בקש הצעת מחיר להובלת ארונות בגדים

מחירון הובלות לארונות בגדים

מחפש לדעת כמה עולה הובלת ארון בגדים?

כמה עולה הובלת ארון בגדים?

כמה עולה

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, ריכזנו עבורכם מחירון הובלות ארונות בגדים מעודכן לשנת 2019 ולאחריו מדריך צרכנות נבונה בשם : מדריך הובלות ארונות בגדים.

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של חברות הובלות בישראל, מדובר על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

ייעוץ והצעת מחיר ללא עלות וללא התחייבות!

חוסכים לך זמן וכסף!

באתרנו שירות החוסך את הצורך לחפש הובלת ארון בגדים, שירות בקש הצעת מחיר הינו ללא עלות וללא התחייבות, משאירים את הפרטים כאן באתר ועד 3 חברות הובלות יחזרו אליכם טלפונית לייעוץ והצעות מחיר, בדרך זו תקבלו תשובות לכל שאלה שיש לכם ועל הדרך תעשו גם השוואת מחירים.

סוגי הובלות ארון בגדים וטווחי מחירים

מחירון מומלץ

מחירון הובלת ארון בגדים בתאריך 26.06.19

ט.ל.ח

 

עלות הובלת ארונות בגדים

 

עגלה או טנדר: 100-300 ש"ח

משאית: 200-500 ש"ח

מנוף: בין 300 ש"ח ומעלה לשעה ובד"כ כל שעה נוספת עולה בין 50-100 שקלים (הכל תלוי בתנאי השטח ובכמה שעות תצטרכו את המנוף – הכל גמיש)

*טווחי המחירים הם להובלת ארון מפורק ומשתנים מאזור לאזור ומתקופה לתקופה.

**הרכבה ופירוק יעלו בסביבות 200-400 שקלים, תלוי בגודל הארון.

הערות למחיר

אז ממה בעצם מורכב מחיר ההובלה? מהם הגורמים המשפיעים על מחיר הובלה של פריט בודד בעצם? ובכן התשובה לכך היא: דלק, נגישות למקום הארון וליעד, אריזה ופירוק והרכבה, נפרט:

דלק – כמו שלכם יש הוצאות דלק בפרייבט אז גם למוביל יש הוצאות דלק! ולכן המרחק בין המיקום ליעד שלכם משפיע על המחיר – הובלה בין עירונית תעלה יותר מהובלה בתוך העיר!

נגישות למיקום הארון וליעד – בניין ללא מעלית, קומה גבוהה, מדרגות מרובות, מרחק הליכה בין הרכב לדירהבית – כל המכשולים הללו יהוו השפעה משמעותית על המחיר!

אריזה – ובכן אם החלטתם לארוז בניילון או באמצעי אחר והחלטתם לפנות לחברת ההובלה לאריזה זה ייכלל במחיר! (למרות שבד"כ אין צורך אם אתם מובילים כראוי ע"י מובילים מקצועיים ומנוסים)

פירוק והרכבה – שכירת שירותי פירוק והרכבה, ע"י סבלים מקצועיים ומנוסים, מהווים העלאה משמעותית במחיר! (עברו לסעיף "הוזלת עלויות" בכדי לדעת יותר על סעיף זה)

חשוב שכשאתם מזמינים הובלה ומדברים עם המוביל תציינו בפניו את כל הפרטים הקטנים והגדולים בכדי שיוכל לתת לכם הצעת מחיר אמינה! ובכדי שתהיו בטוחים שהיא אמינה ואיננה מופרזת קודם כל השוו מחירים (סעיף "הוזלת עלויות") ודעו את טווחי המחירים בשוק!:

 

 

מדריך הובלת ארונות בגדים


ארונות, נמצאים בכל בית ובפונקציונאליות שונה ומגוונת אחד מהשני: מארונות השייכים לחדרי שינה, למטבח, לחדרי כביסה, לשירותים ואף למחסן, חלק מהסוגים נפוצים יותר וחלק לא אבל אפשר לומר שהעיקרון הבסיסי בהובלתם דומה! אך למרות שהעיקרון הוא דומה, לכל סוג יש הנחיות שמותאמות אליו וצריך לפעול על פיהן ובמאמר זה נתמקד בארון שנמצא ברוב חדרי השינה בעולם והוא ארון הבגדים!

