מחירון הורדת שיער

כמה עולה להוריד שיער?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה ? ריכזנו עבורכם בתחתית הדף מחירון מלא ומקיף עבור הורדת שיער.

לא משנה איזה סוג או איזור בגוף תרצו להוריד שיער...? יש לנו הכל מהכל , הורדת שיער לנשים וגברים, אפילציה בפנים, הורדת שיערות בידיים, רגליים מפשעות ועוד.. ברשותינו מגוון מכוני הסרת שיער וקוסמטיקאיות אמינות ומקצועיות להסרת שיער באזור מגוריכם.

מלבד המחירון המומלץ להורדת שיער תמצאו גם טיפים, המלצות ודילים שווים למגוון טיפולי יופי.

טיפים עבור הורדת שיער – כולם עושים זאת

היום, אין כמעט אדם בוגר שאינו מוריד שיער. הסרת שיער הפכה להיות מקובלת הן על ידי נשים והן על ידי גברים אשר מסירים שיער מאזורים שונים בגוף- ביניהם: הידיים, הרגליים, השפם, הישבן, הגב, הכתפיים, המפשעות וכו'. כמו כן, ישנם לא מעט אנשים אשר מגיעים אל מכוני היופי כדי לבצע הסרת שיער מכל הגוף, כך שאם בעבר נהגו הנשים להסיר שיער בעיקר מהרגליים והידיים וגברים נהגו להסיר שיער מהפנים, הרי שהיום נשים מורידות שיער מהפנים ומאזורים אינטימיים נוספים כמו הסרת שיער במפשעה ועוד. מעבר לזאת, ישנם מכונים אשר מתמחים בשירותי הסרת שיער לגברים.

השינויים הללו נובעים משינויים בתפיסת היופי, וכיום, בעידן המודרני והמתקדם מרבית האנשים מעדיפים ונהנים להביט ולגעת בגוף בעל עור חלק ואסתטי. הסרת שיער גורמת לאדם לא רק להיראות יותר טוב ולמשוך את בני המין השני (או בני אותו מין- כל מקרה לגופו) אלא גם להרגיש טוב יותר עם עצמו- דבר שהסביבה לא מפספסת. תחושת הביטחון גורמת לסובבים להתקרב אל האדם ולרצות לשהות במחיצתו- כך שבאמצעות הסרת השיער ניתן לתפוס שתי ציפורים במכה.

הורדת שיער מספר דגשים :

1. בין טיפולים של הורדת שיער מומלץ שיהיה טווח של כשלושה חודשים, זאת מכיוון שהטיפול יעיל רק
בעבור זקיקים של שיער .

2. בין טיפול לטיפול ניתן להוריד שיער באמצעות גילוח בלבד .

3. לאחר שישה טיפולים רופא בכיר צריך לבדוק את צמיחת השיער ביחס להתחלה באזור המטופל על מנת
לבדוק את המשך הדרך.

4. לא מומלץ להתחיל טיפול הסרת שיער לפני תום תהליך ההתבגרות המינית.

5. בזמן כל התקופה שבה נערך הטיפול, מומלץ לא לצאת לשמש בלי הגנה.

הסרת שיער יתרונות וחסרונות

ישנן שיטות שונות לביצוע הסרת שיער כאשר לכל אחת יש יתרונות וחסרונות. ישנן שיטות שאפשר לבצע לבד בבית- באופן עצמאי ויש שיטות אשר דורשות הגעה אל מכון מיוחד לשם ביצוע סידרת טיפולים.

בין השיטות הקיימות שניתן לבצע באופן עצמאי ניתן למצוא את: הסרת השיער באמצעות גילוח, הסרת שיער באמצעות משחות או קרמים, הסרת שיער באמצעות מכשירים חשמליים והסרת שיער באמצעות שעווה. בין השיטות האחרות- אותן ניתן לבצע במכוני יופי ניתן למצוא:הסרת שיער באמצעות אינפרא אדום, הסרת שיער באמצעות אפילציה והסרת שיער באמצעות לייזר.

 

הסבר קצר על כל אחת מהשיטות:

הסרת שיער באמצעות גילוח או באמצעות קרמים - אם חשקה נפשכם בעור חלק למשך זמן רב שיטות אלו אינן מתאימות לכם. הן אומנם פיתרון טוב ויעיל אשר מתבצע ללא כאב ומאפשר לכם להגיע לים או ללבוש בגדים קצרים ללא פרוצדורה ממושכת אך בסופו של דבר השיער גדל לאחר זמן קצר- תוך יום יומיים והתוצאה מאכזבת משום שהשיער הופך להיות קשה וכהה יותר. מעבר לזאת השיער נהיה קוצני ולא נעים למגע ועלולים לצוץ פצעונים לא נעימים. את המראה החלק והיפה לא תקבלו בצורה זו.

