עורך דין בקליק

מחירון הובלת מבנים

כמה עולה הובלת מבנים ?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, ריכזנו עבורכם מחירון הובלת מבנים מעודכן לשנת 2019 ולאחריו מדריך טיפים בשם : "טיפים עבור הובלת מבנים"

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של חברות הובלה בישראל, מדובר על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

הבהרה חשובה : כרגע באתר כמה עולה אין אפשרות לבקש הצעת מחיר עבור הובלת מבנים מאחר שאין לנו כרגע נותן שירות מומלץ בתחום.

עלות הובלות מבנים

עלות הובלת מבנים כבדים עם מנוף
– 2,000-10,000 ש"ח

עלות הובלת צימרים
– 3,000-10,000 ש"ח

עלות הובלה למשטחי סחורה
שיש, קרמיקה, משטחי סחורות
– 800-2,000 ש"ח (תלוי במספר בלות)

עלות העברת מכולות
– 2,000-10,000 ש"ח

עלות העברת מכונות תעשייתיות (עד 50 ק"מ)
– 1,000-2,000 ש"ח

מחירון עודכן בתאריך 15.08.19

ט.ל.ח

 

טיפים עבור הובלת מבנים

היית צעיר ושאפתן והחלטת לקנות שטח. בנית עליו את בית חלומותיך. הכול היה נפלא. עד שפגשת את השכן שלך- אדם גס רוח ודוחה, שבשום פנים ואופן אינך מוכן לחיות לידו, לגדל את הילדים בסביבת ילדיו ולסבול את שכנותו. מה עושים? לעזוב הכול, את בית החלומות שהשקעת בו כל כך הרבה זמן, מרץ וכסף? או להמשיך ולסבול את הבלתי נסבל אולי? לעיתים קרובות למדי, סכסוכים בין שכנים יכולים להגיע אפילו למעשי פלילים, הרי. לפני שאתה מחליט לעזוב בלב כבד, בדוק אופציה של הובלת מבנים.


לא רק בית

חשוב להבין שלא כל בית יכול להיות מובל, כמובן. אבל לא תדע אם הבית שלך הוא בר הובלה עד שלא תבדוק זאת, נכון? מובן שאם הבית שלך הוא בית נייד, בסגנון קרוואן למשל, הרי שהוא עומד בקריטריונים המתאימים לעשיית הובלת מבנים. רב הבתים הנבנים בבניה מודולארית מתאימים בד"כ להעברה גם כן, ולו רק מהסיבה שהם מורכבים כמו פאזל, כזה שהורכב באתר הבנייה לאחר הכנה במפעל- ולכן, אפשר גם לעיתים לפרקם חזרה ולהובילם ליעד החדש.


ההובלה

חשוב להבין שמדובר במערך לוגיסטי לא פשוט של פירוק (הכולל לעיתים גם ציוד כבד כמו מנופים) והובלה, והרכבה במקום החדש- כולל התאמה לשטח חדש וכל הכרוך בכך. ההובלה עצמה דורשת משאיות עצומות, שהרי רק משאיות בגודל ענק יכולות להתמודד עם הובלה של קירות ומטבחים כמו שנעשה בעת הובלת מבנים. חשוב לציין כי העוסקים במתן שירותי הובלת מבנים לא מעבירים רק בתים, ואולי אפילו בעיקר לא. לרב מדובר דווקא על מבנים ניידים כגון משרדים או צימרים, שמאפשרים את הפעולה.


בנייה קונוונציונאלית

הבנייה הרגילה, זאת שבנויה על הקרקע ובמקום עליו תחיה – לא מתאימה להובלה מהסיבה הפשוטה שהיא מעוגנת חזק מאד בתוך האדמה- כולל הקירות. כך שפירוק של קיר והשארתו שלם, כקיר, כמעט ואינה אפשרית. הבנייה המודולארית נהייתה פופולארית למדי בשנים האחרונות בגלל המחירים הנוחים שלה, הניקיון שלה ובעיקר המהירות של הבניה אותה היא מאפשרת- לכן, ישנו בהחלט סיכוי סביר שלפחות חלקים מהבית שלך כן מתאימים לקריטריונים של הובלה.

 

צוות כמה עולה מקווים שהצלחתם ללמוד על נושא הובלת מבנים ולהבין את טווחי המחירים לפי סוגי השירותים.

לכל בקשה או שאלה נשמח להשיב על שאלותיכם ולסייע לכם, אנא פנו אלינו באמצעות צור קשר כאן באתר ונשמח לעזור.

מאחלים לכם למצוא את נותן השירות המקצועי והאדיב באזור מגוריכם.

 

עדכונים אחרונים