בקש הצעת מחיר להובלת מזרונים

מחירון הובלת מזרונים

מחפש לדעת כמה עולה הובלת מזרן?

כמה עולה הובלת מזרן?

כמה עולה

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, ריכזנו עבורכם מחירון הובלת מזרונים מעודכן לשנת 2019 ולאחריו מדריך צרכנות נבונה בשם : מדריך הובלות מזרנים.

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של חברות הובלות בישראל, מדובר על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

ייעוץ והצעת מחיר ללא עלות וללא התחייבות!

חוסכים לך זמן וכסף!

באתרנו שירות החוסך את הצורך לחפש הובלת מזרן, שירות בקש הצעת מחיר הינו ללא עלות וללא התחייבות, משאירים את הפרטים כאן באתר ועד 3 חברות הובלות יחזרו אליכם טלפונית לייעוץ והצעות מחיר, בדרך זו תקבלו תשובות לכל שאלה שיש לכם ועל הדרך תעשו גם השוואת מחירים.

סוגי הובלות מקררים וטווחי מחירים

מחירון מומלץ

מחירון הובלת מקרר עודכן בתאריך 26.06.19

ט.ל.ח

 

עלות הובלת מזרן

  

טווח מחיר הובלת מקרר - 200-500 ש"ח

הערות למחיר

בכל חברת הובלות המחיר הוא שונה, בנוסף יש מזרנים בגדלים שונים ולכן המחיר הוא אינו קבוע ונע בשוק בין 200-500 ש"ח.

אז ממה מורכב המחיר? ובכן יש 3 גורמים המשפיעים על המחיר שמתאימים לכל אמצעי הובלה, והם: מרחק, הובלה ממיקום המזרן לרכב ומהרכב ליעד ואריזה.

מרחק – הכוונה במרחק היא המרחק בין המיקום הנוכחי של המזרן ליעד שאליו הוא מובל, חשוב שתזכרו שלמוביל יש הוצאות של דלק וזה ייכלל במחיר.

הובלה בין עירונית לא תעלה באותו טווח מחירים במו נסיעה עירונית!

הובלה ממיקום המזרן לרכב ומהרכב ליעד – מרחק הליכה מהרכב לבניין, מדרגות מרובות, ללא מעלית וכל מכשול אחר מהווה מרכיב במחיר הסופי!

אריזה – אם ארזתם לבד אז ישנם ההוצאות של חומרי אריזה (ניילון נצמד) אך אם החלטתם לשכור שירותי אריזה תשלמו קצת יותר אך תחסכו לכם הרבה כאב ראש, לשיקולכם!

ובכן בכל זאת, ישנו טווח מחירים ולא כל חברת הובלה יש לה את אותם השיקולים כמו לאחרת ולכן חשוב שפשוט תציינו את כל הגורמים הרלוונטיים שהמוביל צריך לדעת כדי שיוכל לתת לכם הצעת מחיר אמינה ומקיפה.

 

 

מדריך הובלות מזרנים


בכל בית יש פרטים בסיסיים שבהובלות מכל סוג בין אם מצומצמת או תכולת דירה שלמה, הם שם וביניהם נמצא כמובן, המזרן!

המזרן הוא פריט ייחודי אשר זקוק לטיפול ותשומת לב ממוקדת ועד כמה שניתן לחשוב שלמזרן תהיה הובלה פשוטה וקלה, יש צורך להתנהל נכונה ולהקפיד על כללים ספציפיים כדי להעביר את המזרן בבטחה ללא תקלות ונזקים!

מאיפה להתחיל? כמה עולה? איך אורזים? כל מה שתרצו לדעת בהמשך..

 

אריזת מזרן – איך אורזים?

 

אז איך בעצם אורזים מזרן? מזרן הינו פריט יחסית גדול ורחב ונוטה לספוג לכלוך ואבק, מה שלא הכי נעים לישון עליו בלילות ואף עלול לפגום בבריאותכם במגוון דרכים!

לכן הדרך הטובה ביותר לארוז מזרן הרמטית היא באמצעות ניילון נצמד מיוחד וחזק ורצוי כמובן, לא להתפשר על העברה ללא אריזה אטומה ורצינית!

