מחירון הסרת שיער לנשים

כמה עולה הסרת שיער לנשים?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה ? ריכזנו עבורכם בתחתית הדף מחירון מלא ומקיף עבור הסרת שיער לנשים.

לא משנה איזה סוג או איזור בגוף תרצו להסיר שיער...? יש לנו הכל מהכל , הסרת שיער בלייזר, אינפרא אדום, הסרת שיערות בידיים, רגליים מפשעות ועוד.. ברשותינו מגוון מכוני הסרת שיער וקוסמטיקאיות אמינות ומקצועיות להסרת שיער באזור מגוריכם.

מלבד המחירון המומלץ להסרת שיער לנשים תמצאו גם טיפים, המלצות ודילים שווים למגוון טיפולי יופי.

 

הסרת שיער לנשים – כי הכי יפה חלק. אין בכלל ספק

למה נשים מורידות שיער בגוף?

כמו כל שנה גם לחורף יש סוף ועם סיומו יש לשים סוף גם לשיער המיותר. שיער מיותר ברגליים, בידיים, בגב, "שפם" לא מחמיא, מפשעות וגבות עבותות אינם אהודים כלל וכלל בימינו – השיער המיותר גורם לאשה להראות גברית, לא אסתטית ולא מושכת. כך שאין צורך בכלל להעלות את השאלה- "הסרת שיער לנשים – למה זה טוב?" – שכן ברור לחלוטין ששיער מיותר אינו מועיל לדבר וההפך- הוא רק פוגע.

עם חלוף השנים התפתחו מגוון שיטות- (חלקן טובות יותר וחלקן טובות פחות) להעלים או להסיר את מרבית השיער מאזורי הגוף השונים.

 

מהן השיטות להסרת שיער לנשים יתרונות וחסרונות?

השיטה הראשונה הינה שיטת הגילוח. השיטה מהירה, יעילה וניתן לבצע אותה בכל מקום (גם במהלך החופשה בבית המלון ובלי שאיש ישים לב). כמו כן, השיטה אינה כואבת אך עליה וקוץ בה- השיער צומח במהירות- תוך מספר ימים, הוא הופך להיות כהה וקשה יותר, העור הופך ליבש ומלא פצעונים והתחושה המתקבלת היא עור קוצני ולא נעים למגע.

שיטה נוספת להסרת שיער מיותר יכולה להתבצע גם באמצעות קרם, ספריי או משחות שונות, תוצאות השימוש במשחות והקרמים דומות מאוד לתוצאות של השימוש בסכין הגילוח- שתי השיטות מסירות את השערות בלי לפגוע בשורש השערה. הקרמים מתאימים לנשים אשר חוששות משימוש בסכין או לנשים דתיות שאינן מורשות להעביר סכין על גבי גופן. גם במקרה זה התוצאה לא מחזיקה זמן רב, זמן ההסרה ממושך יותר מזמן הסרת השיער באמצעות סכין גילוח ושורש השערה אינו נפגע ואינו נחלש.

שיטה פופולרית אך כואבת ומלכלכת באופן מיוחד הינה שימוש בשעווה. הסרת שיער לנשים בשעווה יכולה להתבצע בדרכים שונות- ניתן לבצע הסרת שיער מקצועית במכון קוסמטיקה וניתן לבצע הסרת שיער בשעווה באופן עצמאי. כאשר מבצעים את התהליך יש לחמם את השעווה, למרוח על המקום, לתלוש באמצעות רצועות מתאימות ולהרגיע את העור באזור המטופל. כמו כן, ניתן לרכוש רצועות בד אשר מרוחות בשעווה ולחסוך את תהליך החימום. לרוע המזל, מעבר לכאבים, הסרת שיער באמצעות שעווה גורמת לוורידים לצאת החוצה (כאשר מדובר על הסרת שיער בשעווה באזור הרגליים) אך השעווה בהחלט גורמת לדילול השיער המיותר.

