בקש הצעת מחיר להובלת מייבש כביסה

מחירון הובלת מייבש כביסה

מחפש לדעת כמה עולה הובלת מייבש כביסה?

כמה עולה הובלת מייבש כביסה?

כמה עולה

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, ריכזנו עבורכם מחירון הובלת מייבש כביסה מעודכן לשנת 2019 ולאחריו מדריך צרכנות נבונה בשם : מדריך הובלות מייבש כביסה.

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של חברות הובלות בישראל, מדובר על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

ייעוץ והצעת מחיר ללא עלות וללא התחייבות!

חוסכים לך זמן וכסף!

באתרנו שירות החוסך את הצורך לחפש הובלת מייבש כביסה, שירות בקש הצעת מחיר הינו ללא עלות וללא התחייבות, משאירים את הפרטים כאן באתר ועד 3 חברות הובלות יחזרו אליכם טלפונית לייעוץ והצעות מחיר, בדרך זו תקבלו תשובות לכל שאלה שיש לכם ועל הדרך תעשו גם השוואת מחירים.

סוגי הובלות מייבי כביסה וטווחי מחירים

מחירון מומלץ

מחירון הובלת מייבש כביסה עודכן בתאריך 26.06.19

ט.ל.ח

 

עלות הובלת מייבש כביסה

  

טווח מחיר הובלת מייבש כביסה - 200-400 ש"ח

אז בעצם כמה תעלה לנו כל ההובלה? ובכן נתחיל ונאמר שטווח המחירים להובלת מייבש כביסה מכל סוג הוא בין 200 ל 400 שקלים.

במה תלוי המחיר אז? מה שואל את עצמו המוביל כאשר הוא נותן לנו הצעת מחיר?

אז העיקריות שביניהן הן: האם הלקוח ביקש אריזה?, מהו המרחק שצריך לעבור? ומהם המכשולים העומדים בזמן ההובלה?.

האם הלקוח ביקש אריזה? – אריזה מקצועית ע"י המובילים הינה תוספת תשלום! הקדשת זמן לפעולה וקניית החומרים הם אלו המרכיבים את ההגדרה של אריזה מקצועית ובכל פריט האריזה תהיה שונה והסכום יהיה בהתאם לשיקוליו של המוביל.

מהו המרחק שצריך לעבור? – דלק וכוח עבודה הם משהו שנכלל בחשבון ולכן נסיעה מחוץ לעיר תוסיף סכום משמעותי למחיר הכולל.

מהם המכשולים העומדים בזמן ההובלה? – במכשולים הכוונה היא: למדרגות, קומה גבוהה, בניין ללא מעלית, גישה בעייתית לחניה לרכב וכו' – כל מכשול ייכלל בשיקוליו של המחיר ויהווה תוספת במחיר.

לסיכום, רצוי לפרט את כל פרטי ההובלה למוביל כשאתם מזמינים הובלה למייבש הכביסה וגם בנוסף רצוי לשאול האם בכלל המוביל מציע שירותי ניתוק מייבש הכביסה מקיר או שתצטרכו להזמין טכנאי בעצמכם – השתדלו לציין הכל כדי לקבל הצעת מחיר מדויקת ללא הפתעות!

 

 

מדריך הובלות מייבש כביסה


מייבשי כביסה בד"כ בא יד ביד עם מכונת הכביסה, הוא מבצע פעולה משלימה וחיונית לתהליך הכביסה היומיומי שמתבצע בכל בית בעולם!

מיותר לציין שזהו פריט יחסית בסיסי שפופולארי בקרב הובלות קטנות ולכן מגיע לו יחס מיוחד ופירוט מיוחד על כללי ההובלה המותאמים אישית אליו!

אז מה הם? איך וכמה עולה להוביל מייבש כביסה?

מהם הטיפים הקטנים שיעזרו לנו לחסוך בעלות ההובלה? כל מה שרציתם לדעת ועוד בהמשך!

 

אריזת מייבש כביסה – איך אורזים?

 

אריזת מייבש הכביסה יכולה להתבצע או על ידכם או על ידי הסבלים של חברת ההובלות, הכל לשיקולכם!

הדרך הטובה ביותר לארוז מייבש כביסה להובלה היא פשוט לעטוף אותו בניילון בועות לאריזה פלוס ניילון נצמד חזק מיוחד לאריזות שניתן למצוא בכל חנות בנייה וכלי בית כגון הום סנטר וכדומה.

חשוב להדגיש, באריזה עצמית אם נגרמת תקלה כתוצאה מאריזה שגויה האחריות הינה עליכם ולכן ההמלצה היא לשכור את שירותיה של חברת ההובלות, להוסיף סכום מסוים ולפטור את עצמכם מקניית מוצרי אריזה, אחריות נוספת וזמן השקעה נוסף.

 

פירוק והרכבה

 

כשמדובר בפריט משמעותי ויומיומי כמו מייבש כביסה רצוי לפעול לפי השלבים נכונה ולא להסתכן, אם אין לכם ניסיון עם המצב אז עדיף להשאיר למקצוענים.

בד"כ רצוי לשאול את חברת ההובלה האם יש לה את הניסיון והידע להתמודד עם פירוק והרכבה נכונה של מייבש כביסה ובתוספת תשלום תוכלו לרכוש את כל השירותים במקום אחד אך אם לקחתם מוביל שאינו מתמצא בעניין רצוי להתייעץ עם טכנאי ובמידת הנחיצות להזמינו כדי לשרת אתכם במעבר.

 

אמצעי הובלה


אז איך בעצם מובילים מייבש כביסה? ובכן למייבש כביסה יש כמה אמצעי הובלה שניתן לקחת בחשבון והם: טנדר, עגלה ומשאית.

