מחירון החלפת קישורים

מחפש החלפת קישורים? למה קניית קישורים לא חוקית? ולמרות זאת כמה עולה לקנות קישור בישראל?

לא נמאס לך לבזבז זמן יקר בהחלפת קישורים ?

אם חלק נכבד מיום העבודה שלך מורכב מחיפוש אחר אתרים איכותיים, שליחת מיילים עבור החלפת קישורים ומשא ומתן בלתי פוסק שמוציא לך את כל האנרגיות ?

אם כמעט כל אתר שאתה מציע לו החלפת קישורים חושב שיש לו זהב בידיים ומנסה להוציא ממך יותר קישורים איכותיים ממה שאתה מקבל ממנו ?

אם אתה מחפש אתר החלפת קישורים? הגעת למקום הנכון !

 

כמה כסף שווה קישור נכנס איכותי ?

מקדם אתרים יקר, כמה שווה שעת עבודה שלך ? וכמה שעות אתה מבזבז על החלפת קישור בודד ?

קניית קישורים בתשלום חודשי קבוע גם לא הפתרון....רכישת קישורים מחייבת אותך להוצאה כספית חודשית קבועה שמפחיתה לך את ההכנסה באופן משמעותי, לא חבל ?

כמה שווה לך קישור איכותי מדף רלוונטי באתר מקודם בגוגל ? 

 

מה דעתך לקבל ?

קישור יוצא מתוכן איכותי שנכתב ע"י קופירייטרים מהשורה הראשונה בישראל או לחילופין מתוכן איכותי ובלעדי שאתה מספק, לא פחות מ 1,200 מילה.

מיקוד ורלוונטיות מקסימאלית, כותרת הדף היא למעשה מילת המפתח שאתה רוצה לקדם

הקישור שלך נמצא בדף אשר מקודם בגוגל האורגני

הקישור שלך נמצא באתר אשר מפורסם בתשלום במאות אתרי אינטרנט

מלבד קידום בגוגל תרוויח גם תנועה של גולשים רלוונטיים לאתרך !

במידה וכן יש לשלוח מייל לכתובת : kishurim@10service.co.il

 

מדריך קצר להחלפת קישורים נכונה :

אם ברצונך לא לעשות טעוית שיגרמו לאתרך לרדת במנועי החיפוש במקום לעלות וגם לקבל קישור חזק ולהתקדם במנוע החיפוש של גוגל יש להקפיד על הפרטים הבאים :

איכות תכנים – תכנים ייחודים, רמת כתיבה, שימושיות לגולש ואורך הטקסט יגרמו ליותר מילות מפתח להיכנס לאינדקס של גוגל וכמובן להיות מדורגים גבוה יותר ובשל כך הדף יקבל יותר כניסות רלוונטיות וגם זמן שהייה גבוה בדף שיגרמו למילת המפתח הראשית שאנו מקדמים להתקדם במעלה דירוג התוצאות.

פופולאריות אתר – כמות כניסות חודשי לאתר כולו וכמובן כמות כניסות לדף הספציפי ממנו אתם מקבלים קישור יוצא.

אסתטיקה ומקצועיות – בלי לתת הסברים לא הייתי שם קישור שלי באתר שאינו מקצועי מבחינת עיצוב, אסתטיקה או תכנים.

רלוונטיות ומיקוד - כדי שהקישור יהיה בעל הערך הגבוה ביותר עבורכם צריך שכותרת הדף תכיל את מילת המפתח והטקסט יהיה רלוונטי וממוקד לאותו תחום.

מיקום מילות מפתח בגוגל – מיקום מילת המפתח הראשית ולא פחות חשוב מילות מפתח נוספות מאותו תחום בו אתם רוצים להחליף קישורים.

קישור יוצא "נכון" - הקישור צריך לצאת ממילת המפתח ולא ממשפט סתמי כמו לחץ כאן או כתובת האתר... כדי להגדיל את הסיכוי להגיע לדף הראשון בגוגל במילת המפתח הראשית יש לבצע קישור לדף הבית וזו לאחר שהגדרנו בכותרת דף הבית את מילת המפתח.

