מחירון הסרת שיער shr

כמה עולה הסרת שיער בשיטת SHR?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה ? ריכזנו עבורכם בתחתית הדף מחירון מלא ומקיף עבור הסרת שיער .

לא משנה באיזה איזור בגוף תרצו להסיר שיער...? יש לנו הכל מהכל , הסרת שיער בשיטת SHR לנשים וגברים, הסרת שיער בפנים, הסרת שיערות בידיים, רגליים מפשעות ועוד.. ברשותינו מגוון מכוני הסרת שיער וקוסמטיקאיות אמינות ומקצועיות להסרת שיער באזור מגוריכם.

מלבד המחירון המומלץ להסרת שיער SHR תמצאו גם טיפים, המלצות ודילים שווים למגוון טיפולי יופי.

 

הכל על הסרת שיער בשיטת shr

צו האופנה מחייב כל אחת להתהדר בגוף חלק, אסתטי ונעים למגע. בניגוד לעבר, בימינו הצטרפו לחובה גם הגברים (למרות שלא כולם דוגלים בכך) אך כך או כך- גוף חלק ונקי משיערות מיותרות נחשב למושך הרבה יותר מאשר גוף עם שיער מיותר.

אומנם יש בשוק מגוון שיטות לביצוע הסרת שיער לגברים וכן הסרת שיער לנשים, אך שפע השיטות גורמות לכאבים ולא מספקות תוצאה מספיק טובה- כלומר הסרת שיער לצמיתות. הסרת שיער לצמיתות או הסרת שיער באחוזים גבוהים הם חלומם של רבים שכן אף אחד מאיתנו לא נהנה להתעסק עם שעווה, סכיני גילוח, משחות וכו' והחלום ללכת עם מכנס קצר או שמלה פרחונית ללא כל מחשבה מוקדמת קוסם לכולם.

אם ניסיתם לבצע הסרת שיער בגב, הסרת שיער בידיים, הסרת שיער בבית השחי או הסרת שיער בפנים וברגליים באמצעות שיטות שונות שלא צלחו, וודאי תשמחו לשמוע על שיטה מומלצת להסרת שיער וכאן נספר לכם על הסרת שיער בשיטת shr.

 

מה זה הסרת שיער בשיטת shr ?

הסרת שיער בלייזר shr מתבצעת באמצעות מכשיר אשר פועל על גלי אור עם פס רחב. גלי האור נכנסים לשכבת העור החיצונית עד לשכבה הפנימית והורסים את הזקיק של השערה כך שהיא לא יכולה לצמוח יותר. להסרת שיער בשיטה זו יש יתרונות רבים.


מה היתרונות של הסרת שיער בטכנולוגית shr ?

לטכנולוגיה החדשה יש מספר יתרונות. יתרונות אלו נותנים לה עדיפות על פני שיטות אחרות של הסרת שיער.

ראשית, זמן הטיפול קצר באופן יחסי ויש לבצע כ- 7 טיפולים בממוצע כאשר כל טיפול אורך כמספר דקות עד שעה. הטיפולים מתבצעים במרווח של חודשיים בממוצע ולאחר תקופה זו ישנו שיפור ניכר והפחתה משמעותית בכמות השערות על המקום המטופל. מעבר לזאת הטיפול כמעט שאינו גורם לכאב, זאת בניגוד לשיטות הסרת שיער אחרות אשר קיימות בשוק. במידה והשיער דק ורך לא ירגיש המטופל כאב כלל ואפילו להפך- חלק מהמטופלים דיווחו כי התחושה הייתה נעימה אך במקומות בהם השיער עבה וקשה כמו למשל- אזור בית השחי הגברי יחוש המטופל חום לא נעים ואף על פי כן הכאב לא יהיה רב ביחס לשיטות האחרות של הסרת שיער.

כמו כן, הטיפול אינו כרוך בסיכון לכוויות- זאת בניגוד למכשירים אחרים אשר מחממים את הזקיק של השערה. בשיטת SHR מורח המטופל ג'ל ייחודי לפני הטיפול. כמו כן, מתבצע הטיפול באמצעות ידית קירור אשר מפחיתה את טמפרטורת המכשיר ומונעת מצבים של כוויות. מעבר לזאת מדובר על תוצאה בטוחה- המטופלים אשר ביצעו את טיפול הסרת השיער בשיטת SHR דיווחו כי הפחיתו את כמות השיער בכ- 80% בממוצע, למרות שלא מדובר על הסרת שיער לצמיתות, התוצאה טובה למדי. נוסף על כך, יצטרך המטופל לבצע את הטיפול מידי תקופה (כל כמה שנים).
בניגוד לשיטות הסרת שיער אחרות, שיטת SHR מתאימה לכולם- לכל סוגי העור וצבעי השיער הקיימים. ההתאמה מתאפשרת תודות לתכנון החכם של מכשיר ה- SHR.


