בקש הצעת מחיר להובלת מקרר

מחירון הובלת מקרר

מחפש לדעת כמה עולה הובלת מקרר?

כמה עולה הובלת מקרר?

כמה עולה

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, ריכזנו עבורכם מחירון הובלת מקרר מעודכן לשנת 2019 ולאחריו מדריך צרכנות נבונה בשם : מדריך הובלת מקררים.

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של חברות הובלות בישראל, מדובר על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

ייעוץ והצעת מחיר ללא עלות וללא התחייבות!

חוסכים לך זמן וכסף!

באתרנו שירות החוסך את הצורך לחפש הובלת מקרר, שירות בקש הצעת מחיר הינו ללא עלות וללא התחייבות, משאירים את הפרטים כאן באתר ועד 3 חברות הובלות יחזרו אליכם טלפונית לייעוץ והצעות מחיר, בדרך זו תקבלו תשובות לכל שאלה שיש לכם ועל הדרך תעשו גם השוואת מחירים.

סוגי הובלות מקררים וטווחי מחירים

מחירון מומלץ

מחירון הובלת מקרר עודכן בתאריך 26.06.19

ט.ל.ח

 

עלות הובלת מקרר

  

טווח מחיר הובלת מקרר - 150-200 ש"ח

הערות למחיר

מחיר הובלת מקרר תלויה בכמה דברים: גודלו ונפחו, נגישות למיקומו הנוכחי וליעד המדובר והמרחק בין מיקומו הנוכחי אל היעד המדובר.

כמובן, שאם אתם לא אורזים לבדכם, המחיר יכלול גם שירותי אריזה. הנה פירוט של כל מרכיב ומרכיב:

גודל ונפח – ובכן מקררים באים בדגלים שונים ונפחם גם ובהתאם וזה גם משפיע על המחיר, ככל שהמקרר גדול יותר ונפחו גדול יותר כך גם המחיר יהיה בהתאם!

הובלת מקרר קטן של סטודנטים (400 ליטר ומטה בד"כ) שאיננו בשימוש לעומת מקרר של משפחה בעלת 6 נפשות (400 ליטר ומעלה בד"כ) שצריך להיות פעיל ביותר ולכן גודלו כמעט כפול, כמובן שלא תהיה באותו המחיר.

נגישות למיקום המקרר הנוכחי וליעד המדובר – כשאין מעלית, אין חניה קרובה למשאיתטנדר, כשיש מרחק הליכה משמעותי, כשישנן מדרגות מרובות, צורך בפירוק המכשיר וכו', המחיר יהיה בהתאם!

המרחק בין מיקום המקרר הנוכחי אל היעד המדובר – אם המיקום הוא בבאר שבע והיעד הוא תל אביב כמובן שזה יתבטא במחיר, גם אם ההובלה הנה בתוך העיר ישנו מצב שיהיה שינוי במחיר בין יעד ליעד.

זכרו, חשוב לציין את כל הפרטים הרלוונטיים לחברת ההובלות לפני שכירתה להובלה, רק כך היא תוכל לתת לכם הצעת מחיר הוגנת ומדויקת ולא להפתיע אתכם במחיר!

 

 

מדריך הובלת מקררים


לכולנו בביתנו יש פריטים שניתן למצוא אצל כל בית אב בכל רחבי העולם – ואחד מהם הוא המקרר! החיים בלעדי המכשיר החשמלי המגושם והעמיד הזה, לכל בן אדם יראו הזויים ולא כבילים ולכן גם הוא לעולם אינו נשמט מאף בית או כל העברת תכולת דירה באשר היא!

בין אם ביחד עם הדירה או לחוד, המקרר הוא אחד הפריטים הפופולאריים ביותר אצל חברות ההובלות! מקרר הינו פריט כה חשוב, שבמספר לא מבוטל של מקרים הוא מובל אפילו לבדו אל יעד מסוים ולכן צריך לתת לו דגש מיוחד – אז הינה כל מה שתצטרכו לדעת איך להעביר בבטחה את מקררכם היקר בדרך היעילה ביותר!

