מחירון הסרת שיער במפשעה

כמה עולה הסרת שיער במפשעה?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה ? ריכזנו עבורכם בתחתית הדף מחירון מלא ומקיף עבור הסרת שיער במפשעה.

לא משנה איזה סוג שיטה להסרת שיער במפשעה אתם מחפשים...? יש לנו הכל מהכל , הסרת שיער בלייזר, אינפרא אדום ועוד.. ברשותינו מגוון מכוני הסרת שיער וקוסמטיקאיות אמינות ומקצועיות להסרת שיער במפשעה באזור מגוריכם.

מלבד המחירון המומלץ להסרת שיער במפשעה תמצאו גם טיפים, המלצות ודילים שווים למגוון טיפולי יופי.

 

טיפים עבור הסרת שיער במפשעה – להימנע מאי נעימות

טיפול הסרת שיער במפשעה הינו טיפול מקובל מאוד הן על ידי נשים והן על ידי גברים ואם בעבר היה תחום השיער, לרבות תענוג הסרת שיער במפשעה שייך לנשים בלבד- הרי שהיום הגברים השעירים אינם נחשבים למושכים במיוחד. השינוי בתפיסה נובע משינויים רבים- בין היתר שינויים שחלו בעולם האופנה ותפיסת היופי. על כן- כדי לעמוד בצו האופנה וכדי למשוך את בני הזוג הפוטנציאליים מעדיפים מרבית האנשים להסיר את השיער המיותר וליהנות מעור חלק ונעים.

נוסף על המראה האסתטי אשר מתקבל לאחר הסרת שיער במפשעה, העור החלק מזיע פחות- דבר אשר משפיע על הריח של האדם ומשפרו. לאחר הסרת השיער ניתן ללבוש בגד ים, ללבוש תחתונים או מכנס קצר ללא חשש ולהרגיש טוב עם הגוף.


איך אתם הייתם מגיבים להסרת שיער במפשעה?!

צפו בתגובות של נשים שונות בזמן שהן מסירות שיער במקום רגיש ביותר – המפשעה!

 

"ואדה" ספא, החליטו לקדם את המכירות אצלם בהכנת סרטון שמראה את התגובות של הפציינטיות שלהם בזמן הסרת שיער ברזילאית! הסרטון זכה להצלחה אדירה וכבר כבש 2 מליון צפיות ויותר!


הסרת שיער במפשעה – הדרכים הפשוטות

נכון שאיזור המפשעה אינו גדול במיוחד וכי ניתן לפתור את בעיית השיער המיותר תוך מספר דקות באמצעות שיטות שונות כמו למשל- גילוח, שעווה, קרם או מכשיר חשמלי אך פעולות אלו– לרבות הגילוח דורשות הסרה אשר מתבצעת באופן כמעט יומיומי והשעבוד לטיפולי הסרת השיער הללו- הביתיים, עשויים לפגוע בספונטניות (אם רוצים ללכת לים או לבריכה עם בגד ים או לצאת לטיול עם מכנס קצר ללא כל התרעה מראש).

בנוסף, לאחר הגילוח נשארות על העור נקבוביות קטנות ואדמומית אשר פוגמות במראה הגוף ולאחר יום יומיים גדל שיער קוצני, צפוף יותר וכהה יותר- דבר אשר גורם לעור להראות רע ולא להיות נעים למגע.

השעווה או הסרת השיער באמצעות מכשירי חשמל ייעודיים הינן שיטות יעילות יותר משום שהן מחזיקות מעמד זמן ממושך יותר מאשר הגילוח או המשחות אך השיטות הללו כואבות והשעווה עלולה לגרום לכוויות ולצור לכלוך. בשל כל הסיבות הללו מעדיפים רבים לבצע טיפולי הסרת שיער במפשעה לצמיתות ופונים אל מכונים שונים אשר נמצאים במגוון ערים ברחבי הארץ.

 

הורדת שיער במפשעה – הטכנולוגיות החדישות

שתי שיטות נפוצות היום לשם הסרת שיער לגברים ולנשים הינן הסרת שיער במפשעות באמצעות אינפרא אדום והסרת שיער במפשעות באמצעות לייזר. את השירות נותנים המכונים השונים.