בארונות בגדים הובלה שגויה היא נפוצה ועלולה לגרום לנזקים בלתי הפיכים ובעיקר לתסכול ממגוון סיבות, ולכן בהמשך תלמדו כל מה שתבקשו לדעת על איך להוביל ארון בגדים, מארון דלת אחת ועד 4 דלתות, בצורה הנכונה והבטוחה ביותר, מפירוקו והרכבתו ועד איזה אמצעי ההובלה הוא האידיאלי ביותר להובילו!

 

אריזת תכולה

 

לפני שנתחיל עם אריזת הארון עצמו, נתחיל עם אריזת תכולתו! בגדים הם פריטים שאנחנו משתמשים בהם לעיתים קרובות על בסיס יומיומי ולכן חשוב לשמור עליהם ולנהוג בהם נכונה. ובכן מהי הדרך הטובה ביותר לארוז בגדים? קודם כל, יש חשיבות לסדר אריזת הבגדים לסוגם, רצוי להתחיל עם אריזת בגדי העונה הלא-רלוונטית (אם העונה היא קיץ, ארזו את החורף וההפך) ובגדי האירועים מכיוון שאיננו נשתמש בהם על בסיס יומי. אחרי שארזנו אותם כראוי ניתן להמשיך ולארוז את תכולת הארון האחרת.

איך לארוז? ובכן לקפל ולהכניס כולם יודעים, אך באריזות בגדים יש כמה טיפים שחשוב שתדעו:

במקרה והנכם עוברים דירה וההובלה היא גדולה, רצוי שתכינו תיק קטן עם כמה פריטי היגיינה וכמה בגדים לפני האריזה כדי שלא יצא מצב שתצטרכו לפתוח ארגזים בשביל דברים בסיסיים.

בדיקה לפני הכנסת הפריטים למיכל ההובלה הינה חשובה ביותר – אם הנכם אורזים בארגז, בדקו שהוא נקי לגמרי, בלי מזיקים למיניהם ושאין לו ריח לוואי שעלול להידבק אל הבגדים. אם הנכם אורזים במזוודה, רצוי שתעבירו סמרטוט לח למקרה והמזוודה לא הייתה בשימוש הרבה זמן ויש בה אבק.

אפלה, שאריות אוכל, קשקשים, שיער, אחסון לתקופה ממושכת ללא כביסה – כל אלה הם תנאים מעולים למשיכת עשים לבגדיכם ולכן חשוב שתקפידו לאוורר את הבדים, לא להשאיר אותם בהמשך באחסון למשך זמן רב ולהכניס אותם מכובסים ונקיים לתוך הקרטונים.

בנוסף, ישנם אמצעים טבעיים להרחקת עשים כמו: תמצית פרחי לבנדר, נענע יבשה, רוזמרין, ציפורן וגם כדורי נפטלין יעזרו פה, אך זכרו שבסופו של עניין, אלו בגדים שתרצו ללבוש אותם בלי לעשות חשבון ולכן האמצעי המומלץ ביותר הוא תמצית פרחי לבנדר, שישנם מגוון מוצרים מיוחדים אשר מכילים תמציות לבנדר שגם מדיפים ריח נעים וגם ירחיקו עשים לזמן רב.

בגדי אירועים יקרים רצוי שלא תקפלו ותארזו ביחד עם הקולב, אם אפשר אפילו תיקחו אותם אתכם ברכבכם הפרטי ואם אין את האפשרות פשוט קחו שקית זבל גדולה, חוררו חור קטן בתחתית והכניסו את וו התלייה של הקולב בתוך החור כשהבגדים על הקולב, כך כל השקית תתלבש על הבגדים ותשמור עליהם מפני אבק, לכלוך וקימוטים.

 

פירוק והרכבת ארון הבגדים

 

לבד או לכלול במחיר ההובלה?

