בקש הצעת מחיר להובלות פסנתרים

אלכס הובלות
מרכז, שרון,
טלפון: 072-2556582
הובלות שירות 10
מרכז, שפלה, השרון, חיפה והצפון, ירושלים והסביבה, באר שבע והסביבה.

מחירון הובלות פסנתרים

מחפש לדעת כמה עולה הובלת פסנתר?

כמה עולה הובלת פסנתר?

כמה עולה

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, ריכזנו עבורכם מחירון הובלת פסנתר מעודכן לשנת 2019 ולאחריו מדריך צרכנות נבונה בשם : הכל על הובלות פסנתרים.

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של חברות הובלות בישראל, מדובר על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

ייעוץ והצעת מחיר ללא עלות וללא התחייבות!

חוסכים לך זמן וכסף!

באתרנו שירות החוסך את הצורך לחפש הובלת פסנתר, שירות בקש הצעת מחיר הינו ללא עלות וללא התחייבות, משאירים את הפרטים כאן באתר ועד 3 חברות הובלות יחזרו אליכם טלפונית לייעוץ והצעות מחיר, בדרך זו תקבלו תשובות לכל שאלה שיש לכם ועל הדרך תעשו גם השוואת מחירים.

טווחי מחירים הובלות פסנתרים

מחירון מומלץ

מחירון הובלת פסנתר עודכן בתאריך 26.06.19

ט.ל.ח

 

עלות הובלת פסנתר

  

טווח מחיר הובלת פסנתר:  40-1,500 ש"ח

הערות למחיר

כמו כל הובלה אחרת, הובלות פסנתרים תלויות במרחק הנסיעה. הדבר הבא המשפיע על המחיר הוא הגישה אל הדירה שאליה מועבר הפסנתר.

ככל שהגישה מסובכת יותר, מחיר הובלות פסנתרים יעלה. חשוב לקבל כמה הצעות מחיר בחברות המתמחות בשירותי הובלות פסנתרים, ולהיזהר מאוד ממי שנותן מחיר נמוך מדי.

תמיד יש לזכור כי הובלות פסנתרים אינן דומות להובלות בגדים או ספרים, ונזק שיגרם לפסנתר יגרום לנו עוגמת נפש רבה. חושב ביותר לדרוש ביטוח עבור הובלות פסנתרים עם הזמנת העבודה.

עלות הובלת פסנתר - 400-1,500 ש"ח

 

 

הכל על הובלות פסנתרים


הובלת פסנתר הוא תהליך המתחיל הרבה לפני שרגלי הפסנתר מתנתקות מהרצפה עליה הן נחות.

תחילת התהליך בתכנון ההובלה, תכנון שצריך לבצע הן ברמה האישית והן בליווי איש מקצוע.

תכנון זה נדרש גם בהובלה רגילה של תכולת דירה, אם כי תכולת הובלת דירה הוא תהליך סטנדרטי למדי, ובמרבית הבתים אפשר למצוא את אותה כמות פריטים, אותם סוגים ואותם גדלים פחות או יותר.

יחד עם זאת, העברת פסנתר ממקום למקום היא משימה הדורשת זהירות רבה, ידע רב ויכולות שינוע מתקדמות.

 

הובלות פסנתרים – מה כל כך מיוחד?

 

הובלות פסנתרים אינן דומות להובלות אחרות. הובלות פסנתרים דורשות מומחיות, עדינות וטיפול מיוחד בכלי העדין אך הכבד. את הפסנתר אסור לגרור או לסחוב, ובשום מקרה אסור להפוך.

שירותי הובלות פסנתרים דורשים בדרך כלל הובלות מנוף, עקב גודלו של הפסנתר. הובלות פסנתרים צריכות לכלול אריזה איכותית של הפסנתר ושמירה מכל נזק חיצוני, וכמובן העברה זהירה ביותר.

 

תעודת ביטוח לפסנתר

 

הצורך ביכולות מתקדמות אלה נובע ממגוון סיבות ובראשן הסיכון הרב הכרוך בהובלה של פסנתר שנחשב לפריט ריהוט יקר מאוד, לעיתים גם נדיר, וכדי להקשות על המשימה, גם רגיש מאוד.

