×


תפריט נגישות

מחירון הסרת שיער בלייזר

כמה עולה הסרת שיער בלייזר?

כמה עולה

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, ריכזנו עבורכם מחירון הסרת שיער בלייזר מעודכן לשנת 2023 ולאחריו מדריך צרכנות נבונה בשם : "הכל על הסרת שיער בלייזר".

 

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של מכונים להסרת שיער בישראל, מדובר על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

 

ייעוץ והצעת מחיר לטיפול הסרת שיער בלייזר, ללא עלות וללא התחייבות!

חוסכים לך זמן וכסף!

 

באתרנו שירות החוסך את הצורך לחפש קליניקות להסרת שיער בלייזר, שירות בקש הצעת מחיר הינו ללא עלות וללא התחייבות, משאירים את הפרטים כאן באתר ועד 3 קליניקות יחזרו אליכם טלפונית לייעוץ והצעות מחיר, בדרך זו תקבלו תשובות לכל שאלה שיש לכם ועל הדרך תעשו גם השוואת מחירים.

 

טווחי מחירים הסרת שיער בלייזר

מחירון מומלץ

מחירון הסרת שיער בלייזר עודכן  בתאריך 10.06.23

ט.ל.ח

 

כמה עולה הסרת שיער בלייזר?

 

הסרת שיער בלייזר 

הסרת שיער בלייזר בכל הגוף
13,000-15,000 ₪

 

הסרת שיער בלייזר בבית השחי
700-800 ₪

 

הסרת שיער בלייזר במפשעה, קו בקיני
700-900 ₪

 

הסרת שיער בלייזר ברגליים
4,200-4,800 ₪

 

הסרת שיער בלייזר בידיים
2,700-3,000 ₪

 

הסרת שיער בלייזר פנים
2,400-2,600 ₪

 

הסרת שיער בלייזר בעורף
700-800 ₪

 

הסרת שיער בלייזר בשפם
700-800 ₪

 

הסרת שיער בלייזר בפטמות
700-800 ₪

 

הסרת שיער בלייזר בפאות
700-800 ₪

 

הסרת שיער בלייזר פס בטן
1,000-1,200 ₪

 

הסרת שיער בלייזר לגברים

הסרת שיער בלייזר בכל הגוף
14,000-15,000 ₪

 

הסרת שיער בלייזר בחזה והבטן
4,000-4,500 ₪

 

הסרת שיער בלייזר בעורף
700-800 ₪

 

הסרת שיער בלייזר בגב
3,000-3,800 ₪

 

הסרת שיער בלייזר בגב והכתפיים
3,800-4,300 ₪

 

הסרת שיער בלייזר בכתפיים חלקי
1,200-1,800 ₪

 

הסרת שיער בלייזר בפאות
700-800 ₪

 

הסרת שיער בלייזר בבית השחי
700-800 ₪

 

ט.ל.ח

מדריך הכל על הסרת שיער בלייזר

 

מחפש/ת יועץ מומחה להסרת שיער? מעוניינים להסיר שיער מאזור מסוים בגוף? ובכן, כדאי לדעת כי הסרת שיער בלייזר נחשבת לשיטת הטיפול היעילה ביותר כיום הסרת שיער מאזורי הגוף השונים וניתן לרוב ליהנות מתוצאות מהירות ויפות.

 

באמצעות הסרת השיער תיהנו מגוף חלק וממניעת הצורך ללכת לקוסמטיקאית כדי להוריד שערות ברגלים עם שעווה חמה, לגלח שערות או למרוט שערות באמצעות חוט או פינצטה.

 

אין כמו המראה החלק ואם עד לפני כמה שנים רק נשים פנו למכוני האסתטיקה על מנת להוריד שערות לתקופה ארוכה הרי כיום גם גברים רבים פונים למרפאות האסתטיקה השונות והם מבליטים את שרירי גופם לאחר הסרת שיער מהגב או הסרת שיער מהחזה ורבים אחרים מורידים שערות מהרגלים.

 

אגב, גם ספורטאים רבים נוהגים להסיר את שיערות גופם וזאת על מנת לשפר ביצועים ולהשיג תוצאות טובות יותר בתחרויות ובאימונים.

