מחירון הסרת שיער בגב

כמה עולה הסרת שיער בגב?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה ? ריכזנו עבורכם בתחתית הדף מחירון מלא ומקיף עבור הסרת שיער בגב.

לא משנה איזה סוג שיטה להסרת שיער בגב אתם מחפשים...? יש לנו הכל מהכל , הסרת שיער בלייזר, אינפרא אדום ועוד.. ברשותינו מגוון מכוני הסרת שיער וקוסמטיקאיות אמינות ומקצועיות להסרת שיער בגב באזור מגוריכם.

מלבד המחירון המומלץ להסרת שיער בגב תמצאו גם טיפים, המלצות ודילים שווים למגוון טיפולי יופי.

טיפים עבור הסרת שיער בגב – הטיפול הקוסמטי של הגברים

במהלך השנים האחרונות החלו גם הגברים לגלות את הטיפולים הקוסמטיים הרבים הקיימים בשוק וכיום ניתן לראות כי לא רק נשים פונות לבצע טיפולי יופי ואסתטיקה וכי קיימים לא מעט מכונים שקהל היעד שלהם הוא גברים בלבד.

השינוי לא התחיל בן לילה והוא נובע מתפיסת היופי של הגבר בעולם המערבי- אם בעבר היה הגבר אשר נחשב נאה ומרשים שעיר ביותר, כיום מעדיפים אנשים רבים את המראה הנקי והחלק.

הטיפול הנפוץ ביותר בקרב הגברים הוא טיפול הסרת שיער בגב. גברים רבים חשים אי נוחות גדולה ואפילו בושה לחשוף את הגב שלהם כאשר הם יודעים שמתחת לבגדים או כאשר הגב חשוף יתגלה לעיני כל שיער מיותר שהם והסביבה מוצאים כמכוער ולא אסתטי. ניתן לומר בהחלט כי המראה השעיר עלול לחבל גם בקשרים הזוגיים של הגברים הללו, שכן מרבית הנשים מעדיפות גב נקי משערות.


באילו שיטות ניתן לבצע טיפולי הסרת שיער בגב?

התחום של הסרת שיער לגברים כאמור הינו נפוץ ופופולארי לא פחות מזה של הנשים. השיטה הנפוצה ביותר בדומה לנשים היא הסרת שיער בגב בלייזר מפני שמדובר בשיטה נוחה ובטוחה, בעלת מינימום סיכונים וסיבוכים ויעילות גבוהה מאד למשך זמן ארוך.

הסרת שיער בלייזר מתבצעת על ידי שליחת קרני לייזר אשר מתמקדות באזור בו המטופל מעוניין להסיר את השיער. קרן הלייזר משמידה את זקיקי השערות כך שהטיפול מתמקד בשורש, מחליש את השערה כך שהיא אינה יכולה לצמוח שוב. הסרת שיער בלייזר מסירה את השיער המיותר לצמיתות. חשוב לציין כי הסרת שיער לצמיתות היא אינה הסרת כל השיער אך היא בהחלט מדללת אותו ומשפיעה באופן ניכר על המראה של האזור (ניתן להסיר כ- 90% מהשערות).

כדי להגיע לתוצאות הרצויות יש לבצע סדרת טיפולים אך עדיין מדובר בשיטה כדאית ונוחה אשר חוסכת התעסקות רבה. גילוח למשל- עשוי לגרום לשערות להיות כהות, קשות ורבות יותר, לגרום לפצעים אדומים על גבי העור, לצור תחושה קוצנית ולא נעימה והשיער יצמח תוך ימים ספורים. הסרת שיער באמצעות שעווה הינה שיטה כואבת במיוחד וגם אותה יש לבצע כל זמן מה (בערך שבוע- שבועיים בהתאם למין, לסוג השיער ולכמות השיער). ישנן שיטות נוספות להסרת השיער המיותר אך גם הן אינן יעילות וטובות במיוחד.

מלבד שיטת הלייזר קיימת אפשרות ההסרה באפילציה, באמצעות קרניים אינפרה אדומות או בשיטת IPL . לכל שיטה יש את היתרונות והחסרונות שלה וכל גבר יוכל לברר פרטים ולמצוא את השיטה המועדפת עליו.
הסרת שיער בגב – המפתח לדימוי עצמי גבוה

מרבית הטיפולים של הסרת שיער בכלל ושל הסרת שיער בגב בפרט מתקיימים במהלך חודשי החורף משום שחשוב מאוד שלא לחשוף את העור לשמש וכמובן- כדי להכין את הגוף לחשיפה ולבגדים הקצרים של עונת הקיץ.

