מחירון הסרת שיער בפנים

כמה עולה הסרת שיער בפנים?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה ? ריכזנו עבורכם בתחתית הדף מחירון מלא ומקיף עבור הסרת שיער בפנים.

לא משנה איזה סוג שיטה להסרת שיער בפנים אתם מחפשים...? יש לנו הכל מהכל , הסרת שיער בלייזר, אינפרא אדום ועוד.. ברשותינו מגוון מכוני הסרת שיער וקוסמטיקאיות אמינות ומקצועיות להסרת שיער בפנים באזור מגוריכם.

מלבד המחירון המומלץ להסרת שיער בפנים תמצאו גם טיפים, המלצות ודילים שווים למגוון טיפולי יופי.

 

הכל על הסרת שיער בפנים

מה עושים עם השיער המיותר?

הפנים שלנו הן הדבר הראשון שהסביבה שלנו רואה כאשר אנו נכנסים לחדר והן משפיעות על הדימוי העצמי ועל הרושם שאנו יוצרים על הסובבים. כאשר ישנו שיער על הפנים הדבר פוגע במראה האסתטי של האשה, זאת בניגוד לביצוע הסרת שיער בפנים לגברים – שהיא אפשרות קיימת אך אינה קריטית.

במידה ואת סובלת משיער מיותר על אזור הפנים- שיער מיותר בסנטר ( זקן ), בצוואר, במצח ובאזור הפאות סביר להניח שאת מעוניינת להסירו ובאמצעות השיטה הטובה ביותר, אך מנגד את עלולה לחשוש שהטיפול יגרום לבעיות נוספות- כמו למשל: נזק בפנים, תופעות לוואי, כתמים על העור בפנים, פיגמנטציה וכו' או שהטיפול יהיה כואב או יקר וממושך ביותר.

 

במה שונה שיער הפנים מהשיער בשאר הגוף?

כפי שציינו הסרת השיער בפנים הינה חשובה ביותר משום שהפנים שלנו הן הדבר הראשון עליו מסתכלים הסובבים ופנים עם שיער מיותר הן לא אסתטיות, לא נשיות ולא נעים לומר אך הסביבה עשויה להתרחק מבחורה בעלת שיערות בפנים (הדבר עשוי להשפיע על המצב החברתי, על המצב בעבודה, על מציאת בני זוג ועוד).

חשוב לדעת כי עור הפנים הינו רגיש הרבה יותר מאזור הרגליים, הידיים או הגב ולכן יש לבצע את הסרת השיער בפנים רק לאחר קבלת ייעוץ מקצועי מרופא אשר מתמחה בתחום וביצע טיפולים למגוון לקוחות בעלי צרכים שונים.


יתרונות וחסרונות, שוקלת לעבור טיפול להסרת שיער מהפנים? בעד ונגד?

קרמים, משחות ושעווה

כאשר בוחנים את השיטות הקיימות להסרת שיער- את הגילוח, את הסרת שיער פנים באמצעות קרמים ומשחות, מריטה בשעווה וכו' ניתן לראות כי כל השיטות הללו משעבדות ביותר ואינן מובילות לתוצאות הרצויות שכן אף אשה לא תרצה להפוך את שיער הפנים לעבה או כהה יותר- דבר אשר יגרם בעקבות הסרת השיער באמצעות גילוח או משחה ורק המחשבה על הסרת שיער בפנים בשעווה עשויה לגרום לצמרמורת בשל הכאב והאדמומיות שהשיטה תגרום.

 

שיטת האפילציה, מכשירים ביתיים, הסרת שיער בפנים בחוט ופינצטה

נוסף על השיטות שהוזכרו, ניתן לבצע אפילציה, להשתמש במכשירים ביתיים אשר מורטים שיער או לבצע הסרת שיער מהפנים בפינצטה. שימוש במכשירי מריטת השיער הביתיים מאפשרים לאשה להסיר את השיער המיותר בקלות גם במקרים בהם השערה קצרה ביותר. צמיחת השיער תתחיל כשבועיים עד חודש מאוחר יותר אך ההסרה תגרום לכאב משום שהמכשיר תולש את השערות באמצעות פינצטות. חשוב לציין כי השערות עלולות לגדול באופן הפוך- אל תוך העור ולגרום לזיהום או לפצוע את העור העדין. כמו כן, השיער אינו גדל באופן אחיד והתוצאה די מתסכלת.

שיטת האפילציה הינה יעילה ביותר. במהלך הטיפול מבצע הרופא המטפל הסרת שיער בעזרת מחט חשמלית אשר מתמקדת בכל שערה בנפרד והורסת את השורש של השערה. שיטת האפילציה הינה כואבת ביותר, אורכת זמן וחשוב מאוד לבצע אותה רק אצל קוסמטיקאית או מכון קוסמטיקה מקצועי ואמין. השיטה מתאימה לנשים אשר סובלות משערות בודדות בסנטר או באזור הצוואר.

