מחירון דוכני מזון לאירועים

כמה עולה דוכני מזון לאירועים ?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, ריכזנו עבורכם מחירון דוכני מזון לאירועים מעודכן לשנת 2019 ולאחריו מדריך טיפים בשם : "מדריך דוכני מזון לאירועים."

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של חברות המספקות דוכני מזון לאירועים בישראל, מדובר על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

הבהרה חשובה : כרגע באתר כמה עולה אין אפשרות לבקש הצעת מחיר לדוכני מזון לאירועים מאחר שאין לנו כרגע נותן שירות מומלץ בתחום.

מחירון דוכני מזון לאירועים

סוג דוכן מזון מחיר

עלות בר יוגורט לאירועים

בר יוגורט לאירועים קטנים
(עד 100 איש)
2,000-2,500 ש"ח
  
בר יוגורט לאירועים בינוניים
(עד 400 איש)
3,000-5,000 ש"ח

בר יוגורט לאירועים גדולים
(מעל 500 איש)
5,000-10,000 ש"ח
  
  
עלות עגלות קפה לאירועים

עגלות קפה לאירועים קטנים
(עד 100 איש)
2,000-2,500 ש"ח
  
עגלות קפה לאירועים בינוניים
(עד 400 איש)
2,500-5,500 ש"ח
  
עגלות קפה לאירועים גדולים
(400 איש ומעלה)
5,000-10,000 ש"ח
  
  
עגלות גלידה לאירועים

עגלות גלידה לאירועים קטנים
(עד 100 איש)
2,000-4,000 ש"ח
  
עגלות גלידה לאירועים בינוניים
(עד 400 איש)
4,000-8,000 ש"ח
  
עגלות גלידה לאירועים גדולים
(400 איש ומעלה)
5,000-12,000 ש"ח
  
  
עלות בר ממתקים לאירועים

בר ממתקים לאירועים קטנים
(עד 100 איש)
2,000-4,000 ש"ח
  
בר ממתקים לאירועים בינוניים
(עד 400 איש)
4,000-6,000 ש"ח
  
בר ממתקים לאירועים גדולים
(400 איש ומעלה)
5,000-8,000 ש"ח
  
  
עלות שערות סבתא לאירועים

שערות סבתא לאירועים קטנים
(עד 100 איש)
2,000-4,000 ש"ח
  
שערות סבתא לאירועים בינוניים
(עד 100 איש)
2,000-4,000 ש"ח
  
שערות סבתא לאירועים גדולים
(400 איש ומעלה)
5,000-8,000 ש"ח
  
  
עלות דוכני מזון לאירועים

דוכני מזון לאירועים קטנים
(עד 100 איש)
2,000-4,000 ש"ח
  
דוכני מזון לאירועים בינוניים
(עד 100 איש)
4,000-8,000 ש"ח
  
דוכני מזון לאירועים גדולים
(400 איש ומעלה)
8,000-15,000 ש"ח

מחירון עודכן בתאריך 08.08.19

ט.ל.ח

 

מדריך דוכני מזון לאירועים

אחד הדברים המבלבלים ביותר שתתקלו בו בעת ארגון החתונה שלכם קשור בעולם המזון. אף פעם לא חשבתם, וודאי, שכל כך הרבה מחשבה ומרץ מושקעים בכל אירוע אליו הלכתם- בעניין האוכל. אתם ניגשים אל שולחן הטעימות, בדרך כלל עם שני זוגות ההורים- כדי לשמוע דעות נוספות- ומגלים שיש לכם דעות למכביר ואף לא החלטה אחת.

הלבטים בין המנות השונות מושפעים משיקולים שונים: אתם רוצים להרשים, אבל גם לדאוג שאנשים יצאו שבעים, אתם רוצים לקלוע לטעמים החריפים והאופנתיים, אבל לדאוג שגם לאלה שאוהבים "אוכל של בית" יהיה מה לאכול. וההחלטות לא קלות עוד יותר, כאשר מדובר על עגלות מזון לאירועים עבור קבלת הפנים שלכם.


כל מה שצריך

מדריך לעגלות מזון מקיף ורציני, אותו תקראו לפני שתגיעו אל מעמד הבחירה יכול לעשות לכם הבדל מהותי בתחושות הבלבול ולעזור לכם לברור בין האפשרויות. חשוב לציין שלא מדובר על מחסור – אלא דווקא השפע הוא שמבלבל. חברות דוכני מזון לאירועים היום מגוון רחב כל כך של עגלות, שאפשר פשוט ללכת לאיבוד.

