מחירון הסרת שיער ברגליים

כמה עולה הסרת שיער ברגליים?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה ? ריכזנו עבורכם בתחתית הדף מחירון מלא ומקיף עבור הסרת שיער ברגליים.

לא משנה איזה סוג שיטה להסרת שיער ברגליים אתם מחפשים...? יש לנו הכל מהכל , הסרת שיער בלייזר, אינפרא אדום ועוד.. ברשותינו מגוון מכוני הסרת שיער וקוסמטיקאיות אמינות ומקצועיות להסרת שיער ברגליים באזור מגוריכם.

מלבד המחירון המומלץ להסרת שיער ברגליים תמצאו גם טיפים, המלצות ודילים שווים למגוון טיפולי יופי.

טיפים עבור הסרת שיער ברגליים

הרגליים הן בין האזורים הראשונים בהם הוסר השיער וקשה מאוד למצוא נשים שאינן מצייתות לצו האופנה הזה. כמובן, שמדובר על שעבוד במלא מובן המילה שכן יש להסיר את השיער מידי תקופה ולא מדובר על אזור קטן.

למרות ששנים רבות עשו זאת הנשים לבדן בבית (או בעזרת האחות או השכנה), הרי שהיום מעדיפות יותר ויותר נשים להוריד שיערות באמצעות אחת הטכניקות החדישות והמובילות ביותר- הלייזר, מה שמבטיח שהשיער יפחת בצורה משמעותית ואף יעלם עם סיומו של התהליך.

גם חלק מהגברים מסירים שיער ברגליים. הראשונים בהם הם ספורטאים, במיוחד שחיינים אשר שומרים על עורם חלק ככל אשר ניתן כדי להקטין את החיכוך עם המים. מעבר לזאת, החל המראה החלק למצוא חן גם בעיניי חלק מהגברים ולכן הם מאמצים אותו.

 

הסרת שיער ברגליים – שיטות ביתיות

עד השנים האחרונות הייתה הסרת שיער ברגליים בשעווה הדרך המקובלת ביותר. נשים ביצעו הסרת שיער ברגליים לבד או לכל היותר בעזרת אחות, שכנה, או קוסמטיקאית מזדמנת.

הסרת השיער באמצעות שעווה דורשת לא מעט השקעה משום שיש לרכוש את השעווה, לקנות בדים ייחודיים או רצועות שעווה (ניתן להקל על תהליך מריחת השעווה על הרגל באמצעות רכישת דפים שמכילים שעווה), יש לחמם את השעווה (לא יותר מידי), למרוח על העור ולתלוש כנגד כיוון צמיחת השיער. טיפול הסרת שיער בשעווה עשוי להחזיק מעמד כשבוע עד שלושה שבועות ומשום שהשעווה תולשת את שורש השערה היא עשויה לדלל את השיער ולהחלישו אך אין ספק כי הסרת שיער בשעווה גורמת לכאב. כמו כן, היא עשויה לגרום לפצעונים, כוויות ואף להוציא ורידים, כך שלא מדובר על שיטה מומלצת במיוחד.

שיטות אחרות לביצוע הסרת שיער ברגליים הין שימוש בקרמים או גילוח. ברור שדרכים אלו אינן פותרות את הבעיה אלא נותנות מענה זמני בלבד משום שהשיער צומח די מהר מחדש- תוך יום יומיים וצריך לחזור על התהליך. כמו כן, השיער הופך לכהה יותר, עבה וקוצני- כך שגם השיטות הללו אינן מומלצות.

אופציה נוספת להסרת שיער ברגליים הינה שימוש במכשירי חשמל ייעודיים כדוגמת סילק אפיל. מכשירי החשמל הללו תולשים את שורש השערה וגורמים לה להיחלש אך גם השיטה הזו כואבת ויש לחזור עליה לאחר כשבוע- שבועיים.
הסרת שיער באזור הרגליים – שיטות חדשות

השיטה שתופסת יותר ויותר מקום במהלך השנים האחרונות היא הטכנולוגיה של הסרת שיער ברגליים בלייזר. הלייזר נותן מענה לטווח ארוך ומדובר על הסרת שיער לצמיתות (כלומר הסרה של כ- 70% ומעלה- דבר אשר משפיע בצורה ניכרת על איכות החיים).