 

טכנולוגיית לייזר להסרת שיער

 

כיום, אין צורך לסבול ממראה שעיר ולא חייבים להתבייש בגוף כאשר ניתן בקלות להסיר שיער וליהנות משיפור ניכר באיכות החיים.

 

על מנת ליהנות ממראה חלק, נעים ורך חשוב לפנות לאנשי המקצוע המתמחים בנושא הסרת שיער בלייזר, לקבל ייעוץ ולאחר שמבינים את ההבדל בין מכשירי הלייזר השונים ושיטות הטיפול כמו גם אחרי הסבר מהצוות המקצועי בנושא הסרת שיער בלייזר סיכונים ויתרונות, רק אז ניתן להתאים את הטיפול הנדרש ולאחר הכנת האזור וטיפול מקדים ניתן להסיר את השערות וליהנות מגוף חלק ונעים ללא צורך תמידי בטיפולים כואבים מדי כמה ימים.

 

הסרת שיער לתקופה ארוכה

 

לבטח שמתם לב בתקופה האחרונה כי מכוני האסתטיקה הפסיקו לפרסם במודעות כי הסרת השיער בלייזר הינה הסרת שיער לצמיתות.

 

הסיבה לכך פשוטה, שיטת הסרת השיער בלייזר מבטיחה תוצאות איכותיות אך הן לא לצמיתות אלא לתקופה ארוכה, לכן, כיום בפרסום של מכוני האסתטיקה ניתן לראות התחייבות לתוצאות טובות לתקופה ארוכה.

 

חשוב לדעת כי השערות חוזרות לצמוח, לרוב בצפיפות נמוכה יותר, לכן יש לחזור על הטיפול לאחר מספר שנים, בהתאם לסוג השערה והתהליכים הביולוגיים של המטופל.

 

טיפול מקדים


אחרי אבחון מקצועי על מנת לוודא מהו סוג הטיפול הנדרש להסרת השיער ובדיקה האם מומלץ למטופל לעבור הסרת שיער באמצעות מכשיר לייזר ניתן לתאם תור להסרת השיער.

 

בתחילת הטיפול יש לגלח את השערות כדי שקרן הלייזר לא תצרוב את העור.

 

אגב, חשוב לא למרוט את השיער לפני הטיפול בלייזר באמצעות חוט מריטה, שעווה, פינצטה או מכשירי מריטת שערות חשמליים שונים.

 

לאחר הגילוח יש למרוח שכבת אל חוש במקום בו עומדים לטפל  ויש מקומות אשר מניחים יריעת ניילון מעל שכבת האלחוש כדי לייעל את ספיגת החומר בעור ולאפר לחומר לחדור עמוק יותר, כך ניתן להימנע מכאב במהלך הטיפול.

 

אחרי כשעה, מורידים את הניילונים ומורחים ג'ל מיוחד לקירור המקום.

 

לאחר מכן מתחילים את הטיפול במכשיר הלייזר לרוב חשים רק במעין עקצוץ קל.

 

כדי להפחית כאב במהלך הטיפול ניתן לקרר את העור באמצעות מכשיר ייעוד שמייצר אוויר קר מאוד יש מכשירי לייזר שבראשם יש מכשיר קירור קטן.

 

כמה עולה הסרת שיער בלייזר?

 

חשוב לדעת כי תחרות בין מכוני הלייזר ואלה צצו בשנים האחרונות כפטריות אחרי הגשם.

 

כאשר עורכים סקר הסרת שיער בלייזר השוואת מחירים חשובה על מנת להוזיל עלויות אך חשוב לבדוק את המכון ולבקש רשימת ממליצים על מנת לבדוק את מקצועיות הצוות והניסיון שלו. בנוסף, באמצעות אתרי השוואת מחירים ואתרים מקצועיים של אנשי מקצוע ניתן לקבל אינדיקציה של מחירי הסרת השיער באמצעות מכשיר לייזר.

 

ניתן לסנן בין התוצאות על פי בחירת הקטגוריה הנכונה כמו הסרת שיער במפשעה, הסרת שיער בבית השחי וכד'.