 

ובכן יש חסרונות ויתרונות לפרק לבד לעומת לשכור את שירותיה של חברת ההובלות למשימה. אם יש לכם ידיים טובות וניסיון או חבריםמשפחה עם כאלה, אז תוכלו לחסוך הרבה כסף ולפרק ולהרכיב את הארון ביעדו בקלות! אך אם הנכם, סטודנטים למשל, ללא ניסיון וללא עזרה, רצוי שלא תפרקו לבד את הארון! ראשית, אתם עלולים לגרום נזק בהתעסקות בפירוק עצמי ללא ידע והכוונה ושנית גם אם פירקתם בהצלחה, להרכיב כל חלק למקום, ללא סימון וללא הכרת הארון על בוריו עלולה להיגמר בנזק בלתי הפיך לא נחוץ לארון! ולכן, אם יש לכם ספק איך לפרק ולהרכיב את הארון ההמלצה היא פשוט לשכור את שירותיה של חברת ההובלות ולמנוע ממכם תסכולים מיותרים.

ובכן אז לאלו שעדיין מתלבטים גם אחרי פסקה זו, יתרונות וחסרונות מסודרת שתעזור לכם להחליט!:

יתרונות

1. חסכון משמעותי בהוצאות ההובלה

2. אין סכנה לארון אם נעשה ע"י מובילים מקצועיים ומיומנים

3. ללא מאמץ והשקעת זמן

4. ביטוח ואחריות על הפירוק וההרכבה

חסרונות

1. סיכון גבוה לגרימת נזק לארון

2. השקעת זמן רב ומאמץ

3. אין ביטוח

4. הוצאות הובלה גבוהות

לסיכום, לבד או עם המובילים? הכל החלטה שלכם ולשיקולכם!

 

אמצעי הובלה


בארונות הדרך להובלה שגויה היא קלה ועלולה לגרום לנזקים בלתי הפיכים ולכן בחירת אמצעי ההובלה האידיאלי הוא לא פחות חשוב מפירוק והרכבה נכונים של הארון, אז מה הן האופציות שלנו? ובכן יש עגלהטנדר, משאית ומנוף:

עגלהטנדר

מתאים ל: ארונות קטנים, פחות ארונות בגדים אלא אם כן מדובר בארון יחיד, שני דלתות ויחסית קטן! בנוסף, רצוי לא להשתמש באמצעי זה להובלות בין עירוניות אלא רק לעירוניות.

יתרונות:

זול מאד

זמינות גבוהה

חסרונות:

הארון חשוף לשמש, לפיח, ללכלוך ולאבק בזמן הנסיעה.

קיבוע לא מוחלט (לא כמו באמצעי הובלה אחרים)

הארון חשוף לטלטלות רבות ומשמעותיות

שורה תחתונה: לא מומלץ, הובלה עם סיכונים רבים ולא ניתן להוביל ללא פירוק והרכבה של הארון, לפעמים עדיף להוסיף כמה שקלים ולרכוש הובלה בטוחה מאשר להוביל בזול ולגרום לנזק בלתי הפיך לפריט המדובר.

משאית

מתאים ל: הכל, רצוי אפילו להזמין כשיש כמה ארונות להוביל ומתאים להובלות בין עירוניות.

יתרונות:

יציב בנסיעות

ניתן להכניס יותר מארון אחד וארונות מכל הסוגים כמו ארונות שני דלתות, שלוש דלתות וארבע דלתות.

רכב סגור והארון לא חשוף לנזקי הסביבה

חסרונות:

יקר יותר מעגלהטנדר

לא בזמינות גבוהה כמו עגלהטנדר, אך אם מזמינים מראש אין בעיה עם הזמנים! בנוסף, רצוי להזמין בתקופות מסוימות כדי לחסוך בעלויות (ראו סעיף "הוזלת עלויות").

שורה תחתונה: זו האופציה המומלצת ביותר, היא בטוחה, מתאימה לנסיעות ארוכות ופופולארית

מנוף

מתאים ל: הכל! אופציה מעולה בייחוד כשהגישה לבניין הינה רצופת מכשולים (ללא מעלית, מדרגות רבות וכו').