מכונה חשמלית הינה שיטה נוספת אשר מסייעת לביצוע הסרת שיער. ניתן למצוא מגוון מכשירים חשמליים בימינו כמו למשל: סופט אנד איזי, סילק אפיל ועוד ולהשתמש בהם באופן עצמאי ובזמן הפנוי בלי ללכלך את החלל. תוצאות המכונות החשמליות הינן טובות למדי משום שהמכונה תולשת את שורש השערות, גורמת לשיער לצמוח באיטיות יחסית ומדללת אותו. המכשור החדש עובד בעזרת דסקיות נלחצות והוא נחשב לכואב פחות מאשר המכשור של הדור הישן יותר. כאשר משתמשים במכונה החשמלית יש לבצע את הסרת השיער על עור יבש.

הסרת שיער בלייזר לצמיתות- נשים רבות אשר מרגישות שהן משועבדות לעולם הסרת השיער ומעוניינות להשקיע כסף, לחרוק מעט שיניים ולהפטר ממנו אחת ולתמיד (או לפחות להפטר מרוב השיער) מחליטות לבצע הסרת שיער בלייזר לנשים. באמצעות השיטה היעילה ניתן להפסיק את העיסוק האובססיבי במריטות, שעוות, קרמים וכו'. ניתן להסיר את השיער לצמיתות באמצעות האינפרא, הלייזר או האפילציה (השיטות מתאימות גם לנשים אשר מעוניינות לבצע הסרת שיער בזקן בגיל המעבר בו ההורמונים משתנים וחלה ירידה ברמות האסטרוגן – דבר אשר גורם לצמיחת שיערות באזורים לא רצויים). באמצעות השיטות השונות ניתן להרוס את שורש השערה ולהגיע לתוצאות מצוינות (אפשר להסיר את מרבית השיער המיותר) ניתן בהחלט לומר כי מדובר על התוצאות הטובות ביותר.


הסרת שיער לנשים – מאיפה מורידים? מי מתאים?

הלייזר מתבצע באמצעות שליחת קרן אור אשר נספגת בפיגמנט של השערה וגורמת לעיכוב בצמיחתה, על כן מדובר על שיטה יעילה ביותר. הטיפול באמצעות הלייזר מתאים למגוון אזורים בגוף- כמו למשל: הידיים, הרגליים, ניתן לבצע הסרת שיער לנשים באזורים אינטימיים, הסרת שיער לנשים במפשעה, הסרת שיער בפנים, הסרת שיער בגב ועוד. המטופלות המתאימות ביותר הן נשים בעלות עור בגוון בהיר ושיער בגוון כהה אשר אינן סובלות ממחלות שונות שפוגעות בתהליך הריפוי של העור (כמו למשל ויטלגו או סוכרת), אינן מתכוונות להרות או להניק ועוד. יש לציין כי הסרת שיער באמצעות לייזר הינה יקרה אך ניתן למצוא מבצעים. התחושה אשר מתלווה לטיפול הינה תחושת צריבה ועקצוץ ולכן יש להשתמש במשחות אלחוש אשר מרגיעות את העור ובמערכת קירור אשר מקלה על תחושת הצריבה. את הטיפולים יש לבצע אחת למספר חודשים. כמות הטיפולים משתנה בין מטופלת למטופלת.

שיטת הסרת השיער באמצעות אפילציה מתבצעת על ידי מניעת הספקת דם אל שורש השערה. השיטה מתבצעת באמצעות החדרת מחט חשמלית דקה אשר הורסת את הנימים אשר מספקים דם לשערה. יש לציין כי הטיפול אינו פוגע בתפקוד של שאר התאים אשר נמצאים בקרבת האזור המטופל. הטיפול מתאים לאזורים קטנים ומלווה בתחושת עקצוץ. שיטות האינפרא האדומה או ה- IPL עובדות גם הן על הריסת שורשי השערה וגם במקרה זה קובע המומחה את אורך הגל הדרוש בהתאם לצבע העור וגוון השיער.


