מחירון הסרת שיער בחזה

כמה עולה הסרת שיער בחזה?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה ? ריכזנו עבורכם בתחתית הדף מחירון מלא ומקיף עבור הסרת שיער בחזה.

לא משנה איזה סוג שיטה להסרת שיער בחזה אתם מחפשים...? יש לנו הכל מהכל , הסרת שיער בלייזר, אינפרא אדום ועוד.. ברשותינו מגוון מכוני הסרת שיער וקוסמטיקאיות אמינות ומקצועיות להסרת שיער בחזה באזור מגוריכם.

מלבד המחירון המומלץ להסרת שיער בחזה תמצאו גם טיפים, המלצות ודילים שווים למגוון טיפולי יופי.

 

טיפים עבור הסרת שיער בחזה – לא לגברים בלבד

קיימת דעה רווחת לפיה הלקוחות היחידים של מכוני היופי והאסתטיקה בכל מה שקשור לתחום של הסרת שיער מהחזה הם גברים. בפועל – לא כך הדבר, נכון שגברים רבים מבצעים את הטיפולים הללו משום שהם גורמים להם להיות אסתטיים ולהרגיש טוב יותר עם מראה גופם אך כפי שצוין הטיפולים פונים אל שני המינים.

נשים רבות שואפות למראה מושלם וחלק, דבר אשר תורם להרגשה הטובה והנקייה שלהן. יש נשים שיגדילו לעשות ויבצעו הסרת שיער מהפטמות, לשם מראה מושלם באמת, הגובל אולי באובססיה או פרפקציוניזם. אוכלוסייה נוספת אשר פונה לטיפולים של הסרת שיער בחזה הם שחיינים ושחייניות מקצועיים, שכן ידוע כי הם נפטרים מכל שערה מיותרת בגוף כדי למנוע חיכוך עם המים אשר יוביל לעיכוב במהירות השחייה.

 

הסרת שיער בחזה שיטות

אפשר לבצע הסרת שיער בחזה באמצעות כל שיטות הסרת השיער המקובלות והמתקדמות כיום בתחום של טיפולי יופי ואסתטיקה. השיטה הנפוצה ביותר היא שיטת הלייזר. כאשר מבצעים הסרת שיער בלייזר צריך לבצע מספר טיפולים ולא רק אחד, אך השיטה בטוחה, לא מסוכנת ואינה כרוכה בכאבים (חוץ מתחושת עקצוץ וחום באזור המטופל). מכיוון שמדובר באיבר גוף אשר עלול להיות רגיש לכאב, שיטה זו היא האידיאלית. שיטות נוספות כגון מחט חשמלית, הקרנת קרן אינפרה אדומה או שיטת IPL עלולות להיות מסוכנות יותר משום שהן עשויות לגרום לשינויי פיגמנטציה ועוד.

 

איך עובד מכשיר הלייזר?

באמצעות קרן הלייזר אשר פוגעת בפיגמנט של השערה ומשמידה אותה ניתן להסיר את כל שיער החזה או את חלקו- כלומר לדלל את השיער (גברים רבים מעדיפים לדלל את השיער כדי לצור מראה טבעי). הסרת השיער כוללת כ- 12 טיפולים בערך כאשר בין כל טיפול יש לחכות כ- 12 שבועות. הסיבה להמתנה היא שהשערות צומחות באופן מחזורי ולכל שערה יש קצב צמיחה אחר. במהלך כל טיפול מסדרת המפגשים נפגעים בממוצע כ- 10% מהזקיקים של השיער והצלחה של טיפול באמצעות לייזר נחשבת להשמדת 70% מהזקיקים (הדבר נחשב להסרת שיער לצמיתות).

מכיוון שמכשירי הלייזר הינם מכשירים רפואיים ומכיוון שרק אנשים מיומנים יכולים להשתמש בהם, קבע משרד הבריאות כי רק רופאים יכולים להפעיל את המכשיר.

לפני שהמטופל מגיע לטיפול צריך הרופא המטפל לבצע בדיקת התאמה במטרה להפחית או למנוע תופעות לוואי ולגרום לטיפול להיות יעיל ומוצלח. הרופא יבחן את צבע העור, צבע השיער, עובי השיער וגיל המטופל (מרבית המכונים לא יבצעו טיפולים לגברים שלא סיימו את התפתחותם ההורמונאלית שכן צמיחת השיער עשויה לחול בהמשך התפתחותם ועל כן עליהם לחכות). לאחר בחינת הפרמטרים הללו יקבע הרופא כיצד יתבצע הטיפול.

