בקש הצעת מחיר להובלת מיטה

מחירון הובלת מיטה

מחפש לדעת כמה עולה הובלת מיטה?

כמה עולה הובלת מיטה?

כמה עולה

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, ריכזנו עבורכם מחירון הובלת מיטה מעודכן לשנת 2019 ולאחריו מדריך צרכנות נבונה בשם : מדריך הובלת מיטה.

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של חברות הובלות בישראל, מדובר על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

ייעוץ והצעת מחיר ללא עלות וללא התחייבות!

חוסכים לך זמן וכסף!

באתרנו שירות החוסך את הצורך לחפש הובלת מיטה, שירות בקש הצעת מחיר הינו ללא עלות וללא התחייבות, משאירים את הפרטים כאן באתר ועד 3 חברות הובלות יחזרו אליכם טלפונית לייעוץ והצעות מחיר, בדרך זו תקבלו תשובות לכל שאלה שיש לכם ועל הדרך תעשו גם השוואת מחירים.

סוגי הובלות מיטות וטווחי מחירים

מחירון מומלץ

מחירון הובלת מיטה עודכן בתאריך 26.06.19

ט.ל.ח

 

עלות הובלת מיטה

  

הובלת מיטה קטנה: 200 - 150 ש"ח

הובלת מיטה זוגית: 450 - 200 ש"ח

הערות למחיר

כשמדובר בכל הובלה בין אם קטנה ובין אם גדולה יש כמה שיקולים שנכנסים לחישוב המחיר אצל חברת ההובלות והם:

אריזה – אם הנכם אורזים לבד, ניילון בועות לאריזה יעלה לכם בין 20 שקלים עד ל 100 שקלים תלוי באורך אך אם חברת ההובלות תספק את האריזה סביר להניח שתצטרכו להוסיף במחיר, כל חברה תיתן את הצעת המחיר שלה.

פירוק והרכבה – פירוק והרכבת המיטה, בין אם זו מיטה זוגית או מיטת נוער, עלולה להיות מורכבת ולכן התוספת במחיר לפירוק והרכבה של חברת ההובלות תקבע לפי שיקולי הסבל.

מרחק – המרחק הינו קריטי בהרכבת המחיר, אל תשכחו שלמוביל יש הוצאות דלק בנוסף לתשלום על זמן נהיגה לנהגסבל ולכן ככל שהמרחק בין מיקום המיטה הזוגיתהנוער ליעדה החדש גדול יותר כך התוספת במחיר תגדל בהתאם.

מיקום הפריט ומיקום יעדו העתידי – בניין ללא מעלית, קומה שנייה ומעלה, מדרגות מרובות, מרחק הליכה בין החניה הקרובה לבניין וכדומה – כל אלה משפיעים בהחלט על המחיר ועלולים להוות תוספת משמעותית במחיר!

לסיכום, חשוב שתכינו מראש את כל פרטי ההובלה כדי שתוכלו לקבל הצעת מחיר אמינה ומדויקת מחברת ההובלות, אף אחד לא אוהב הפתעות ביום ההובלה, גם אתם לא במחיר וגם הסבלים לא במכשולים חדשים!

 

 

מדריך הובלת מיטה זוגית


הובלות קטנות מתאפיינות בפריטים מכל מיני סוגים, אין כמעט פריט שלא אפשרי להוביל בהובלה קטנה! אחד מהפריטים הבולטים והבסיסיים ביותר שזוכה לפופולאריות בקרב הובלות קטנות הינה המיטה! – אין בסיסי יותר כשמדובר במיטה, היא הינה פריט עמיד, שמשמש אותנו לאורך שנים רבות ואתנו מסוף היום עד לתחילת היום הבא – היא שם ואתם זקוקים לה לאורך כל הדרך!

המיטה הינה פריט שאם לא יובל נכונה, נרגיש זאת יום יום! אז מאיפה נתחיל לברר איך להעביר את המיטה הנוכחית שלנו בבטחה? איך נדע איך להעביר אותה? וכמה כל הסיפור הזה יעלה לנו? כל זאת ועוד בהמשך!

 

אריזת מיטה – איך אורזים?

 

אז איך בעצם אורזים פריט כזה גדול ומסיבי? מה זה אומר בעצם לארוז מיטה? ובכן, צריך להתייחס למיטות שמצריכות פירוק ומיטות שלא בנפרד!:

מיטות המצריכות פירוק – ובכן מיטות המצריכות פירוק הינן מיטות שלכל פריט צריכה להיות אריזה. ישנם שני חלקים גדולים שמתפרקים ובד"כ הם גב המיטה ורגלי המיטה. נקטלג לחלקים קטנים וגדולים: בחלקים קטנים רצוי פשוט לעטוף בנייר בועות לאריזה פשוט כדי להגן מתלאות הדרך ובחלקים גדולים רצוי גם לעטוף אך גם להוסיף שמיכה קלה כדי למנוע שריטות ומכות – כל זה תקף כשהחומר העיקרי בעשיית המיטה הוא עץ, במתכת ניתן פשוט לעטוף בניילון נצמד, אם יש חשש.

