נדבר בנינו הבנות בגלוי: הוא לא רק שאינו אסטטי במראה אלא גם מלא מגרעות: הוא דורש מאיתנו תשומת לב שבועית או יומית בגילוח או הסרת שיער בשעווה, הוא מחמם את הגוף שלנו וגורם לנו להזיע יותר ואם זה לא גרוע מספיק- הוא גם תופס את ריח הזיעה ומשאיר אותו על הגוף שלנו. אין כלל ספק כי ריח זיעה זו אינה חוויה נשית או נעימה עבור האישה עצמה, שלא לדבר על בן זוגה או בן זוגה הפוטנציאלי.


אחת ולתמיד.... ?

נשות ישראל יכולות ליהנות מהסרת שיער במסגרת מכון הסרת שיער ולבחור בשיטה המתאימה להן. הסרת שיער בשעווה היא השיטה הוותיקה להרחקת שיער לתקופה מסוימת, הסרת שיער אפילציה היא שיטה מתקדמת להסרת שיער לזמן ארוך ואפילו לצמיתות, הסרת שיער בשיטת IPL‏ היא שיטת הסרת השיער המתקדמת המבטיחה הסרת שיער לצמיתות בתהליך קצר במיוחד או הסרת שיער בלייזר שהיא השיטה המתקדמת ביותר שעושה שימוש בטכנולוגיית הלייזר האיכותית להסרה של השיער לצמיתות.

מכון הסרת שיער טוב כמוהו כמקדש למתפלל המאמין- במקום טוב באמת יסבירו לך את כל האמת ולא ישקרו אותך. אף אחד לא יסתיר ממך את העובדה, למשל, שרב טיפולי השיער זקוקים לחיזוק מדי פעם- גם כאשר מדובר על הסרת שיער בלייזר. לכל שיטת הסרה יש יתרונות וחסרונות משלה ומכון טוב יוכל לעזור לך להתאים לעצמך את השיטה הטובה ביותר עבורך. לשמחתנו, ישנם לא מעט מכוני הסרת שיער שאכן עומדים בהגדרה זו של מכון טוב. בהם מומחי הסרת שיער אפילציה יוכלו לייעץ לך על מגוון הטיפולים- החדשניים ביותר ובעלי הוותק והניסיון המוכח- כדי להפטר מהשיער העודף.

 

הסרת שיער לגברים

לא רק נשים סובלות משיער מיותר. אופנת הגברים המטרוסקסואלים מעודדת גברים לבצע הסרת שיער מהגוף ולכן מכונים רבים מציעים טיפולי שעווה לגברים המעניקים להם מראה חלק וגברי כאחד. כמו טיפולי הסרת שיער בפנים לנשים גם גברים יכולים ליהנות מטיפולים מיוחדים של הסרת שיער בחלקים שונים בפנים שיאפשרו להם ליהנות לתקופה ארוכה מפנים חלקות בלי לעשות שימוש בסכיני גילוח.

הגברים הראשונים שהעזו לפנות אל טכנולוגיית הסרת שיער היו גברים שעירים במיוחד- ואולם הם מצאו את עצמם לעיתים קרובות ללא שיער בכלל. בדומה לשיטות הסרת שיער זמניות יותר כגון גילוח או הסרת שיער בשעווה- טיפולי הלייזר הראשונים בעיקר הורידו את השיער והשאירו את הגבר קירח לחלוטין בכל גופו. חלק מהגברים התקשו להסתגל לשינוי הדרמטי והרגישו כי מדובר בצעד שמפחית מגבריותם, לכן גם לא פנו אליו. ואולם, במהירות רבה יחסית נמצאו פתרונות אחרים ומכונים הסרת שיער ובכל הארץ החלו למצוא שיטות הסרת שיער בלייזר לדילול השיער המיותר שמשאיר פלומה גברית ומחמיאה ולא פתרון קיצוני.


מצבנו היום

בשם הנשים דווקא, אני שמחה להודיע כי מהפכית ההבנה כבר עברה אותנו וכיום, יותר ויותר גברים מבינים את היתרונות הרבים שיש לשיטות שונות של הסרת שיער לצמיתות כגון IPL  על הביטחון העצמי שלהם, המראה שלהם והאסתטיקה שלהם. הסרת שיער אפילציה, בשונה מסוגים קבועים פחות של הסרת שיער, היא גם חסכונית בזמן ובהתעסקות- דברים שגברים מעריכים מאד, כידוע. בשנים האחרונות שווקי הטיפול של הסרת השיער לצמיתות הפכו מתוחכמים מאד והמחירים הונגשו לכל אדם. כך, אפשר ליהנות מתהליך של הסרת שיער מחירים לא יקרים יותר מכמה מאות שקלים לאזור אחד בגוף - התמחור הוא בהתאם למכון, לסוג השיער ולאזור הגוף. חשוב לציין כי להסרת שיער ישנם יתרונות אסתטיים ברורים כגון רעננות ומניעת זיעה.


מתאים פה ומתאים שם

חשוב להבין כי לא רק שלא כל שיטה מתאימה לכל אחת ואחד, ישנן גם שיטות שאינן מתאימות בחלקים מסוימים של הגוף בעוד הן מעולות לחלקים אחרים. כך יכול לקרות, למשל, כי ההמלצה לשיטת הסרת שיער בפנים לנשים שתקבלי תהיה שונה בתכלית מההמלצה לשיטת הסרת שיער במפשעות, בית שחי או זרועותייך. בין השיטות הקיימות קיימים סוגים שונים של שעווה, של לייזר, של אפילציה בחוט או קרמים וגם שיטות מתקדמות מאד כגון הסרת שיער בשיטת IPL  ועוד.


