מחירון הסרת שיער IPL

כמה עולה הסרת שיער בשיטת IPL?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה ? ריכזנו עבורכם בתחתית הדף מחירון מלא ומקיף עבור הסרת שיער .

לא משנה באיזה איזור בגוף תרצו להסיר שיער...? יש לנו הכל מהכל , הסרת שיער בשיטת IPL לנשים וגברים, הסרת שיער בפנים, הסרת שיערות בידיים, רגליים מפשעות ועוד.. ברשותינו מגוון מכוני הסרת שיער וקוסמטיקאיות אמינות ומקצועיות להסרת שיער באזור מגוריכם.

מלבד המחירון המומלץ להסרת שיער IPL תמצאו גם, המלצות, דילים שווים, מבצעים וקופונים למגוון טיפולי אסתטיקה נוספים.

 

הכל על הסרת שיער בשיטת IPL

הסרת שיער בקרן אור אינפרא אדומה

המראה האסתטי והנחשק כולל בין היתר עור חלק, גמיש ונעים למגע. כדי להגיע לתוצאות הרצויות משתמשים גברים ונשים במגוון שיטות של הורדת שיער, רבים מנסים לבצע דילול שיער או מריטת שיער באמצעות שיטות שונות כמו למשל: גילוח, שימוש בשעווה, קרמים, מסיר שיער חשמלי ועוד אך במהלך השנים האחרונות התפתחו שיטות יעילות וטובות הרבה יותר. בין השיטות הקיימות ניתן למצוא את שיטת ה- IPL.

 

מה ההבדל בין הסרת שיער בשיטת IPL לבין הסרת שיער בלייזר?

יתרונות וחסרונות

הסרת שיערIPL לנשים או הסרת שיער IPL לגברים מתבצעת על ידי שליחת קרן אור אשר פוגעת במלנין של השערה, מחלישה אותה והורסת אותה באמצעות החום. לאחר ששורש השערה מת הוא לא צומח שוב ולכן מדובר על הסרת שיער לצמיתות. הסרת שיער באמצעות IPL דומה מאוד להסרת שיער באמצעות לייזר משום ששתי השיטות משתמשות בקרני אור אשר פועלות בפעימות, פולסים וקצב מהיר. הבזקי האור של ה- IPL שונים מקרני האור של הלייזר משום שהלייזר מתבצע באמצעות אורך גל אחד ממוקד וקבוע (לכן הוא עוצמתי וחם יותר) וה- IPL מבצע כמה אורכי גלים בעלי עוצמות חום שונות, מכאן שה- IPL כואב ברמה פחותה מהלייזר וניתן להסיר באמצעותו שטחים גדולים יותר.

באמצעות ה-IPL ניתן להסיר שיער גם לאנשים בעלי עור כהה. הלייזר לעומת זאת אינו מתאים לכהי עור משום שהוא עלול לגרום לכוויות. משום שמדובר על טיפול שמאפשר כיסוי של שטחים רבים, נהנה המטופל ממספר נמוך יותר של טיפולים וממפגשים קצרים. כמו כן, השיטה מתאימה לבעלי עור עדין ורגיש ולבעלי שיער בהיר.

לעומת הטיפול בלייזר, לא חייב טיפול באמצעות IPL להתבצע על ידי רופא וגם קוסמטיקאית בעלת ניסיון אשר הוסמכה כראוי יכולה לבצעו.

חשוב לציין כי השיטה מבצעת הסרת שיער לצמיתות אך הכוונה היא שמרבית השיער המיותר נעלם ולא כולו. יש לדעת זאת לפני תחילת הטיפולים כדי להבין לאילו תוצאות ניתן לצפות ולא להתאכזב, אך ניתן בהחלט לומר כי השינוי יהיה משמעותי ויגרום לשינוי באיכות החיים.


להיפטר משיערות חד וחלק

במהלך טיפולים אשר מסירים את השיער לצמיתות נהרסים תאי המונוציטים. תאים אלו נותנים לשיער את צבעו הכהה וככל שירבו מספר הטיפולים כך יתבהר השיער. יש לציין כי הסרת שיער באמצעות קרני אינפרא אדומה (IPL) אינה גורמת לשום סיכונים או תופעות לוואי.