הסרת השיער באמצעות חוט או פינצטה הינה עתיקת יומין אך למרות הפופולאריות שלה בקרב נשות העולם השיטה כואבת שכן השיער נתלש מהשורש וגדל לאחר כמה שבועות בעקשנות. כמו כן, עלולה השיטה לגרום לזיהום ופצעים- בדומה לשיטת הסרת השיער באמצעות המכשירים הביתיים השונים.

 

אלקטרוליזה להסרת שיער מהפנים

הסרת שיער בפנים לנשים באמצעות אלקטרוליזה מתבצעת על ידי נגיעה בזקיק השערה . האלקטרוליזה מהממת את השורש של השערה באמצעות המטען החשמלי ולאחר ההלם ניתן להסירה באמצעות פינצטה. האלקטרוליזה מתאימה לכולן אך מדובר על תהליך ארוך וניתן לטפל רק באזור קטן בכל טיפול.
הסרת שיער פנים באמצעות תרופות או הסתרה

יש נשים שיש להן רמות גבוהות של טסטוסטרון בגוף. ההורמון משפיע בין היתר על צמיחת השערות. במידה ואת סובלת מצמיחה הורמונאלית של שיער הפנים תוכלי לפנות אל רופא אשר מתמחה בתחום ולקבל תרופות. כמו כן, יש נשים שחושבות כי יוכלו להסתיר שיער מיותר על הפנים באמצעות הלבנת השיער אך השיטה הזו אינה טובה משום שמתחת לאיפור ובתאורה בהירה יראו פניהן פרוותיות.

 

הסרת שיער בפנים באינפרא אדום

הסרת השיער באמצעות אינפרא כוללת שתי אופציות- הסרת שיער בפנים בלייזר וכן הסרת שיער בפנים IPL אך כדי להסיר שיער בפנים יש לבצע IPL משום שהלייזר לא מסוגל להסיר שיער דק והשימוש בו יגרום לפיגמנטציה אשר עלולה להוביל לכוויות. בהבזקי ה- IPL ניתן לקבל קרניים טבעיות אשר דומות לקרני השמש ומשום שיש קרניים אשר עלולות לגרום לנזקים משאיר הרופא המטפל רק את הקרניים שאינן מזיקות ומבטל את הקרניים אשר עלולות לגרום לנזק. חשוב לציין כי ככל ששיער הפנים דק יותר- תאלץ האשה לבצע טיפולים רבים יותר משום שהשערות יקלטו אנרגיה פחותה ביחס לשיער עבה.

 

למה חייבים לגלח את הפנים לפני כל טיפול הסרת שיער בלייזר או IPL?

לפני ביצוע הטיפולים צריך לגלח את האזור המיועד, על כן יש לגלח את הפנים לפני הטיפולים. אין מה לעשות, הסרת שיער בפנים ללא גילוח תגרום לטיפול לא להצליח והדבר עשוי להסתיים עם כוויות.

חשוב לדעת כי תהליך הסרת שיער מיותר בפנים אורך זמן רב אך הדבר משתלם שכן בצורה זו ניתן להיפטר משיער הפנים לצמיתות. במרבית המקרים מדובר על כ- 10 טיפולים במינימום וביניהם יש לתת לשיער לצמוח. לא פשוט להתמיד בטיפולים ולחכות עד לסיומם על כן מומלץ לנשום עמוק ולבחור לבצע את הטיפול בתקופה רגועה יחסית בה יהיה ניתן להתמיד.

חשוב לציין כי כאשר מבצעים הסרת שיער באמצעות IPL עלולה להיווצר פיגמנטציה אשר כוללת כתמים על גבי העור. הכתמים הללו עלולים להישאר על הפנים במשך חודשים. כדי להימנע ממצבים כאלו חשוב לקבל הנחיות לגבי חשיפה לשמש בקיץ לפני ולאחר הטיפול ולוודא כי המכשיר עימו מתבצע הטיפול מאפשר לקבל טיפול במהלך חודשי הקיץ שכן אם המכשיר אינו מתאים לביצוע טיפולים בחודשי הקיץ יהיה צריך להפסיק את הטיפולים בחודשים הללו או להימנע מחשיפה לשמש עד לסיום הטיפולים.


באילו פרמטרים נוספים יש להתחשב לפני התחלת הטיפול?

לפני התחלת הטיפול יש לבדוק מספר פרמטרים- ראשית- יש לוודא כי המכשיר עימו מתבצע הטיפול הינו איכותי, חדשני ויעיל. שנית, יש לבדוק מהו המוניטין של המרפאה בה את מעוניינת לבצע את הטיפול והאם ישנה גמישות בזמני הטיפולים, הדבר חשוב ביותר בעיקר אם את עסוקה מאוד. כמו כן יש לבדוק האם אופיו של המקום- (האינטימיות, האווירה והתחושה הכללית) מתאים לך. גורם נוסף שיש לבחון הוא המקצועיות ויחסו של הרופא המטפל שכן מדובר על אזור רגיש ונושא רגיש.