לכל אחד מאמצעים אלה ישנן יתרונות וחסרונות והבחירה באמצעי הטוב ביותר עבורכם היא לשיקולכם ובהתאם לתנאי ההובלה הניתנים, אז הינה פירוט על כל אמצעי שיעזור לכם בהחלטתכם:

טנדר:

יתרונות: זול יחסית וזמין.

חסרונות: מייבש הכביסה יהיה חשוף לשמש וזעזועים רבים, ישנה סכנת בטיחות מפאת קושי בקשירה יסודית לרכב, אין התאמה לנסיעות ארוכות.

שורה תחתונה: טנדר הינו אמצעי הובלה שאיננו מומלץ, הסכנות לפריט הן רבות ובייחוד למייבש כביסה שהננו משתמשים בו על בסיס כמעט יומי וכל עיקום במעטפת יורגש על בסיס יומי וכל תיקון יהיה חובה! בנוסף כשמדובר בפריט בודד כמו מייבש כביסה שישנן דרכים

מגוונות להובלתו לא רצוי להסתכן בהעברה בטנדר.

עגלה:

יתרונות: זולה יחסית, יותר יציבה מטנדר וזמינה.

חסרונות: ברוב העגלות הגג הינו פתוח ומייבש הכביסה יהיה חשוף לשמש, אין התאמה לנסיעות ארוכות, יציבות מייבש הכביסה בנסיעה אינה אידיאלית.

שורה תחתונה: עגלה הינה פתרון זול וזמין לנסיעות קצרות, היא יותר בטוחה מטנדר ובהחלט פתרון מהיר וזול להובילה קטנה.

משאית:

יתרונות: יציבה, סגורה ואידיאלית לנסיעות ארוכות.

חסרונות: אינה זולה יחסית לאלטרנטיבות, לפריט בודד כמו מייבש כביסה המחיר עלול להיות גבוה, יש צורך בכוח אדם (סבלים).

שורה תחתונה: משאית היא האופציה הבטוחה והטובה ביותר אך החסרונות שלה הם בעיקר שהיא הינה יקרה ואינה מתאימה להסעה רק של פריט אחד בודד.

הפתרון הוא פשוט לחפש הובלה משותפת ובכך לחסוך עלויות ולבצע את ההובלה הבטוחה ביותר למייבש הכביסה שלכם.

לסיכום, לכל אמצעי הובלה יש את יתרונותיו וחסרונותיו ולבחירה שלכם הנכם נדרשים להכליל את כל הגורמים העומדים בפניכם – בחרו בחוכמה וכך תוכלו להבטיח את העברתו של הפריט שלכם ללא תקלות אל יעדו!

 

ביטוח ואחריות

 

בכל חברת הובלות מקצועית עם מוניטין יש פוליסת ביטוח המבטחת את ההובלות.

רצוי שכדי לא להיקלע לאי-נעימות או בעיות לא רצויות בדרך פשוט לבדוק מראש האם לחברת ההובלות שאתם רוצים לקבל את שירותיה, יש פוליסת ביטוח מחברה מוכרת ומורשת.

רצוי גם לרפרף בפוליסה ולשאול את כל השאלות הנוקבות טרם כניסה לעסקים עם החברה, כמו: "מה קורה במקרה של תקלה בהובלה?", "אילו נזקים הפוליסה מכסה ומה גובה הפיצויים יהיה?" וכדומה.

 

הוזלת עלויות


ישנם 3 טיפים מרכזיים שיוכלו לעזור לכם להוזיל את עלויות ההובלה ולהקל עליכם, והם:

1. הובלה משותפת – הזכרנו זאת קודם אך חשוב להדגיש שהובלות משותפות הן בהחלט אופציה תקפה ובאפשרותכם למצוא אותן דרך הרשתות החברתיות, דרך המוביל עצמו ואם אתם סטודנטים, דרך חבריכם ללימודים דרך פורומים וקבוצות בפייסבוק!

2. חבר מביא חבר – טיפ זה תקף בייחוד לסטודנטים וזוגות צעירים. סטודנטים וזוגות צעירים צריכים הובלות והם לקוחות נפוצים של כל חברת הובלה באשר היא ולכן אם יש לכם חברים שצריכים גם הובלה, דרך להפיץ את שמו של המוביל וכו' אל תהססו לדרוש הנחה קטנה על הפרסום הקליל שתעשו לו אם הוא יצא אתכם לארג'.

3. השוואת מחירים – אל תשכחו להשוות מחירים! כיום בהרמת כמה טלפונים ובדיקה קטנה באינטרנט אפשר לקבל כמה וכמה הצעות מחיר ולבחור את המשתלם ביותר עבורכם.

בנוסף אל תשכחו אפילו עוד יותר קצת להתמקח ולבקש הורדה במחיר, כך תוכלו לחסוך עוד כמה שקלים שתוכלו להשקיע בטיפ לסבל במקום סתם לתרום לחברה עצמה!

 

הבהרה

 

מחירי הובלות מייבשי כביסה משתנים באופן תדיר ולכן המחירון המומלץ הוא בעיקר אינדקצייה למחירי השוק בישראל, כאן באתר כמה עולה ניתן לקבל הצעות מחיר אמיתיות ומחייבות מחברות הובלות מומלצות ע"י גולשי האתר, לצורך כך יש למלא את טופס הבקשה להצעת מחיר וחברות הובלות מובילות מאזור מגוריכם יחזרו אליכם טלפונית לייעוץ והצעת מחיר לא מחייבת.