הטיפולים הראשונים של ה- IPL הינם המשמעותיים ביותר משום שבתחילת הדרך הפיגמנט שבשיער נמצא ברמה גבוהה אך ככל שימשיכו הטיפולים יהפוך השיער לבהיר יותר, כך שספיגת קרני האינפרא תחלש אף היא. תוצאות רצויות אשר מעידות על כך שהטיפול אפקטיבי הינן שינויים במבנה השערות כמו למשל: הפיכת השיער לשרוף ושחור או סלסולו של השיער.

חשוב מאוד שלא להפסיק את הטיפולים- רק על ידי התמדה יהיה ניתן לראות את השינוי המיוחל. במידה והטיפולים יפסקו לפני תום הטיפול לא יהיה ניתן להתמודד עם השיער, לכן חשוב להמשיך להרבות בטיפולים עד אשר יסגרו נקבוביות השערות. סביר להניח שהטיפול ימשך כשנה וחצי ורצף הטיפולים יתבצע בקביעות (בהפרש של 28 ימים ויותר) אך התוצאות ישתלמו לבסוף.


באילו אזורים בגוף מומלץ לעשות הסרת שיער IPL? ותשובות נוספות

ניתן לבצע הסרת שיער באמצעות IPL בכל מקום בגוף לרבות עור הפנים. בין האזורים הפופולאריים והשכיחים ביותר להסרת השיער בקרב הנשים ניתן למצוא את קו הביקיני, הרגליים ובית השחי בעוד הגברים נוהגים לבצע הוצאת שיער בגב, בבטן, בכתפיים ובחזה.

מומלץ ביותר שלא להשתזף במשך שבועיים לפני ביצוע הטיפול משום ששיזוף העור יגביר את רגישותו. כמו כן, יש לגלח אזורים מסוימים, ביניהם- הרגליים, בית השחי וקו הביקיני. בניגוד לכך- את החזה, הגב או הבטן לא צריך לגלח לפני הטיפול.

זמן הטיפול משתנה בין מטופל למטופל- כאשר האזור קטן יכול הטיפול להמשך מספר דקות וכאשר האזור גדול יותר עשוי הטיפול להמשך כ- 35- 40 דקות. בין טיפול לטיפול יש לחכות כ 4-6 שבועות כאשר זמן ההמתנה משתנה בהתאמה לאזור המטופל ולנתוני המטופל. תוך 6-12 טיפולים בממוצע יהיה ניתן לראות תוצאות ולקבל עור נקי משיער מיותר. כמו כן, יש לדעת כי עשוי להיות צורך בטיפולים נוספים אשר משלימים את טיפול ה-IPL. הטיפולים המשלימים יכולים להתבצע באמצעות אפילציה אשר מסוגלת להסיר שיער דק במיוחד ולצורך תחזוקה ושמירה על התוצאות יש לבצע טיפול או שני טיפולים בשנה.

 

כיצד תוכלו למצוא את המכון המתאים?

אם אתם מעוניינים להפטר מהשיער המיותר או לפחות מרובו באמצעות אינפרא אדומה חשוב שתפנו אל קוסמטיקאית מומלצת אשר מתמחה בתחום. הסרת שיער אצל קוסמטיקאית רפואית אשר מתמחה בתחום תגדיל את סיכויי ההצלחה של הטיפול ולכן יש לבחון את היצע הקוסמטיקאיות הקיימות, לבצע השוואות ולבחון פרמטרים שונים.