יש לציין כי ככל שישנה ניגודיות רבה יותר בין גוון העור וגוון השיער כך יהיה הטיפול מוצלח יותר. רופא מטפל מקצועי והגון יספק למטופל את מלא האינפורמציה ויבהיר לו לאילו תוצאות הוא מצפה בצורה זו יידע המטופל לאילו תוצאות לצפות.

 

ומי לא מתאים לטיפולי הסרת שיער באמצעות לייזר?

גברים בעלי שיער בלונדיני, לבן או ג'ינג'י- גווני שיער אשר אינם מכילים פיגמנט כהה, אינם מתאימים לטיפולי הסרת שיער באמצעות לייזר משום שקרן הלייזר לא תצליח לזהות את הזקיקים של השיער. כמו כן, ישנה אוכלוסיה שאינה יכולה לבצע את הטיפולים בשל סיבה בריאותית- אנשים אשר עוברים טיפולי כימותרפיה, בעלי עור שזוף ואנשים אשר צורכים תרופות אשר משפיעות על רגישותו של העור אינם יכולים לבצע את הטיפול.

 

יתרונות טיפול הסרת שיער בלייזר

באמצעות טיפולי הסרת שיער בלייזר ניתן ליהנות מעור חלק ונטול שיערות. הדבר גורם לאדם להרגיש טוב עם גופו גם כאשר הוא לובש בגד ים או בגדים חשופים יותר וביטחונו העצמי משתפר. כמו כן, הסרת השיער בלייזר חוסכת זמן רב ועיסוק מטריד שיש לבצע מידי תקופה. בצורה זו לא צריך להשתמש בשעווה, גילוח, קרמים וכו' (חלק מהטיפולים הללו גורמים לכאבים, פצעים, חתכים וכו') וכל שצריך לעשות זה להגיע לטיפולים אחת לתקופה ממושכת כדי לשמור על התוצאות. נוסף על כך, התחושה נעימה יותר משום שהאדם מזיע פחות.


תחום שהולך ומתפתח מיום ליום

אין ספק כי תחום הסרת שיער מיותר מחלקי הגוף השונים פרץ לתודעתנו לפני כמה שנים וכנראה שלא ידעך לעולם. עבור אנשים מסוימים (ולא מעטים) זוהי הזדמנות פז שמאפשרת לתקן את מה שלדעתם עשה הטבע. זה אולי נשמע מגוחך אך עבור אנשים אלה מדובר בהצלה אמיתית ושיפור משמעותי באיכות החיים.

סביר להניח שעם חלוף השנים ימשיכו המכשירים להתפתח והתחום רק ישתפר ויפרח עוד יותר אך לא מומלץ לחכות שכן אין לצפות את התהליך באופן מדויק ומרביתנו מעוניינים להיות חלקים בגיל הצעיר ביותר שניתן.

 

הסרת שיער בחזה מחירים

הסרת שיער בחזה מחירים נעים בטווח רחב ומשתנים בין מכון אחד למשנהו, אך באופן גורף ניתן לומר שהמחיר נע בין כמה אלפי שקלים וכמובן שאת הסכום הסופי ניתן לחלק למספר תשלומים רב. מי שמעוניין לבצע טיפול שכזה, מומלץ שיבצע סקר שוק רחב ומעמיק וימצא את המכון המתאים ביותר בשבילו, גם מהבחינה הכלכלית.

 

אז כיצד אוכל למצוא את המכון המתאים לי?

העיסוק בתחום הסרת שיער מכל מקום שהוא הינו רב ביותר ואנו נתקלים בפרסומות ברדיו, ברשתות החברתיות, בטלוויזיה, בעיתונות ובאינטרנט כל הזמן אך כדי לבצע את הבחירה הנכונה יש לקבל המלצות ממשיות מאנשים שעברו את הטיפולים והיו מרוצים מהתוצאות.