ובכן, אז למי פונים לאריזת מזרן? ובכן תמיד ישנה האופציה לארוז לבד, אך אם אין לכם ידיים מיומנות וניסיון עם אריזת חפצים גדולים, ההמלצה היא פשוט ללכת לחברת ההובלות ולכלול את האריזה במחיר, בד"כ היא אינה עולה הרבה וחוסכת הרבה כאב ראש והתעסקות סיזיפית בעיטוף ניילון נצמד סביב הפריט הגדול הזה.

למרות האריזה, חשוב שגם תוודאו שאמצעי ההובלה בין אם הוא משאית או עגלה שהוא נקי כמה שאפשר מאבק ובעיקר מלחות.

מזרן אשר שוהה בסביבה לחה עלול לפתח בתוכו עובש ועובש הינו ידוע כמסוכן לבריאות ויכול לגרום למחלות ריאה שונות ומחלות עור שונות אם לא מרחיקים אותו מהסביבה עד כמה שניתן. בנוסף, חשוב שלא תשכחו להסיר את מגן המזרן מהמזרן כדי שלא יספוג לכלוך (למרות שקל לכבסו) ולא ייפגם בשום צורה שהיא וישמור על האפקטיביות שלו לשמירה על המזרן ביומיום.

חשוב שתזכרו, מזרן קשה ביותר לנקות ותחזוקה ושאיבה אינטנסיבית ויעילה דורשת זמן ומאמץ והעדפה היא פשוט להחליף אותו בתום 6-8 שנים (תלוי באיכות המזרן שנקנה ובמצבו העכשווי) אז חשוב שתשמרו עליו כדי שתוכלו לקבל תמורה מקסימלית להשקעתכם ולהיות בעלים של מזרן נקי ומצוחצח.

 

אמצעי הובלה

 

להובלת מזרן יש שלושה אמצעי הובלה: הובלה עם רכב פרטי – לקשור על הגג בעצמכם או להוביל בעגלה או משאית אצל חברת הובלות, לכל אחד מהם יש את היתרונות והחסרונות שלו וכאן נפרט את כולם!:

ראשית נתחיל ונאמר שטנדר היא גם אופציה אך היא אינה מומלצת למרות הנוחות הנראית לעין שאפשר פשוט לשים את המזרן מאחור ולנסוע, אז למה בעצם? הנה הסיבות:

כל קשירת המזרן וקיבועו בנסיעה הינה בעייתית! מדוע? מפני שאין דרך להעביר את החבלים או הרצועות כך שהם יחזיקו את המזרן צמוד לתחתית החלק האחורי ואם חשבתם שאפשרי להעביר תחת הרכב, זה אינו מומלץ ואפילו מסוכן כי אם ישתחרר החבל או הרצועה הוא עלול לפגום בגלגלים ואף לגרום לכם לעשות תאונה, שלא לדבר על הרכבים שמאחוריכם!

בנוסף, לאי יכולת קשירה מקבעת, בד"כ עומק החלק האחורי יכול להיות שלא יתאם לעובי המזרן ובכך יגרום לו להיטלטל בנסיעה מה שעלול לגרום לשחיקת הקפיצים ולהרס המזרן!

ואם במקרה מצאתם דרך, בטנדר המזרן יהיה חשוף לשמש קופחת ואם תכננתם נסיעה ארוכה, השמש עלולה לפגום באיכות הבד של המזרן ולגרום לו לנזקים בלתי הפיכים!

אז מהי האופציה הבאה?

ובכן האופציה הבאה היא האופציה הכי נפוצה להעברת מזרן והיא קשירה על גג רכב פרטי. אז איך עושים את זה? ובכן הולכים לחנות עשה זאת בעצמך כמו הום סנטר או ACE, מתייעצים עם המוכר וקונים חבל חזק (אך הסבירו שאתם מעוניינים בהעברת מזרן כדי שהחבל לא יגרום נזקים למזרן) או עדיף ראצ'ט (Ratchet = רצועות מקצועיות ובטוחות, שעולות יותר אך לא יקרות, שאלו את המוכר) ואם יש גגון לרכב אז קושרים לגגון ואם אין, אז אפשרי להעביר דרך החלונות (ראו סרטון) + לא לשכוח חיזוקים בכבלי באנג'י או עוד חבל (התייעצו עם המוכר) ונוסעים על מהירות איטית כל הדרך אל היעד!

