מחירון הסרת שיער לצמיתות

כמה עולה להסיר שיער לצמיתות?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה ? ריכזנו עבורכם בתחתית הדף מחירון מלא ומקיף עבור הסרת שיער לצמיתות.

לא משנה איזה סוג או איזור בגוף תרצו להסיר שיער...? יש לנו הכל מהכל , הסרת שיער לנשים וגברים, אפילציה בפנים, הסרת שיערות בידיים, רגליים מפשעות ועוד.. ברשותינו מגוון מכוני הסרת שיער וקוסמטיקאיות אמינות ומקצועיות להסרת שיער באזור מגוריכם.

מלבד המחירון המומלץ להסרת שיער לצמיתות תמצאו גם טיפים, המלצות ודילים שווים למגוון טיפולי יופי.

טיפים עבור הסרת שיער לצמיתות

כאשר אומרים- "הסרת שיער לצמיתות" מתכוונים להסרת מרבית השיער המיותר מהאזור המטופל. הסרת השיער לצמיתות עשויה להסיר בערך כ- 90% מהשיער וניתן לומר כי מדובר על שינוי משמעותי במראה האזור בו השיער הוסר ובתחושתו של המטופל.

במהלך השנים האחרונות גבר השיח סביב נושא הסרת השיער לצמיתות ורבים שואלים האם בכלל אפשר לבצע הסרת שיער לצמיתות. למען האמת, עד העשור האחרון הסרת שיער לצמיתות הייתה בעיקר פנטזיה ומשום שלא היו שיטות מתקדמות כל כך נאלצו רבים להישאר עם השיטות הרגילות- הלא הן – גילוח, שימוש בקרמים, שימוש בשעווה, פינצטה וכו'.

כיום, באמצעות התפתחות הטכנולוגיה הרפואית ותכנון של מכשירים חכמים ויעילים ניתן לבצע הסרת שיער לצמיתות. במהלך התהליך מומת זקיק השערה או לחילופין- נחלש מאוד. בצורה זו ניתן להעלים את צמיחת השיער או להגיע למצב בו השיער דליל מאוד כך שכמעט ואינו נראה לעין. הנה כל מה שרציתם לדעת על הסרת שיער לצמיתות.

 

איך לבחור מכון להסרת שיער?

בחירת מכון להסרת שיער היא החלטה חשובה ביותר. חשוב מאוד לבחור מכון להסרת שיער אשר מתמחה בתחום הסרת שיער לצמיתות ומעסיק אנשי מקצוע מנוסים כדוגמת רופא עור ואחיות מקצועיות. הסרת שיער לצמיתות מחייבת הכשרה מתאימה, לרבות הכשרה על המכשיר אשר מסיר את השיער . ניתן ואפילו מומלץ לבקש לראות את תעודות ההסמכה של הרופא או האחות שיטפלו בכם ורצוי לוודא כי המכון נשאר עם היד על הדופק ומתעדכן בנוגע לשינויים החלים בשוק.

מכיוון ששוק הסרת השיער לצמיתות התפתח מאוד במהלך השנים האחרונות וניתן למצוא מכונים איכותיים יותר ומכונים איכותיים פחות, חשוב לבחון את האפשרויות בקפידה ולא לבחור במכון הראשון עליו שמעתם.

 

הרחיבו את המעגל וקבלו המלצות מהסביבה

כדי למצוא את המכון המתאים מומלץ לקבל המלצות ממספר אנשים- תוכלו לפנות אל חברים קרובים, מכרים או בני משפחה אשר ביצעו הסרת שיער לצמיתות והיו מרוצים מהתוצאות (או לחילופין לא מרוצים מהמכון- דבר שיאפשר לכם לפסול מכונים שאינם מקצועיים מספיק ולצמצם את האפשרויות).

כמו כן, תוכל סביבתכם הקרובה להמליץ לכם על מכונים שסיפקו שירות לחברים ומכרים שלהם, בצורה זו תוכלו להרחיב את מעגל ההמלצות. יש לציין כי קיימים הבדלים בין השיטות השונות להסרת שיער ולא כל שיטה מתאימה לכולם- ההצלחה תלויה בצבע העור, צבע השיער, צפיפות השיער, מין המטופל, האזור המטופל, גילו של המטופל, כמות החשיפה שלו לשמש ועוד, לכן מומלץ לקבל המלצה מאנשים שדומים לכם בגוון העור ובסוג השיער.

