בקש הצעת מחיר להובלת מכונת כביסה

מחירון הובלת מכונת כביסה

מחפש לדעת כמה עולה הובלת מכונת כביסה?

כמה עולה הובלת מכונת כביסה?

כמה עולה

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, ריכזנו עבורכם מחירון הובלת מכונת כביסה מעודכן לשנת 2019 ולאחריו מדריך צרכנות נבונה בשם : מדריך הובלת מכונת כביסה.

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של חברות הובלות בישראל, מדובר על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

ייעוץ והצעת מחיר ללא עלות וללא התחייבות!

חוסכים לך זמן וכסף!

באתרנו שירות החוסך את הצורך לחפש הובלת מכונת כביסה, שירות בקש הצעת מחיר הינו ללא עלות וללא התחייבות, משאירים את הפרטים כאן באתר ועד 3 חברות הובלות יחזרו אליכם טלפונית לייעוץ והצעות מחיר, בדרך זו תקבלו תשובות לכל שאלה שיש לכם ועל הדרך תעשו גם השוואת מחירים.

סוגי הובלות מכונות כביסה וטווחי מחירים

מחירון מומלץ

מחירון הובלת מכונת כביסה עודכן בתאריך 26.06.19

ט.ל.ח

 

עלות הובלת מכונת כביסה

  

טווח מחיר הובלת מדיח כלים - 200-350 ש"ח

הערות למחיר

ובכן מכונות כביסה ביתיות שונות דומות בגודלן ובצורתן ולכן ניתן לשער ולומר שטווח המחירים להובלתן הינו בין 200 שקלים ל 350 שקלים פלוס-מינוס (לא כולל טיפ).

המחיר להובלה מורכב מאריזה, מרחק בין המיקום ליעד וגישה למיקום המכונה וליעד עצמו – נפרט:

אריזה – אם שכרתם את שרותי אריזה מחברת ההובלה, תהיה לכם תוספת במחיר.

מרחק – המרחק בין מיקום המכונה ליעד ההובלה שלה גם משפיע, למשל נסיעה בין עירונית ארוכה, תעלה יותר מנסיעה קצרה בתוך העיר.

גישה למיקום המכונה וליעד עצמו – אם במיקום או ביעד אין גישה לאמצעי ההובלה להתקרב למקום וישנו מרחק הליכה, אם אין מעלית במקום או ביעד, אם ישנן מדרגות מרובות וכו' – כל אלה נכללים במחיר ויהוו תוספת לעומת מיקום או יעד קלים יותר.

 

 

מדריך הובלת מכונות כביסה ומייבשי כביסהמכונת כביסה ביתית היא אחת הפריטים הפופולאריים ביותר שחברות הובלה ברחבי הארץ והעולם נתקלים בו – יש אותה בכל בית, היא פריט עמיד ומתפקד לאורך שנים ובד"כ היא תעבור עמנו לכל מקום מגורים חדש, אך למרות שמכונות כביסה הן פריט שכל חברת הובלה מכירה, אין זה אומר שההתייחסות וההתנהלות תהיה אותו דבר או אפילו דומה כמו פריט חשמלי אחר!.

מכונות כביסה ומייבשי כביסה הם פריטים יקרים וייחודים אשר טיפולם צריך להתבסס על כמה וכמה כללי זהירות ובטיחות שרק הקפדה עליהם תוביל את המכונה בבטחה ליעדה!

אז מאיפה להתחיל? מהם הכללים? איך נוודא העברה יעילה ובטוחה של המכונה הביתית שלנו?

הינה כל מה שאתם צריכים לדעת על העברת מכונת הכביסה שלכם לבית החדש שלכם…

 

ניתוק והתקנה

 

מכונות ומייבשי כביסה הם אינם פריטים שניתן בקלות להזיז ולקחת אלא יש תהליך לניתוק והתקנה מחדש בבטחה ביעד הנתון.

תחילה מנתקים את תקשורת המים והביוב למכונה, מנתקים את המכונה ממקומה, מנקזים את המים שנותרו בתוך המכונה ואז אורזים בבטחה.

כשמגיעים ליעד פורקים ופשוט מתקינים בחזרה את מכונת הכביסה.

זכרו, למרות שהתהליך נשמע יחסית פשוט רובנו איננו אוחזים בידע לנתק ולחבר בחזרה את מכונת הכביסה או המייבש ולכן כשמזמינים חברת הובלות חשוב לוודא שהמובילים הנם בקיאים בתהליך ובידם ניסיון עשיר עם הובלות של מכונות כביסה שונות.