הערה חשובה: נא לקרוא את תקנה 85 של משרד התחבורה! תקנה זו קיימת גם לבטיחותכם וגם לבטיחות נהגים אחרים בכביש ועבירה עליה תגרור קנס כבד ביותר!:

אז בואו נסכם את היתרונות והחסרונות של נשיאת מזרן עצמאית על גג הרכב:

יתרונות:

1. זול מאד

2. אין טיפ לתת לעובד

3. פשוט וקל יחסית

4. לא תלויים בזמנים ובמוביל

חסרונות

1. עלול לגרור קנס כספי, אם לא מתבצע נכונה

2. מזרן חשוף לשמש – עלול לגרום לנזקים ומזרן אורתופדי עלול להינזק בגלל טלטלות הרכב

3. מסוכן ביותר לכם ולסובבים אתכם, אם לא מתבצע נכונה (מזרן עף מהרכב בנסיעה לדוגמא)

4. חשוף לעשן ופיח ואם לא ארוז כראוי עלול להתלכלך ולהשחיר.

5. אם קורה משהו, פגה האחריות על המזרן.

לסיכום, קשירה על גג רכב הינה אופציה תקפה ופופולארית אך טומנת בחובה חסרונות רבים – עשו את השיקולים שלכם והחליטו בחוכמה!

אם החלטתם שזה אינו מתאים לכם, אופציה נוספת שקיימת הינה להוביל בעגלה או משאית אצל חברת הובלות מקצועית. ישנם יתרונות מובהקים להובלה אצל חברת הובלות אך גם חסרונות, והם:

יתרונות

1. ביטוח ואחריות

2. אין סיכויי פציעה מצדכם

3. אין צורך במאמץ פיזי או השקעת זמן

4. שירותי אריזה מקצועיים

5. הובלה בטוחה למזרן

חסרונות

1. יקר יחסית להובלה עצמית

2. הוספת טיפ לסבלים

3. פגימה בפרטיות (כניסה לבתיכם)

4. פחות תמרון בזמנים ובתאריך ההובלה

5. אין צורך בנסיעה איטית (יתרון לנסיעה בין עירונית)

מעבר להחלטה האם להוביל בחברת הובלות מקצועית או לא, יש לכם החלטה גם באיזה אמצעי הובלה להעביר – עגלה או משאית?

ובכן ההבדל הוא פשוט, ברוב העגלות המזרן יספוג יותר טלטלות בדרך, ההמלצה היא להשתמש בהן לנסיעות קצרות ובד"כ הן פתוחות מלמעלה מה שמשאיר את המזרן חשוף לשמש ולכלוך – במשאית כל אלה אינם מתקיימים. לעומת זאת, משאית הינה יקרה משמעותית יותר מעגלה! מה עדיף? תלוי בתנאי ההובלה וברצונותיכם!

לסיכום, ניתן להסיק מהטבלה שהיתרונות עולות על החסרונות אך יש חסרון משמעותי של המחיר היקר לעומת הובלה עצמית! הבחירה היא שלכם, אך בפריט כמו מזרן שיש לו סיכויים גבוהים להיפגם בדרך זו או אחרת ובייחוד שהובלתו עלולה לא לעלות בהרבה מעלות הדלק + החבלים או הראצ'ט אז מומלץ לשקול שכירת הובלה ברצינות ובחירת האמצעי זה לשיקולכם!

לסיכום הסעיף כולו, הוצגו בסעיף זה שני אופציות תקפות – להוביל עצמאית או בחברת הובלות מוסמכת, ובכן לכל אופציה יש את יתרונותיה וחסרונותיה ולכם יש החלטה לקבל! הכניסו בשיקולכם את התקציב שלכם, הצעות המחיר שקיבלתם מחברות הובלה אחרי שפירטתם את תנאי ההובלה, התייעצויות שונות עם אנשי מקצוע וממליצים לגבי ההובלה וכמובן, את כל מה שלמדתם מסעיף זה עשו את הבחירה הנכונה עבורכם!

 

ביטוח ואחריות


מזרן הוא אחד הפריטים שהכי נוטה להינזק בהובלות מכל הפריטים הקיימים להובלה קטנה, איך? עשרות דרכים! ספיגת פייח ועשן, ספיגת לכלוך ואבק, קריעות מחבלי הקשירה, חורים מסחיבה לא נכונה, שפשופים מגרירה על רצפה מחוספסת, שחיקת קפיצים ע"י הנחת פריטים כבדים על המזרן ועוד ועוד! ולכן קריטי שבהובלת מזרן, גם אם מובל בגפו, לוודא שחברת ההובלות מבוטחת בחברת ביטוח ידועה ובידה פוליסת ביטוח מעודכנת!