השיטה הראשונה- הסרת שיער באינפרא אדום מתבצעת על ידי הקרנת אנרגיה של אור וחום הדומה ללייזר אך חלשה יותר ממנה. קרן האור מתמקדת בשורש של השערה, מחלישה ומעלימה אותה. קיימים מספר מכשירים אשר עובדים בדרך זו וכדאי ללמוד באינטרנט על דרך הפעולה של כל אחד לפני שמפקידים את הגוף בידי המטפל. השיטה אינה כואבת ומתאימה לאזורים בהם העור רגיש. יחד עם זאת היא מחייבת מספר גדול של טיפולים באופן יחסי (10 – 12 טיפולים) עד שמגיעים לתוצאות הרצויות. יש לציין כי הטיפול יכול להתבצע על ידי רופא או על ידי אדם שאינו רופא והוכשר לעבוד עם המכשיר.

לעומת זאת, הסרת שיער במפשעה בלייזר מתבצעת על ידי מיקוד קרני לייזר בצורה מרוכזת יותר. הקרן מתמקדת בפיגמנט השערה ומשמידה אותה. השיטה מאפשרת למטופל לבצע פחות טיפולים. הסרת השיער בלייזר יקרה יותר מהסרת שיער באמצעות אינפרא אדום בשל שתי סיבות:הסיבה הראשונה היא שהציוד של הלייזר יקר פי חמישה מהציוד של קרני האינפרא אדום והסיבה השנייה היא שלייזר מחייב נוכחות של רופא בטיפול.

 

כיצד תוכלו למצוא מידע על המכונים השונים?

לפני התחלת הטיפולים חשוב מאוד לערוך מחקר מקיף על המכונים השונים והרופאים המטפלים, בצורה זו תוכלו לקבל טיפול איכותי ויעיל אשר יהיה שווה את הכסף שאתם משקיעים, את זמנכם ואת תחושת האי נוחות אשר עשויה להתלוות לטיפולים. תוכלו לקבל אינפורמציה והמלצות בדרכים שונות.

 

דרך ראשונה למציאת מידע: חיפוש באינטרנט

אחת הדרכים למציאת מידע היא שימוש באינטרנט ובדיקת אתרים שונים של מכונים אשר עוסקים בתחום הסרת שיער לצמיתות. יש לציין כי הסרת שיער לצמיתות היא הסרה של כ- 70% לפחות מהשיער המיותר ולא הסרה של כל השיער, חשוב שתדעו זאת כדי למנוע אכזבה. הסרת שיער לצמיתות, גם אם היא אינה הסרה של כל השיער תגרום לשינוי משמעותי במראה המפשעות או כל מקום אחר בגוף בו תרצו להסיר שיער והדבר ישפיע בצורה ניכרת על איכות חייכם.

במידה ותבחרו לערוך חיפוש באינטרנט זכרו לבדוק את הפרטים הבאים- בדקו את הוותק והניסיון של המכון, בדקו האם הוא מורשה ומפוקח על ידי משרד הבריאות, בדקו אילו רופאים או מטפלים אחרים עובדים בו, האם הם עברו הסמכה מסודרת ומורשים לעסוק בתחום, בדקו עם אילו מכשירים עובד המכון והאם הוא מחזיק בכמה מכשירים שונים אשר עשויים להשלים זה את זה ולגרום לטיפול להיות מוצלח יותר, בדקו האם המקום נקי וסטרילי, האם אנשים ממליצים על המקום, בדקו האם מופיעות תמונות באתר (תמונות של לפני ואחרי הסרת שיער במפשעות) ואם כן- בחנו את התוצאות והאם הן איכותיות (יש לזכור כי ניתן ללטש את התמונות אז אל תתלהבו יותר מידי- היו ספקניים), בדקו כמה עולה הסרת שיער במפשעות? חפשו את המשפט: "הסרת שיער במפשעה מחירים" ובדקו האם המחירים במכון סבירים ותואמים למחירי השוק, בדקו האם הרופא או המטפל מבצעים אבחון מקיף כדי להתאים לכם את הטיפול היעיל ביותר (האבחון יבדוק את צבע השיער שלכם, צבע עורכם וכו'), בדקו כמה עולה לבצע טיפולים נוספים מעבר לחבילת הטיפולים (ייתכן ותצטרכו לבצע טיפולים נוספים), בדקו האם קיים מעקב לאחר סיום הטיפולים וכמובן- בדקו היכן נמצא המכון- רצוי לבחור במכון אשר נמצא בעיר בה אתם עובדים, לומדים או גרים משום שבצורה זו יהיה לכם קל יותר להגיע לטיפולים וההתמדה קריטית להצלחת הטיפול.