כמה עולה הסרת שיער?

סוג שירות הסרת שיער וטווחי מחירים
    
הסרת שיער בלייזר

עלות הסרת שיער בלייזר לנשים   
    
הסרת שיער בלייזר בכל הגוף
מחיר - 13,000-15,000 ש"ח
    
הסרת שיער בלייזר בבית השחי
מחיר - 700-800 ש"ח
    
הסרת שיער בלייזר במפשעה, קו בקיני
מחיר - 700-900 ש"ח
    
הסרת שיער בלייזר ברגליים
מחיר - 4,200-4,800 ש"ח
    
הסרת שיער בלייזר בידיים
מחיר - 2,700-3,000 ש"ח
    
הסרת שיער בלייזר פנים
מחיר - 2,400-2,600 ש"ח
    
הסרת שיער בלייזר בעורף
מחיר - 700-800 ש"ח
    
הסרת שיער בלייזר בשפם
מחיר - 700-800 ש"ח
    
הסרת שיער בלייזר בפטמות
מחיר - 700-800 ש"ח
    
הסרת שיער בלייזר בפאות
מחיר - 700-800 ש"ח
    
הסרת שיער בלייזר פס בטן
מחיר - 1,000-1,200 ש"ח

 

עלות הסרת שיער בלייזר לגברים

הסרת שיער בלייזר בכל הגוף
מחיר - 14,000-15,000 ש"ח

    
הסרת שיער בלייזר בחזה והבטן
מחיר - 4,000-4,500 ש"ח
    
הסרת שיער בלייזר בעורף
מחיר - 800 ש"ח
    
הסרת שיער בלייזר בגב
מחיר - 3,000-3,800 ש"ח
    
הסרת שיער בלייזר בגב והכתפיים
מחיר - 3,800-4,300 ש"ח
    
הסרת שיער בלייזר בכתפיים חלקי
מחיר - 1,200-1,800 ש"ח
    
הסרת שיער בלייזר בפאות
מחיר - 700-800 ש"ח
    
הסרת שיער בלייזר בבית השחי
מחיר - 700-800 ש"ח

מחירון הסרת שיער בלייזר

 

עלות הסרת שיער אפילציה (נשים וגברים)

הסרת שיער באפילציה בידיים
מחיר - 2,500-3,000 ש"ח
    
הסרת שיער באפילציה ברגליים
מחיר - 3,000-4,000 ש"ח
    
הסרת שיער באפילציה בגבות
מחיר - 1,200-2,000 ש"ח
    
הסרת שיער באפילציה במפשעה
מחיר - 1,200-2,200 ש"ח

מחירון הסרת שיער אפילציה

 

עלות הסרת שיער IPL (נשים וגברים)

הסרת שיער בכל הגוף
מחיר - 12,000-13,000 ש"ח
    
הסרת שיער בחזה והבטן
מחיר - 3,000-3,500 ש"ח
    
הסרת שיער ובעורף
מחיר - 500-700 ש"ח
    
הסרת שיער בגב (גב מלא, חצי גב)
מחיר - 1,400-2,500 ש"ח
    
הסרת שיער ברגליים
מחיר - 3,300-4,000 ש"ח
    
הסרת שיער בלייזר בפאות
מחיר - 500-700 ש"ח
    
הסרת שיער בבית השחי
מחיר - 700-800 ש"ח
    
הסרת שיער בידיים
מחיר - 2,500-2,700 ש"ח
    
הסרת שיער בפנים
מחיר - 1,800-2,000 ש"ח
    
הסרת שיער במפשעה
מחיר - 700-1,000 ש"ח
    
הסרת שיער בפטמות (לנשים)
מחיר - 500-600 ש"ח

 

עלות הסרת שיער SHR (נשים וגברים)

הסרת שיער בכל הגוף
מחיר - 12,000-13,000 ש"ח
    
הסרת שיער בחזה והבטן
מחיר - 3,000-3,500 ש"ח
    
הסרת שיער בעורף
מחיר - 500-700 ש"ח
    
הסרת שיער בגב (גב מלא, חצי גב)
מחיר - 1,400-2,500 ש"ח
    
הסרת שיער ברגליים
מחיר - 3,300-4,000 ש"ח
    
הסרת שיער בפאות
מחיר - 500-700 ש"ח
    
הסרת שיער בבית השחי
מחיר - 700-800 ש"ח  

הסרת שיער בידיים
מחיר - 2,500-2,700 ש"ח
    
הסרת שיער בפנים
מחיר - 1,800-2,000 ש"ח
    
הסרת שיער במפשעה
מחיר - 700-1,000 ש"ח
    
הסרת שיער בפטמות (לנשים)
מחיר - 500-600 ש"ח

ט.ל.ח

 

מחירון הסרת שיער

 

עדכונים אחרונים
מחירון הצטרפות לחבילות פלאפון
השוואת מחירים חבילות הצטרפות לפלאפון
מחירון הוט אינטרנט
מבצעי הוט אינטרנט
מחירון תואר ראשון ושני
מדריך מקיף ללימודי תואר
מחירון איתור נזילות מים
הכל על איתור נזילות מים
מחירון השתלת שיניים בשיטת all on 4
כל מה שצריך לדעת לפני השתלת שיניים בשיטת all on 4
מחירון עיבוי שפתיים
הכל על עיבוי שפתיים
מחירון מוצרי פרסום וקידום מכירות
מחירון מלא ומקיף עבור מוצרי פרסום וקידום מכירות.
מחירון השכרת רכב
מחירון השכרת רכב בקליק !