קבלו הצעת מחיר בקליק להסרת שיער באפילציה

מחירון הסרת שיער אפילציה

כמה עולה הסרת שיער בשיטת אפילציה?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה ? ריכזנו עבורכם בתחתית הדף מחירון מלא ומקיף עבור הסרת שיער באפילציה.

לא משנה איזה סוג או איזור הסרת שיער באפילציה אתם צריכים...? יש לנו הכל מהכל , הסרת שיער באפילציה לנשים וגברים, אפילציה בפנים, הסרת שיערות בידיים, רגליים מפשעות ועוד.. ברשותינו מגוון מכוני הסרת שיער וקוסמטיקאיות אמינות ומקצועיות להסרת שיער באפילציה באזור מגוריכם.

מלבד המחירון המומלץ להסרת שיער באפילציה תמצאו גם טיפים, המלצות ודילים שווים למגוון טיפולי יופי.

 

הכל על הסרת שיער באפילציה

אם המטרה שלכם היא להשיג גוף חלק, אבל באמת חלק, בלי איים של שערות שהלייזר לא הצליח לטפל בהן, אתם רוצים לנסות את הטכניקה של הסרת שיער אפליציה, או במילים אחרות הסרת שיער מחט חשמלית. המדובר בטכנולוגיה עתיקה הרבה יותר ממה שאתם יכולים לדמיין, טכנולוגיה שפותחה במקרה בסוף המאה ה 19 על ידי רופא שניסה למצוא פתרון לבעיות בריאות של ממש שנבעו מצמיחת שיער עודפת או בכיוון ההפוך. ברוב יאושו, החליט הרופא לנסות ולצרוב את זקיקי השיער באמצעות מחט חשמלית על מנת להשפיע על כיוון צמיחת השיער.


הדברים הטובים באמת נולדים בטעות, וכך גם טכנולוגיית האפליציה

למרבה ההפתעה, לא רק שהשיער לא צמח בכיוון הרצוי, אלא לא צמח בכלל. פעם זאת הייתה אולי בעיה, אבל היום זה פתרון מושלם בעידן בו מוצעים לנו אין ספור טכנולוגיות של הסרת שיער לצמיתות, שמרביתן לא באמת מצליחות להגיע לתוצאה הרצויה. אם אתם מחפשים פתרון של הסרת שיער, אתם לבטח מכירים כבר את טכנולוגיות ההסרה באמצעות לייזר ובאמצעות אינפרא אדום המבוססות על אור. טכנולוגיות אלה יעילות למדי, אך אינן מבטיחות הסרה מלאה של כל השיער, ובמקרים רבים גם טיפולים רבים, במיוחד של הסרת שיער בהיר, גם אם מסופקים על ידי קוסמטיקאית מומלצת, מותירים איים של שיער לא רצוי בצורה בלתי סדירה ובלתי צפויה.


אף שערה לא תצא בשלום תחת אימתה של המחט החשמלית, בדוק

הפתרון של הסרת שיער לצמיתות במחט חשמלית הוא פתרון יעיל במיוחד כאשר מדובר על הסרת שיער בהיר, הורדת שיער פלומתי או הסרת שיער קטנות ועדינות. את הטיפול תוכלו לקבל אצל קוסמטיקאיות מומלצות המציעות את השירות באופן מוצהר, וכן במסגרת קליניקות לטיפולי אפליציה המתמחות בתחום זה ספציפי. ייתכן שהמחשבה על מחט חשמלית על העור שלכם עושה לכם מעט צמרמורת, וזה המקום לומר שלא מדובר בטיפול הכרוך בכאב או בצריבה שאותם אם מדמיינים כאשר אתם חושבים על מחט ועוד חשמלית. המדובר בטכנולוגיה מדוייקת מאוד המבוצעת במקצועיות רבה, ומשיגה תוצאות מעולות ללא כאב וללא צריבה.


אור זה דבר יפה וחיובי, אבל לאו דווקא כשמדובר על השערת שיער מהגוף

הורדת שיער באפליציה, הסרת שיער פנים באפליציה, פיתרון לשיעור יתר בפנים כל אלה הם טיפולים שתוכלו לקבל במכונים המתמחים בתחום זה ואצל קוסמטיקאיות מוסמכות היודעות לבצע את הטיפול בצורה מקצועית. דבר חשוב שכדאי לעת הוא ששיער דק ופלומתי לא ניתן להסיר ע"י שיטות כגון הסרת שיער בלייזר, אינפרא אדום והסרת שיער IPL וזאת מכיוון שטכנולוגיות אלה מבוססות על אור, ולאור לעיתים קשה להבחין בשערות קטנות, דקות או בהירות. לעומת זאת, מחט חשמלית מבוססת על מגע פיזי עם זקיק השערה, כך שאין שום חשיבות למאפייני השערה ובאמצעות אפילציה ניתן לבצע גם הסרת שיער שקוף שרואים רק באור השמש, או הסרת שיערות בודדות.


