מחירון הסרת שיער בהריון

כמה עולה הסרת שיער בהריון?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה ? ריכזנו עבורכם בתחתית הדף מחירון מלא ומקיף עבור הסרת שיער בהריון.

לא משנה איזה סוג שיטה להסרת שיער בהריון אתם מחפשים...? יש לנו הכל מהכל , הסרת שיער בשעווה, אפילציה ועוד.. ברשותינו מגוון מכוני הסרת שיער וקוסמטיקאיות אמינות ומקצועיות להסרת שיער בהריון באזור מגוריכם.

מלבד המחירון המומלץ להסרת שיער בהריון תמצאו גם טיפים, המלצות ודילים שווים למגוון טיפולי יופי.

 

טיפים עבור הסרת שיער בהריון

נשים רבות אשר נמצאות בשלבי הריון שונים נתקלות בדילמה: האם לבצע הסרת שיער בזמן הריון או האם מומלץ לדחות טיפולים כאלה לאחרי הלידה. קיימות דעות סותרות בעניין, אך עדיין רוב רופאי הנשים ורופאי העור גורסים שניתן לבצע טיפולים שונים של הסרת שיער בהריון. ישנן נשים שיעדיפו לא לקחת את הסיכון ולהמתין בסבלנות על לסוף ההיריון אך חשוב לציין שמי שחפצה בגוף חלק ונקי יכולה לעשות זאת ללא המתנה, אחרי הכל מדובר על תקופה מיוחדת מאוד בה חלק מהנשים מרגישות נפלא, גאות בגופן ורוצות לחשוף אותו ולחילופין- אם מדובר על תקופה שאינה פשוטה והאשה מרגישה לא מושכת או לא סקסית הסרת השיער יכולה לסייע לה להרגיש אסתטית ומושכת. כמו כן, מעוניינות הנשים להרגיש טוב עם גופן במהלך הלידה.

 

אז אילו שיטות הסרת שיער בהריון ניתן לבצע?

כפי שציינו הדעה הרווחת היא שאין מניעה לבצע שיטות שונות להסרת שיער בהריון כמו למשל: הסרת שיער בשעווה, מכונה או גילוח. המחקרים מוכיחים שלטיפולים אלה (כמו לטיפולי יופי אחרים) אין השפעה על מערכות גוף האישה והם אינם משפיעים על העובר רק שסביר להניח כי הסרת שיער באמצעות שעווה או שימוש במכשירים חשמליים לצורך הסרת שיער יכאבו יותר במהלך התקופה הזו משום שהגוף רגיש יותר.

הסרת שיער במכונה בהריון, לדוגמא, היא שיטה מכנית לחלוטין שמלבד הסרת השערה מהשורש אין לה כלל השפעה נוספת. מסיבה זו מדובר על שיטות בטוחות אשר מתאימות לתקופת ההיריון. יש לציין כי משחות להסרת שיער מכילות כימיקליים ולא ידוע אם אלו מזיקים או לא.


ומה בנוגע להסרת שיער בלייזר, קרני אור או אינפרא אדום במהלך ההיריון?

בעד ונגד הסרת שיער לצמיתות במהלך הריון

השיטות הבעייתיות והשנויות במחלוקת ביותר הן הסרת שיער בלייזר, הסרת שיער באמצעות אפילציה, הסרת שיער באמצעות אור או הסרת שיער באמצעות אינפרא אדום במהלך הריון- שיטות אלו נחשבות לשיטות אשר מסירות שיער לצמיתות.

למרות שכלול השיטות ופיתוח מכשירים טכנולוגיים מתקדמים עדיין אין מספיק מחקרים שיוכלו לומר בוודאות כי אין שום השפעה לקרני הלייזר על מערכות גופה של האישה או על העובר שהיא נושאת. ניתן לומר כי ישנן דעות אשר מתנגדות לשיטות הללו. לפי דעת הקהל אשר מתנגד להן (רופאים, מטפלים ומכונים שונים) יש להימנע מביצוע הטיפולים הללו במהלך ההיריון בעיקר בשליש הראשון. כמו כן, סבורה האוכלוסייה אשר מתנגדת לדבר כי קיים קשר בין צמיחתו של השיער ובין המערכת ההורמונאלית כך שבאופן עקיף עשויה המערכת ההורמונאלית להיות מושפעת מהטיפולים ולא ידוע האם הדבר משפיע על העובר.