בהתאם לכך תהליך ההובלה מתחיל ברכישת פוליסת ביטוח להובלות פסנתרים, ולשלב זה אתם רוצים להעניק תשומת לב מיוחדת.

הפוליסה שלכם היא זו שתכריע את הפיצוי שתקבלו אם וכאשר יגרם נזק לפסנתר שלכם, ועל מנת לוודא שאין שום מלכודת בפוליסה, ואין שום תנאי שלא תוכלו לעמוד בו, אתם רוצים לעבור על הפוליסה בצורה ייחודית, מומלץ בסיוע של מומחה הובלת פסנתרים, ולוודא שהפוליסה סגורה מבחינתכם מכל כיוון.

 

אחריות מצד חברת ההובלות

 

אחרי שאמרנו את זה, יש לכם גם את האפשרות לקבל אחריות על הובלת פסנתר מחברת ההובלות, כך שבפועל יש לכם שתי הגנות הפועלות במקביל, האחת פוליסת ביטוח שרכשתם בעצמכם לעצמכם, והשניה אחריות מחייבת של חברת ההובלות.

יחד עם זאת, על מנת ליהנות מאחריות כזאת, ועל מנת למזער את הסיכוי להיווצרות הצורך למימוש האחריות הזאת, אתם רוצים למצוא חברת הובלות מומלצת, חברת מובילי פסנתרים מומלצים או חברת הובלות לכל דבר המציעה שירות של הובלת פסנתרים באופן ספציפי.

 

איתור חברות המתמחות בתחום

 

לכשתתחילו בתהליך החיפוש והבחירה של חברת ההובלות, תוכלו למצוא שורה ארוכה של חברות הובלה המספקות שירותי הובלות פסנתרים בצפון, הובלות פסנתרים במרכז וגם הובלות פסנתרים בדרום.

הדבר החשוב שאתם רוצים לדעת בהיבט זה הוא שחלק מן החברות הללו מציעות את השירות מתוך רצון להציג את עצמן כחברות המסוגלות להציע כל שירות הובלה, בעוד שחברות אחרות הן חברות המתמחות בתחום של הובלת פסנתרים ומציעות את השירות מתוך ניסיון רב שנים בתחום.

 

המלצות, המלצות, המלצות

 

גם מקצועיות וגם פרטיות

 

מן הסתם, כאשר אתם מעוניינים למצוא חברה טובה ואיכותית של הובלות פסנתרים המלצות הוא אחד הכלים החשובים ביותר העומדים לרשותכם.

חפשו מובילים מומלצים שאת שמם וזהותם תוכלו למצוא בחנויות כלי מוסיקה המוכרות פסנתרים, וכן נסו לחפש המלצות מחברים, מכרים או בני משפחה שאולי נדרשו בעבר לבצע הובלה של פסנתר.

הצורך במציאת חברת הובלות איכותית מקבל משנה חשיבות כאשר אתם מעוניינים לבצע הובלת פסנתר יקר או הובלת פסנתר כנף.

בשני המקרים מדובר בכלי נגינה ופריט ריהוט שיכול לעלות עשרות ואף מאות אלפי שקלים, כשכל מכה קטנה יכולה לפגוע מאוד בערכו של הפסנתר ובאיכות הנגינה שלו.

 

הובלה מקצועית השומרת גם על המנגנון הפנימי של הפסנתר

 

מעבר לכך, הנזק שיכול להיגרם לפסנתר בתהליך ההובלה, גם כאשר מדובר בתהליך של הובלת פסנתר עומד או הובלת פסנתר ניצב הוא נזק שבדרך כלל לא רואים מבחוץ, אלא נזק שנגרם למנגנון הפנימי של הפסנתר.

בדיוק מסיבה זו, ישנו צורך לייצב את הפסנתר בצורה מוצקה, ולספק לו אמצעים לבלימת זעזועים, לבטח כאשר מדובר על תהליך של הובלת פסנתר בתנאי שטח קשים.

חברת הובלות מקצועית תדע בדיוק איך מובילים פסנתר בצורה בטוחה, ותדע בדיוק מה עליה לעשות על מנת לשמור לא רק על גוף הפסנתר אלא גם על המנגנון הפנימי שלו, ומפה החשיבות הרבה באיתור החברה המתאימה ביותר לביצוע המשימה.