כיצד תוכלו למצוא את המקום המתאים

לכן ביותר? אז איפה מבצעים את הסרת השיער?

אם אתן מעוניינות לבצע הסרת שיער, תוכלו לפנות אל חברים, מכרים או קרובי משפחה אשר ביצעו הסרת שיער באמצעות שיטות שונות ולקבל מהם המלצות על שיטות להסרת שיער יעילה. נוסף על כך, תוכלו לשאול את הסביבה הקרובה מה עדיף: האם רצוי לבצע הסרת שיער במרפאה של רשת גדולה או מרפאה פרטית קטנה אצל קוסמטיקאית בשכונה? ולבקש מהם המלצות על מרפאות מוכרות כמו למשל: אמריקן לייזר, מכון care, פרופורציה, נאטורפיל, רונית רפאל ועוד או לחילופין על קוסמטיקאיות מקצועיות. למרות שהמרפאות המוכרות הינן פופולאריות ביותר סביר להניח שהסביבה תמליץ לכם לפנות אל קוסמטיקאית מקצועית אשר מספקת שירותים בקרבת ביתכם משום שקוסמטיקאית כזו תבצע את הטיפול באופן דיסקרטי ואישי יותר, תהיה גמישה יותר בזמנים ותמצא בקרבת ביתכם כך שיהיה לכם קל להגיע לטיפולים (כפי שנכתב יש לבצע מספר טיפולים כדי להגיע למטרה הרצויה).

כמו כן ובמידה ואתן מעוניינות לבצע הסרת שיער לצמיתות תוכלו להקליד במנוע החיפוש את המשפטים: "הסרת שיער בלייזר המלצות" או "הורדת שיערות באמצעות לייזר" ולמצוא מגוון אתרים של חברות או קוסמטיקאיות אשר מעניקות את השירותים הללו. כמובן שחשוב מאוד לבחון כל חברה וכל קוסמטיקאית ולוודא כי מדובר על עסק בעל ניסיון, אישורים, רופאים או קוסמטיקאית אשר עברו הכשרה מסודרת, יש לבדוק האם המקום עובד עם טכנולוגיה חדשנית, מקפיד על ניקיון וסדר וכמובן יש לבדוק את המחירים.

נוסף על כך, תוכלו לערוך חיפוש בפייסבוק ולבחון דפי עסק של מרפאות הסרת שיער מומלצות ותוכלו לגלוש בפורומים שונים ולשאול את הגולשות שאלות מגוונות כמו למשל: האם הן מכירות קוסמטיקאית או מכון הסרת שיער בעיר בה אתן מתגוררות, כמה עולה הסרת שיער לנשים? האם יש להן טבלה אשר כוללת הסרת שיער לנשים השוואת מחירים, האם הסרת השיער באמצעות הלייזר כואבת ועוד.


בחני את האפשרויות וקבלי את ההחלטה הנכונה ביותר עבורך

לאחר שתקבלי את כל המידע הדרוש ואף תגיעי להתייעצות אישית (מומלץ להתייעץ עם מספר גורמים ולקבל הצעות מחירים), תוכלי לבצע את ההחלטה הטובה ביותר עבורך ולבחור בשיטה אשר תוביל אותך אל התוצאות הרצויות. במידה ותבחרי באחת משיטות הסרת השיער לצמיתות תוכלי ליהנות מעור חלק, נקי ומושך אשר יגרום לך להרגיש נפלא בכל עונות השנה והחשוב ביותר- לא תהיי משועבדת- לא לסכין, לא לשעווה ולא לקרמים.

 

כמה עולה הסרת שיער לנשים?

