בקש הצעת מחיר להובלת מזנון

אלכס הובלות
מרכז, שרון,
טלפון: 072-2556582

מחירון הובלות מזנונים וויטרינות

מחפש לדעת כמה עולה הובלת מזנונים וויטרינות?

כמה עולה הובלת מזנונים וויטרינות?

כמה עולה

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, ריכזנו עבורכם מחירון הובלת מזנונים וויטרינות מעודכן לשנת 2019 ולאחריו מדריך צרכנות נבונה בשם : מדריך הובלת מזנונים וויטרינות.

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של חברות הובלות בישראל, מדובר על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

ייעוץ והצעת מחיר ללא עלות וללא התחייבות!

חוסכים לך זמן וכסף!

באתרנו שירות החוסך את הצורך לחפש הובלת מזנונים וויטרינות, שירות בקש הצעת מחיר הינו ללא עלות וללא התחייבות, משאירים את הפרטים כאן באתר ועד 3 חברות הובלות יחזרו אליכם טלפונית לייעוץ והצעות מחיר, בדרך זו תקבלו תשובות לכל שאלה שיש לכם ועל הדרך תעשו גם השוואת מחירים.

טווחי מחירים הובלות מזנונים וויטרינות

מחירון מומלץ

מחירון הובלת מזנונים וויטרינות עודכן בתאריך 26.06.19

ט.ל.ח

 

עלות הובלת מזנונים וויטרינות

  

טווח מחיר הובלת מזנונים וויטרינות - 250-500 ש"ח

הערות למחיר

בהובלות המחיר מורכב מחמישה קריטריונים והם: מרחק, גודל הפריט ומשקלו, מיקום הפריט ומיקום יעדו העתידי, אריזה ופירוק והרכבה.

מרחק – הכוונה פה היא מרחק נסיעה, אל תשכחו שלמוביל יש הוצאות של דלק ופחת על הרכב ולכן זה יהיה כלול במחיר! הובלה בין עירונית תהיה רחוקה במחיר מהובלה עירונית פשוטה!

גודל הפריט ומשקלו – מזנונים וויטרינות באים בגדלים שונים ומשונים ולכל כל אמצעי הובלה מתאים להסיע כל מזנון או ויטרינה ולכן לגודלו ולמשקלו של הפריט יש משמעות במחיר!

מיקום הפריט ומיקום יעדו העתידי – קומה גבוהה, בניין ללא מעלית, מרחק הליכה בין הבניין למקום החניה וכל מכשול אחר בדרך מהווה השפעה על המחיר!

אריזה – כמו שהוזכר לעיל, שירותי אריזה מחברת ההובלות יעלו לכם אקסטרה אך גם אם תעשו זאת לבד ההוצאות שלכם יעלו, ניילון בועות לאריזה יעלה לכם בין 100 ל 270 שקלים, תלוי באורך ואם רציתם גם ניילון נצמד איכותי וחזק תוסיפו למחיר בין 20 ל 40 שקלים, שוב תלוי בכמות ובאורך.

פירוק והרכבה – פירוק והרכבה בידי המקצוענים יעלה לכם יותר במחיר וזו הדרך המומלצת אך עם תעשו זאת לבד זה הוצאה אחת שירדה מהפרק!

לסיכום, לפני שאתם ניגשים לכל מוביל לקבל הצעת מחיר חשוב שתציינו את כל הקריטריונים שלמעלה בהתאמה למקרה שלכם כדי שתוכלו לקבל הצעת מחיר הוגנת ומדויקת!

 

 

מדריך הובלות מזנונים וויטרינות


בכל הובלת תכולת בית יש כמה פריטים בסיסים שבולטים בכל עסקה וביניהם מר מזנון וגברת ויטרינה!

פריטים אלו מלווים אותנו לאורך שנים ובאים בגיוון מדהים של סגנונות מוויקטוריאני ועד למודרני ובגיוון חומרים גם לא פחות מרשים מעץ עד זכוכית!

פריטים כאלה באים מכל מקום בעולם מאיקאה בנתניה ועד בריטניה שבאירופה וזקוקים לתשומת לב מיוחדת במינה אז אם בידכם אחד מפירטי הבייסיק הללו הגעתם למקום הנכון!

מאיך אורזים ועד איך לחסוך כמה שקלים, כל מה שרציתם לדעת על הובלות מזנונים וויטרינות נמצא רק במרחק גלגול עכבר אחד!

 

אריזת מזנון או ויטרינה – איך אורזים?

 

אריזה היא אחד משלבי ההובלה החשובים ביותר כשמדובר בפריטים בסיסיים ויומיומיים כמו מזנון או ויטרינה, הם שם מידי יום ובמקרה של נזק הכי קטן הדבר ירדוף אתכם כל יום שתבלו בסלון, ולכן חשוב לדעת איך אורזים נכונה!