לעיתים מתחשק להזמין את כל האפשרויות יחד- דבר שהוא לא רק יקר אלא מיותר גם מטעמי אפקטיביות. יותר מדי יכול ממש להעכיר את האירוע ולא להוסיף לו- כמו שהתכוונתם וודאי.

מעטים האנשים שמסוגלים ליהנות באירוע ללא אוכל ובחתונה- אוכל הינו מרכיב עיקרי. לכן, ההתעסקות סביב עגלות מזון לאירועים תעסיק אתכם זמן רב. ברב המקרים האולם יספק לכם את שירותי הקייטרינג שלו, אך עדיין תעדיפו להוסיף דוכני מזון לאירועים משלכם, כדי להוסיף קצת חיים לאירוע- למשל בר יוגורט לאירועים, עגלות קפה לאירועים, עגלות גלידה לאירועים, או אפילו דברים שובבים כגון בר ממתקים לאירועים או סטנד שערות סבתא.

כאשר מדובר על אוכל, כדאי שתבדקו טוב את ההיצע- הבדלי המחירים גבוהים מאד וגם האיכויות. עליכם לערוך טעימות ולא רק לשמוע על טיב האוכל ולרשום לעצמכם כל הצעת מחיר על השכרת דוכני מזון שתקבלו באופן מסודר.


מה בוחרים?

כאשר מדובר על השכרת דוכני מזון, כל מדריך לעגלות מזון יתחיל בעצה זהה- לכו על הידוע. והידוע הוא פינת קינוח. עגלות קינוח קלאסיות הן עגלות קפה לאירועים- המציעות קפה מכל מיני סוגים, סוגי משקאות חמים נוספים וכמובן קינוחים.

לאחרונה צצו להן אלטרנטיבות ראויות ביותר לעגלות הקפה: עגלות גלידה לאירועים או בר יוגורט לאירועים וגם אופציות פחות בריאות כגון בר ממתקים. עוד עגלה ידוע הינה עגלת הבר- בר רגיל או אקטיבי מכל מיני סוגים הינו סוג של חובת אירוע. בוגרים וצעירים. בר אלכוהולי מושקע, עם ברמן שעושה ג'אגלינג מגניב- מוחלפים באירועי הצעירים ע"י בר ממתקים לאירועים עם שניים שלושה מפעילים ההופכים אותו לבר אקטיבי.


עוד על מזון

שאר המזון חייב להתאים לטעם שלכם ושל משפחתכם. קחו בחשבון תמיד שיהיו אנשים בחתונתכם שחייבים מנות דיאטטיות ואולי אפילו צמחוניות, לכן דוכני מזון לחתונה צריכים לכלול גם דברים כגון דג, פרגית, פוקאצ'ה ועוד אופציות צמחוניות.

נכון שגם בארוחה של האולם ישנן אופציות הדואגות לאוכלוסיות היותר רגישות שלכם, אבל אין אומר הדבר שהם לא צריכים לאכול דבר בקבלת פנים. אחרי שדאגתם למיעוטים- עליכם לבחור את הדברים שאתם אוהבים. תתפלאו לדעת, אבל טעם הוא דבר נרכש- לכן, אם אתם אוהבים חריף, רב הסיכוי שכל המשפחה שלכם אוהבת ולכן בחירותיכם יהיו טעימות גם עבורם.


לא רק בקבלת פנים

האמת היא כי דוכני מזון להשכרה אפשר להציב לא רק בקבלת הפנים של האירוע. גם באמצע ובסיום האירוע יש מקום לעגלות מעניינות שיקפיצו את האווירה על רחבת הריקודים שלכם.

למשל דוכני אוכל להשכרה של קינוחים וממתקים המוצבים לקראת סוף האירוע בתוך האולם. אלה עושים אפקט מקפיץ למסיבה בדיוק בעת תחילת הדעיכה שלה. דוכני אוכל לאירועים כאלה יכולים להיות שובבים מאד ולאו דווקא "קפה ועוגה" מסורתי.

הם יכולים לכלול ממתקים אהובים על גדולים וקטנים כגון שיפודי סוכריות גומי, קרמבו, בריוש, ואפילו לבוא צמוד אל מכונת שערות סבתא לאירועים – הכל כדי שהאורחים שלכם, גדולים כקטנים, יחושו שוב כמו ילדים.


