מחירון הדברת עכברים וחולדות

כמה עולים שירותי הדברת עכברים וחולדות ?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה ? ריכזנו עבורכם בתחתית הדף מחירון מלא ומקיף עבור הדברת עכברים וחולדות.

לא משנה איזה סוג הדברה אתם צריכים...? יש לנו הכל מהכל , הדברת עכברים, לכידת חולדות, הדברת חולדות ירוקה, ביקור מדביר ועוד.

מלבד המחירון המומלץ להדברת עכברים וחולדות תמצאו גם דילים שווים, מבצעים וקופונים למגוון שירותי הדברה וריסוס.
 

 

מחירון הדברת עכברים וחולדות

מחירון הדברת עכברים וחולדות באדיבות אתר הדברה וריסוס בקליק !

כמה עולה להדביר עכברים וחולדות? תעשו את החשבון...

 

טיפים עבור הדברת עכברים - לא חיית מחמד

יש אנשים שחושבים כי עכברים הינה חיית מחמד מקסימה. אכן, כאשר מדובר על עכבר מבוית, המורגל לחיות בכלוב ולאכול מידי אדם- מדובר על חיה מקסימה למדי. אבל העכבר הפראי הוא אויב נורא לאדם מאז ומעולם. הוא עלול להפיץ מחלות, להזיק למקורות מים ולכלות מקורות מזון בתוך המטבח שלכם. לכרסם חורים בקירות שלכם ובמקרים קיצוניים אפילו להעמיד בסכנה את כל המבנה. המכרסם הזריז, המשפחתי- שמתרבה במהירות ומגדיל את להקתו כל הזמן- יכול להפוך תוך שבועות ספורים למגפה של ממש בתוך הבית שלכם ולגרום לכם בעיות לא קטנות בכלל.


המדביר

כל הנזקק לשירותי הדברת מכרסמים צריך לדעת כי לא מדובר על הדברה הדומה להדברה השנתית נגד תיקנים ונמלים. הדברת עכברים הינה הדברה שפעמים רבות עוסקת בהדברה בתוך הקירות שלכם, מעל רעפי הגגות ומתחת למבנה הבית. ככזו, את התוצאות של הדברת עכברים, הגוויות, אינכם רואים במקרים רבים- שלא כמו בעת הדברת תיקנים למשל. הגוף הבשרי של העכבר נרכב לאטו במצב כזה ומשאיר ריח נורא אחריו, מה שאינו מתקבל על הדעת כמובן. לכן, הדברת עכברים איכותית נעשית לא ע"י ריסוס או פיזור רעל כי אם לכידה והרחקה.


למצוא מומחים

הרחקת עכברים היא משימה לא פשוטה הדורשת ידע וניסיון. מדובר על חיה קטנה עם היגיון גדול ויכולות מופלאים לצאת משלל מלכודות מיושנות. כיום, ישנן שיטות מתוחכמות ביותר להדברה שלה, כולל הדברת עכברים אלקטרונית. אבל אופציות הדברה מתוחכמות כאלה אפשר למצוא רק אצל בעל ניסיון וידע רלוונטי, לכן, בעת חיפוש אחר מומחה הדברת עכברים וחולדות אל לכם להתפשר על פחות מהטובים ביותר. הדברת עכברים בצפון, הדברת עכברים בדרום, הדברת עכברים במרכז, ובעצם בכל חלקי הארץ נעשית ע"י מומחים מיוחדים בתחומם, שדואגים להתעדכן בחידושים ומביאים תוצאות.


עכשיו ואחר כך

כאשר מדובר על הדברת עכברים מחיר השאננות יכול להיות כבד. שבועות מספר מבדילים בין זוג עכברים בודד לשבט שלם שיגור איתכם בתוך הבית. לכן, עליכם למהר ולעשות מעשה עם הרגע הראשון שזיהיתם את הבעיה. אגב כך, שאלו את המומחה על אפשרויות מניעה של הישנות הבעיה בעתיד.


טיפים עבור הדברת חולדות  - סכנה בתוך הבית

הן אינטליגנטיות מאד, גדולות מאד ובעלות יכולת לכרסם דרך קירות, רהיטים, צנרת וכבלי חשמל. הן מיומנות במציאות מקומות מסתור פתלתלים, מציאת מאגרי האוכל שלנו וזיהום המים שלנו. הן מתרבות בקצב מסחרר ומקימות משפחות ממש מתחת לאף שלנו במהירות כבירה והן אפילו עלולות לנשוף אדם ולהעביר לו מחלות. חולדות. אין ספק שמדובר על בעיית מזיקים קשה למדי. אז איך נמנעים ממזיק מסוכן זה?