מזנונים וויטרינות באים במגוון גדלים וסגנונות ועשויים ממגוון עוד יותר רחב של חומרים! לכל חומר יש נחיצות להתייחסות שונה וממוקדת ולכן נחלק את החומרים הנפוצים ל2 קטגוריות: חומרים עמידים יחסית (עץ, מתכת, שיש וכו') וזכוכית!

חומרים עמידים: אריזת מזנון או ויטרינה אשר עשויים מחומרים עמידים הם יותר קלים לטיפול, יש בהם פחות חשש לתקלות למיניהן ובד"כ קל יותר לפרק את הרכיבים בפריט בלי חשש מוגזם! בחומרים עמידים בד"כ מספיק לעטוף בניילון בועות לאריזה וסיבוב קל של ניילון נצמד והכל מספיק!

זכוכית: זכוכית בד"כ מצויה בוויטרינות ופחות במזנונים למיניהם, כשמדובר בזכוכית רצוי לנקוט במשנה זהירות ולעבוד נכונה! מבחינת אריזה רצוי שאחרי הפירוק, אם ישנו, לעטוף את החלקים המורכבים מזכוכית עם ניילון בועות לאריזה וניילון נצמד ואף לעטוף גם עם שמיכה אם ישנה. חשוב שבכל זמן האריזה שחלקי הזכוכית יעמדו ולא יושכבו וההתנהלות עימם תהיה עדינה ומחושבת! (עוד על זכוכית בסעיף "אמצעי הובלה").

 

פירוק והרכבה

 

כשמדובר במזנונים וויטרינות הגדלים הם רבים ולכן סעיף זה מתייחס למזנונים וויטרינות אשר זקוקים לפירוק והרכבה לשם הכנסה לתוך אמצעי ההובלה ושמירה על שלמותם. פירוק והרכבה ניתן לעשות בשני דרכים: בדרך "עשה זאת בעצמך" ובדרך המקצוענית – לשכור שירות מחברת הובלות!

עשה זאת בעצמך – בכל הובלה יש דרך לחסוך ואחת מהדרכים הינה פשוט לפרק ולהרכיב בעצמכם. שיטה זו מתאימה לבעלי המיומנות והניסיון המתאימים לעבודה זו, אם ניסיונכם עם פירוקי רהיטים למיניהם והרכבתם מחדש הוא דל ביותר לא מומלץ לנסות אפילו לפרק בעצמכם – אתם עלולים לגרום יותר נזק מאשר תועלת וחסיכה של כמה שקלים לא שווה את התיקון שתצטרכו לבצע אח"כ!

פירוק והרכבה מקצועיים – כל חברת הובלות שסבליה מקצועיים ומנוסים בד"כ נותנת גם שירותי פירוק והרכבה מקצועיים. נכון, זה יעלה עוד כסף (בין 200 ל400 שקלים) אך כשמדובר למשל בוויטרינות שהחומר הבולט בהן הוא זכוכית, רצוי ברצינות לשקול שכירת שירותים אלה. שירות זה ייתן לכם שקט נפשי ויצמצם משמעותית את הסיכון לנזקים למיניהם כגון שריטות, סדקים ושברים!

 

אמצעי הובלה


ישנם 3 אמצעי הובלה אפשריים להובלה של מזנונים וויטרינות והם: טנדר, עגלה, ומשאית ולהלן פירוט על כך אחד מהם:

טנדר

יתרונות: הכי זול וזמין!

חסרונות: הפריט (בין אם זה מזנון או ויטרינה) חשוף לשמש, לזעזועי הכביש וללכלוך ופיח, לא מתאים לנסיעה למרחקים ארוכים, אין אפשרות לקשור בחוזקה ולייצב את הפריט.

כמה עולה?: 150-400 שקלים, תלוי בפריט ותלוי במרחק הנסיעה.

שורה תחתונה: לא מומלץ! מזנון הוא אולי פריט עמיד וחזק בהגדרתו אך בטנדר הוא יהיה חשוף ופגיע, בנוסף ויטרינה שבה חלקים מזכוכית עלולים להינזק משמעותית אם נמצאים על משטח רוטט – אין טעם שעל ההובלה זולה, תשלמו ביוקר!

עגלה

יתרונות: זול וזמין (פחות לעומת טנדר). בנוסף, עגלה ניחנת ביציבות ובאפשרות לנסיעה למרחקים יותר ארוכים.

חסרונות: רוב העגלות אינן בעלות גג ולכן הפריט חשוף לשמש, ללכלוך ולפיח בזמן הנסיעה ולא מומלץ לבצע נסיעות בין עירוניות עמה.

כמה עולה?: 200-400 שקלים.