 

ניתוק והתקנה

 

מקרר הינו מכשיר חשמלי גדול ומגושם שזקוק להתייחסות מיוחדת בניתוקו ובהתקנתו מחדש ביעד המדובר, ולכן חשוב לבחור חברת הובלות שיש לה ניסיון עשיר עם הובלת מקררים ומעסיקה אנשי מקצוע אשר יודעים להתנהל עם מקררים מכל הסוגים, בנוסף חשוב שתדעו שמקרר בין אם הוא מובל בעמידה או בשכיבה זקוק ל24 שעות ניתוק מוחלט מחשמל לפני ההובלה! ומה עם אחרי ההובלה? ובכן אם אתם הובלתם את המקרר בעמידה רצוי להניח לו להיות מנותק 24 שעות אך במקרה שהובלתם אותו בשכיבה חובה שתשאירו אותו מנותק 24 שעות כדי שהשמן יחזור למדחס בצורה תקינה (להסבר מפורט פנו לסעיף "אמצעי הובלה").

חשוב לזכור, בהובלות קטנות בד"כ מדובר בחברות קטנות או עסקים פרטיים אשר מעסיקים עובדים בצמצום ועלולים לא להחזיק בניסיון הדרוש להובלת מקרר בבטחה על כל כליו ולכן כדאי להתייעץ עם כמה חברות ולקבל חוות דעת מכמה חברות במקביל.

 

אריזה – איך אורזים?

 

מקרר הינו אחד המכשירים היותר גדולים ומגושמים שנוכחים בסביבתנו ולכן לא מומלץ לנסות ולארוז אותו לבדכם.

כיום, כל חברת הובלות שמכבדת את עצמה מציעה שירותי אריזה מתוחכמים שמורידים ממכם את נטל האריזה ולכן רצוי פשוט לכלול במחיר ההובלה גם את עלות האריזה.

אז איך בדיוק אורזים? ובכן ראשית כל, מנקים את המקרר בצורה יסודית ביותר ומוציאים את כל המזון שבתוכו לתוך צידנית צוננת כדי לשמור על טריותו.

חשוב שהניקיון יהיה יסודי ביותר ולא יישאר מזון במקרר מפני, שכפי שראינו סעיף הקודם, המזון עלול להבאיש ולגרום לריחות לא נעימים במקרר במשך הזמן שצריך לכבותו.

אחרי הניקיון והוצאת המזון, רצוי להוריד את כל המדפים וסלסלות הפלסטיק הנתלות בצדדים כדי למנוע תזוזה שלהן במהלך העברה ופגימה בחלק הפנימי של המקרר, בנוסף גם רצוי לעטוף אותם בנייר נצמד חזק ולשים אותם במקום בטוח, בו לא ייגרם להם נזק.

לבסוף נעבור לחלק החיצוני – מקרר הינו מכשיר מגושם וגדול אך מראהו מתעתע ביותר, בעצם הוא מכשיר דיי עדין שעלול לקבל שריטות, שפשופים ומכות שעלולים לגרום לנזק בלתי הפיך גם מבחוץ וגם מבפנים, ולכן רצוי לשים על כל פינותיו פינות קלקר למניעת שפשופים ולעטוף את כל כולו בניילון נצמד מיוחד ועמיד כדי למנוע שריטות.

אריזה נכונה תציל אתכם מנזקים וגרימת אי נעימות בינכם לבין חברת ההובלה ובכללי מתסכולים מיותרים – ארזו נכון, הובילו נכון!

 

אמצעי הובלה

 

קודם כל נדגיש: מקרר היינו מכשיר חשמלי ייחודי הזקוק להובלה מיוחדת והובלה שלא תבוצע נכונה תגרום נזק משמעותי למכשיר ואף תקלקל אותו לגמרי אזי ראשית נפרט איך מובילים מקרר כראוי:

הדרך המומלצת ביותר להעביר מקרר הינה בעמידה וזאת בגלל שבתוך המקרר ישנו חלק הקרוי מדחס, בתוך המדחס ישנו שמן אשר במהלך העברה מאוזנת נוזל מחוץ המדחס ומשאיר אותו ללא שמן.