את המידע החשוב ניתן לקבל מהסביבה הקרובה- פשוט לפנות אל המשפחה, החברים הקרובים או אנשים עימם אתם חשים בנוח בעבודה ולבקש מהם המלצות על מכוני לייזר אשר נמצאים באזור בו אתם מתגוררים. מומלץ לבחור במכון לייזר אשר נמצא בקרבת ביתכם או לפחות בעיר בה אתם מתגוררים כדי להקל על ההגעה ולהתמיד בטיפולים (אך כמובן שאין זה השיקול היחידי בו יש להתחשב בעת בחירת המכון).

כמו כן, תוכלו לערוך חיפוש באתרים שונים באינטרנט- הקלדת המשפט: "מכונים מומלצים הסרת שיער בלייזר בחזה" תאפשר לכם למצוא שפע אתרים אשר עוסקים בתחום וכמובן שכדי למצוא את המכון המתאים יהיה עליכם לברר האם הוא מורשה ומחזיק בכל הרישיונות הדרושים, האם הרופאים אשר עובדים בו מנוסים, מקצועיים ומחזיקים ברישיונות הדרושים, האם המכון סטרילי, באילו מכשירים משתמש המכון והאם הם איכותיים ויעילים, האם המכון נשאר עם היד על הדופק ומעודכן בנוגע לכל השינויים החלים בתחום הסרת שיער בלייזר, האם הוא ממוקם בעיר שלכם, מהו המחיר של הסרת שיער בחזה, האם יש המלצות של לקוחות באתר והאם יש תמונות לפני ואחרי הסרת שיער בחזה. בחינת התמונות תאפשר לכם לעמוד על טיבו של הטיפול.

כמו כן, תוכלו לקבל מענה עבור מגוון שאלות באמצעות פורומים אשר עוסקים בתחום מכוני הסרת שיער מומלצים. גולשי הפורומים עשויים להיות מנוסים בתחום, להמליץ לכם על מכוני הסרת שיער מקצועיים, לספר לכם אל אילו מכונים לא מומלץ לפנות ולחסוך לכם עוגמת נפש, להמליץ לכם על רופאים איכותיים ואדיבים, לענות לכם על שאלות שונות כמו למשל: "כמה עולה הסרת שיער בחזה?", "האם הסרת שיער בחזה גורמת לכאב?", "כמה זמן נמשך הטיפול?" ועוד.
בחנו את האפשרויות הקיימות ובחרו באופציה הטובה ביותר עבורכם

לאחר שתמצאו מכון שנראה לכם מתאים (או מספר מכונים) תוכלו לקבוע לעצמכם פגישת ייעוץ. במהלך הפגישה הרופא המטפל יאבחן אתכם ויספק לכם אינפורמציה על הטיפולים. מומלץ להגיע אל פגישת הייעוץ או אל פגישות הייעוץ עם חבר או בן משפחה קרוב. בצורה זו יהיה עוד אדם אשר שומע את המידע ורוצה בטובתכם. לאחר שתבחנו את כל הפרמטרים בקפידה תוכלו לבחור במכון המתאים ביותר עבורכם.

 

כמה עולה הסרת שיער בחזה?

הסרת שיער בחזה בלייזר
3,000-7,000 ש"ח

הסרת שיער בחזה ב IPL
3,000-6,000 ש"ח

הסרת שיער בחזה ב SHR
3,000-6,000 ש"ח

הסרת שיער בחזה באינפרא אדום
3,000-6,000 ש"ח

הסרת שיער בחזה באפילציה
3,000-6,000 ש"ח

הסרת שיער בחזה בשעווה
200-300 ש"ח

ט.ל.ח

 

עדכונים אחרונים
מחירון הצטרפות לחבילות פלאפון
השוואת מחירים חבילות הצטרפות לפלאפון
מחירון הוט אינטרנט
מבצעי הוט אינטרנט
מחירון תואר ראשון ושני
מדריך מקיף ללימודי תואר
מחירון איתור נזילות מים
הכל על איתור נזילות מים
מחירון השתלת שיניים בשיטת all on 4
כל מה שצריך לדעת לפני השתלת שיניים בשיטת all on 4
מחירון עיבוי שפתיים
הכל על עיבוי שפתיים
מחירון מוצרי פרסום וקידום מכירות
מחירון מלא ומקיף עבור מוצרי פרסום וקידום מכירות.
מחירון השכרת רכב
מחירון השכרת רכב בקליק !