מחירון הסרת שיער בידיים

כמה עולה הסרת שיער בידיים?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה ? ריכזנו עבורכם בתחתית הדף מחירון מלא ומקיף עבור הסרת שיער בידיים.

לא משנה איזה סוג שיטה להסרת שיער בידיים אתם מחפשים...? יש לנו הכל מהכל , הסרת שיער בלייזר, אינפרא אדום ועוד.. ברשותינו מגוון מכוני הסרת שיער וקוסמטיקאיות אמינות ומקצועיות להסרת שיער בידיים באזור מגוריכם.

מלבד המחירון המומלץ להסרת שיער בידיים תמצאו גם טיפים, המלצות ודילים שווים למגוון טיפולי יופי.

 

טיפים עבור הסרת שיער בידיים – לשפר את ההופעה

במדינה כמו שלנו, מדינה בה הקיץ ארוך והשמש חמה, נוהגים כמעט כולם ללבוש בגדים קצרים ובין היתר- חולצות קצרות וגופיות. הבגדים הקצרים הללו חושפים את הידיים לעיני כולם ולכן רבים מהאנשים- בעיקר הנשים מחליטים לבצע הסרת שיער בידיים. הסרת שיער בידיים מסייעת לא רק למראה האסתטי של האדם, אלא גם לתחושה בעת מגע עם אדם אחר וככל שכמות השיער פחותה יותר- על אחת כמה וכמה כאשר העור חלק- הריח של העור נעים יותר (לחילופין- הרבה שיער והזעה יוצרים ריחות לא נעימים) ורבים מאיתנו מכירים את התחושה הלא נעימה כאשר גופנו מזיע ומריח לא טוב בציבור וכאשר אנשים אחרים מזיעים בסביבנו ומתקבל ריח לא נעים.

 

הסרת שיער בידיים בשיטות הישנות

קיימות מגוון דרכים לביצוע הסרת שיער בידיים – ישנן שיטות שניתן לבצע בבית או אצל קוסמטיקאית וישנן שיטות שניתן לבצע רק במכונים מקצועיים או במרפאות מנוסות- במקרים אלו מדובר על הסרת שיער לצמיתות (המשמעות של הסרת שיער לצמיתות היא הסרת מרבית השיער- כ- 70% ומעלה).

השיטות הביתיות, הלא הן: הגילוח והסרת שיער הידיים באמצעות קרמים ומשחות גורמות לשיער הידיים לצמוח באופן קוצני כאשר השער הופך להפוך וכהה יותר. נוסף על כך, השיטות הללו אינן מחזיקות מעמד למשך זמן רב- לכל היותר ליומיים- שלושה ולאחר מכן יש להסיר את השיער המיותר שוב.

שיטות אחרות שניתן לבצע בבית, כמו למשל: הסרת שיער באמצעות שעווה או הסרת שיער באמצעות מכשירים חשמליים הינן יעילות יותר משום שהן מסירות את השערה מהשורש- דבר אשר גורם להיחלשותה והפיכתה לדקה יותר. (יש לציין כי השעווה גורמת ללכלוך וכי החום עלול לגרום לכוויות).

נוסף על כך, השיטות הללו מחזיקות מעמד למשך זמן רב אך הן גורמות לכאב (ניתן להתרגל לתחושת הכאב אך עדיין לא ניתן להתעלם ממנה) ולמרות שהן מחזיקות מעמד לאורך זמן (כשבוע- שבועיים בהתאם לסוג וכמות השיער) גם הן גורמות לשעבוד, כיוון שיש לחזור על הפעולות שוב לאחר תם התקופה.


הסרת שיער בידיים בטכנולוגיה חדישה

הטכנולוגיה המתאימה ביותר לביצוע הסרת שיער בידיים היא הסרת שיער בלייזר בידיים. הפיתוח של טכנולוגיית הלייזר במהלך השנים האחרונות מאפשר דילול שיער הידיים באופן משמעותי (הסרת שיער לצמיתות)- דבר אשר מעניק להן מראה אסתטי, נעים לעין ומגע רך.