 

בחנו אתרים אשר עוסקים בתחום

אופציות נוספות למציאת מכון הסרת שיער מקצועי יוכלו להתבצע על ידי בחינת אתרים שונים של מכונים. במידה ותחליטו לערוך חיפוש באינטרנט יהיה עליכם להתמקד במספר פרמטרים חשובים: ראשית, חשוב שתבדקו מהו הוותק של המכון. כמו כן, יש לבדוק האם המכון מחזיק בכל האישורים הדרושים, האם המכון מבטח את המטופלים, האם הרופאים אשר עובדים בו מנוסים ומקצועיים, אילו מכשירים להסרת שיער קיימים בו, האם יש המלצות לגביו, האם קיים מידע שלילי אודותיו (תוכלו לדעת את התשובה באמצעות הקלדת שמו של המכון בשורת החיפוש באינטרנט בצירוף המילים- "מידע שלילי").

נוסף על כך יש לבדוק האם המכון נקי ושומר על סטריליות, האם במידת הצורך תוכלו לפנות אל המכון ולקבל סיוע, היכן ממוקם המכון, באילו שעות ניתן לקבל טיפולים והאם השעות הללו מתאימות ללוח הזמנים שלכם (הדבר חשוב מאוד לצורך התמדתם בטיפולים) ומהו מחיר הטיפול. תוכלו לבדוק מהו ממוצע המחירים על ידי הקלדת המשפט "הסרת שיער לצמיתות מחירים" ולקבל מידע על מחירי השוק.

נוסף על כך, תוכלו להיכנס אל פורומים אשר עוסקים בתחום הסרת שיער לצמיתות- על ידי הקלדת המילים: "פורומים של מכוני הסרת שיער מומלצים" תוכלו למצוא מגוון פורומים. בפורומים תוכלו לקבל תשובות עבור שאלות שונות, כמו למשל: "כמה עולה הסרת שיער לצמיתות?" תוכלו לקבל מידע על מכונים מקצועיים אשר נמצאים בעיר שלכם ועוד.
איך כדאי לבחור את השיטה?

בין השיטות הפופולאריות לביצוע הסרת שיער לצמיתות ניתן למצוא את האינפרא האדום, הלייזר, ה- SHR וה- IPL. כל השיטות הללו פועלות באמצעות החדרה של קרן אור אל תוך זקיק השערה. בצורה זו הן מחלישות אותה וממיתות אותה. כדי לבחור בשיטה המתאימה ביותר יש לפנות אל הרופא. יש לציין כי חלק מהשיטות ניתנות לביצוע באופן עצמאי אך מומלץ בהחלט לפנות אל מכון מקצועי ולקבל טיפול מרופא אשר מתמחה בתחום.

מכון מקצועי אשר מתמחה בתחום הסרת שיער לצמיתות יקבע לכם פגישת ייעוץ. במהלך הפגישה יבחן הרופא את צבע השיער, סוג השיער, צפיפותו, גוון העור וכו'. חשוב מאוד לקבל את הייעוץ מהרופא ולא מיועצת אשר עובדת במקום. נוסף על כך, מומלץ לקבל שירות ממכון אשר עובד עם כמה סוגים של מכשירים- בצורה זו יוכל הרופא לשלב בין המכשירים ולהגיע לתוצאה הטובה ביותר.

 

האם ניתן להסיר שיער בהיר?

בדרך כלל הסרת שיער פנים לצמיתות נעשית בטיפולים עדינים יותר אשר מתאימים לשיער בהיר. רוב הטיפולים של הסרת שיער לצמיתות מותאמים לבעלי גוון עור בהיר ושיער כהה. יחד עם זאת, הודות לחידושים הטכנולוגיים ניתן כיום לבצע הסרת שיער בהיר לצמיתות באופן יעיל וכמעט מלא.

כאשר בוחנים את האופציות הקיימות בשוק ניתן לראות כי הלייזר מתאים לבעלי עור בהיר עד לגוון עור חום קל ולבעלי שיער כהה- על אוכלוסייה זו עובד הלייזר בצורה הטובה ביותר. כאשר העור שזוף או כהה יש סיכון לכוויות. כמו כן הלייזר לא מתאים לג'ינג'ים, בעלי שיער שיבה ובלונדינים.