הסרת שיער באמצעות מכשירים חשמליים - מכשירי חשמל כדוגמת "סילק אפיל" התפתחו מאוד במהלך השנים האחרונות כך שכיום הם גורמים לפחות כאב מבעבר (ההסרה עדיין כואבת- אל תבינו לא נכון- אך פחות). כמו כן, המכשירים הללו מורטים את השערה מהשורש ומחלישים אותה כך שניתן לקבל מראה עור חלק וליהנות ממנו למשך תקופה של שבוע שבועיים- (כמובן שהדבר תלוי במין, בסוג השיער ובכמות השיער). נוסף על כך, השימוש בהם אינו גורם ללכלוך. זאת בניגוד לחברה היקרה שנכיר בקרוב.

הסרת שיער באמצעות שעווה - הסרת שיער באמצעות שעווה הינה השיטה העתיקה ביותר בין כל השיטות. כדי להסיר את השיער המיותר יש למרוח שעווה נוזלית שחוממה (להיזהר מכוויות!) על האזור, להניח רצועות ייעודיות ולמשוך כנגד כיוון צמיחת השיער. כמו כן, ניתן לרכוש רצועות אשר מגיעות עם שעווה וחוסכות את הכנתה. הסרת שיער באמצעות שעווה אומנם תולשת את שורש השערה ומחזיקה מעמד למשך שבוע- שבועיים (בהתאם למין ולסוג השיער) אך היא מלווה בכאבי, עלולה להוציא ורידים ברגליים וגורמת ללכלוך רב.

יש אנשים שמעדיפים ללכת אל קוסמטיקאית מקצועית לצורך ביצוע הסרת שיער בשעווה, בצורה זו ניתן לקבל תוצאות טובות ומדויקות יותר ולא ללכלך את הבית. כמובן שהתענוג עולה יותר כסף וכי הכאב נשאר.

הסרת שיער באמצעות אינפרא אדום - הסרת שיער באמצעות אינפרא אדום הינה שיטה פופולארית ביותר וניתן לבצע אותה במגוון מכונים. קיימים כמה מכשירים של אינפרא אדום ולכן יש לבדוק מהם היתרונות והחסרונות של כל מכשיר מבעוד מועד. המכשירים השונים אינם גורמים לתחושת כאב מיוחדת והם מקרינים גלי אור בהבזקים אשר פוגעים בשורש השערה.

האינפרא מתאימה כמעט לכל גווני העור (יש לציין כי הוא הטיפול יעיל עבור אנשים בעלי שיער בלונדיני אפור או ג'ינג'י) וכדי לקבל תוצאה מוצלחת יש לחזור על הטיפול כל מספר שבועות. לאחר כמה חודשים עד שלוש שנים ניתן לקבל את התוצאה הסופית- והיא עור חלק ויפה.

הסרת שיער באפילציה - באמצעות אפילציה ניתן להסיר כמה שערות בודדות אשר מראן עשוי להביך ולפגוע במראה האסתטי של האדם. טיפולי האפילציה הינם קצרים וניתן להסיר גם שיערות בהירות ביותר. לפני התחלת הטיפול יש לאלחש את המקום המטופל באמצעות חומרים מאלחשים כמו למשל- אמלה. וחשוב מאוד לפנות אל מכון אשר מחזיק במחטים אישיות, מקפיד על סטריליות ועובד עם ציוד חד פעמי.

הסרת שיער בלייזר - הסרת שיער באמצעות לייזר היא השיטה החדישה ביותר בשוק. במהלך הטיפול משתמש הרופא במכשיר אשר פולט קרני לייזר. קרני הלייזר מתמקדות בזקיק השערה, משמידות אותה ומחלישות אותה כך שהיא לא יכולה לצמוח שוב. יש לציין כי הטיפול יעיל יותר עבור אנשים בעלי גוון עור בהיר. הטיפול בלייזר גורם לתחושת חום ועקצוץ ולכן משתמש הרופא באוויר קר וממליץ למטופלים למרוח חומרים מאלחשים. בהשוואה לאינפרא האדום צורך הלייזר פחות טיפולים.


רוצים להפטר מהשיער המיותר אחת ולתמיד?

הסרת שיער לצמיתות היא הפתרון!