לאחר סידרה של מספר טיפולים (בדרך כלל כ- 8 עד 10 טיפולים) אשר מתבצעים כל מספר שבועות, ניתן להגיע למצב בו העור חלק כמעט לגמרי ואין עוד צורך לעשות הסרת שיער ברגליים. נכון שהטיפול מעט כואב (גורם לתחושת חום וצריבה) אך הוא מאפשר למטופלים להפסיק עם השעבוד של הסרת השיער. כמו כן, ניתן לשים חומרי אלחוש- כמו למשל אמלה ולהקל על הכאב.

 

הסרת שיער ברגליים מחירים

המחירים להסרת שיער ברגליים נעים סביב 5,000 ₪ ללא הנחה וחלק מהמכונים אשר מספקים את הטיפולים הללו נותנים הנחות לחברי קופות חולים ולאנשים אשר עובדים בארגונים גדולים. ניתן לשלם בכרטיס אשראי ולפרוס את התשלומים. אין ספק כי המחיר אינו זול אך מדובר על השקעה משתלמת אשר תשפר את מראה הרגליים בצורה ניכרת, תוסיף ספונטניות לחיים (שכן ניתן ללבוש שמלות, מכנסיים קצרים ובגד ים ללא תכנון מראש) ותפסיק את השעבוד המטריד.

 

מעוניינים להתחיל בתהליך ההסרה? מצאו מכון לייזר מקצועי

קבלת טיפול במכון לייזר מקצועי אשר מתמחה בתחום הסרת שיער יאפשר לכם ליהנות מרגליים חלקות ונעימות למגע תוך מספר טיפולים אך מכיוון שקיימים כל כך הרבה מכוני לייזר בארץ יש לבחון את השוק היטב ולבדוק פרמטרים מהותיים אשר ימנעו מכם לבצע בחירה שגויה. מדובר על השקעה משמעותית- השקעה של כסף, זמן, אנרגיות ומעל לכל- ציפיות גבוהות, לכן חשוב שלא לקבל את ההחלטה בפזיזות. תוכלו למצוא את המידע בדרכים שונות ולקבל המלצות וחוות דעת רבות. ראשית, תוכלו לפנות אל חברים וקרובים.

 

האופציה המוכרת לכל- פנו אל חברים וקרובים

פנייה אל קרובי משפחה, חברים וקרובים נוספים עליהם אתם סומכים הינה אופציה טובה ביותר ואנשים רבים מקבלים בחירות שונות בצורה זו. תוכלו לפנות אל בני המשפחה, החברים או קולגות לעבודה ולבקש מהם חוות דעת אישית על מכוני הסרת שיער בלייזר. סביר להניח כי תמצאו מספר המלצות שכן אנשים רבים מבצעים הסרת שיער בלייזר בימינו ובמידה והקרובים לכם לא יכירו מכונים או רופאים אשר מתמחים בתחום הם יוכלו לפנות אל הסביבה הקרובה להם ולבקש המלצות. אופציה נוספת למציאת המבוקש תהיה לערוך חיפוש באינטרנט ולקבל מידע.

 

