מחירון הסרת שיער לגברים

כמה עולה הסרת שיער לגברים?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה ? ריכזנו עבורכם בתחתית הדף מחירון מלא ומקיף עבור הסרת שיער לגברים.

לא משנה איזה סוג או איזור בגוף תרצו להסיר שיער...? יש לנו הכל מהכל , הסרת שיער בלייזר, אינפרא אדום, הסרת שיערות בידיים, רגליים מפשעות ועוד.. ברשותינו מגוון מכוני הסרת שיער וקוסמטיקאיות אמינות ומקצועיות להסרת שיער באזור מגוריכם.

מלבד המחירון המומלץ להסרת שיער לגברים תמצאו גם טיפים, המלצות ודילים שווים למגוון טיפולי יופי.

הכל על הסרת שיער לגברים

הסרת שיער לגברים – למה זה טוב? למה גברים מורידים שיער בגוף?

עד לפני מספר שנים הייתה הסרת השיער המיותר בגוף נחלתן של נשים בלבד ועם חלוף הזמן התפתחו והשתכללו השיטות להסרת השיער המטריד. במהלך השנים האחרונות חל שינוי בתפיסת היופי הגברי וגברים רבים החלו גם הם לבצע הסרת שיער באזורים שונים בגוף ביניהם- אזור הגב, אזור הבטן, הכתפיים, העורף ואפילו הפנים והרגליים וישנם גברים אשר מבצעים הסרת שיער לגברים באזורים אינטימיים- כמו למשל: הסרת שיער לגברים במפשעה.

כמובן שמרבית הנשים נהנות ומרוצות מהשינוי משום שבזכותו נראה הגבר אסתטי, חלק ועורו נעים למגע ומעבר לזאת- ריח גופו נעים משום שהעור החלק אינו מזכיר כלל את ריחו של העור השעיר והמזיע.

 

מהן השיטות להסרת שיער לגברים יתרונות וחסרונות?

אחת השיטות הפופולאריות ביותר להסרת השיער מתבצעת באמצעות גילוח. השיטה פשוטה ומהירה אך היא אינה מחזיקה מעמד למשך זמן רב וניתן בהחלט לומר שהיא משעבדת משום שלאחר מספר ימים השיער צומח והוא עבה יותר מכפי שהיה לפני כן. כמו כן, יש לגילוח תופעות לוואי כמו אדמומיות על הפנים, שיערות חודרניות ועוד כך שלא נעים לגעת באזור.

נוסף על כך, ניתן לבצע הסרת שיער לגברים בשעווה. הסרת שיער בשיטה זו הינה כואבת במיוחד ומעבר לזאת היא גורמת ללכלוך ועלולים להישאר סימנים אדומים ואף שטפי דם. עם סיום הסרת השיער הנקבוביות עשויות להתנפח והעור כלל לא נעים למגע. יש לציין כי התופעות חולפות לאחר כמה שעות או מספר ימים ועדיין- הדבר מתסכל.

נוסף על כך, ישנם גברים אשר בוחרים לבצע אפילציה- שיטה זו הינה אופציה נוספת לביצוע הסרת שיער בזקן ואזורים נוספים וניתן להסירו באמצעותה, באמצעות גילוח (כמו מרבית הגברים) או באמצעות לייזר עליו נדבר בהמשך. הסרת שיער באמצעות שיטת האפילציה מתבצעת על ידי החדרת מחט חשמלית אל תוך השורש של השערה. המחט החשמלית משמידה את השורש. השיטה טובה ויעילה ביותר כאשר הגבר מעוניין להסיר שיער באזור קטן אך במידה והמטרה היא להסיר שיער באזורים גדולים כמו הכתפיים או הבטן לא ניתן לבצע אותה. חשוב לציין כי האפילציה הינה שיטה כואבת אשר גורמת לעור להפוך לאדמומי ומחוספס ולהישאר כך במשך מספר ימים. לפעמים עלולה האפילציה להשאיר סימנים על גבי העור שטופל.

 

הסרת שיער בלייזר לגברים – השיטה היעילה והטובה ביותר

תהליך הסרת השיער לגברים שונה מאשר תהליך הסרת השיער לנשים וכדי להגיע לתוצאות הרצויות או קרוב לתוצאות הרצויות יש לבצע את ההסרה רק לאחר שבודקים מספר גורמים אשר משפיעים על התוצאות. במידה ואתם- גברים יקרים מעוניינים לבצע הסרת שיער לצמיתות יהיה עליכם לפנות אל מומחה בתחום הסרת שיער. המומחה יבחן את צפיפות השערות באזור בו אתם מעוניינים לטפל, יבחן את גודלו של האזור, יבחן את צבעו של השיער, את צבעו של העור ועוד.