יתרונות:

חסכון משמעותי בזמן

מתאים להובלת כמה ארונות

זמינות גבוהה

מינימום סכנת נזקים לפריט – ארון בגדים במקרה הזה.

אפשרי להעביר ארון שלם, ללא התעסקות בפירוק והרכבה.

חסרונות:

יקר מאד

שורה תחתונה: מנוף היא גם אופציה, אך היא אופציה יקרה משמעותית לעומת האחרות ובד"כ אין צורך להשתמש בה כשמדובר בפריט פשוט יחסית כמו ארון, (אלא אם כן אתם מעבירים עוד פריטים גדולים או יקרי ערך ביחד אתו).

לסיכום, למרות שהיא אופציה שאיננה רלוונטית במיוחד, רצוי שתכירו אותה למקרה ותצטרכו!

 

ביטוח ואחריות

 

זכרו, שום הובלה לא שווה אם בסופו של דבר ייקרה מצב בו ייפגם הפריט ותצטרכו להיכנס למאבק משפטי ארוך על הפיצויים שמגיעים לכם ואם חשבתם שלכם זה לא ייקרה, זכרו שזה מה שכל מי שזה קרה לו חשב! באמצעות שאלה פשוטה ובקשה לראיית פוליסת הביטוח של חברת ההובלות תחסכו מעצמכם הרבה תסכול ובזבוז כסף פוטנציאלי בעתיד. בנוסף, בחירת חברה מומלצת ע"י שלל לקוחות לשעבר אמינים ומוניטין טוב בקרב הסביבה הקרובה שלכם, בד"כ תצמצם משמעותית את הסיכוי שלכם להיתקע עם חברת הובלות שאינה אחראית, אינה מקצועית ואשר לא תיתן לכם את היחס והשירות שמגיעים לכם.

 

הוזלת עלויות

 

חיסכון זו לא מילה גסה וחשוב שתזכרו שכן אפשרי לחסוך עלויות בכל הובלה, אז הינה 3 טיפים ברי יישום שיחסכו לכם עד מאות שקלים!:

השוו מחירים – בכללי, השוואת מחירים בכל קנייה שתעשו אפילו אם זה מגן לאייפון, תוכלו לחסוך! הובלה בד"כ תעשה אותו דבר אצל כל חברות הובלה אמינות ומקצועיות ולכן יש לכם בסיס לבחירת המחיר הכי משתלם! אז הרימו טלפונים, גלגלו בגוגל, בקשו המלצות ומצאו את המחיר המשתלם ביותר עבורכם!

התמקחות – בנוסף להשוואת המחירים, אל תהססו קצת להתמקח, לפעמים החיסכון שתחסכו בהתמקחות יוכל ללכת לטיפ לסבל שממלא אתם צריכים לתת.

פרקו והרכיבו לבד – דיברנו על כך בסעיפים הקודמים, אך חשוב שתדעו דבר נוסף, אם יש לכם ידיים טובות אך בלי ידע, אין סיבה לא לרכוש אותו בסרטונים מיטוב או מדריכים באינטרנט, סה"כ זו אינה עבודה מסובכת אם מדובר בארון 2 דלתות שאתכם כבר כמה שנים טובות, שווה לנסות ולפרק לבד כי החיסכון הינו משמעותי! בנוסף, פירוק ארון זה משהו בסיסי שבד"כ מגוון אנשים יודעים ולכן שווה לכם לנסות ולפרסם בפייסבוק (למשל, בקבוצות כמו "מתנות – הקבוצה הדרומית") או לבקש ממכרים ומשפחה קצת עזרה בשביל לתת שימוש אחר לכסף שעמדתם לבזבז.

 

הבהרה

 

מחירי הובלות ארונות בגדים משתנים באופן תדיר ולכן המחירון המומלץ הוא בעיקר אינדקצייה למחירי השוק בישראל, כאן באתר כמה עולה ניתן לקבל הצעות מחיר אמיתיות ומחייבות מחברות הובלות מומלצות ע"י גולשי האתר, לצורך כך יש למלא את טופס הבקשה להצעת מחיר וחברות הובלות מובילות מאזור מגוריכם יחזרו אליכם טלפונית לייעוץ והצעת מחיר לא מחייבת.