 

הובלה בסיוע מנוף

 

במידה ואתם מתגוררים בקומה גבוהה, האתגר אף גדול יותר, וישנם מקרים רבים בהם הדרך היחידה לבצע את ההובלה היא באמצעות שירות הובלות פסנתרים עם מנוף.

במקרה זה ניתן להתקין מנוף נייד על אדן החלון או אדן הגג ולבצע הנמכה מקצועית ובטוחה של הפסנתר מטה, או לחילופין לעשות שימוש במנוף ייעודי המופעל ישירות מן הקרקע.

בכל מקרה, עצם העובדה שהחברה מציעה את השירות של הובלה באמצעות מנוף, מצביעה על כך שמדובר על חברה מקצועית, וזאת כבר בשורה אחת טובה עבורכם.

 

הובלה ורכישת פסנתר חדש

 

הדברים נכונים גם כאשר מדובר על הובלת פסנתר חדש שזה עתה קניתם בחנות.

בהיבט זה, אתם רוצים להיעזר באחריות שמעניקה לכם החנות עד תום, ולנסות לבצע את ההובלה באמצעות החנות עצמה.

כאשר החנות מבצעת את ההובלה היא למעשה לוקחת על עצמה את האחריות על הצלחת המשימה, כך שכל נזק שנגרם לפסנתר הוא באחריותה.

יחד עם זאת, לא כדאי לקחת את הדברים כמובנים מאליהם, וכדאי לוודא שבמסגרת תעודת אחריות על הפסנתר, כתוב במפורש שהחנות אחראית על הובלתו אל בית הלקוח, ותישא בעלות של כל נזק שייגרם לפסנתר בתהליך ההובלה.

כמו כן, במסגרת הזמנת הפסנתר, אתם רוצים לברר בדיוק כיצד יכולה החנות לסייע לכם במקרה של תיקון פסנתר וצורך להוביל אותו למטרת תיקון בלבד.

 

הצעות מחיר פרטניות

 

לבסוף, עניין המחיר, עניין חשוב בכל מוצר או שירות שאנו רוכשים. מן הסתם, אחת השאלות המטרידות אתכם ביותר היא כמה עולה להוביל פסנתר, מה היא עלות הובלת פסנתר וכן איך מחשבים עלות הובלת פסנתר בישראל.

התשובה היא שאין לכך תשובה אחת נכונה, וכדי לקבל את התשובה שבאמת תיתן לכם ערך בתהליך גיבוש ההחלטה, אתם רוצים פשוט להתקשר למספר חברות הובלה, להציג בפניהם את כל הפרטים הנדרשים ולבקש הצעת מחיר סופית ומחייבת.

בתחום של הובלות פסנתרים השוואת מחירים הוא שלב שאתם בהחלט רוצים לבצע, וזאת לאור פערי המחירים המשמעותיים שאתם עשויים להיתקל בהם בתהליך ההשוואה, פערים שיכולים לחסוך או לבזבז לכם מאות ואף אלפי שקלים בעלות ההובלה בלבד.

 

חפשו לא את הזול ביותר, אלא את הטוב ביותר

 

בפועל אין מחירון הובלות פסנתרים, מחירון שאפשר פשוט להסתכל בשורה הנכונה ובעמודה הנכונה ולדעת כמה יעלה להוביל את הפסנתר שלכם, וגם חיפוש ובחירה של חברה על פי פרמטר של הובלת פסנתר בזול היא לא בדיוק פרקטיקה נכונה.

ערכו את מחקר השוק שלכם, הבינו בדיוק את נושא העלויות, הקשר שבין העלות ובין איכות השירות, וההשלכות השונות של בחירת הגורם המתאים או הפחות מתאים, ובהתאם לכך קבלו החלטה בטוחה ומושכלת.

להיות משפחה מוזיקלית באמת, זה לא רק לשיר במקלחת בקולי קולות. בעיקר כאשר נולדים ילדים, אנחנו רוצים להעניק להם את היתרונות שמציעה המוזיקה- התפתחות מנטאלית גבוהה, משמעת עצמית וכמובן- איך לא- היכולת להיות אומנותיים, יצירתיים ולהביע את עצמך בצורה נפלאה זו. אז זהו זה, הוחלט- קונים פסנתר.