אם אין בידם את הידע והניסיון, תמיד ניתן להזמין טכנאי מוסמך של מכונות כביסה שילווה אתכם בתהליך.

חשוב, שלא תתפשרו בתהליך ההובלה על שלב זה – מובילים שאינם מיומנים ואינם אוחזים בידע הדרוש כדי לטפל כראוי במכונות כביסה ביתיות שונות עלולים לגרום לנזק בלתי הפיך!

 

אריזת מכונת כביסה – איך אורזים?

 

מכונת כביסה הינה מכשיר חשמלי, גדול וכבד ואריזתו בעצמכם עלולה לקחת זמן רב ולא להתבצע ביעילות ובבטיחות ולכן עדיף לפנות לחברת ההובלות ולכלול שירותי אריזה במחיר שתסגרו.

החברה תעטוף את המכונה בניילון נצמד חזק ומיוחד מכל צדדיה כך שהסיכויים לנזק בהובלה יצטמצמו משמעותית וניקיונה יישמר עד להגעה ליעד.

בנוסף, רצוי שתצטיידו בסכין יפנית או סכין קטנה וחדה כדי שקריעת הניילון תעשה בקלות ובדיוק.

 

אמצעי הובלת מכונת כביסה


בהובלת מכונות כביסה ביתיות ומייבשי כביסה יש הרבה רכבים שניתן להשתמש, כגון: טנדר, משאית ואפילו מנוף.

לכל אחד יתרונות וחסרונות. טנדר הוא אינה אופציה רלוונטית מפני שמכונת כביסה הינה מכשיר גדול וכבר בעל רכיבים רגישים בתוכו שעלולים להינזק בהעברה מתלתלת ומעורערת כמו בטנדר, בנוסף מכונת כביסה צריכה להיות מובלת אך ורק בצורה אנכית ולא בצורה מאוזנת והרכבים שיכולים לבצע זאת הם רק משאיות ומנופים.

משאית

משאית הינה אמצעי ההובלה האידיאלי להעברת מכונת כביסה ביתית.

יתרונותיה הם:

ניתן להעמיד את מכונת הכביסה בצורה זקופה בזמן העברה בתוך המשאית

המבנה העמיד של המשאית מקנה יציבות ובכך טלטלות הדרך פחות תורגשנה באזור הימצאות המכונה ברכב והסיכויים לנזק למכונה יהיו נמוכים ביותר.

חסרונותיה הם:

פריט אחד כמו מכונת כביסה שמובל במשאית עלול להיות לא כדאי כלכלית (לדרכים לחיסכון גלגלו למטה לפסקת "הוזלת עלויות") אם הנכם גרים או יעד ההובלה במקום שרכב גדול יחווה קשיים להתקרב אליו, צפו להעלאה במחיר.

סה"כ משאית בשורה התחתונה היא הדרך היעילה ביותר להובלת מכונת הכביסה שלכם למרות חסרונותיה.

למרות שמשאית היא אמצעי ההובלה המומלץ, ישנו עוד אמצעי הובלה שניתן לקחת בחשבון והוא מנוף. מנוף נשמע כמו צעד קיצוני אך במקרים כמו גישה בעייתית אל המקום אשר אתם גרים בו או יעד ההובלה אז אפשרי לחשוב על מנוף כאופציה תקפה להובלה.

מה הכוונה בגישה בעייתית? ובכן לדוגמא אם הנכם גרים בבניין בקומה גבוהה ביותר ללא מעלית, אין גישה אל הדירה אלא בהליכה מרובה ומסורבלת שתוסיף לכם במחיר הוספה משמעותית או סתם כי אתם רוצים את הנוחות שבהובלה במנוף.

יתרונותיו של המנוף הם:

קיצור זמן ההובלה משמעותית

חיסכון בכוח אדם

נוחות ופרטיות

מינימום הפרעה לשכנים

החיסרון היחיד של אמצעי זה הוא העבודה שהוא יקר מאד משמעותית מכל אמצעי אחר ולא כל חברת הובלות מציעה שירות הובלה עם מנוף!

לסיכום, בחירת אמצעי הובלה במכונות כביסה היא קריטית, בחירה נכונה יכולה לחסוך לכם שריטות, שפשופים, שקעים ובכללי נזק שעלול לעלות לכם ביותר כסף והרבה תסכול, בחרו נכונה והובילו בשלום!