יש לציין כי אזורים מסוימים כמו החזה והבטן מושפעים מאוד מרמת ההורמונים ורמת הלחץ ולכן יש לבצע תיאום ציפיות מבעוד מועד. כמו כן, ישנם אזורים בהם השיער עקשן יותר ועל כן קשה יותר להסירו ויש לבצע טיפולים רבים- עד כי 20 טיפולים ומעלה וגם אז יהיה מדובר על הסרת שיער לצמיתות אשר נחשבת לטובה ביותר אך היא אינה מושלמת. מומחה בתחום הסרת שיער יתחשב ברמות הטסטוסטרון בגוף אשר משפיעות על אופן צמיחת השיער וצפיפותו.


הורדת שיערות, הסרת שיער לגברים – מאיפה מורידים? מי מתאים?

הסרת שיער באמצעות לייזר אינה מתאימה לכולם שכן הגורמים בהם מתחשבים המומחים לביצוע הטיפול הינם- גילו של המטופל, צבע עורו, צבע שערו ועוד. אין לתת טיפול לצעיר שלא סיים את התפתחותו משום שהדבר לא יעיל ותתכן צמיחת שיער באזורים המטופלים בעתיד. מומלץ להתחיל את טיפולי הסרת השיער בלייזר מגיל 20 והסרת שיער מהגב, העורף, הכתפיים וכו' מומלץ לבצע מגיל 25.

המטופלים המתאימים ביותר להסרת שיער באמצעות לייזר הינם אנשים בעלי גוון שיער כהה ועור בהיר- ככל שהניגוד בין גוון העור וצבע השיער רב יותר כך תהיה התוצאה טובה יותר משום שקרן הלייזר תקלוט את השיער היטב. מטופלים בעלי עור כהה יוכלו למצוא מרפאות שונות אשר מחזיקות במכשור אשר מבצע אורכי גל ארוכים. בצורה זו יוכלו המטופלים להגיע לתוצאות טובות.

כדי להיות בטוחים כי הטיפול יהיה יעיל צריך הרופא המטפל לבצע בדיקת התאמה אשר תבחן את גוון עורו של המטופל וצבע השיער. אנשים בעלי צבע שיער בהיר- צבע לבן, ג'ינג'י או בלונדיני אינם מתאימים לטיפול משום שהפיגמנט שלהם אינו מאפשר לקרן הלייזר לזהות את זקיקי השערות. כמו כן, אסור לחולי סרטן אשר עוברים טיפולי כימותרפיה, אסור לאנשים אשר נוטלים תרופות מסוימות אשר גורמות לרגישות בעור ואסור לאנשים בעלי עור שזוף לבצע את טיפולי הסרת השיער באמצעות הלייזר.


הסרת שיער בלייזר לצמיתות באמצעות לייזר SHR

הסרת שיער בלייזר SHR הינה שיטה יעילה ביותר אשר סייעה לגברים רבים. השיטה אשר מתבצעת באמצעות הבזקי אור מצליחה להסיר שיער רב בפשטות ואינה גורמת לתחושת כאב משום שהטכנולוגיה ייחודית. כמו כן ה- SHR נחשב לשיטה משתלמת אשר חוסכת זמן. מעבר לזאת, השיטה מתאימה לכל סוגי העור, חוץ מבעלי שיער לבן, שיער ג'ינג'י, שיער בהיר באופן מיוחד או שיער שיבה וניתן לבצע את ההסרה גם בחודשי הקיץ (זאת בניגוד לשיטות הסרת שיער אחרות). גברים אשר ביצעו את הטיפול ראו את השינוי כבר לאחר הטיפול הראשון- השיער נהיה רק ודליל והעור הפך לנעים וחלק. ניתן לומר בהחלט כי מדובר על הסרת שיער לצמיתות.

בשל הסיבות הללו מדובר על אחת השיטות הפופולאריות ביותר בקרב גברים ונשים. מספר טיפולי הסרת השיער בשיטת ה- SHR נע בין כ- 10-12 טיפולים ומחיר הטיפול נע בין כ- 500- 13,500 שקלים לכל חלקי הגוף. יש לציין כי השיטה דומה מאוד להסרת שיער באמצעות לייזר אך במרבית המקרים אין כלל תקופת החלמה. למרות זאת יש מטופלים שיחלימו לגמרי לאחר יום- יומיים.


מעוניינים לבצע הסרת שיער מקצועית?