קניית הפסנתר אינה משימה של מה בכך ויש צורך להשכיל וללמוד טרם הרכישה על ההבדלים בין הפסנתרים השונים ועל היתרונות של כל אחד- כדי להתאים אותו אל חלל הבית שלכם ולצורכיכם האחרים. עכשיו, נשאר רק להביא אותו.

 

זהירות, עדין.

 

הובלות פסנתרים שונה עד מאד מהובלת ריהוט- ודומה יותר להובלה של כלי מטבח שבירים. המנגנון שבתוך הפסנתר חייב להישמר ללא פגע, אחרת קניתם מעמד נחמד לכדים ותו לו. לכן, בעת הובלת פסנתר יש צורך לשכור חברת הובלות מומחית דווקא להובלות כאלה, או לפחות חברה שיש בה את הציוד הנחוץ.

פסנתר אי אפשר להעלות במדרגות למשל, בגלל החשש שיפגע, לכן צריך לבדוק חברות הובלה שיש ברשותם מנוף או אמצעי העלאה אחר. וזו רק דוגמא אחת.

כאשר מזמינים מובילים תמיד חשוב שיהיה מדובר על אנשי מקצוע, אבל כאשר מדובר על הובלה של פסנתר, מדובר על הכרח גבוה מהרגיל.

 

שלי או שלו

 

רב חנויות המוזיקה שתבקרו בהם, ימליצו לכם על שירותי הובלות איתם הם עובדים. נכון, פעמים רבות אותו מוביל שימליצו עליו יהיה טוב עבורכם מכל מוביל אחר, ולו רק בגלל העובדה שהוא מוכר לחנות ומוביל כלי נגינה לא בפעם הראשונה.

אבל לא כדאי ללכת עם המלצות החנות באופן עיוור ואם יש לכם חברת הובלות שאתם מכירים- אפשר לבדוק אם הם מותאמים להתמודד עם הפסנתר שלכם לפני שמסכימים להובלה של אדם לא מוכר.

 

כמה ולמה

 

שירותי הובלת פסנתרים אפשר למצוא בערים גדולות כקטנות כיום וכך אין כמעט עיר מקופחת ובכל מקום אפשר למצוא מי שיוביל את המוזיקה אליכם הביתה:

בערים הגדולות הובלת פסנתרים חיפה או הובלת פסנתרים ירושלים אבל גם בערים הקטנות יותר תמצאו חברות המוכנות לקחת את הפסנתר באופן מקצועי ואחראי .

אגב, לשירותי הובלת פסנתרים מחיר משתנה- אז חפשו את המשתלם ביותר.

 

טיפים הובלת פסנתרים

 

ההופעות הבלתי פוסקות של הפסנתר במגוון תכניות טלוויזיה, בעיקר מצוירות, הפך אותו לכלי הנגינה הכי קלישאתי כשמדובר בהובלות!

כמעט אין סדרה מצוירת שלא מושלמת בנפילה אקראית של פסנתר כנף מהשמים, אך האמת היא שהמציאות לא רחוקה מכך כשמדובר בהובלות פסנתרים!

אז רוצים לדעת איך להוביל פסנתר שלכם בלי תקלות?!

מאיך להוביל עד כמה עולה, המשיכו לקרוא וגלו את כל הפרטים הקטנים איך להפוך את ההובלה שלכם לבטוחה והמשתלמת ביותר!

 

אריזה – איך אורזים?


לפני שנפרט איך בעצם מובילים פסנתר בצורה נכונה, חשוב לדעת איך בעצם אורזים פריט כזה גדול ועדין?! ובכן נתחיל ממי אורז – אתם או חברת ההובלות?

אריזה עצמאית – אז איך אורזים עצמאית בעצם? ובכן אם הפסנתר המדובר הוא פסנתר שאיננו זקוק לפירוק מורכב כמו פסנתר סטנדרטי (לא כנף) ומרובע, אז בהחלט ניתן לארוז אותו בשמיכות עבות וכריות ולקשור חזק בכדי למנוע שריטות, חבלות ונזקים למיניהם. בנוסף, תמיד אפשר לקנות ניילון נצמד וגליל ניילון בועות בכדי לארוז הרמטית! ובכן אז מה הבעיה? נתחיל ונאמר שלאריזה עצמאית יש יתרונות ויש חסרונות!