נוסף על כך, עשויים הטיפולים שלא להיות יעילים משום שהאשה עוברת שינויים הורמונאליים רבים ואלו משפיעים על צמיחתו של השיער. בשל הסיבות הללו מעדיפות נשים רבות להימנע משימוש בלייזר ופונות אל שיטות אחרות.

מנגד ישנם גורמים אשר טוענים כי אין סיבה שלא לבצע את הטיפולים במשך ההיריון משום שלא קיימים מחקרים אשר מוכיחים כי לטיפולים יש השפעה שלילית כלשהי, אך כל המכונים אשר מכבדים את עצמם לא ימליצו לנשים ההרות לבצע את הטיפולים במהלך השליש הראשון של ההיריון. נוסף על כך, לא ממליצים הרופאים לבצע הסרת שיער באמצעות אפילציה במהלך ההיריון משום שהטיפול מתבצע באמצעות מחט חשמלית ומי שפיר מוליכים חשמל.

 

התבלבלתי.. אז מה עדיף? לחכות?

אם את מעוניינת לבצע הסרת שיער באמצעות לייזר, אינפרא אדום, אפילציה או אור מומלץ עבורך לחכות עד לאחר הלידה ורק אז להתחיל בטיפולים. כמובן שאינך צריכה להישאר עם השיער המיותר במהלך חודשי ההיריון וניתן להשתמש בשיטות האחרות, הלא הן- גילוח, שעווה ושימוש במכשירים חשמליים להסרת שיער כדוגמת סילק אפיל וכו'.

מעבר לזאת, חשוב שתהיי סלחנית עם עצמך ושתתחשבי במצבך העדין- השינויים במצבי הרוח והעלייה ברגישות לכאבים עשויים להפוך את הסרת השיער לצמיתות לכואבת הרבה יותר ולגרום לתופעות לוואי לא נעימות כמו נפיחויות, שטפי דם וכו'- במילים אחרות- לא יקרה שום דבר אם תדחי את הטיפולים.

אם את עדיין מעוניינת לבצע הסרת שיער לצמיתות ולא חוששת להסתכן, תוכלי לבצע את הסרת השיער באזורי הגוף הרחוקים ביותר מהעובר, ביניהם- הידיים, השפה העליונה או הרגליים, בהשוואה למקומות האחרים האזורים הללו נחשבים בטוחים באופן יחסי אך עלייך לדעת כי מרפאות ומכונים אשר מתמחים בהסרת שיער לצמיתות לא יאפשרו לך לבצע את הטיפולים מכיוון שכפי שנאמר- אין מספיק מידע בנושא והם לא ירצו לקחת סיכונים.

בכל אופן מומלץ לקבל ייעוץ מהגינקולוג שלך ומרופא מוסמך אשר מתמחה בתחום הסרת שיער לצמיתות (ככלל, רצוי להתייעץ עם הרופאים לגבי כל טיפול קוסמטי שאת מעוניינת לבצע במהלך ההיריון).
נצלי את הזמן לבחינת האפשרויות הקיימות בשוק

אם החלטת לחכות בסבלנות ולהעניק לעצמך את המתנה לאחר הלידה תוכלי לנצל את הזמן כדי לערוך סקר שוק (ייתכן והעיסוק בהסרת השיער עדיף על פני העיסוק בסיכונים של ההיריון, נשים רבות עוסקות בכך ונלחצות לחינם).

כדי לקבל מידע אודות המרפאות והמכונים הקיימים תוכלו לפנות אל חברים, מכרים או קרובי משפחה אשר ביצעו הסרת שיער לצמיתות ונחלו הצלחה. ייתכן וחלק מאנשים אשר נמצאים בסביבתך יוכלו להמליץ לך גם אל אילו מכונים לא כדאי לפנות ויוכלו לחסוך זמן, כסף וכמובן תסכול עקב טיפול לא מוצלח.