גבר שמרגיש בנוח עם גופו יוכל להוריד את הבגדים בפלג הגוף העליון ולחוש ביטחון, להרגיש שהוא נראה טוב, בריא ואסתטי. גבר כזה יוכל להשתתף באירועים חברתיים ללא כל חשש וכמובן שהסביבה תבחין לא רק במראהו האסתטי אלא גם בביטחונו העצמי ובתחושת הנוחות שלו עם עצמו- דבר מושך בפני עצמו.

משום שהמראה החיצוני שלנו כה חשוב לביטחון העצמי, מחליטים גברים רבים לבצע טיפול ספציפי של הסרת שיער בגב, כך הם יכולים לבוא לים ללא כל התרעה מוקדמת וללא צורך להסיר את השיער באמצעות גילוח, שעווה וכו'- ופשוט ליהנות.


הסרת שיער בגב, טווחי מחירים

מומלץ מאד לבצע סקר שוק ולברר פרטים מדויקים, מחירים והשוואה בין המכונים השונים. טווח המחירים עלול להיות רחב ויכולים להיות פערים גדולים בין המחירים של המכונים השונים. בנוסף, חשוב לבדוק מה ההשכלה, ההכשרה וההסמכה של מי שמבצע את הטיפולים כדי לוודא שהטיפול יהיה מקצועי.

 

השוואת מחירים לשיטת הלייזר ובחירת מכון

אם אתם מעוניינים להסיר שיער בגב וליהנות ממראה חלק ומתחושה נעימה יהיה עליכם לבחור מכון לייזר מקצועי אשר מתמחה בתחום הסרת שיער. לא פשוט למצוא מכון לייזר מקצועי משום שהשוק מכיל מגוון מכונים וכל אחד מהם מבטיח הבטחות. חלק מהמכונים מגשימים את ההבטחות וחלקם גורמים למטופלים לבזבז כספים, זמן ולסבול לחינם (טיפול הלייזר גורם לתחושת עקצוץ וחוסר נוחות). כדי לבצע את הבחירה הטובה, להרגיש שהשקעתם את כספכם בצורה נכונה ולהיות מרוצים מהתוצאות, חשוב שתבחנו את המכונים הקיימים.

מכון לייזר מקצועי יחזיק בכל האישורים הדרושים ויעסיק רופאים מנוסים אשר מתמחים בתחום הסרת שיער בלייזר. הרופאים יבחנו את צבע העור, סוג השיער, צפיפותו ויבצעו תיאום ציפיות כך שתוכלו לדעת מה עשויות להיות התוצאות, כמה טיפולים תצטרכו לבצע פחות או יותר, כמה זמן נמשך כל טיפול, כיצד יש לנהוג בין הטיפולים- כלומר כיצד תוכלו לתרום להצלחת הטיפול (חשיפה לשמש, מריחת קרמים וכו') ולא תצפו ליותר מידי (למרות שהסרת שיער באמצעות לייזר הינה שיטה מוצלחת ביותר ומרבית המטופלים אשר מבצעים את הטיפולים במכון איכותי מרוצים מהתוצאות ומרגישים שינוי משמעותי באיכות חייהם).

 

ומה בנוגע לדילול שיער בגב? זו גם אפשרות

נוסף על הסרת השיער לצמיתות באמצעות הלייזר ישנם גברים אשר מעוניינים לקבל מראה טבעי יותר ולא להסיר את כל השיער אלא לדלל אותו. הדילול יוצר מראה אסתטי ונעים לעין. מכיוון שניתן לשלוט בלייזר ולבקר את אופן צמיחת השיער אפשר לשלוט בתהליך ולהגיע לתוצאה הרצויה- בניגוד להסרת שיער בלייזר אשר מאפשר למטופל לדלל את השיער המיותר, לא ניתן לבצע את הדילול באמצעות שעווה או גילוח.