הסרת שיער shr האם יש סיכונים?

כדי למנוע תקלות יש לגלח את האזור המטופל לפני תחילת הטיפול. באמצעות הגילוח לא יקלוט המכשיר את השערה הבולטת ולא יתחמם מעל הדרוש ויגרום לכוויה. מעבר לזאת, השיטה אינה מסוכנת.

 

האם לעשות הסרת שיער במכון גדול כמו אמריקן לייזר ופרופורציה או במרפאה קטנה ע"י הבית?

אנשים רבים מתלבטים בנוגע למכון הסרת השיער- שכן ישנה אפשרות לבצע את הטיפול במכון גדול ומוכר או במרפאה קטנה אשר נמצאת בקרבת הבית. בכל מקרה יש לבחון את הפרטים הבאים – על המרפאה להחזיק באישור של משרד הבריאות, על משרד הבריאות לפקח על המרפאה, יש לבדוק מהי התוצאה שהמכון מתחייב להעניק, האם מספר הטיפולים מוגבל, האם המכון מומלץ על ידי הציבור, האם הרופאים במכון מוסמכים דיים והאם הטיפול מתאים לגוון העור, גוון השיער והמצב הבריאותי שלכם.
הסבירות שהמרפאות הגדולות והמוכרות יותר יענו על הדרישות ואפילו יעניקו shr מבצעים או הסרת שיער shr קופון מידי תקופה גבוהה, אך אתם עשויים לקבל שירות פחות אישי או אפילו להיתקל באנשים שאתם מכירים (יש אנשים שיתביישו בכך). כמו כן, עשויה המרפאה הגדולה להיות רחוקה יותר מביתכם ולדרוש מכם לנסוע זמן רב ולחפש מקום חנייה וייתכן כי תצטרכו לקבוע תור זמן רב לפני הטיפול משום שהמרפאות הגדולות נוטות להיות עמוסות.

לעומת זאת, מרפאה קטנה אשר נמצאת ליד הבית תאפשר לכם ללכת ברגל אל הטיפול ולבצע את הטיפולים הדרושים בזמן. כמו כן, תקבלו יחס אישי. במידה ותבחרו במרפאה קטנה ליד הבית יהיה עליכם לבדוק האם היא מחזיקה בכל האישורים הדרושים, מפוקחת על ידי משרד הבריאות ועוד. גם במקרה זה חשוב לקבל המלצות מחברים ומכרים אשר הסירו שיער באותה המרפאה.

לכל מרפאה יש את היתרונות והחסרונות שלה ולכן חשוב שתקשיבו לעצמכם, תשקלו את הפלוסים והמינוסים ותבצעו את הבחירה אשר מתאימה לכם.

 

מעוניינים לבצע הסרת שיער בשיטת shr?

איך תבחרו את המקום המתאים?

אם אתם מעוניינים לבצע הסרת שיער בלייזר בשיטת shr תוכלו לבחון מגוון מכוני יופי מומלצים להסרת שיער באמצעות האינטרנט. באמצעות האינטרנט תוכלו לבחון מגוון אתרים של מכוני הסרת שיער אשר מבצעים את הטיפול היעיל, תוכלו לבדוק האם הם מפוקחים על ידי משרד הבריאות, מחזיקים באישור של משרד הבריאות, תוכלו לקרוא את התקנון, את ההבטחות (אחוזי ההצלחה שהמכון מבטיח למטופל), מספר הטיפולים הדרוש, סוג המכשיר ועוד. כמו כן, תוכלו להביט בגלריית התמונות ולצפות בצילומים של הסרת שיער לפני ואחרי ולהתרשם מאיכות הטיפול ותוכלו לראות כיצד המכון נראה והאם הוא נקי SHR ומסודר (פרט זה הינו חשוב ביותר משום שהוא משקף את מקצועיות המכון והקפדתו על כל הפרטים).

מעבר לזאת תוכלו להיעזר באינטרנט על מנת לבדוק כמה עולה הסרת שיער shr? תוכלו לעשות זאת באמצעות שיחה עם המכונים השונים או על ידי הקלדת המשפטים: הסרת שיערshr השוואת מחירים, הסרת שיער בלייזר מחירים ועוד, בצורה זו תוכלו לקבל אומדן בנוגע למחירי השוק (מומלץ שלא לבחור במכון הזול ביותר שכן הוא עלול שלא להיות מספיק איכותי).