הסרת שיער בלייזר מתבצעת על ידי הקרנה של קרן לייזר עוצמתית באורך גל של 800 ננומטר. הקרן מתבייתת על המלנין – הפיגמנט הכהה של השערה, נספגת בשורש וגורמת לשערה לנשור. תוך מספר טיפולים- 8 עד 10 במספר, בהפרש של מספר שבועות מסתיים התהליך. לעומת טכנולוגיות אחרות, מדובר בטכנולוגיה אשר מאפשרת הסרת שיער בזמן הקצר ביותר.

מכיוון שהסרת שיער בלייזר מוגדרת כפרוצדורה רפואית, הרי שהיא חיבת להתבצע על ידי רופא מוסמך ומקצועי אשר קיבל הסמכה להשתמש במכשיר הלייזר. בנוסף, מחירו של מכשיר הלייזר יקר פי 5 ממכשירים אחרים להסרת שיער, לכן, הסרת שיער בהליך כזה היא היקרה ביותר מכל השיטות של הסרת שיער בידיים- אך התוצאות מדברות בעדן עצמן.

 

הסרת שיער בידיים מחירים

המחירים לביצוע הסרת שיער בלייזר בידיים נעים בין 3,000 ל- 4,000 ₪ לפני הנחה. יחד עם זאת, אפשר לקבל הנחות גדולות אשר מוזילות את המחיר בצורה משמעותית. הנחות ניתנות לחברי קופות החולים ולעובדים במקומות מוסדיים אשר הגיעו להסכמים עם מכונים להסרת שיער.

 

מהם הקריטריונים בהם יש להתחשב בעת בחירת מכון לייזר?

קריטריונים שמשפיעים על בחירת מכון לייזר

אם אתם מעוניינים לבצע הסרת שיער בידיים יהיה עליכם לבחור את מכון הלייזר המתאים לכם ביותר וכדי להצליח במשימה חשוב שתבחנו כמה קריטריונים חשובים. ראשית, יהיה עליכם לבדוק מהו המוניטין של המקום- חשוב שתבדקו האם מדובר על מקום מקצועי וותיק אשר מעסיק רופאים מנוסים שעברו הכשרה מסודרת וכי המכון מפוקח על ידי משרד הבריאות.

שנית, יש להתחשב בטיפול- במקרה זה, הסרת השיער בידיים ולוודא כי אתם מתאימים לטיפול במכונת הלייזר אשר קיימת במקום (ההתאמה תלויה בגוון העור שלכם, בצבע השיער שלכם וכו'), יש לבדוק האם הטיפול במכון מגיע עם אחריות ומתבצע באמצעות מכונת לייזר מתקדמת ואיכותית, יש לבדוק האם למכון יש הסכם עם קופות החולים אשר מסבסדות טיפולים מסוימים והאם ישנם פתרונות לבעלי עור כהה.

הקריטריון השלישי שיש לבדוק הוא האם המחיר מתאים לתקציב שלכם, על כן יהיה עליכם לבדוק כמה עולה טיפול הסרת שיער בידיים? והאם כאשר בדקתם את המילים: "הסרת שיער בידיים השוואת מחירים" מצאתם פערים גדולים בין המחירים. תוכלו לבדוק כמה יעלו טיפולי הסרת שיער באזורים שונים בגוף והאם ניתן לקבל הנחה במידה ומסירים שיער ביותר מחלק אחד בגוף. נוסף על כך, יש לבדוק כמה יעלו טיפולים מעבר לסדרת הטיפולים עליה אתם משלמים ועוד.

הקריטריון הרביעי שיש לבדוק הוא מה המכון מבטיח- כלומר לאילו תוצאות מצפה הרופא, בצורה זו תוכלו לתאם ציפיות. מומלץ לבדוק האם ניתן לקבל חוות דעת מאנשים שביצעו טיפולי הסרת שיער במקום ( במידה ויאשרו לכם לפנות אל המטופלים תגבר הסבירות שמדובר על מכון טוב משום שהמכון לא ינסה להסתיר את דעת המטופלים ותוצאות הטיפולים).

כמו כן, יש לבדוק היכן המכון ממוקם- מומלץ לבחור במכון אשר נמצא בעיר בה אתם גרים או עובדים, בצורה זו יהיה לכם קל יותר להתמיד בטיפולים אך במידה וקיבלתם המלצות חמות על מכון לייזר מרוחק, שווה לשקול את האפשרות לבצע את הטיפולים אצלו. נוסף על כך, יש לבדוק האם המכון מבצע מעקב לאחר סיום הטיפולים והאם ישנו אבחון אשר בודק האם אתם אכן מתאימים לטיפול.