וותק דומיין האתר – מספר השנים בהן האתר פעיל ברשת מוסיף רבות לאיכות הקישור, בנוסף מומלץ לבדוק גם את תוקף פקיעת הדומיין, ככל שתאריך החידוש "רחוק" יותר כך איכות הקישור תהיה חזקה יותר.

מספר דפים מאונדקסים בגוגל – תנו עדיפות לאתר שיש לו מאות או אלפי דפים, חשוב לבדוק גם את הפוטנציאל העתידי של האתר, תכנסו כל שבוע ותראו כמה דפי אינטרנט נוספים, אם האתר פעיל באופן קבוע יש כאן מכרה זהב. ( יש כלי מיוחד לבדיקת דפים מאונדקסים בכל סרגל SEO שניתן להורדה בתוך דקות )

השקעה בפרסום ממומן – חפשו אתרים אשר משקיעים כסף רב בפרסום, זהו פוטנציאל גדול עבורכם "לרכב" בחינם על ההשקעה.

לוותר על "קישורי זבל" – היזהרו "מחוות קישורים", אתרים לא איכותיים שמלאיים בקישורים יוצאים, התופעה נפוצה בדרך כלל באתרי החלפת קישורים בחינם בין אתרים, ישנם גם אתרי פורום החלפות קישורים שזה הדבר הייחיד שהאתר עושה...בדומה גם אינדקס אתרים שמציע אך ורק שירות החלפות קישורים ולא נותן ערך מוסף, מכל אלה וגם להתרחק כמו מאש ממקדמי אתרים שנותנים קישור מאתר אחד שבדרך כלל הוא גם לא איכותי... אתר שמשמש אותם אך ורק כדי לשאת ולתת בהחלפות קישורים... ומבקשים בתמורה קישור לאתר אחר איכותי.

קניית קישורים בכסף זה לא חוקי

אל תנסו לבצע קניית קישורים בכסף, אין לנו מושג איך אבל מנוע החיפוש של גוגל יודע לזהות קישורים קנויים ומעניש על כך בהורדת האתר במנועי החיפוש.

בכל אופן בכל החלפת קישורים יש לבצע בדיקה מקיפה של האתר שממנו רוצים לקבל קישור נכנס, בעדכון האחרון שעשו באלגוריתם החיפוש של גוגל, עדכון בשם פינגווין נפגעו בעיקר אתרים אשר ביצעו קידום אתרים המבוסס אך ורק על קישורים נכנסים, במקום להשקיע בתוכן איכותי לאתר הם השקיעו בקניית קישורים נכנסים ולכן זהו קידום אתר ריק שכל שינוי קטן באלגוריתם החיפוש יכול לגרום לאותו אתר לנסיגה בתוצאות החיפוש, המלצה שלי, תבנו אתר מקצועי ותשקיעו בתוכן איכותי הכולל תמונות וסרטוני וידאו, תנו ערך אמיתי לגולש וכך תרכשו את אמונו, השקיעו רק בקישורים איכותיים בלבד ותזכרו שכמות קישורים יכולה להיות גם מכשול..

כמה עולה לקנות קישור?

מחירון קניית קישורים :

100-1,000 ש"ח לחודש.

 

עדכונים אחרונים
מחירון הצטרפות לחבילות פלאפון
השוואת מחירים חבילות הצטרפות לפלאפון
מחירון הוט אינטרנט
מבצעי הוט אינטרנט
מחירון תואר ראשון ושני
מדריך מקיף ללימודי תואר
מחירון איתור נזילות מים
הכל על איתור נזילות מים
מחירון השתלת שיניים בשיטת all on 4
כל מה שצריך לדעת לפני השתלת שיניים בשיטת all on 4
מחירון עיבוי שפתיים
הכל על עיבוי שפתיים
מחירון מוצרי פרסום וקידום מכירות
מחירון מלא ומקיף עבור מוצרי פרסום וקידום מכירות.
מחירון השכרת רכב
מחירון השכרת רכב בקליק !