אם המקרר יופעל עם מדחס נקי משמן המדחס יינזק ואף יישרף לחלוטין מה שייגרם למקרר לא לקרר ולכם לנזק כספי משמעותי, ולכן רצוי להעביר את המקרר בצורה אנכית בלבד כדי שלא ייווצר מצב בו המדחס יהיה בלי שמן.

אם בכל זאת החלטתם להעביר את המקרר בשכיבה, חובה שלפחות 24 שעות אחרי ההובלה והחזרתו למצב עמידה, שהמקרר יהיה מנותק מהחשמל ויעמוד דומם כל אותן שעות ואף יותר כדי להבטיח את החזרת השמן למדחס בצורה מוחלטת.

אז אחרי שסיכמנו איך מובילים מקרר כראוי, נפרט באיזה אמצעי הובלה מובילים אותו כראוי!:

ובכן יש 4 סוגי אמצעי תחבורה להובלה והם: טנדר, עגלה, משאית ומנוף.

אם לא מדובר במקרר משרדי קטן, רצוי שנוציא את הטנדר מהמשוואה – אי יכולתו לעמוד בסחיבה של מקרר גדול ובמקרה הטוב אולי מקרר קטן המצוי בדירות סטודנטים, כבר פוסל את האופציה (גם אל תשכחו שטנדר יוכל להוביל את המקרר רק בשכיבה שזה אינו אידיאלי כלל).

בנוסף, גם בגלל הטלטלות שבדרך וחשיפת המקרר לשמש ולנזקים ממכות בדרכים שונות זאת האופציה הכי פחות נכונה לבחור בה.

אם חשבתם על עגלה ובכן זאת אופציה בטוחה יותר מטנדר.

יש אפשרות להעמיד את המקרר, יש הצללה בד"כ משמאל וימין שעוזרת למזער את נזקי השמש (זכרו רק שהצללה אינה טוטאלית כי רוב העגלות הן ללא גג) והיא יותר יציבה.

אם נסכם בקטנה, העגלה הינה יותר בטוחה מטנדר ועם יותר סיכויים להובלה מוצלחת וללא תקלות.

אם גם טנדר וגם עגלה לא נראים לכם תשמחו לדעת שאמצעי ההובלה האידיאלי הינו בעצם המשאית!.

המשאית הינה סגורה מכל כיווניה, יותר יציבה מה שמקטין את הסיכוי לזעזועים למכשיר ויכולה לנסוע למרחקים ארוכים ללא שום קושי! החיסרון היחיד יתגלה לכם בפסקה האחרונה.

האופציה האחרונה שברשותכם הינה המנוף! המנוף הוא אידיאלי לא רק למכשיר כמו המקרר אלא לכל הפריטים שיש, הוא פשוט לא הכרחי ברוב המקרים. בכל זאת, חשוב לומר שיתרונותיו הם משמעותיים ורבים: המנוף הינה אופציה שחוסכת בכוח אדם (אדם אחד מתפעל ובד"כ ישנו סבל נוסף וזהו), זמן ההובלה מתקצר משמעותית, הסיכוי לתקלות ונזקים למכשיר הינו קטן ביותר ויש הרבה פחות הפרעות לשכנים בזמן ההובלה! המנוף אולי לא הכרחי, אך הוא בהחלט אופציה טובה לכל הבלה.

לסיכום, כפי ששמתם לב, אמצעי ההובלה בסעיף זה מסודרים מהזול ליקר ולכם האופציה לבחור באמצעי שמתאים לכיס שלכם בשילוב ההתאמה הגדולה ביותר שלו למכשיר שתרצו להעביר, מקרר במקרה שלנו. האופציה הטובה ביותר להעברה הינה המשאית וחסרונה היחיד היא שהיא יותר יקרה מהעגלה שגם טובה להעברת מקרר.

