מחירון הדברת תיקנים

כמה עולים שירותי הדברת תיקנים ?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה ? ריכזנו עבורכם בתחתית הדף טיפים עבור הדברת תיקנים.

לא משנה איזה סוג הדברת תיקנים אתם מחפשים...? יש לנו הכל מהכל , הדברה לבתים, הדברה לעסקים, הדברה למפעלים ועוד.. הכל מחברות הדברה מקצועיות ואמינות מאיזור מגוריכם.

מלבד הטיפים להדברת תיקנים תמצאו גם דילים שווים, מבצעים וקופונים למגוון שירותי הדברה נוספים.
 

 

מחירון הדברת תיקנים

מחירון הדברת תיקנים באדיבות אתר הדברה וריסוס בקליק !

כמה עולה להדביר ג'וקים? תעשו את החשבון...

 

טיפים עבור הדברת תיקנים

"אוי ואבוי ג'וק!!!" רובכם צורחים זאת ונעמדים דום בפינה במקרה הטוב או נעמדים על כסא. לפני שאתם צועקים לשמיים ומאבדים עשתונות הנה כמה טיפים שיעזרו לכם לחלוף על פני המסדרון בשלום מבלי להיתקל ביצור המזוויע הזה! קדימה לעבודה!!

1. קודם כל לא להילחץ. זה נשמע אומנם לא הגיוני אבל החיה הקטנה הזאת לא ממש מזיקה והיא יותר פוחדת מכם. התיקן בסך הכל חרק ש"איבד" את דרכו ומצא עצמו בבית שלכם ובטריטוריה הפרטית. הוא סך הכל בא לנשנש משהו. הצואה שהוא משאיר לעומת זאת לא בריאה ויכולה להביא מחלות ולכן רצוי להדבירם ולהרחיקת בשיטות השונות.

2. התיקנים (ובכלל שאר החרקים) מגיעים בעיקר כאשר מתחמם אז דאגו לכך שהבית לא יהווה עוד פינת חום עבורם כי הדבר יכניס בהם רק את הצורך להישאר ולא להיעלם. אווררו את הבית הכניסו רוח וקור. בנוסף גם סדר ונקיון הבית יעכב חרקים ופולשים. אטמו פתחים, חריצים בין הקירות, וכן אחת לתקופה ערכו בדיקה יסודית של הביוב השכונתי.

התיקנים נוטים להתחבא במקומות שהגישה אליהם קשה ומסורבלת. אלה האיזורים הכי חמימים ולחים ושם הם אוהבים לשהות. נסו לחשוב כמוהם ולשאול את עצמכם אילו איזורים בביתכם/ משרד הם האיזורים הללו. לדוגמה- מאחורי מכונת הכביסה, מתחת לכיור, השירותים והאמבטייה וכדומה.

3. עשו זאת בעצמכם!

קיימים מגוון תכשירים ביתיים להרחקת תיקנים. יש שיטות "ירוקות" יותר ויש שיטות כימיות.

הירוקות ותרופות הסבתא:

* מרתיחים מים לטמפרטורה של 100 מעלות ושופכים כ15 ליטר לפתחי הניקוז ולביובים. התיקנים מתים ממכת חום בדרגה גבוהה.

* עלי דפנה- רוב החרקים אינם אוהבים את הריח הדומיננטי של עלי הדפנה. פזרו בבית בפינות כמה מין העלים האלה בתוך כוס או צנצנת פתוחה. הדבר אמור לעזור. ניתן להניח כמה עלים בתוך קופסאות מזון כקטניות כגון אורז, עדשים, שעועית וכדומה. רצוי להחליף את העלים אחת לכמה זמן ולא להגזים בכמות כי יש להם גם טעם חזק שאינכם רוצים בבישול.

* חומץ - הוסיפו לנוזל הרצפה שלכם כוס חומץ (חומץ הדרים בעיקר), הדבר לא אהוב על התיקנים והריח חריף ומטשטש את עקבות המזון האחרים (כגון סוכר לדוגמה ומתוק)

*בורקס - לא, לא מדובר במאפה הטעים ונוטף השמן שאתם מכירים אלא במין מלח גבישי המשמש לסבונים ותכשירי ניקוי. הבורקס הוכח כחומר דוחה תיקנים. יש לפזר את אבקת הבורקס במקומות שהחרקים נוטים להגיע אליהם או מהם כמו פתחי ביוב, צינורות, כיורים, וחריצים.