לשוטט באינטרנט ולבחון אתרים

הקלדת המשפט: "מכוני הסרת שיער בלייזר המלצות" תוביל אתכם אל מגוון אתרים של מכונים אשר מספקים שירותי הסרת שיער בלייזר. כאשר תבחנו את האתרים (לא חייבים לבחון את כולם- בחרו מספר אתרים) שימו לב לוותק של המכון, בדקו האם הוא מרשה ומחזיק בכל הרישיונות הדרושים, בדקו אילו רופאים עובדים בו והאם הם מוסמכים ובעלי רישיון, בדקו עם אילו מכשירי לייזר עובד המכון והאם הם חדישים ואיכותיים, בדקו האם המכון נקי וסטירילי, בדקו כמה עולה הסרת לייזר ברגליים?, האם ניתן לפרוס את התשלומים ואם כן- בכמה תשלומים ניתן לשלם, האם האתר מכיל המלצות ותמונות של לקוחות אשר ביצעו הסרת שיער ברגליים, האם ישנו מידע שלילי באינטרנט אודות המכון (הקלידו את המילים- "מידע שלילי" בתוספת שמו של המכון ותקבלו את התשובות), האם הרופא המטפל בודק את המטופלים הפוטנציאליים לפני הטיפול (אבחון המטופל יבדוק את צבע עורו, צבע שערו וצפיפות השיער), האם ישנו מעקב אחר המטופלים גם לאחר סיום הטיפולים, כמה עולים טיפולים משלימים, האם ניתן לקבל הנחה במידה ומסירים שיער בעוד מקום בגוף, האם ניתן לקבל הנחה במידה ומגיעים עם חבר אשר מעוניין להסיר שיער בלייזר, היכן המכון ממוקם (מומלץ לבחור במכון אשר נמצא בעיר שלכם משום שהקרבה תסייע לכם להתמיד ולהגיע לכל הטיפולים) ועוד. נוסף על כך, תוכלו לערוך בדיקה בפורומים.

 

פורומים ורגליים חלקות

במידה ותבחרו לערוך חיפוש בפורומים תוכלו לשאול את הגולשים היכן ביצעו את הטיפולים, תוכלו לקבל המלצות על מכונים ורופאים מנוסים ומקצועיים אשר נמצאים בעיר שלכם או מחוץ לעיר שלכם, הגולשים יוכלו לספק לכם אינפורמציה על מכונים שאינם מקצועיים ולמנוע מכם עוגמת נפש, תוכלו לשאול את הגולשים כמה עלה להם הטיפול, כמה טיפולים היה עליהם לבצע, האם עליהם לבצע טיפולים נוספים מעבר לסדרה לה התחייבו, האם הרופאים נהגו בהם באדיבות והרגיעו אותם, כמה זמן נמשך כל טיפול, כמה זמן היה צריך לחכות בין הטיפולים, באיזו עונה בצעו את הטיפול, האם קיבלו הנחיות מיוחדות כמו למשל- לא להיחשף לשמש במהלך הטיפול ועוד.

לאחר שתאספו את כל הנתונים תוכלו לבצע את הבחירה הנכונה ולנפנף לשעווה ולסכיני הגילוח לשלום.

 

כמה עולה הסרת שיער ברגליים?

הסרת שיער בלייזר ברגליים
4,200-4,800 ש"ח

הסרת שיער ברגליים ב IPL
4,200-4,800 ש"ח

הסרת שיער ברגליים ב SHR
4,200-4,800 ש"ח

הסרת שיער ברגליים באינפרא אדום
4,200-4,800 ש"ח

הסרת שיער ברגליים באפילציה
4,200-4,800 ש"ח

הסרת שיער ברגליים בשעווה
300-500 ש"ח

שיהיה לכם קיץ חלק ונעים!

ט.ל.ח

 

עדכונים אחרונים
מחירון הצטרפות לחבילות פלאפון
השוואת מחירים חבילות הצטרפות לפלאפון
מחירון הוט אינטרנט
מבצעי הוט אינטרנט
מחירון תואר ראשון ושני
מדריך מקיף ללימודי תואר
מחירון איתור נזילות מים
הכל על איתור נזילות מים
מחירון השתלת שיניים בשיטת all on 4
כל מה שצריך לדעת לפני השתלת שיניים בשיטת all on 4
מחירון עיבוי שפתיים
הכל על עיבוי שפתיים
מחירון מוצרי פרסום וקידום מכירות
מחירון מלא ומקיף עבור מוצרי פרסום וקידום מכירות.
מחירון השכרת רכב
מחירון השכרת רכב בקליק !