היתרון הבולט של אריזה עצמאית זה העובדה שהיא זולה ביותר!

יתרון נוסף הוא שאתם אלה שאורזים וכשאתם אורזים אין עיגול פינות, אורזים כמו שצריך! ומה עם החסרונות?

ובכן החסרונות של אריזה עצמית הם דיי משמעותיים כשמדובר בפסנתרים. חסרון ראשון הוא שכשאתם אורזים לבד, כמה שתחשבו שארזתם טוב, אתם לא מקצועניים!

חשיפת פינה פה, אי הידוק השמיכה או הניילון נכון שם וייגרם לפסנתר נזק בלתי הפיך!

החיסרון השני הוא, שמכיוון שארזתם לבד, אין למי לבוא בטענות אם האריזה לא תהיה מספקת ובזמן ההובלה ייגרם נזק לפסנתר! אם הנזק ייגרם בעקבות אריזה לא נכונה, אתם לבד!

אריזה מקצועית – אריזה מקצועית בד"כ מתבצעת עם חומרים מתאימים כמו ניילון נצמד באיכות גבוהה וניילון בועות לאריזה או בד כיסוי מחומר עמיד ביותר והיא הינה האופציה היחידה כשמדובר בפסנתר הדורש פירוק (כמו פסנתר כנף)! אריזה מקצועית הינה אופציה תקפה שיש לשקול ברצינות ליישמה!

אז מהם בעצם היתרונות והחסרונות של אריזה מקצועית? נתחיל מהחיובי, מה הם היתרונות?

אז אריזה מקצועית הינה פשוטו כמשמעו, מקצועית! היא הרמטית, ללא טעויות ומבוצעת בדרך הבטוחה ביותר!

כשאתם אורזים לבד, כמה שחשבתם שארזתם בדרך הטובה ביותר, זה לא יהיה כמו המקצוענים! בנוסף, אריזה מקצועית מלווה באחריות האורזים, באחריות חברת ההובלות וכך לכם יש ראש שקט למקרה שייקרה משהו!

אז מה לגבי החסרונות? לאריזה מקצועית ישנם הרבה יתרונות אך רק חסרון אחד משמעותי – התוספת במחיר! אריזה מקצועית הינה שירות שמספקת חברת ההובלות וכן, היא תעלה לכם יותר במחיר!

לסיכום, ההמלצה היא ללכת על אריזה מקצועית גם במקרה של פסנתר אשר לא דורש פירוק – פסנתר הינו פריט גדול יחסית, רגיש ביותר ויקר ובשביל לחסוך כמה שקלים, אין טעם להסתכן ולארוז בעצמכם!

 

אמצעי הובלה

 

פסנתר הינו פריט עם מבנה מאסיבי יחסית וביכולתו להגיע למשקל של אפילו מאות קילוגרמים אך למרות מראהו המתעתע, רוב מרכיביו דיי עדינים ורגישים ועלולים להינזק בקלות! פסנתר הינו גם פריט נוי וגם כלי נגינה איכותי ולכן כל נזק, בין אם הוא מבחוץ או מבפנים יורגש! שימו לב, כל תזוזה לא נכונה תוכל לגרום לשריטות במעטפת החיצונים או לנזק בלתי הפיך למרכיבים העדינים שבתוכו, שיכולים לעלות במאות שקלים לתיקון! – מכל זה כבר ברורה המסקנה, פסנתר מובלים רק אצל חברת הובלות מקצועית עם ניסיון עשיר עם הובלת פריט ייחודי זה!

אז איך בעצם מובילים פסנתר? ובכן ישנם שני אמצעי הובלה עיקריים המשאית והמנוף, ההחלטה שלכם תהיה בין שכירת משאית בלבד לבין שילוב של שניהם, פירוט על כך בהמשך..

משאית

מתאים להשתמש כש..: אם מיקום הפסנתר או היעד (או שניהם): על הקרקע, אין הרבה מדרגות ומרחק ההליכה למקום חנית המשאית קצר.