בשורה תחתונה, מה שחשוב בסופו של יום הוא שתבחרו ותתייעצו עם המוביל לפי כל התנאים הקיימים ותבחרו נכונה את אמצעי ההובלה הכי טוב עבורכם!

 

ביטוח ואחריות

 

כשמדובר במכשיר חשמלי יקר ונחוץ כגון מקרר, יש חשיבות ייתרה לדאוג לביטחונו ולשלמותו בזמן ההובלה, ולכן לפני שאתם בוחרים חברת הובלות ונכנסים איתה לעסקים חשוב שתבררו שבידה פוליסת ביטוח, מחברה מוכרת, שמכסה אחריות מלאה לכל נזק שעלול להיגרם למכשיר, פשוט בקשו לראותה מהחברה ולעבור עליה (לפעמים היא אפילו מפורסמת באתר החברה כגילוי נאות מנומס).

פוליסת ביטוח היא קריטית עבורכם מפני שבמקרה שהמקרר ניזוק חברת הביטוח של חברת ההובלות היא אחראית על הפיצויים ובמקרה שאין חברת ביטוח ובכן אין מי שיישא באחריות ולכם תהיה דרך ארוכה שכוללת הוצאות משפטיות בדרך לקבלת הפיצויים המגיעים לכם.

 

הוזלת עלויות


סעיף זה הוא לחסכנים שבניכם, אם רציתם להוזיל עלויות בדרכים מתוחכמות וקלות הגעתם למקום הנכון! אז הנה 3 טיפים להוזיל את העלויות ולחסוך לכם כמה שקלים (ואפילו כמה מאות שקלים):

1. Time Is Money! – חברות הובלות עמוסות בתקופות מסוימות כמו החגים, תחילת סמסטר (ספטמבר-אוקטובר), שנה חדשה וכו' ולכן חשוב שתנסו לתזמן את הזמן ההובלה לאמצע שבוע, אמצע חודש ולתקופת החורף – הבדלי המחירים הם עצומים וכך תוכלו להגיע לחסכון של אפילו כמה מאות שקלים! בנוסף, חשוב שתזמינו את חברת ההובלה מראש ולא ברגע האחרון!.

הערה קטנה: נכון שכשמדובר במקרר בד"כ אין כ"כ מרחב תמרון בזמנים מפני הצורך הבסיסי שהוא ממלא בחיינו, אך כל השתדלות תחסוך לכם כסף ולכן שווה לנסות!

2. פק"ל קפה – מקרר הנו מכשיר גדול ומגושם שלא בדיוק קל להעבירו ולכן יכול להיות שההובלה תארך כמה שעות טובות בייחוד אם מדובר בהובלה אל מחוץ לעיר ולכן חשוב שתשאירו פק"ל קפה מצומצם בחוץ לפועלים ותנעימו את זמנם, סה"כ מקרר הוא לא פריט פשוט להעברה!

3. פיגי באג! – מקרר הנו מכשיר גדול ומאיים אך אם יש לכם רק אותו להעביר חשוב שתחפשו בסביבה שלכם אנשים שאולי גם עוברים לאותו אזור או קרוב ולצרף את הפריט הבודד שלכם להעברה גדולה – כך תוכלו לחסוך כמה מאות שקלים בקלות! איך תמצאו אנשים כאלה? שאלו מכרים, חברים ומשפחה, פרסמו בפייסבוק או אפילו בקשו מחברת ההובלה לשדך לכם אנשים עם אינטרסים דומים לשלכם! זה אפשרי וזה חסכוני!

 

הבהרה

 

מחירי הובלות מקררים משתנים באופן תדיר ולכן המחירון המומלץ הוא בעיקר אינדקצייה למחירי השוק בישראל, כאן באתר כמה עולה ניתן לקבל הצעות מחיר אמיתיות ומחייבות מחברות הובלות מומלצות ע"י גולשי האתר, לצורך כך יש למלא את טופס הבקשה להצעת מחיר וחברות הובלות מובילות מאזור מגוריכם יחזרו אליכם טלפונית לייעוץ והצעת מחיר לא מחייבת.