אם לחברה או לאיש המקצוע, אין ביטוח, זכרו שבמקרה של תקלה, נזק לפריט וכדומה, לקבל את מה שמגיע לכם לא יהיה בקלות, כי חברת הביטוח אינה שם לכסות את הנזק, ועלול להיגרר להליך משפטי מייגע עד שתקבלו את מה שמגיע לכם! לכן, מומלץ שלא תתפשרו ובקשו לראות את פוליסת הביטוח של החברה.

חשוב שתזכרו, מלבד החיצוניות של המזרן שניתן לדעת עלי הכל מסקירה ממוקדת בעניים, יש את החלק הפנימי הכולל את הקפיצים והחומרים שעשוי ממנו המזרן שלהם אין לכם גישה ולכן ישנו מצב שאולי תגלו אח"כ שהקפיצים נפגמו או שלמזרן ריח מעופש מעובש, ותרצו לקבל התייחסות ופיצוי מהחברה אם אתם יודעים שהמצב נגרם מההובלה שנעשתה ולכן חשוב שגם תוודאו שאתם נכנסים לעסקים עם חברה אמינה ורצינית שתהיה שם בשבילכם עם פוליסת ביטוח ואוזן קשבת לכל צרה שתקרה.

 

הוזלת עלויות


בכל הובלה יש דרכים שונות ומגוונות להוזיל עלויות והובלת מזרן היא לא שונה! אז הינה עוד כמה טיפים קטנים לחסוך כמה שקלים!:

תזמון נכון – תזמון נכון של ההובלה יכול לחסוך לכם מעשרות שקלים ועד מאות שקלים, בייחוד בהובלת מזרן שלפעמים ניתן לתמרן את תאריך ההזמנה לתאריך המתאים ביותר! אז איך עושים את זה? הינה כמה נקודות ליישם!:

הזמינו הובלה לשעות הבוקר, גם פחות עמוס וגם כולם רעננים עם יותר אנרגיות!

הזמינו תאריך כמה שיותר מוקדם ומראש, כך תשריינו מקום אם אתם בתקופה עמוסה וגם תחסכו הצעת מחיר גבוהה בגלל שהזמנתם יום-יומיים לפני.

השתדלו להימנע מתקופות עמוסות כמו תחילת וסוף שבוע וחודש, תקופות החגים, תחילת סמסטר (ספטמבר-אוקטובר), חודשי הקיץ ותחילת וסוף שנה.

גייסו אנשים – המחיר כולל בתוכו גם סחיבה של המזרן ע"י הסבל הביתה ומזרן אינו פריט כבד (אולי מעט מסורבל) וניתן להסתדר לבד אם מדובר בלהעלות אותו כמה קומות או לסחוב אותו לבניין ולכן אפשרי שתגייסו חבר, שכן טוב, קרוב משפחה לעזור לכם לכמה דקות ובכך לחסוך כמה שקלים!

הובלה משותפת – סה"כ מזרן, אפילו זוגי ולא סטנדרטי, הוא רק מזרן וזהו פריט אולי קצת גדול אך לא תופס הרבה מקום בשכיבה על הצד ולכן תמיד אפשר לדחוף אותו להובלה אחרת ולחסוך כמה שקלים, אז פרסמו בפייסבוק מי עושה הובלה מהאזור שלכם לאזור היעד, בקשו שידוך מחברת ההובלות ואם אתם סטודנטים, תלו שלט במעונות מי שכר הובלה מהאזור שלכם ואולי יתמזל מזלכם ותחסכו אפילו עד מאות שקלים.

 

הבהרה

 

מחירי הובלות מזרונים משתנים באופן תדיר ולכן המחירון המומלץ הוא בעיקר אינדקצייה למחירי השוק בישראל, כאן באתר כמה עולה ניתן לקבל הצעות מחיר אמיתיות ומחייבות מחברות הובלות מומלצות ע"י גולשי האתר, לצורך כך יש למלא את טופס הבקשה להצעת מחיר וחברות הובלות מובילות מאזור מגוריכם יחזרו אליכם טלפונית לייעוץ והצעת מחיר לא מחייבת.