פנו אל מרפאות איכותיות ומקצועיות

אם אתם מעוניינים לבצע הסרת שיער באופן מקצועי- בין אם מדובר על שעווה, אפילציה או ביצוע הסרת שיער באמצעות לייזר או SHR יהיה עליכם למצוא מרפאה איכותית אשר מתמחה בתחום או לחילופין- למצוא קוסמטיקאית בשכונה או בקרבת האזור בו אתם גרים. תוכלו לקבל המלצות וחוות דעת מחברים, מכרים או קרובי משפחה אשר ביצעו הסרת שיער בדרכים שונות, תוכלו לערוך חיפוש באינטרנט ולבחון מרפאות שונות וקוסמטיקאיות ותוכלו לגלוש בפורומים ולשאול את הגולשים שאלות שונות כמו למשל: מה עדיף? לבצע הסרת שיער במרפאה של רשת גדולה או מרפאה פרטית קטנה אצל קוסמטיקאית בשכונה? והגולשים יסבירו לכם על המרפאות הקיימות כמו למשל: אמריקן לייזר, מכון care, פרופורציה, נאטורפיל, רונית רפאל וכו', חלק מהגולשים ימליצו לכם לפנות אל קוסמטיקאיות פרטיות משום שסביר להניח שהן יעניקו לכם יחס אישי ותרגישו נעים יותר בקרבתן שכן האווירה תהיה אינטימית, נינוחה יותר ותהיה גמישות בזמנים (אולי הן יוכלו גם להעניק לכם הנחה)- זאת בניגוד לתחושת "הסרט הנע" הקיימת במרפאות המוכרות המתפרסמות ברשת בתדירות גבוהה. מעבר לזאת, יהיה הטיפול של הקוסמטיקאית דיסקרטי יותר. נוסף על קבלת דיעות על הסרת שיער בלייזר המלצות תוכלו לשאול את הגולשים כמה עולה הסרת שיער לגברים? או לבצע חיפוש באינטרנט ולהקליד את המילים: "הסרת שיער לגברים השוואת מחירים".


בחרו את המרפאה או הקוסמטיקאית רק לאחר בחינת האפשרויות הקיימות בשוק

לאחר שתקבלו את כל האינפורמציה הדרושה לכם, תבחנו מספר מרפאות וקוסמטיקאיות, תבצעו השוואת מחירים, תצפו בגלריות אשר מציגות את מראה האזורים בהם הוסר השיער (לפני הסרתו ואחרי הסרתו) וכו', תוכלו לבצע את ההחלטה הנכונה עבורכם.

 

כמה עולה הסרת שיער לגברים?

הסרת שיער בלייזר

הסרת שיער בלייזר כל הגוף
10,000-15,000 ש"ח

הסרת שיער בלייזר בחזה
3,000-5,000 ש"ח

הסרת שיער בלייזר בכתפיים
1,200-2,400 ש"ח

הסרת שיער בגב (גב מלא, חצי גב)
1,400-2,500 ש"ח

הסרת שיער בלייזר בעורף
700-800 ש"ח לטיפול


הסרת שיער בשיטת ipl

הסרת שיער בכל הגוף
12,000-13,000 ש"ח

הסרת שיער בחזה והבטן
3,000-3,500 ש"ח

הסרת שיער ובעורף
500-700 ש"ח לטיפול

הסרת שיער בגב (גב מלא, חצי גב)
1,400-2,500 ש"ח

 

הסרת שיער בשיטת shr

הסרת שיער בכל הגוף
12,000-13,000 ש"ח

הסרת שיער בחזה והבטן
3,000-3,500 ש"ח

הסרת שיער ובעורף
500-700 ש"ח לטיפול

הסרת שיער בגב (גב מלא, חצי גב)
1,400-2,500 ש"ח


הסרת שיער באינפרא אדום

הסרת שיער בכל הגוף
12,000-14,000 ש"ח

הסרת שיער בחזה והבטן
3,000-3,800 ש"ח

הסרת שיער ובעורף
500-800 ש"ח לטיפול


הסרת שיער בשעווה

הסרת שיער בשעווה בגב
250-350 ש"ח

הסרת שיער בשעווה בחזה
250-350 ש"ח

הסרת שיער בשעווה בכל הגוף
500-1,000 ₪


הורדת שיער בכל הגוף

הורדת שיער בשעווה
500-1,000 ש"ח

הורדת שיער בלייזר 
10,000-15,000 ש"ח

הורדת שיער בשיטת ipl
12,000-13,000 ש"ח

הורדת שיער בשיטת shr
12,000-13,000 ש"ח

הורדת שיער באינפרא אדום
12,000-13,000 ש"ח

ט.ל.ח

 

עדכונים אחרונים
מחירון הצטרפות לחבילות פלאפון
השוואת מחירים חבילות הצטרפות לפלאפון
מחירון הוט אינטרנט
מבצעי הוט אינטרנט
מחירון תואר ראשון ושני
מדריך מקיף ללימודי תואר
מחירון איתור נזילות מים
הכל על איתור נזילות מים
מחירון השתלת שיניים בשיטת all on 4
כל מה שצריך לדעת לפני השתלת שיניים בשיטת all on 4
מחירון עיבוי שפתיים
הכל על עיבוי שפתיים
מחירון מוצרי פרסום וקידום מכירות
מחירון מלא ומקיף עבור מוצרי פרסום וקידום מכירות.
מחירון השכרת רכב
מחירון השכרת רכב בקליק !