אפילציה המלצות - גוף חלק משערות, אבל באמת חלק, עד הסוף 

אם אתם באמת רוצים ליהנות מגוף חלק, עור חלק משיערות, אתם רוצים לעבור טיפול באפליציה, וכדי למצוא את המקום הטוב ביותר לבצע בו טיפול באפליציה המלצות הוא הדבר הראשון שאתם רוצים להשיג. אצל הקוסמטיקאית המתאימה או במכון הסרת השיער המתאים תוכלו לבצע הסרת שיער בפנים באפליציה, או לבצע הסרת שיער מכל חלק בגוף ולהשאר עם עור חלק משיערות באופן מוחלט ללא איים ופלומות שלא הוסרו כפי שקורה בטיפולים באמצעות טכנולוגיות האור. יחד עם זאת, כאמור, אתם רוצים לוודא שאתם מבצעים את הטיפול אצל אדם מקצועי המתמחה בתחום זה ומאחוריו רקורד של תוצאות והישגים אותם יוכל להציג בפניכם באמצעות תמונות לפני ואחרי הסרת שיער באפליציה.


להיות הורמונלית זה בסדר, אבל לפעמים זה עושה קצת בעיות

הסרת שיער באפליציה לא נועדה רק למטרות של טיפולי אסתטיקה, אם כי רבים מן הטיפולים המבוצעים בשיטה זו אכן מתמקדים בתחום האסתטיקה. כך למשל, תוכלו לבצע הסרת שיער באפליציה לפתרון שיעור יתר לבעיית חוסר איזון הורמונלי. הורמונליות היא סיטואציה המוכרת לכל אישה, אך ישנם אנשים הסובלים מבעיה זו יותר מפעם בחודש, ומעבר למצב הטבעי, ובמקרה כזה סובלים משלל בעיות הבאות לידי ביטוי גם בהיבטים אסתטיים וביניהם גם שיעור יתר. הסרת שיער ע"י אפליציה יכולה לפתור את הבעיה פעם אחת ולתמיד, וההורמונים? הם כבר לא מפריעים לנו יותר.


להיות חלקים וגם בריאים

אחרי שאמרנו את זה, אין ספק שאחת המטרות המרכזיות בהן נעשה שימוש בטכניקת האפליציה הן מטרות אסתטיות. בהיבט זה תוכלו לעשות שימוש בטכנולוגיה עבור הסרת שיער באפליציה בפנים לנשים או הסרת שיער בפנים לגברים, או הסרת שיער בכל חלק אחר של הגוף הן לנשים והן לגברים, והן למי שלא שייך לא לקבוצה הזאת ולא לקבוצה הזאת, או דווקא לשתיהן יחד.


אפילציה מחיר - המחיר, המחיר, זה מה שבאמת מטריד אתכם

כעת, אחרי שהבנו את כל זה, אפשר להתחיל לדבר על המחיר ולשאול כמה עולה הסרת שיער באפליציה. התשובה היא כמובן שאין מחיר אחד, ואין אפילו טווח מחירים מסויים שאפשר לדבר עליו. העלות תלויה מאוד בסוג הטיפול אותו אתם רוצים לקבל. הסרת שיער בעור הפנים הוא טיפול שונה לחלוטין מהסרת שיער ברגליים, והסרת שיער ברגליים הוא טיפול שונה מהסרת שיער במפשעה, בבית השחי, בידיים או אפילו בישבן. את הטיפול תוכלו לקבל בכל אזור בגוף, ובהתאם לסוג הטיפול הדרוש לכם, כך יקבע גם המחיר.


משווים מחירים ויוצאים חלקים ובזול

מעבר לכך ישנם פערי עלות משמעותיים בין מכונים שונים המספקים את השירות, ולכן בכל מקרה שאתם רוצים לבצע הסרת שיער אפליציה השוואת מחירים הוא הדבר הראשון שתצטרכו לעשות. עם קצת חיפוש ומחקר שוק, תוכלו למצוא מכונים וקוסמטיקאיות המספקות קופון להסרת שיער, קופון שיכול להעניק לכם הנחה משמעותית על הטיפול, כמו גם מכונים המציעים מבצעי הסרת שיער באפליציה, מבצעים שיכולים להפחית מן המחיר ברמה משמעותית של עשרות אחוזים.


אבל בראש ובראשונה, איכות ומקצועיות

אחרי שאמרנו את זה, מחיר זה לא הכל, ובשורה התחתונה מדובר בגוף שלכם, בבריאות שלכם ובאסתטיקה שלכם. על כן, הדבר הראשון שאתם רוצים לוודא הוא שאתם בוחרים מקום מקצועי ומנוסה בתחום, ורק לאחר מכן לבחון את המקום המתאים ביותר עבורכם בהתאם למחירים השונים שמציע כל אחד מהם. לחיי גוף חלק משיער.


כמה עולה הסרת שיער באפילציה? מחירון :

הסרת שיער באפילציה בידיים
מחיר - 2,500-3,000 ש"ח
    
הסרת שיער באפילציה ברגליים
מחיר - 3,000-4,000 ש"ח
    
הסרת שיער באפילציה בגבות
מחיר - 1,200-2,000 ש"ח
    
הסרת שיער באפילציה במפשעה
מחיר - 1,200-2,200 ש"ח

ט.ל.ח

 

מחירון הסרת שיער