אופציות נוספות למציאת המכון או המרפאה המתאימה יוכלו להתבצע באמצעות האינטרנט, הפייסבוק או באמצעות גלישה בפורומים אשר עוסקים בתחום. כל הדרכים הללו יאפשרו לך לחפש את מבוקשך בזמנך הפנוי ולמצוא את המידע בקלות, מהירות וללא כל מאמץ.

 

בחינת אתרים באינטרנט - עולם ומלואו נחשף אלייך תוך שניות

במידה ותבחרי לערוך חיפוש באינטרנט תוכלי לבחון מגוון אתרים אשר עוסקים בתחום. כאשר תבחני את האתרים שימי לב לפרטים הבאים: בדקי את הוותק של המכון, בדקי האם הוא מחזיק בכל הרישיונות הדרושים, בדקי האם הרופאים מוסמכים, האם המכון מסודר וסטרילי, היכן ממוקם המכון (זכרי שאת עומדת להיות מאוד עסוקה לאחר הלידה ולכן חשוב שתבחרי במכון קרוב לביתך, בצורה זו תוכלי להתמיד בטיפולים).

כמו כן, תוכלי לבדוק מהם המחירים ועל ידי הקלדת המשפט: "הסרת שיער לצמיתות מחירים" במנוע החיפוש תוכלי לקבל מידע על המחירים הממוצעים בשוק ולהבין האם מדובר על מחיר סביר. מעבר לזאת, תוכלי לבדוק האם קיים מידע שלילי באינטרנט, ניתן לעשות זאת בקלות על ידי הקלדת המילים: "מידע שלילי" בתוספת שמו של המכון. במידה ותמצאי מידע שלילי אל תפני אל המכון.

 

חיפוש מידע בפייסבוק- בפומבי או בפרטי?

אם תחליטי לערוך חיפוש בפייסבוק תוכלי לכתוב על ה"וול" שלך שאת מחפשת מכון להסרת שיער לצמיתות והחברים יענו לך. במידה ואת ביישנית או מעוניינת לשמור על פרטיותך בנושא מומלץ עבורך לבחור בדרכים האחרות. כמו כן, תוכלי להיעזר בפייסבוק באמצעות חיפוש דפי עסק שונים אשר עוסקים בתחום ולבחון כמה לייקים קיבלו והאם אנשים רשמו חוות דעת.

 

המלצות דרך פורומים

במידה ותבחרי לגלוש בפורומים תוכלי לקבל שפע המלצות מגולשים אשר מתעניינים בתחום או ביצעו טיפולי הסרת שיער לצמיתות. כדי למצוא את הפורומים הללו תוכלי להקליד את המילים: "מכוני הסרת שיער מומלצים" במנוע החיפוש. גולשי הפורומים יוכלו להמליץ לך על מכונים ומרפאות אשר נמצאים בעיר שלך, יוכלו לענות לך על השאלה: "כמה עולה הסרת שיער לצמיתות", יוכלו להמליץ לך על מכונים אשר מספקים הנחות ומעניקים מבצעים ועוד.

 

עכשיו הגיע הזמן לנוח

לאחר שתקבלי את כל המידע הדרוש, תפני אל מכונים ותתייעצי עם רופאים מוסמכים (לא עם פקידות קבלה) תוכלי לקבל את ההחלטה המתאימה לך. מומלץ עבורך לקבוע את הפגישות לאחר הלידה. תני לעצמך מעט זמן להתאושש ולהסתגל למצב החדש ורק לאחר מכן קבעי את הפגישות.

 

עדכונים אחרונים
מחירון הצטרפות לחבילות פלאפון
השוואת מחירים חבילות הצטרפות לפלאפון
מחירון הוט אינטרנט
מבצעי הוט אינטרנט
מחירון תואר ראשון ושני
מדריך מקיף ללימודי תואר
מחירון איתור נזילות מים
הכל על איתור נזילות מים
מחירון השתלת שיניים בשיטת all on 4
כל מה שצריך לדעת לפני השתלת שיניים בשיטת all on 4
מחירון עיבוי שפתיים
הכל על עיבוי שפתיים
מחירון מוצרי פרסום וקידום מכירות
מחירון מלא ומקיף עבור מוצרי פרסום וקידום מכירות.
מחירון השכרת רכב
מחירון השכרת רכב בקליק !