על כשרות ועגלות

לרב המכריע של דוכני המזון ישנם הכשרים, ולכן, גם אם אינכם אנשים מאמינים מומלץ לשכור דוכני מזון כשרים מאשר אלה שלא. למה? מהסיבה הפשוטה שגם אם אתם לא שומרים כשרות, אין אומר הדבר שהמוזמנים שלכם לא שומרים.

כאשר מדובר על  דוכני מזון מחירים סבירים בהחלט ואין הבדל משמעותי (או בכלל) בין מחיר עגלה כשרה לזו שאינה כשרה. גם אם אתם בטוחים במאה אחוזים שאין במשפחתכם אף אדם דתי אחד- בכל זאת כדאי לקחת עגלות כשרות.

כשרות הינה תעודה המראה על פיקוח נוסף, דבר שבהחלט לא יזיק לדעת על מי שמארגן אוכל לאירוע החשוב ביותר שלכם. מומלץ גם להזמין את כל עגלות המזון בחברה אחת- כך תתעסקו מול ספק אחד האחראי לכל השירותים ולא תתפזרו בין ספקים שונים.


טיפים עבור דוכני מזון לאירועים - מה, מה, מה אוכלים היום?

היום המיוחל הגיע והילד שלכם- זה שעוד כמה ימים יכבה את נרות העוגה- מתרוצץ בהתרגשות בכל הבית ומספר לכם איך היה ביום ההולדת של החבר האחרון שלו. אתם נחושים בדעתכם לעשות יום הולדת בטבע, אפילו בפארק, ולא להכניס את הילד שנה נוספת לתוך מתחם ג'ימבורי זה או אחר ולגמור עניין. אחת הסוגיות שתעסיק אתכם הרבה הינה סוגיית דוכני מזון המעלה את השאלה הנצחית: בריאות או כיף?


הצד הכיף

כאשר מדובר על דוכני מזון לאירועים, אין סוף ליצירתיות: בר ממתקים, בר יוגורט, מכונת ברד לאירועים, מכונת פופקורן להשכרה או אפילו עמדה של שערות סבתא יעשו לילד שלכם רק טוב- ואתם יודעים את זה.

גם דוכני מזון של ג'אנק פוד (למשל דוכן נקניקיות לאירועים) יעשו את הילד שלכם לפופולארי מכל הילדים האחרים בבית הספר לכמה שבועות. ואחרי הכל, מה זה כבר קצת ג'אנק- הרי יום הולדת יש רק פעם בשנה ויש סיבה שאותם דוכני מזון ליום הולדת, דוכני מזון לבר מצווה ובת מצווה כבר מזמן חצו את הרף ומופיעים גם בתור דוכני מזון לחתונה ובאירועים סולידיים נוספים. אנשים אוהבים ליהנות.


הבריאות

מצד שני, מדובר על הרגלים לחיים וחינוך. החינוך למיתון ובריאות- וההבנה העמוקה שגם אם יש חגיגה- אין צורך להשתגע. להורים במגמה הזו קיימות מספר אופציות של דוכני מזון בריאות. לפני שתזעזעו מהרעיון, כדאי להבהיר שלא מדובר על דוכני מזון לאירועים של מבוגרים הכוללים בעיקר סלטים, יוגורטים, נבטים וקינואה. אלא דוכני מזון לאירועים מקושטים ויצירתיים, בעלי "חטיפי" ירקות ופירות ססגוניים ועוד.


דרך המלך

אולי המציאות צריכה, כמו תמיד, למצוא את עצמה באמצע איפשהו- למצוא דוכני מזון כשרים ואיכותיים הרי זו לא בעיה. אז במקום מכונת קרפ להשכרה אפשר להביא עגלת יוגורט עם פרוזן יוגורט טבעי וטעים. דוכנים אחרים יעברו "שדרוג בריאות"- עגלת נקניקיות להשכרה תגיש רק נקניקיות 100% חזה עוף, מכונת ברד להשכרה תכין ברד על בסיס סירופ טבעי ועשיר בויטמינים, מכונת פופקורן לאירועים תשתמש רק בשמן איכותי ואין שום בעיה לחתוך גם כמה "חטיפי" ירקות ופירות בצד- לאלו שאוהבים.

 

צוות כמה עולה מקווים שהצלחתם ללמוד על שירותי דוכני מזון לאירועים ולהבין את טווחי המחירים.

לכל בקשה או שאלה נשמח להשיב על שאלותיכם ולסייע לכם, אנא פנו אלינו באמצעות צור קשר כאן באתר ונשמח לעזור.

מאחלים לכם למצוא את נותן השירות המקצועי והאדיב באזור מגוריכם.