הכימיות והמקצועיות:

* מלכודת ג'ל פתיון - ניתן לעשות מלכודת אוכל מאולתרת הכוללת מזון מרוסס בחומר הג'ל. קנו מין קופסאת קלקר (לדוגמה) ופזרו עליה מעט פירורי אוכל. את הפירורים רססו ברעל הג'ל והניחו בקרבת מקום המזיקים. רעיון זה רצוי רק כאשר מפגע החרקים הוא מקומי ובודד בלבד. ניתן למרוח את הג'ל גם בחריצים ולאורך הפנאלים בקירות. כמובן יש לזכור לפעול בכל אמצעי הזהירות המופיעים על גבי האריזה.

* תרסיסים כימיים למניהם - כולם מכירים את התרסיסים לשימוש הביתי. הם די מועילים אם יודעים לרסס אותם במקומות הנכונים. חשוב לקרוא את ההוראות על התוויות לתוצאה לטווח ארוך וללא פגיעה במשטחים.

*הדברה מקצועית - הדברה זו כוללת את כל הבית וכל שאר המזיקים למניהם והיא הכי יעילה להרחקה לטווח ארוך. מזמינים מדביר הביתה, הוא מבצע את העבודה בפתחים, בכיורים, בדפנות הקיר וארונות וכך אתם יכולים לצאת לחצי שעה מהבית וכשאתם חוזרים לחיות בשקט ללא חברים עם מחושים לפחות עד שנה הבאה.

קיימות גם הדברות ירוקות לכאלה שאינם מעוניינים בתכשירים כימיקלים בבית וכן לא להרעיל תינוקות וחיות למניהם אשר הולכות/זוחלות על הריצפה.

לבתים עם חצר רצוי לפזר רעל מיוחד ומרוכז אחת לחצי שנה- שנה בפתחי דלתות וחלונות. בנוסף יש לפזר רעל על הדשא וחריצי האריחים כדי למנוע מהחרקים פלישה הביתה שהרי אינם רוצים בכך. בנוסף ריסוס הגינה יחזיק את הצמחייה והפירות רעננים יותר.

ארונות וציוד חשמלי מומלץ לרסס בעדינות רבה כדי לא למנוע נזק חלילה וקצרים חשמליים.

 

כמה עולה הדברת תיקנים?

טווחי מחירים

ביקור מדביר תיקנים
150-450 ש"ח

הדברת תיקנים (ג'וקים)  
150-300 ש"ח
    
הדברת תיקנים (ג'וקים)
בדירת שני חדרים 
150-250 ש"ח
    
הדברת תיקנים (ג'וקים)
בדירת שלושה חדרים 
180-320 ש"ח
    
הדברת תיקנים (ג'וקים)
בדירת ארבעה חדרים
200-400 ש"ח
    
הדברת תיקנים (ג'וקים)
בדירת חמישה חדרים
250-450 ש"ח
    
הדברת תיקנים בבית פרטי 
150-450 ש"ח
    
הדברת תיקנים במשרד 
150-450 ש"ח
    
הדברת תיקנים גרמניים
100-250 ש"ח תוספת למחיר
    
הדברות תיקנים בחדר מדרגות
225-450 ש"ח
    
הדברת תיקנים ירוקה 
30-50% תוספת למחיר

ט.ל.ח

 

מחירון הדברה וריסוס

 

עדכונים אחרונים
מחירון הצטרפות לחבילות פלאפון
השוואת מחירים חבילות הצטרפות לפלאפון
מחירון הוט אינטרנט
מבצעי הוט אינטרנט
מחירון תואר ראשון ושני
מדריך מקיף ללימודי תואר
מחירון איתור נזילות מים
הכל על איתור נזילות מים
מחירון השתלת שיניים בשיטת all on 4
כל מה שצריך לדעת לפני השתלת שיניים בשיטת all on 4
מחירון עיבוי שפתיים
הכל על עיבוי שפתיים
מחירון מוצרי פרסום וקידום מכירות
מחירון מלא ומקיף עבור מוצרי פרסום וקידום מכירות.
מחירון השכרת רכב
מחירון השכרת רכב בקליק !