ניתן לדלל את השיער באמצעות סדרת טיפולים- עליה יחליט הרופא המטפל (סדרת טיפולים יכולה לכלול כ- 6 מפגשים וכו') ויש להמתין בערך עשרה שבועות בין טיפול לטיפול. הסיבה להמתנה היא שהשיער צומח באופן מחזורי. באמצעות ההמתנה תוכל קרן הלייזר להתמקד בזקיק השערה ולהשמידה.

באמצעות דילול השיער בשיטת הלייזר יכולים גברים רבים ליהנות ממראה אסתטי, לחוש ביטחון עצמי ולא להשתעבד לשיטות אחרות של הסרת שיער. גם במקרה של דילול שיער יש לפנות אל מכון לייזר איכותי אשר מעסיק רופאים מנוסים ומקצועיים. הרופא יבחן את סוג השערה, גוון העור, צפיפות השערה, עובי השערה וכו' ורק לאחר מכן יתאים למטופל את סדרת הטיפולים. חשוב לציין כי אין לבצע את הטיפול לפני שהמטופל הגיע לגיל 25 משום שעד הגיל הזה המטופל עוד לא סיים את התפתחותו והגוף עדיין מתאזן מבחינה הורמונאלית- כך שייתכן שעם סיום ההתפתחות יהיה למטופל פחות שיער.

 

כיצד ניתן למצוא את מכון הלייזר המתאים ביותר?

תוכלו למצוא את מכון הלייזר המתאים באמצעות פנייה אל חברים, קרובים או בני משפחה אשר שמעו או בצעו הסרת שיער בלייזר בעצמם. אם אינכם רוצים לשתף את הסובבים בנוגע למה שמתרחש לכם בגב תוכלו לפעול בדרכים דיסקרטיות יותר- לגלוש בפורומים או לערוך חיפוש באתרי האינטרנט. במידה ותבחרו לגלוש בפורומים תוכלו לשאול את הגולשים- "כמה עולה טיפול הסרת שיער בגב?" או לקבל מידע על הסרת שיער בגב מחירים, תוכלו לקבל המלצות על מכוני לייזר אשר ממוקמים בעיר שלכם, תוכלו לקבל מידע על אחוזי ההצלחה של הסרת שיער בגב וכו'.

במידה ותערכו חיפוש באינטרנט תוכלו למצוא מגוון אתרים של מכוני לייזר אשר מתמחים בתחום הסרת שיער. חשוב שתבדקו האם המכונים מתמחים בהסרת שיער לגברים, באילו מקומות בגוף ניתן להסיר שיער, מהם המחירים של הסרת השיער, האם המכון מחזיק בכל הרישיונות הדרושים, האם המכון שומר על ניקיון וסדר, אילו רופאים עובדים במכון והאם הם מקצועיים ובעלי ניסיון ועוד.

רק לאחר שתקבלו את כל הפרטים הללו תוכלו לבצע את הבחירה הנכונה עבורכם.

 

כמה עולה הסרת שיער בגב?

טווחי מחירים לגב מלא, חצי גב

הסרת שיער בלייזר בגב
1,400-2,500 ש"ח

הסרת שיער בגב ב IPL
1,400-2,500 ש"ח

הסרת שיער בגב ב SHR
1,400-2,500 ש"ח

הסרת שיער בגב באינפרא אדום
1,400-2,500 ש"ח

הסרת שיער בגב באפילציה
1,400-2,500 ש"ח

הסרת שיער בגב בשעווה
300-500 ש"ח

שיהיה לכם קיץ חלק ונעים!

ט.ל.ח

 

עדכונים אחרונים
מחירון הצטרפות לחבילות פלאפון
השוואת מחירים חבילות הצטרפות לפלאפון
מחירון הוט אינטרנט
מבצעי הוט אינטרנט
מחירון תואר ראשון ושני
מדריך מקיף ללימודי תואר
מחירון איתור נזילות מים
הכל על איתור נזילות מים
מחירון השתלת שיניים בשיטת all on 4
כל מה שצריך לדעת לפני השתלת שיניים בשיטת all on 4
מחירון עיבוי שפתיים
הכל על עיבוי שפתיים
מחירון מוצרי פרסום וקידום מכירות
מחירון מלא ומקיף עבור מוצרי פרסום וקידום מכירות.
מחירון השכרת רכב
מחירון השכרת רכב בקליק !