כאשר בוחנים את האפשרויות הקיימות לביצוע הסרת השיער ניתן לראות כי ישנן שיטות כמו הלייזר, האינפרא האדום או האפילציה אשר מאפשרות למטופלים להגיע לתוצאות טובות ביותר או במילים אחרות- להסיר את השיער לצמיתות (הסרת שיער לצמיתות היא הסרה של בערך 90% מהשיער המיותר ולא הסרה של 100%). בניגוד לשיטות הללו אשר עולות יותר כסף מאשר סכיני הגילוח, מכשירי הסרת השיער החשמליים, השעווה או הקרמים- האחרונים גורמים למטופל להשתעבד להסרת השיער ואינם מעניקים את התוצאות הרצויות כך שבמרבית המקרים גורמת הסרת השיער בדרכים הללו לתסכול.

 

למצוא את המכון המתאים להסרת שיער

אם אתם מעוניינים לבצע הסרת שיער לצמיתות מומלץ עבורכם לפנות אל מכון מקצועי אשר מתמחה בשיטה המועדפת לכם. לפני שתבחרו בשיטה- לייזר, אינפרא אדום או אפילציה, מומלץ עבורכם לקרוא על כל שיטה ולהבינה בצורה טובה יותר.

תוכלו למצוא את המכון המתאים על ידי פניה אל חברים, קרובי משפחה או מכרים שביצעו או מכירים אנשים שביצעו הסרת שיער לצמיתות, תוכלו לערוך חיפוש באינטרנט ולבחון אתרים שונים של מכונים אשר מתמחים בתחום הסרת שיער לצמיתות ותוכלו לגלוש בפורומים אשר עוסקים בתחום.

כאשר תערכו חיפוש באינטרנט הקפידו לבדוק מהו הוותק והניסיון של כל מכון, האם הוא מחזיק בכל הרישיונות והאישורים הדרושים, האם עובדים בו רופאים מנוסים ומקצועיים, היכן ממוקם המכון, אילו טיפולים הוא מבצע ועם אילו מכונות הוא עובד, מהם המחירים עבור הטיפולים וכו'. מעבר לזאת, מומלץ להיפגש עם הרופאים ולקבל מידע נוסף. הרופאים יוכלו להמליץ לכם על השיטה המתאימה עבורכם ביותר בהתאם לסוג העור שלכם, צפיפות השיער, סוג השיער והאזור בו אתם מעוניינים להסיר את השיער. כמו כן יש לבדוק האם המכון נקי ושומר על סטריליות.

במידה ותערכו חיפוש בפורומים תוכלו לשאול את הגולשים- "כמה עולה הסרת שיער?", תוכלו לקבל מהם אינפורמציה על הסרת שיער השוואת מחירים, תוכלו לבקש מהם להמליץ לכם על מכון אשר נמצא בעיר שלכם, תוכלו לקבל אינפורמציה על מכונים שאינם מקצועיים מספיק ולמנוע מעצמכם בזבוז זמן, כסף ועוגמת נפש ועוד.

רק לאחר שתבחנו את כל הפרמטרים החשובים תוכלו לקבל את ההחלטה וחשוב מאוד שלא להקל ראש בדבר- אחרי הכל מדובר על הסרת שיער לצמיתות והיא עולה לא מעט כסף- אך כמובן שבמידה ותבחרו בצורה נכונה- הדבר ישתלם בעתיד.

 

כמה עולה הורדת שיער? מחירון :

הורדת שיער בכל הגוף

הורדת שיער בשעווה
500-1,000 ש"ח

הורדת שיער בלייזר
10,000-15,000 ש"ח

הורדת שיער בשיטת ipl
12,000-13,000 ש"ח

הורדת שיער בשיטת shr
12,000-13,000 ש"ח

הורדת שיער באינפרא אדום
12,000-13,000 ש"ח

ט.ל.ח

 

עדכונים אחרונים
מחירון הצטרפות לחבילות פלאפון
השוואת מחירים חבילות הצטרפות לפלאפון
מחירון הוט אינטרנט
מבצעי הוט אינטרנט
מחירון תואר ראשון ושני
מדריך מקיף ללימודי תואר
מחירון איתור נזילות מים
הכל על איתור נזילות מים
מחירון השתלת שיניים בשיטת all on 4
כל מה שצריך לדעת לפני השתלת שיניים בשיטת all on 4
מחירון עיבוי שפתיים
הכל על עיבוי שפתיים
מחירון מוצרי פרסום וקידום מכירות
מחירון מלא ומקיף עבור מוצרי פרסום וקידום מכירות.
מחירון השכרת רכב
מחירון השכרת רכב בקליק !