הסרת שיער לצמיתות באמצעות IPL ואינפרא אדום מתאימה לגוני עור שונים ולצבעי שיער רבים אך אינה מתאימה לבעלי עור כהה ולאנשים בעלי שיער בהיר. אנשים מבוגרים, אצלם צמיחת השיער איטית, אנשים שקשה להם לסבול כאב באופן מיוחד ואנשים סבלניים יוכלו למצוא את הטיפולים הללו מתאימים ביותר. שיטת ה- SHR מתאימה למרבית סוגי השיער וגוני העור, לרבות עור כהה אך הטיפול לא מתאים לשיער שיבה, ג'ינג'ים או בלונדיניים.

 

כמה עולים טיפולי הסרת שיער לצמיתות?

כשמדובר על הסרת שיער לצמיתות המחירים נעים בין עשרות למאות שקלים בהתאם לאזור המטופל. בדרך כלל נדרשים בין שמונה לעשרים טיפולים עד להעלמת צמיחת השיער. לעיתים יהיה צורך לחזור על הטיפול כעבור מספר שנים, אבל מה זה כבר לעומת עור חלק, נקי ונטול שערות.

באמצעות ביצוע הטיפולים תוכלו להפטר מהשעבוד המרגיז של הסרת השיער באמצעות הגילוח, השעווה, המכשירים החשמליים, הקרמים, ההליכה לקוסמטיקאיות וכו' וללכת לים או ללבוש שמלה קצרה ללא כל התרעה מראש. במילים אחרות- תוכלו לצאת לחופש מהעיסוק בשיער המיותר, כך שמדובר על השקעה כדאית ומשתלמת אשר תשפר את איכות החיים שלכם.

 

האם ניתן להוזיל את מחירי הטיפולים?

במהלך פגישת הייעוץ או באמצעות שיטוט קל ברחבי האינטרנט תוכלו להישאר מעודכנים בנוגע לכל ההטבות והמבצעים של מכוני הסרת השיער לצמיתות. ככל שהקיץ מתקרב עשויה התחרות לגבור כך שלקראת עונה זו עשויות ההצעות לזרום.

דרך נוספת להפחית את המחירים יכולה להתבצע על ידי הליכה עם פרטנר אשר מעוניין לבצע הסרת שיער לצמיתות- במידה ותגיעו יחד אל המכון אתם עשויים להצליח להשיג הנחה. במידה ואתם מעוניינים לבצע הסרת שיער לצמיתות בכמה אזורים או "לתפוס טרמפ" ולהסיר שיער מיותר באזור נוסף, שווה לכם לנסות להתמקח, כמובן שמומלץ לערוך סקר בין מספר מכונים ולבדוק את האפשרויות. יש לציין כי לא מומלץ להתפשר על מחיר נמוך- אחרי הכל את מעוניינים לבצע את הטיפול במקום אחד ולסיים עם הפרשה ולא לבחור במכון זול אשר יבצע עבודה שאינה טובה.

לאחר בחינת האפשרויות הקיימות תוכלו לבצע את הבחירה הטובה ביותר עבורכם ומי יודע- אולי כבר בקיץ הבא תוכלו ליהנות מהתוצאות!

 

כמה עולה להסיר שיער לצמיתות?

הסרת שיער בשעווה
500-1,000 ש"ח

הסרת שיער בלייזר 
10,000-15,000 ש"ח

הסרת שיער בשיטת ipl
12,000-13,000 ש"ח

הסרת שיער בשיטת shr
12,000-13,000 ש"ח

הסרת שיער באינפרא אדום
12,000-13,000 ש"ח

ט.ל.ח

 

עדכונים אחרונים
מחירון הצטרפות לחבילות פלאפון
השוואת מחירים חבילות הצטרפות לפלאפון
מחירון הוט אינטרנט
מבצעי הוט אינטרנט
מחירון תואר ראשון ושני
מדריך מקיף ללימודי תואר
מחירון איתור נזילות מים
הכל על איתור נזילות מים
מחירון השתלת שיניים בשיטת all on 4
כל מה שצריך לדעת לפני השתלת שיניים בשיטת all on 4
מחירון עיבוי שפתיים
הכל על עיבוי שפתיים
מחירון מוצרי פרסום וקידום מכירות
מחירון מלא ומקיף עבור מוצרי פרסום וקידום מכירות.
מחירון השכרת רכב
מחירון השכרת רכב בקליק !