ראשית, תוכלו לפנות אל מכרים, חברים או קרובי משפחה אשר הסירו שיער באמצעות IPL ולקבל מהם המלצות. במידה והם לא יכירו קוסמטיקאיות מתאימות הם יוכלו לשאול את הסביבה הקרובה שלהם וסביר להניח שכמה שמות של קוסמטיקאיות יעלו משום שאנשים רבים מבצעים את הטיפולים הללו בימינו. כמו כן, תוכלו להקליד במנועי החיפוש את המשפטים: "הסרת שיער IPL המלצות" או "הסרת שיער אינפרא אדום המלצות" ולקבל מגוון תוצאות רלוונטיות של אתרי אינטרנט שונים אשר שייכים לקוסמטיקאיות. כאשר תבחנו את המידע הקיים באתרים בדקו מהו הוותק והניסיון של כל קוסמטיקאית, אילו טיפולים היא מבצעת (במידה ואתם מעוניינים להסיר שיער באזור הפנים בדקו האם היא מבצעת IPL הסרת שיער בפנים וכו'), בדקו האם היא מחזיקה בכל הרישיונות הדרושים, האם מדובר על מרפאה גדולה או מרפאה פרטית וקטנה (מרפאה פרטית תהיה אינטימית יותר), בדקו האם האתר מכיל המלצות של לקוחות, בחנו תמונות אשר מופיעות בגלריה (תמונות של לפני הסרת השיער ולאחר הסרת השיער), בדקו האם המכשיר איכותי ויעיל, בדקו האם הקוסמטיקאית מעניקה קופון להסרת שיער או הסרת שיער מבצעים, האם הקליניקה נקייה ומסודרת ועוד.

נוסף על כך, תוכלו לערוך בדיקה בפורומים שונים. תוכלו להקליד את המשפטים: "המלצה על מכון להסרת שיער פורומים", "קליניקה רפואית מומלצת לטיפול בהסרת שיער פורומים" וכו' ותמצאו מגוון פורומים אשר עוסקים בתחום המדובר. במהלך הגלישה בפורומים תוכלו לשאול שאלות רבות כמו למשל: האם הגולשים מכירים מרפאת אסתטיקה מומלצת אשר נמצאת בקרבת איזור המגורים שלכם? האם הם מכירים קוסמטיקאית מקצועית אשר הוכשרה בתחום קוסמטיקה רפואית? האם שיטת ה- IPL מבצעת הסרת שיער ללא כאב, האם ניתן לבצע הסרת שיער בזמן הריון? כמה עולה הסרת שיער IPL (תוכלו למצוא את התשובות גם על יד הקלדת המילים: "הסרת שיערIPL מחירים במנוע החיפוש ועוד.

 

החלטה חשובה מקבלים לאחר מחשבה

לאחר שתבדקו את האפשרויות הקיימות בשוק, תשוחחו עם מספר קוסמטיקאיות ותתייעצו עם אנשים אשר ביצעו הסרת שיער באמצעות שיטת IPL תוכלו לקבל את ההחלטה הנכונה עבורכם. רק זכרו- התהליך דורש סבלנות וחשוב להתמיד ולא להפסיק באמצע.

 

כמה עולה הסרת שיער בשיטת IPL?

הסרת שיער בכל הגוף
12,000-13,000 ש"ח

הסרת שיער בחזה והבטן
3,000-3,500 ש"ח

הסרת שיער ובעורף
500-700 ש"ח לטיפול

הסרת שיער בגב (גב מלא, חצי גב)
1,400-2,500 ש"ח

הסרת שיער ברגליים
3,300-4,000 ש"ח

הסרת שיער בלייזר בפאות
500-700 ש"ח לטיפול

הסרת שיער בבית השחי
700-800 ש"ח לטיפול

הסרת שיער בידיים
2,500-2,700 ש"ח

הסרת שיער בפנים
1,800-2,000 ש"ח

הסרת שיער במפשעה
700-1,000 ש"ח לטיפול

הסרת שיער בפטמות (לנשים)
500-600 ש"ח לטיפול

ט.ל.ח

 

עדכונים אחרונים
מחירון הצטרפות לחבילות פלאפון
השוואת מחירים חבילות הצטרפות לפלאפון
מחירון הוט אינטרנט
מבצעי הוט אינטרנט
מחירון תואר ראשון ושני
מדריך מקיף ללימודי תואר
מחירון איתור נזילות מים
הכל על איתור נזילות מים
מחירון השתלת שיניים בשיטת all on 4
כל מה שצריך לדעת לפני השתלת שיניים בשיטת all on 4
מחירון עיבוי שפתיים
הכל על עיבוי שפתיים
מחירון מוצרי פרסום וקידום מכירות
מחירון מלא ומקיף עבור מוצרי פרסום וקידום מכירות.
מחירון השכרת רכב
מחירון השכרת רכב בקליק !