איך?: ובכן בד"כ אחרי פירוקו של הפסנתר (כל סוג פסנתר לגופו), הסבלים המקצועניים יעלו אותו על גלגלת מיוחדת ויגלגלו אותו אל תוך המשאית. אם מעורבות מדרגות הסבלים ירימו את הפסנתר לאורך כל המדרגות.

יתרונות :

המשאית ידועה כאמצעי הובלה פופולארי

המשאית אטומה לנזקי הטבע כמו: שמש ופיח ממכוניות.

אפשרי נסיעה למרחקים ארוכים

שורה תחתונה: משאית הינה בהחלט אמצעי הובלות מומלץ ואם תנאי השטח מתאימים לכך יש לשקול ברצינות לשכור רק אמצעי הובלה זה במקום שילוב של משאית ומנוף.

מנוף

מתאים להשתמש כש..: היעד או מיקום הפסנתר (או שניהם) בבניין ללא מעלית עם מדרגות מרובות או שאין גישה קרובה למשאית.

*מתאים להשתמש גם אם עלות הפסנתר הינה יקרה ביותר ויש רצון למנוע לקיחת סיכונים מיותרים לפגימת הפסנתר..

איך?: ובכן בד"כ ההגעה למקום או ליעד תהיה באמצעות משאית, לאחר מכן סבלים מקצועיים יירתמו את הפסנתר למנוף ולבסוף המנוף ירים את הפסנתר אל יעדו.

יתרונות:

למנוף ישנם יתרונות רבים והם:

חסכון בכוח אדם (סבלים)

זמן הובלה קצר

הסיכוי לנזק לפסנתר הוא מזערי עד לא קיים!

הרבה פחות הפרעות לשכנים החדשיםישנים

ומה עם החסרונות? ובכן למנוף יש חסרון אחד ויחיד והוא המחיר! טווח המחירים הוא בין 250 ל 500 ש"ח לשעה!

שורה תחתונה: מנוף הוא אמצעי הובלה מצוין גם בלי שתנאי השטח יחייבו שימוש בו, אך צריך לעשות שיקולים תקציביים כשמדובר בהעברת פריט בודד באמצעותו!

 

מחיר הובלת פסנתר

 

תמיד כשמגלגלים בגוגל "מחיר הובלת פסנתר" או כל הובלה, יצאו רשימת אתרים עם רשימת טווחי מחירים מוגדרים לכל הובלה, אך ממה בעצם מורכב המחיר? על מה חושב המוביל כאשר הוא נותן לכם הצעת מחיר? ובכן אז בואו נבהיר ונפרט מה משפיע על המחיר:

נתחיל בהשפעה הכי פשוטה, האריזה – באריזת פסנתר אין פה הוצאה משמעותית על חומרים מכיוון שבד"כ לחברת הובלות שהינה מומחית בהובלת פסנתרים יש כבר בדים עמידים ורב שימושיים לעטיפת הפסנתר וגם אם אין, ניילון נצמד חזק וניילון בועות לאריזה בד"כ לא עולה יותר מידי, אך פה יכול להיות שתשלמו על שירות האריזה, שימו לב ושאלו האם זה כלול במחיר.

פירוק והרכבה – רוב הפסנתרים דורשים פירוק לפני העברה בין אם זה בכוונה לשמור על שלמות הפסנתר ובין אם זה בכדי להפוך את ההובלה ליותר נוחה למוביל ותוספת מחיר פירוק והרכבה למשל של פסנתר כנף לא תהיה זהה לפירוק והרכבה של פסנתר סטנדרטי.

גישה למיקום הפסנתר או ליעד – אין מעלית, מדרגות מרובות, קומה גבוהה, מרחק הליכה לעבור עם הפסנתר וכו' – כל אלה גורמים המשפיעים על המחיר ותנאי שטח לא אידיאלים בהובלת פסנתר יכולים לגרום להוספה של מאות ואלפי שקלים למחיר (כמו הזמנת מנוף לדוגמא)!

מרחק נסיעה – זכרו שלמוביל יש הוצאות דלק וככל שמרחק הנסיעה בין המיקום ליעד יגדל כך זה יתבטא במחיר!.