 

הגולשים ממליצים ומזהירים

דרך נוספת למציאת המידע הדרוש תוכל להתבצע על ידי גלישה בפורומים אשר עוסקים בתחום הסרת שיער במפשעה לצמיתות. תוכלו להקליד את המילים: "פורומים של הסרת שיער במפשעות המלצות" ותמצאו מגוון פורומים אשר עוסקים בתחום. גולשי הפורומים יוכלו להמליץ לכם על מגוון מכונים ורופאים מקצועיים אשר העניקו טיפול איכותי ונהגו בהם באדיבות ומסירות. כמו כן, יוכלו הגולשים להמליץ לכם לאילו מכוני הסרת שיער לצמיתות לא מומלץ לפנות ולחסוך לכם כספים, זמן וכמובן- תסכול.

נוסף על כך, תוכלו לשאול את הגולשים כמה שילמו על הטיפולים, האם היה ניתן לשלם בכמה תשלומים, האם ניתן לקבל הנחות על הטיפולים במידה ומבצעים הסרת שיער בכמה אזורים או האם יש מבצעים והנחות לקראת הקיץ, תוכלו לשאול האם הסרת השיער לצמיתות גרמה לכאב, לכמה טיפולים הם היו זקוקים, כמה זמן נמשך כל טיפול ועוד.

 

הדרך הישנה והטובה

דרך אחרת לקבלת המלצות ושמיעת חוות דעת תוכל להתבצע על ידי פנייה אל הקרובים- בני המשפחה או החברים, כמובן שיש לפנות רק אל אנשים שגורמים לכם להרגיש בנוח שכן מדובר על נושא אישי. אנשים מסביבתכם הקרובה, לרבות רופאת עור מקצועית יוכלו להמליץ לכם על מטפלים ומכונים מתאימים ובמידה והם לא יכירו מכונים או מטפלים הם יוכלו לבקש המלצות מהסביבה שלהם בלי לומר את שמכם.

לאחר שתערכו מחקר מקיף ותאספו חוות דעת תוכלו לבצע את הבחירה הנכונה.

 

כמה עולה הסרת שיער במפשעה?

טווחי מחירים לטיפול אחד

הסרת שיער בלייזר במפשעה
700-900 ש"ח

הסרת שיער במפשעה ב IPL
700-900 ש"ח

הסרת שיער במפשעה ב SHR
700-900 ש"ח

הסרת שיער במפשעה באינפרא אדום
700-900 ש"ח

הסרת שיער במפשעה באפילציה
700-900 ש"ח

הסרת שיער במפשעה בשעווה
200-300 ש"ח

ט.ל.ח

 

עדכונים אחרונים
מחירון הצטרפות לחבילות פלאפון
השוואת מחירים חבילות הצטרפות לפלאפון
מחירון הוט אינטרנט
מבצעי הוט אינטרנט
מחירון תואר ראשון ושני
מדריך מקיף ללימודי תואר
מחירון איתור נזילות מים
הכל על איתור נזילות מים
מחירון השתלת שיניים בשיטת all on 4
כל מה שצריך לדעת לפני השתלת שיניים בשיטת all on 4
מחירון עיבוי שפתיים
הכל על עיבוי שפתיים
מחירון מוצרי פרסום וקידום מכירות
מחירון מלא ומקיף עבור מוצרי פרסום וקידום מכירות.
מחירון השכרת רכב
מחירון השכרת רכב בקליק !