 

חשוב לדעת כי לעיתים ניתן במכוני הסרת שיער מבצעים משתלמים בגלל התחרות הגבוהה בענף ולכן חשוב לערוך סקר שוק מקיף, להשוות מחירים באמצעות האינטרנט, ליצור קשר טלפוני עם כמה מכוני לייזר ולאחר סינון בין החלופות ניתן לבקר במקום לפגישת ייעוץ ראשונית, ללא התחייבות מצדכם ולאחר התרשמות כללית מהמקום, בדיקת המלצות ובדיקת הצעת המחיר ניתן לקבל החלטה צרכנית נבונה, לתאם את מועד הטיפול ובתוך זמן קצר ליהנות מגוף חלק ונעים למגע.

 

 

סיכונים בהסרת השיער בלייזר

 

כמו בכל טיפול והליך אסתטי גם בתחום הסרת שיער בלייזר סיכונים ישנם, וחשוב להכיר אותם מראש.

 

הסיכון הראשון הוא טיפול לא מקצועי ומאחר ועדיין אין פיקוח הדוק על מכוני הלייזר.

 

חשוב לפנות למכון לייזר המציג אישור והסמכה מטעם משרד הבריאות לעסוק בתחום וכדאי לפגוש את הצוות המטפל על מנת לוודא כי מדובר בצוות מקצועי ומנוסה.

 

לניסיון של הרופא או הקוסמטיקאית יש חשיבות רבה בתוצאות הטיפול ובמניעת פציעות או נזקים גופניים כתוצאה מטיפול או ציוד לקוי. בנוסף, יש המלצה לנשים בהריון ונשים הנוטלות תרופות הורמונאליות לא לעבור טיפולי הסרת שיער בלייזר.

 

יש חולים הנוטלים תרופות מסוימות ועליהם חל איסור לעבור את הטיפול. כמו כן, בהתאם לגוון העור והשיער יש לאבחן האם הטיפול מומלץ מכיוון שטיפול לא מקצועי עלול לגרום לצלקות, לכאבים ולכוויות בעור.

 

אגב, גם לבעלי הקעקועים לא מומלץ לעבור טיפול להסרת השיער מכיוון שקרן הלייזר במכשירים מסוימים עלולה לגרום באזור הקעקוע צריבות וצלקות קטנות.

 

הסיכון העיקרי הוא צריבות, הופעת אדמומיות באזור המטופל, צלקות קטנות וכוויות וכתמים המופיעים על העור.

 

חשוב לבחור במכון לייזר מקצועי אחרי קריאת המלצות ובדיקות האישורים.

 

ישנם נזקים בלתי הפיכים ולכן חשוב לוודא את המקצועיות של הצוות המטפל ולבדוק האם מדובר במכשיר לייזר מהדור החדש, במכשיר לייזר ישן או בכלל במכשיר קרן אור הפועל באופן דומה אך אינו יעיל ואפקטיבי כמו מכשירי הלייזר.

 

דילול שיער ולא הסרת שיער

 

כאמור, בהתאם להנחיות משרד הבריאות אין לפרסם עוד את שיטת הסרת שיער בלייזר כשיטה המבטיחה הסרת שיער לצמיתות.

 

כיום יש לפרסם כי השיטה יעילה לדילול השיער או להסרת שיער לתקופה ארוכה אך אין להתחייב על תוצאה לצמיתות.

 

מכוני הלייזר מבטיחים לרוב הלקוחות מספר טיפולים עד לשביעות רצונם המלאה אך חשוב לזכור כי יש סוגי שיער כמו שיער פלומתי או בסוגי עור כהה, ובמקרים אלה רוב מכשירי הלייזר אינם יעילים.

 

לסיכום, לפני בחירת טיפול הסרת שיער בלייזר יש להשוות מחירים ולערוך בדיקת מקצועיות וניסיון ובתוך זמן קצר תיהנו מתוצאות מרהיבות ומאזורים שונים בגוף ללא שיער.

 

הבהרה


מחירי הסרת שיער בלייזר משתנים באופן תדיר ולכן המחירון המומלץ הוא בעיקר אינדקצייה למחירי השוק בישראל, כאן באתר כמה עולה ניתן לקבל הצעות מחיר אמיתיות ומחייבות ממכונים להסרת שיער מומלצים ע"י גולשי האתר, לצורך כך יש למלא את טופס הבקשה להצעת מחיר ומכוני הסרת שיער מובילים מאזור מגוריכם יחזרו אליכם טלפונית לייעוץ והצעת מחיר לא מחייבת.