לסיכום, רצוי שתהיו כנים ותציינו בפני כל מוביל את כל הקריטריונים שמנינו לעיל בכדי שיוכל לתת לכם הצעת מחיר הוגנת ומדויקת!

 

המלצות

 

בהובלת פסנתרים, מקור ההמלצות הינו שונה וספציפי!

בכל מקרה אחר, פשוט נפתח את האינטרנט ונקרא ביקורות, נתקשר לחברים לשאול איך הם עשו זאת, נרים טלפון לשכנים שעברו פתאום ונבקש המלצה על המוביל ועוד ועוד, אך פה אין לעשות זאת – המקור היחיד האמין ביותר להמלצה טובה הינו מכוון הפסנתרים המקומי שלכם!

בכל חנות מוזיקה שמכבדת את עצמה ישנו מכוון פסנתרים, משפץ פסנתרים ובכללי מישהו שכבר שנים בתחום ומכיר יותר מידי מובילים, לטובה ולרעה!

רק מכוון הפסנתרים המקצועי יוכל לתת לכם המלצה אמינה על מוביל שבידיו תוכלו להפקיר את הפסנתר שלכם להובלה בשקט!

אז אל תאמינו לחברת ההובלות ואל תלכו על המלצות מפוקפקות מהחלילן שמפזם בתחנה המרכזית, אל תתעצלו וגשו או טלפנו לחנות לכלי מוזיקה המקומית וגרפו כמה כרטיסי ביקור!

 

ביטוח ואחריות

 

פסנתר, הינו פריט שיכול להגיע לעלות של אלפי ואפילו מאות אלפי שקלים, שלא לדבר על עדינות המרכיבים המכניים הנוכחים בתוכו שעלולים תוך רגע להינזק אף באופן בלתי הפיך!

אז חשוב שלפני שבוחרים כל חברת הובלות, קודם כל לשאול איפה החברה מבוטחת, האם פוליסת הביטוח הנוכחית עודנה בתוקף ואף לבקש לראות עותק של הפוליסה כדי שתוכלו לוודא בדיוק מה היא מכסה.

 

טיפים קטנים לחסכון כספי

 

הנה 3 טיפים קטנים קלים ליישום שיכולים לחסוך לכם עד מאות שקלים ולעזור לכם לעבור את יום ההובלה קצת יותר בקלות!:

1. השוואת מחירים – נכון שחברות הובלה שמתמצאות מקצועית בהובלת פסנתרים זאת משימה מאתגרת אך כלל לא בלתי אפשרית! ישנן המון חברות שרק מחכות שתרימו את הטלפון ותבקשו מהן הצעות מחיר ובהשוואת מחירים נכונה בין החברות המתאימות תוכלו לחסוך עד מאות שקלים! אז גלגלו בגוגל חנויות מוזיקה בסביבתכם ושאלו אותם על חברות להובלת פסנתרים מומלצות והתחילו להשוות!

2. כיוון הפסנתר – מומלץ אחרי העברת פסנתר להזמין איש מקצוע לכוון את הפסנתר, מדוע? ובכן כמה שיציבה המשאית וכמה שאנשי המקצוע מקצועיים הפסנתר עדיין יספוג טלטלות ובייחוד אם הוא חדש סביר להניח שהוא יצטרך כיוונון! והערה קטנה, רצוי לחכות שבוע-שבועיים אחרי שהפסנתר כבר מונח במקומו והתמקם ורק אז להזמין איש מקצוע. בנוסף, על הדרך, רצוי גם לבקש מאיש המקצוע לבצע ניקיון יסודי של הקלידים וכל החלקים הפנימיים כדי לתת לפסנתר התחלה חדשה במיקומו החדש :-)

3. מיקום חדש לפסנתר – לפני שאתם מחליטים על המיקום החדש לפסנתר כדאי שתקשיבו לטיפ הבא: חשוב שמיקומו של הפסנתר לא יהיה בחדר שנוטה להיות בו טמפרטורה גבוהה, שלא ממוקם בו מזגן ושלא צובר לחות – לחות וחום הם אויביו של הפסנתר ועלולים לגרום לו נזק עד כדי פגימה בהפקת צליליו! בנוסף, רצוי שהפסנתר לא יהיה ליד חלון או דלת כדי לשמור על טמפרטורה יציבה.