 

ביטוח ואחריות


גם כשמדובר בפריט בודד אין לזלזל בהימצאות פוליסת ביטוח מסודרת ובתוקף אצל חברת ההובלות.

יש נטייה לזלזל בהובלת מכונות כביסה בגלל אשליית העמידות והחוזק שנראית כלפי חוץ, אך מכונות כביסה מורכבות בתוך תוכן ממרכיבים רגישים וחיצוניותן עלולה להיפגם בקלות גם ע"י התנהלות לא נכונה וגם ע"י טעויות אנוש ולכן רצוי ואף חובה שלפני שאתם שוכרים כל חברת הובלות שתבדקו האם הם מבוטחים ויישאו באחריות למקרה ויתגלו נזקים על המכונה כתוצאה מההובלה.

במקרה והחלטתם לבחור בחברת הובלות שאינה מכוסה, חשוב שתדעו שכל נזק שייגרם לפריט חברת ההובלות עצמה תצטרך לפצות ואם אינה מבוטחת יכול להיות שתגררו להליך משפטי שיבוא מצדכם לקבלת הפיצוי המגיע לכם ולתשלום נוסף על הוצאות בית משפט שרק יעיק על כסכם ונפשכם – לכן חסכו לכם דאגות ותסכולים ובחרו בחברת הובלות מומלצת עם פוליסת ביטוח מוסדרת.

 

הוזלת עלויות

 

בייחוד בהובלות של פריטים בודדים, הפוטנציאל לחיסכון הוא גדול ומשמעותי והדרכים אליו הן קלילות ואינן דורשות בזבוז משאבי אנרגיה וזמן גדולים, ובכן אז מה הם?

טיימינג! – נכון שמכונת כביסה ביתית היא פריט שברוב המקרים הלחץ להעבירו הוא גדול, אך לפעמים משתלם לחכות קצת כדי לחסוך קצת כסף!

אז תמיד תדעו, התקופות הכי חסכוניות להזמנת הובלה הן באמצע שבוע ואמצע חודש, יש פחות עומס ויותר תמרון במיקוח! בנוסף, רצוי להזמין את ההובלה כמה ימים ואפילו שבוע מראש ולשעות הבוקר כשכולם רעננים ויש פחות עומס בכבישים!

השוואת מחירים – חברות הובלה יש בהמוניהן ולכם זה יתרון גדול!

המקורות לקבלת הצעות מחיר שונות הם גדולים וכל מה שאתם צריכים לעשות זה לפתוח את אתר דפי זהב, לחפש בעיתון המקומי אחר פרסומות, לחפש בגוגל חברות הובלה קרובות לביתכם ואפילו לשאול את השכנים, המכרים והמשפחה אם יש להם כרטיס ביקור של מוביל טוב!

בין הצעת מחיר אחת לאחרת יכול להיות הפרש של מאות שקלים שתוכלו לחסוך!

התמקחות – חשוב שתדעו – ניתן ורצוי להתמקח! בקשו הנחות, נסו לרדת במחיר ואל תתביישו, אנחנו בישראל, מצפים לזה!

בעזרת התמקחות קלה תוכלו לחסוך כמה שקלים שיכולים ללכת לטיפ של המוביל או למקור בזבוז אחר!

שק קמח – בייחוד כשמדובר במכונת כביסה, שזהו פריט פופולארי שרצוי להעבירו במשאית, תמיד יש את האופציה לעשות הובלה משותפת ולהוזיל עלויות, נשמע קצת עבודה קשה? רק ניראה כך!

פרסמו בפייסבוק מי מתכנן לארגן הובלה, חפשו סטודנטים באזור מגוריכם אם אתם לקראת ספטמבר-אוקטובר (תחילת השנה האקדמית) ואולי אפילו בקשו שידוך מהמוביל!

הובלה משותפת היא מעולה גם לכם וגם למוביל ולכן לכולכם יש פה אינטרס משותף!

 

הבהרה

 

מחירי הובלות מכונות כביסה משתנים באופן תדיר ולכן המחירון המומלץ הוא בעיקר אינדקצייה למחירי השוק בישראל, כאן באתר כמה עולה ניתן לקבל הצעות מחיר אמיתיות ומחייבות מחברות הובלות מומלצות ע"י גולשי האתר, לצורך כך יש למלא את טופס הבקשה להצעת מחיר וחברות הובלות מובילות מאזור מגוריכם יחזרו אליכם טלפונית לייעוץ והצעת מחיר לא מחייבת.