קבלו המלצות וחוות דעת מאנשים שונים

מה אומרים הסובבים?

מכיוון שלא כל מכשיר לייזר מתאים לכל אחד והטיפול תלוי במספר גורמים (צבע השיער של המטופל, גוון עורו וכו') מומלץ לפנות אל אנשים בעלי גוון עור דומה וצבע שיער דומה לשלכם. תוכלו לקבל המלצות מחברים, קרובי משפחה, מכרים, אנשים עימם אתם עובדים וכו'- כיום אנשים רבים מבצעים הסרת שיער במגוון מקומות ואין מה להתבייש בדבר אך כמובן שיש לפנות אל אנשים עימם אתם מרגישים בנוח.

כמו כן, תוכלו לערוך חיפוש באינטרנט- במידה ותעשו זאת זכרו לבדוק את כל הפרמטרים שהוזכרו- את המוניטין של המקום, את איכות הרופאים, מקצועיותם וניסיונם, את המכשור הרפואי עימו מתבצע הטיפול, יש לבדוק האם ניתנת אחריות לטיפולים, היכן המכון ממוקם, האם ישנו מעקב גם לאחר סיום הטיפולים, כמה עולים טיפולים נוספים למסגרת הטיפולים אליה התחייבתם, כמה עולה הסרת השיער וכו'. כמו כן, תוכלו לבדוק האם מופיעות באתר תמונות לפני ואחרי הסרת שיער ולהתרשם מהתוצאות.

 

עצות מגולשי הפורומים

אופציה נוספת תהיה לגלוש בפורומים אשר עוסקים בתחום הסרת שיער בלייזר בידיים. באמצעות הפורומים תוכלו לקבל מענה עבור מגוון שאלות אך לפעמים הגולשים עשויים להלחיץ ולספר סיפורים לא נעימים- על כן, יש לקחת את הסיפורים בעירבון מוגבל ולא לתת להם להסיט אתכם מהמטרה. גולשי הפורמים יוכלו לספק לכם מידע רב על מכוני הסרת שיער בידיים המלצות, על מכוני לייזר שלא בצעו עבודה טובה (כך תוכלו למנוע מעצמכם השקעת זמן רבה, בזבוז כסף ותסכול), יוכלו לספר לכם על תוצאות הטיפול שביצעו, תוכלו לנסות לקבוע עם אדם נוסף אשר מעוניין לבצע את הטיפולים וללכת אל המכון יחד- ייתכן שיחד תוכלו לקבל הנחה ועוד.

בחינת האפשרויות הקיימות בשוק, השוואת מחירים בין כמה מכוני לייזר והגעה למספר פגישות ייעוץ יאפשרו לכם לבצע את הבחירה הנכונה, לבצע סדרת טיפולים וליהנות מידיים חלקות, אסתטיות ונעימות.

 

כמה עולה הסרת שיער בידיים?

טווחי מחירים לטיפול אחד

הסרת שיער בלייזר בידיים
700-900 ש"ח

הסרת שיער בידיים ב IPL
700-900 ש"ח

הסרת שיער בידיים ב SHR
700-900 ש"ח

הסרת שיער בידיים באינפרא אדום
700-900 ש"ח

הסרת שיער בידיים באפילציה
700-900 ש"ח

הסרת שיער בידיים בשעווה
200-300 ש"ח

ט.ל.ח

 

עדכונים אחרונים
מחירון הצטרפות לחבילות פלאפון
השוואת מחירים חבילות הצטרפות לפלאפון
מחירון הוט אינטרנט
מבצעי הוט אינטרנט
מחירון תואר ראשון ושני
מדריך מקיף ללימודי תואר
מחירון איתור נזילות מים
הכל על איתור נזילות מים
מחירון השתלת שיניים בשיטת all on 4
כל מה שצריך לדעת לפני השתלת שיניים בשיטת all on 4
מחירון עיבוי שפתיים
הכל על עיבוי שפתיים
מחירון מוצרי פרסום וקידום מכירות
מחירון מלא ומקיף עבור מוצרי פרסום וקידום מכירות.
מחירון השכרת רכב
מחירון השכרת רכב בקליק !