חלוץ ראשוני

כל מומחה הדברת חולדות יספר לכם כי בעלי הבית יודעים על הופעת האורח הלא קרוי הראשון, על ההתחלה. החולדות, בדומה לנמלים, שולחים חלוצים- המוצאים מקומות מחיה מתאימים עבור השבט. הם מאתרים מקומות חמים, מקומות מסתור, מקומות עם נגישות למזון ומים- בקיצור- את הבית שלכם וקוראים לחברים שלהם להגיע. עליכם להזמין הדברת חולדות באותו רגע קריטי בו החלוץ נכנס אל בתכם ולא לחכות להתרבות ולהגעת שאר בני המשפחה לביקור- אחרת, על אף שאפשר לעשות הדברת חולדות גם במצב זה, מדובר על משהו הרבה יותר מורכב ומסובך.


זיהוי החלוץ

אז איך יודעים מתי להזמין הרחקת חולדות, אתם שואלים? די פשוט: חולדות מסמנות את הטריטוריה שלהם עם ריח: ריח של שתן, צואה ובלוטות הצמודות לפרוותם, בבטן. אם זיהתם ריח חריג, גללים בסביבת הבית שאינם אמורים להיות שם, זה הזמן להזמין הדברת מכרסמים. בהתחלה, החולדה גם זהירה פחות, כיוון שאינה מכירה את הטריטוריה ולכן ייתכן ואפילו תראו אותה. אך עד מהרה היא יוצרת לעצמה מקומות מסתור רבים ע"י כרסום חורים בקירות וריהוט והחיפוש אחריה הופך קשה יותר. שיטות מסוימות כגון הדברת חולדות אלקטרונית לא מצריכות מכן חיפוש אחרי החולדה, אך הן אינן מתאימות לכל מקרה.


מומחים ושוב מומחים

כאשר מדובר על הדברת עכברים, חולדות ושאר מכרסמים, חשוב מאד לפנות אל מומחה. הדברת חולדות בביוב, הדברת מזיקים ומכרסמים אחרים עוסק ברעל, שיכול להיות בעייתי גם לבני האדם והחיות השוהות בבית. לכן, אם החלטתם ללכת על הדברה כימית ולא לכידה, עליכם לפנות למומחים. לשירותי הדברת חולדות מחיר סביר בהחלט ואל תשכחו לשאול את המומחים איך מונעים את הבעיה בעתיד.

 

מחירון הדברת עכברים וחולדות

טווחי מחירים

ביקור מדביר עכברים וחולדות - 150-300 ש"ח
    
הדברת חולדות - 270-350 ש"ח
    
הדברת עכברים - 270-350 ש"ח
    
לכידת עכברים - 320-800 ש"ח
    
לכידת חולדות - 320-800 ש"ח
    
הדברת עכברים בחדר מדרגות (שתי קומות)
220-350 ש"ח
    
הדברת עכברים בחדר מדרגות
(עבור כל קומה נוספת) - 50-100 ש"ח
    
הדברת חולדות בחדר מדרגות (שתי קומות)
220-350 ש"ח
    
הדברת חולדות בחדר מדרגות
(עבור כל קומה נוספת) - 50-100 ש"ח
    
הדברת עכברים בגינה - 300-450 ש"ח
    
הדברת עכברים בדירה - 280-650 ש"ח
    
הדברת עכברים בבית פרטי - 300-550 ש"ח
    
הדברת עכברים במשרד - 300-550 ש"ח
    
הדברת עכברים בחצר - 300-600 ש"ח
    
הדברת עכברים בעליית גג - 250-450 ש"ח
    
הדברת חולדות בגינה - 300-550 ש"ח
    
הדברת חולדות בדירה - 300-550 ש"ח
    
הדברת חולדות בבית פרטי - 300-550 ש"ח
    
הדברת חולדות במשרד - 300-550 ש"ח
    
הדברת חולדות בחצר - 300-600 ש"ח
    
הדברת חולדות בעליית גג - 250-450 ש"ח
    
התקנת מלכודת נגד חולדות - 250-350 ש"ח
    
התקנת מלכודת נגד עכברים - 250-350 ש"ח
    
הדברת עכברים ירוקה  
30-50% תוספת למחיר
    
הדברת חולדות ירוקה  
30-50% תוספת למחיר

ט.ל.ח

 

 

מחירון הדברה וריסוס

עדכונים אחרונים
מחירון הצטרפות לחבילות פלאפון
השוואת מחירים חבילות הצטרפות לפלאפון
מחירון הוט אינטרנט
מבצעי הוט אינטרנט
מחירון תואר ראשון ושני
מדריך מקיף ללימודי תואר
מחירון איתור נזילות מים
הכל על איתור נזילות מים
מחירון השתלת שיניים בשיטת all on 4
כל מה שצריך לדעת לפני השתלת שיניים בשיטת all on 4
מחירון עיבוי שפתיים
הכל על עיבוי שפתיים
מחירון מוצרי פרסום וקידום מכירות
מחירון מלא ומקיף עבור מוצרי פרסום וקידום מכירות.
מחירון השכרת רכב
מחירון השכרת רכב בקליק !