דרך נוספת למציאת מכון מתאים תתאפשר באמצעות גלישה בפורומים אשר דנים בתחומי הסרת שיער- באמצעות הפורומים תוכלו למצוא הסרת שיער shr תל אביב, הסרת שיער shr בהרצליה, הסרת שיער ברמת גן, באילת ובכל מקום אחר ברחבי הארץ (מומלץ לבחור במכון אשר נמצא במרחק סביר מכם- כך תוכלו להתמיד בטיפולים ותחסכו את זמן הנסיעה). כמו כן, תוכלו לפנות אל חברים, בני משפחה ומכרים אשר בצעו הסרת שיער בשיטת shr ולבקש מהם המלצות. הסרת שיער המלצות מהסביבה הינה דרך מצוינת לאיתור המכון המתאים.


הקיץ הקרוב יהיה הרבה יותר טוב

במידה ותבחרו במכון איכותי אשר מתאים לצרכים שלכם, תוכלו ליהנות מהתוצאות והקיץ הקרוב יהיה הרבה יותר מהנה מהקיץ הקודם שכן לא תצטרכו לחשוב פעמיים לפני שתלבשו בגדים קצרים ותיהנו מעור חלק ואסתטי למשך זמן רב.


הסרת שיער בשיטת shr – טכנולוגיה עם יתרונות רבים

הסרת שיער shrהיא טכנולוגייתהסרת השיער החדשנית ביותר הקיימת היום בשוק. טכנולוגיה זו מקפלת בתוכה את היתרונות של השיטות האחרות, תוך חיסכון החסרונות שלהן.


הסרת שיער באינפרא אדום

כל מכשירי הסרת שיער העובדים בטכנולוגיה של אינפרא אדום הם מכשירים אשר מקרינים אור באורכי גל משתנים, אותם משליחים לכיוון האיזור בו רוצים להסיר שיער, תוך טעינת הידית בין הבזק אור אחד למשנהו. הטיפול אינו כואב, ובדרך כלל ללא כל תופעות לוואי, והוא גם אינו יקר באופן יחסי, יחד עם זאת הוא דורש בערך כ- 12 טיפולים עד השלמת הסרת השיער.


הסרת שיער בלייזר

מכשירי הלייזר הם מכשירים המקרינים קרן אור עוצמתית וממוקדת, אשר גורמת לתחושה של עקצוצים בעור באותו מקום ממנו מסירים שיער. מדובר במכשיר יקר ביותר אשר דורש הפעלה והשגחה של רופא,לכן, מחירו של הטיפול יקר. פי שתיים מאשר טיפול אחר, יחד עם זאת, הוא מאפשר קבלת תוצאות רצויות בתקופה קצרה הרבה יותר.

 

כמה עולה הסרת שיער בשיטת SHR ?

הסרת שיער בכל הגוף
12,000-13,000 ש"ח

הסרת שיער בחזה והבטן
3,000-3,500 ש"ח

הסרת שיער ובעורף
500-700 ש"ח לטיפול

הסרת שיער בגב (גב מלא, חצי גב)
1,400-2,500 ש"ח

הסרת שיער ברגליים
3,300-4,000 ש"ח

הסרת שיער בלייזר בפאות
500-700 ש"ח לטיפול

הסרת שיער בבית השחי
500-700 ש"ח לטיפול

הסרת שיער בידיים
2,500-2,700 ש"ח

הסרת שיער במפשעה
700-1,000 ש"ח לטיפול

הסרת שיער בפטמות (לנשים)
500-600 ש"ח לטיפול

ט.ל.ח

 

עדכונים אחרונים
מחירון הצטרפות לחבילות פלאפון
השוואת מחירים חבילות הצטרפות לפלאפון
מחירון הוט אינטרנט
מבצעי הוט אינטרנט
מחירון תואר ראשון ושני
מדריך מקיף ללימודי תואר
מחירון איתור נזילות מים
הכל על איתור נזילות מים
מחירון השתלת שיניים בשיטת all on 4
כל מה שצריך לדעת לפני השתלת שיניים בשיטת all on 4
מחירון עיבוי שפתיים
הכל על עיבוי שפתיים
מחירון מוצרי פרסום וקידום מכירות
מחירון מלא ומקיף עבור מוצרי פרסום וקידום מכירות.
מחירון השכרת רכב
מחירון השכרת רכב בקליק !