הסרת שיער בלייזר

הסרת שיער בלייזר כל הגוף
10,000-15,000 ש"ח

הסרת שיער בלייזר בבית השחי
700-800 ש"ח

הסרת שיער בלייזר במפשעה
700-900 ש"ח

הסרת שיער בלייזר ברגליים
4,200-4,800 ש"ח

הסרת שיער בלייזר בידיים
2,700-3,000 ש"ח

הסרת שיער בלייזר בפנים
2,400-2,600 ש"ח

הסרת שיער בלייזר בשפם
700-800 ש"ח

הסרת שיער בלייזר בפטמות
700-800 ש"ח

הסרת שיער בלייזר בפאות
700-800 ש"ח

הסרת שיער בלייזר בפס בטן
700-800 ש"ח

הסרת שיער בלייזר קו בקיני
700-900 ש"ח


הסרת שיער בשיטת ipl

הסרת שיער בכל הגוף
12,000-13,000 ש"ח

הסרת שיער ברגליים 
3,300-4,000 ש"ח

הסרת שיער בלייזר בפאות
500-700 ש"ח לטיפול

הסרת שיער בבית השחי
700-800 ש"ח לטיפול

הסרת שיער בידיים
2,500-2,700 ש"ח

הסרת שיער בפנים
1,800-2,000 ש"ח

הסרת שיער במפשעה
700-1,000 ש"ח לטיפול

הסרת שיער בפטמות (לנשים)
500-600 ש"ח לטיפול


הסרת שיער בשיטת shr

הסרת שיער בכל הגוף
12,000-13,000 ש"ח

הסרת שיער ברגליים
3,300-4,000 ש"ח

הסרת שיער בלייזר בפאות
500-700 ש"ח לטיפול

הסרת שיער בבית השחי
500-700 ש"ח לטיפול

הסרת שיער בידיים
2,500-2,700 ש"ח

הסרת שיער במפשעה
700-1,000 ש"ח לטיפול

הסרת שיער בפטמות (לנשים)
500-600 ש"ח לטיפול


הסרת שיער באינפרא אדום

הסרת שיער בכל הגוף
12,000-14,000 ש"ח

הסרת שיער בלייזר בפאות
500-800 ש"ח לטיפול

הסרת שיער בבית השחי
700-900 ש"ח לטיפול

הסרת שיער במפשעה
700-1,200 ש"ח לטיפול

הסרת שיער ברגליים
3,300-4,200 ש"ח

הסרת שיער בפטמות
500-700 ש"ח לטיפול


הסרת שיער באפילציה

הסרת שיער באפילציה בידיים
2,500-3,000 ש"ח

הסרת שיער באפילציה ברגליים
3,000-4,000 ש"ח

הסרת שיער באפילציה בגבות
1,200-2,000 ש"ח

הסרת שיער באפילציה במפשעה
1,200-2,200 ש"ח


הסרת שיער בשעווה

הסרת שיער בשעווה בידיים
250-350 ש"ח

הסרת שיער בשעווה ברגליים
250-350 ש"ח

הסרת שיער בשעווה בקו בקיני
100-200 ש"ח

הסרת שיער בשעווה בכל הגוף
500-1,000 ₪


הורדת שיער בכל הגוף

הורדת שיער בשעווה
500-1,000 ש"ח

הורדת שיער בלייזר 
10,000-15,000 ש"ח

הורדת שיער בשיטת ipl
12,000-13,000 ש"ח

הורדת שיער בשיטת shr
12,000-13,000 ש"ח

הורדת שיער באינפרא אדום
12,000-13,000 ש"ח

ט.ל.ח

 

עדכונים אחרונים
מחירון הצטרפות לחבילות פלאפון
השוואת מחירים חבילות הצטרפות לפלאפון
מחירון הוט אינטרנט
מבצעי הוט אינטרנט
מחירון תואר ראשון ושני
מדריך מקיף ללימודי תואר
מחירון איתור נזילות מים
הכל על איתור נזילות מים
מחירון השתלת שיניים בשיטת all on 4
כל מה שצריך לדעת לפני השתלת שיניים בשיטת all on 4
מחירון עיבוי שפתיים
הכל על עיבוי שפתיים
מחירון מוצרי פרסום וקידום מכירות
מחירון מלא ומקיף עבור מוצרי פרסום וקידום מכירות.
מחירון השכרת רכב
מחירון השכרת רכב בקליק !