מיטות שאינן מצריכות פירוק – במיטות כאלה שנכנסות בשלמותן לאמצעי ההובלה בד"כ הנחיצות היחידה, אם מדובר בעץ, זה לעטוף את גב המיטה בשמיכה כדי להגן משריטות או מכות, ניתן גם להגן על חלקים אחרים אם יש חשש בניילון בועות לאריזה. לגבי מתכת? לשיקולכם!

לסיכום זכרו, אריזה נכונה תמנע מכם בעתיד תיקונים יקרים ומיותרים ותסכול מיותר! תמיד תוכלו לארוז לבד ולחסוך כמה שקלים אך חשוב שתדעו שאתם לא חייבים וכל חברת הובלות תשמח לקחת ממכם עול זה תמורת סכום מסוים!

 

פירוק והרכבה

 

אחרי שסיכמנו איך אורזים ומה הדגשים לכל חומר, מי בעצם יעשה את עבודת הפירוק וההרכבה? ובכן יש שני אופציות: או אתם או חברת ההובלות!

אם תכננתם אתם לבצע את המלאכה, אז כדאי שתדעו, אם אין בידכם את המיומנות והניסיון תוכלו לגרום יותר נזק מתועלת, למיטה ולעצמכם! ולכן אם אתם לא בטוחים בעצמכם בביצוע המשיחה במאת האחוזים עדיף שתשאירו את זה למקצוענים! ואיך המקצוענים יעשו? הינה סרטון שיראה לכם מא' עד ת' איך לפרק מיטה ולהוביל אותה!

 

אמצעי הובלה


מיטה זוגיתנוער הינה פריט בעל נוכחות וגודל לא מבוטל יחסית לפריטים אחרים ולכן אמצעי ההובלה יהיה בהתאם! אמצעי ההובלה היחיד שמתאים להובלת מיטה הינו המשאית! ומדוע? ובכן משאית בעלת הנפח הנכון להכיל את גודל הפריט, ניחנת ביציבות בזמן הנסיעה, מובנת לנסיעות ארוכות ומוגנת מכל כיווניה מנזקי הטבע (שמש לדוגמא) והסביבה (לכלוך, פיח, אבק).

הובלה במשאית תעלה לכם בסביבות 200-500 שקלים תלוי בקריטריונים שיפורטו בסעיף "כמה עולה?".

 

מתי להזמין את ההובלה?

 

בהזמנת הובלה חשוב התזמון בה מזמינים, אם תזמינו בזמן הנכון תוכלו לחסוך עד מאות שקלים רק בגלל שהזמנתם בתאריך אחד ולא אחר! אז הינה כמה זמנים מיוחדים שאם תשלבו את כולם ביחד תקבלו את תאריך ההובלה האידיאלי!:

• שעות הבוקר
• אמצע שבוע
• אמצע חודש
• חורף!
• לא בחגים
• תחילת סמסטר (ספטמבר-אוקטובר)

בהובלה קטנה, אפשרי להתגמש עם הזמנים למרות שמדובר בפריט כ"כ נחוץ ובסיסי כמו מיטה! אפילו ההתאמה הכי קטנה תוכל לחסוך לכם כמה שקלים שתוכלו לנצל לטיפ לסבלים!

 

השוואת מחירים

 

טווח המחירים להובלת מיטה זוגיתנוער הינו בין 200 ל500 שקלים וכפי שניתן לראות יש מרחב לתמרון של כמה מאות שקלים (!), לכן חשוב שתשוו מחירים בין כמה חברות הובלה שונות, אמינות ומקצועיות! איך תבצעו משימה זו? ובכן, אם תחפשו בגוגל תוכלו למצוא הצעות מחיר שונות מחברות שונות, תוכלו אפילו למצוא מספר לא מבוטל של חברות הובלה קרובות אליכם וכל מה שתצטרכו לעשות זה להרים טלפון ולבקש הצעת מחיר! בנוסף, תמיד טוב לבקש המלצות ממכריםחבריםמשפחה על חברת הובלות אמינה ומקצועית כי אז תוכלו לגלות את המחירים שנקבעו אחרי התמקחות קלה או הנחה קטנה!

אל תתעצלו, השוו מחירים ותוכלו לחסוך עד מאות שקלים במחיר!

 

ביטוח ואחריות


חברת הובלות מבוטחת בעלת פוליסת ביטוח תקפה מחברה מוכרת היא חברת ההובלות שתרצו לבצע איתה עסקה! חשוב שתבדקו לפני את כל הפרטים ותשאלו את כל השאלות המתבקשות כדי שתהיו שקטים ותדעו שהפריטים שלכם בידיים טובות! בנוסף, חברת הובלות עם מוניטין ידוע, בעלת המלצות ולקוחות מרוצים בד"כ תיקח אחריות ותשקיע יותר בכם מחברה אלמונית ששמה אינה ידוע!

*** מחירי הובלת מיטה משתנים באופן תדיר ולכן המחירון המומלץ הוא בעיקר אינדקצייה למחירי השוק בישראל, כאן באתר כמה עולה ניתן לקבל הצעות מחיר אמיתיות ומחייבות מחברות הובלות מומלצות ע"י גולשי האתר, לצורך כך יש למלא את טופס הבקשה להצעת מחיר וחברות הובלות מובילות מאזור מגוריכם יחזרו אליכם טלפונית לייעוץ והצעת מחיר לא מחייבת.