שורה תחתונה: אופציה טובה אך יש לשים לב לא לבצע עם עגלה נסיעות בינעירוניות כדי לא להסתכן בנזק למזנון. בנוסף, אם הנכם מעבירים ויטרינה, ההמלצה היא לא לשכור עגלה – כמה שעגלה הינה יציבה, אם בוויטרינה יש חלקים עדינים מזכוכית הסיכון הוא גדול שייווצרו סדקים ושריטות בנסיעה!

משאית

יתרונות: יציב, הגנה מפני נזקי הטבע והסביבה, מתאים לנסיעות ארוכות, אפשרות להעביר את המזנון או הוויטרינה בשלמותם ללא פירוק.

חסרונות: לא זול כמו שאר האופציות ופחות זמין.

כמה עולה?: 250-600 שקלים, תלוי בתנאים הנתונים (סעיף "כמה עולה?").

שורה תחתונה: האופציה הכי מומלצת מכל האופציות, בעזרת אריזה נכונה ונסיעה בטוחה תבטיחו את הגעת הפריט הנבחר בשלמותו וללא נזקים!

לסיכום, לשלושת האופציות חסרונות ויתרונות ובחירתם תלויה בתנאים הנתונים ובתכונות הפריט הנתון, רק וודאו שבחרתם נכונה!

 

ביטוח ואחריות


בייחוד כשמדובר בפריטים שאנו מסתכלים עליהם מידי יום, פריטים עדינים, פריטים שעשויים מחומרים יקרים או בעלי ערך סנטימנטלי – אין לזלזל במציאת חברת הובלות מבוטחת! כל חברת הובלות מקצועית שמכבדת את עצמה מבוטחת בחברת ביטוח מוכרת ובעלת פוליסת ביטוח רחבה ותקפה! זכרו, זכותכם לבקש ולראות במו עינכם את הפוליסה ולקרוא אותה (למרות שזהו מסמך דיי ארוך). בנוסף, חשוב שתנהלו דיון בנושא עם החברה ותשאלו את כל השאלות של "מה קורה כש.."!

 

טיפים קטנים

 

לסיום, הינה 3 טיפים קטנים בנושאים שונים, קלים ליישום שיכולים להפוך את חייכם לקלים יותר ואף לחסוך לכם כמה שקלים!:

טיימינג! – כשמדובר בפריטים בודדים ניתן להתגמש עם הזמנים ולכן רצוי הזמן האידיאלי להזמין הובלה הוא בחורף, באמצע שבוע וחודש ולא בחגים – כך תוכלו לחסוך עד מאות שקלים רק בגלל שהזמנתם בעיתוי הנכון!

מיקום המזנון או הוויטרינה – זהו טיפ לבעלי מזנונים וויטרינות מעץ! דירה חדשה משמע מיקום חדש למזנון או לוויטרינה, אז איזה מקום הוא האידיאלי לשים את המזנון? ובכן הכוונה פה היא לא עיצובית אלא מבחינה של שימור הפירט לאורך זמן. רצוי לא לשים את הפריט

מול מזגן או תנור חימום – שינויי הטמפרטורות התכופים עלול לגרום לעץ להתעוות ולפגום בו, רצוי גם לא לשים את הפריט במקום שבו יהיה חשוף לשמש כמו ליד חלון וכדומה. בנוסף אם העץ שלכם אינו מעובד, רצוי לא לקרב אליו מים ולהשתמש בתחתיות בכל הגשה ואירוח.

ועוד טיפ קטן – מומלץ פעם בשנה למרוח את המזנון או הוויטרינה מעץ בשמן טיק לתחזוקה ושימור!

נזקים – אולי ההובלה גרמה לזה, אולי זה תמיד היה שם אבל לפעמים לפני התחלה במקום חדש תרצו קצת להעניק למזנון או לוויטרינה שלכם מראה חדש אז מה תוכלו לעשות?

ויטרינה – ויטרינה יש בה חלקים מזכוכית ולפעמים השריטות הקטנות שנוצרות במהלך הזמן יכולות להציק אז פשוט קחו מטלית רכה ויבשה, שימו קצת משחת שיניים ושפשו קלות את מיקום השריטות, כך תוכלו לטשטש את השריטות הקטנות ולהעניק מראה קצת יותר חלק לזכוכית.

מזנון מעץ – רהיטים מעץ יכולים להינזק מכמה עשרות דרכים שונות ולצבור נזקים שונים, אריזה נכונה תמנע נזקים בשלב ההובלה.

 

הבהרה

 

מחירי הובלות מזנונים וויטרינות משתנים באופן תדיר ולכן המחירון המומלץ הוא בעיקר אינדקצייה למחירי השוק בישראל, כאן באתר כמה עולה ניתן לקבל הצעות מחיר אמיתיות ומחייבות מחברות הובלות מומלצות ע"י גולשי האתר, לצורך כך יש למלא את טופס הבקשה להצעת מחיר וחברות הובלות מובילות מאזור מגוריכם יחזרו אליכם טלפונית לייעוץ והצעת מחיר לא מחייבת.