רופא מומחה מנוסה יבצע אבחון מקיף- יתחשב בנטייה הגנטית ובכל הנתונים האישיים, על כן חשוב לפנות אל רופא מומחה בלבד. חשוב לדעת שכל מטופל מגיב באופן אחר לטיפול כך שגם אם קיבלת המלצה חמה מחברה- יש לבדוק את התאמתך באופן אישי. במהלך השיחה עם המומחה יש לבצע תיאום ציפיות- בצורה זו תדעי לאן את נכנסת ומה עשויות להיות תוצאות הטיפול. חשוב מאוד שלא לפנות אל רופא אשר מבטיח הבטחות. הסרת שיער לצמיתות היא הסרת מרבית השיער המיותר ולא כולו.


כיצד ניתן למצוא את המרפאה המתאימה?

מכיוון שמדובר על נושא די אישי ופרטי ולא כל אחת מעוניינת לחשוף את מצבה לחברים ומכרים, או חלילה לפרסם בפייסבוק שהיא מחפשת מרפאת אסתטיקה מומלצת להסרת שיער בפנים, מומלץ לבצע חיפוש באתרים שונים או בפורומים אשר עוסקים בתחום הסרת שפם לאישה, הסרת שיער הפנים ייעוץ ועוד.

במידה ואת מרגישה בנוח עם חברה קרובה או קרובת משפחה, תוכלי להתייעץ איתה- אולי היא תוכל להמליץ לך על מכון איכותי אשר מתמחה בתחום או לחילופין לפנות אל מכריה ולבקש המלצות עבורך (כמובן בלי לציין את שמך).

במידה ותבחרי לבצע חיפוש באינטרנט תוכלי להקליד את המילים:" הסרת שיער מהפנים המלצות", " הסרת שיער בפנים לצמיתות" או " הורדת שיער מהפנים" ולקבל מגוון אתרים של מרפאות וקוסמטיקאיות. בעת בחינת האתרים השונים בדקי מהו וותק המרפאה או הקוסמטיקאית, האם היא מחזיקה בכל הרישיונות הדרושים, היכן רכש המומחה את השכלתו, מהם אחוזי ההצלחה של הטיפולים, עם איזו מכונה מתבצע הטיפול ולאילו סוגי עור היא מתאימה, בדקי האם מדובר על מרפאה מוכרת וידועה או על קוסמטיקאית פרטית אשר עובדת בקרבת האזור בו את גרה (מרפאה גדולה ומוכרת עשויה להעניק שירות איכותי אך לא להיות דיסקרטית ואם את מעוניינת לקבל טיפול דיסקרטי יותר מומלץ עבורך לשקול את האופציה השנייה של קבלת טיפול מקליניקה של קוסמטיקאית פרטית). כמו כן יש לבדוק מהם מחירי הטיפולים. יש לציין כי מחירים גבוהים באופן מיוחד אינם מעידים כי הטיפולים איכותיים יותר מטיפולים אחרים אך במידה והטיפולים זולים במיוחד יש לבדוק את הדבר מקרוב שכן עשויה להיות סיבה למחירים.

במידה ותבחרי לבצע חיפוש בפורומים אשר עוסקים בתחום הסרת שיער בפנים תוכלי לקבל המלצות רבות ולשאול שאלות שונות כמו למשל: "מה השיטה הטובה ביותר להסרת שיער מהפנים?", "האם יש לגולשים טיפים להסרת שיער מוצלחת בפנים?", "כמה עולה הסרת שיער בפנים?" (תוכלי גם להקליד את המשפט: "הסרת שיער בפנים השוואת מחירים" במנוע החיפוש ולקבל תוצאות רלוונטיות, מעבר לזאת תוכלי לחפש מבצעים אך חשוב לוודא כי הם ניתנים מחברה איכותית). גולשי הפורומים יוכלו לספק לך אינפורמציה נוספת ולהמליץ לך אל איזו קליניקה לא מומלץ לגשת, בצורה זו תוכלי למנוע תחושת תסכול, בזבוז זמן ובזבוז כספים, שהרי לא מדובר על טיפולים זולים.

 

עריכת השוואות וקבלת ההחלטה

לאחר שתקבלי את מלא האינפורמציה, תערכי השוואות בין המרפאות השונות- השוואה בין המכשירים, השירות, המחירים וכו' תוכלי לבצע את ההחלטה המתאימה ביותר עבורך.

 

עדכונים אחרונים
מחירון הצטרפות לחבילות פלאפון
השוואת מחירים חבילות הצטרפות לפלאפון
מחירון הוט אינטרנט
מבצעי הוט אינטרנט
מחירון תואר ראשון ושני
מדריך מקיף ללימודי תואר
מחירון איתור נזילות מים
הכל על איתור נזילות מים
מחירון השתלת שיניים בשיטת all on 4
כל מה שצריך לדעת לפני השתלת שיניים בשיטת all on 4
מחירון עיבוי שפתיים
הכל על עיבוי שפתיים
מחירון מוצרי פרסום וקידום מכירות
מחירון מלא ומקיף עבור מוצרי פרסום וקידום מכירות.
מחירון השכרת רכב
מחירון השכרת רכב בקליק !