מחירון דוכני מזון לאירועים

כמה עולה דוכני מזון לאירועים ?

ברוכים הבאים לאתר כמה עולה, בדף זה תמצאו מחירון דוכני מזון לאירועים מעודכן לשנת 2019.

המחירון נכתב ע"י צוות אתר כמה עולה, כל המחירים נאספו על ידנו מאתרי אינטרנט של חברות המספקות דוכני מזון לאירועים בישראל, מדובר על טווח מחירים מהזול ביותר ועד למחיר היקר ביותר לאותו שירות.

הבהרה חשובה : כרגע באתר כמה עולה אין אפשרות לבקש הצעת מחיר לדוכני מזון לאירועים מאחר שאין לנו כרגע נותן שירות מומלץ בתחום.

 

מחירון דוכני מזון לאירועים

סוג דוכן מזון מחיר

עלות בר יוגורט לאירועים

בר יוגורט לאירועים קטנים
(עד 100 איש)
2,000-2,500 ש"ח
  
בר יוגורט לאירועים בינוניים
(עד 400 איש)
3,000-5,000 ש"ח

בר יוגורט לאירועים גדולים
(מעל 500 איש)
5,000-10,000 ש"ח
  
  
עלות עגלות קפה לאירועים

עגלות קפה לאירועים קטנים
(עד 100 איש)
2,000-2,500 ש"ח
  
עגלות קפה לאירועים בינוניים
(עד 400 איש)
2,500-5,500 ש"ח
  
עגלות קפה לאירועים גדולים
(400 איש ומעלה)
5,000-10,000 ש"ח
  
  
עגלות גלידה לאירועים

עגלות גלידה לאירועים קטנים
(עד 100 איש)
2,000-4,000 ש"ח
  
עגלות גלידה לאירועים בינוניים
(עד 400 איש)
4,000-8,000 ש"ח
  
עגלות גלידה לאירועים גדולים
(400 איש ומעלה)
5,000-12,000 ש"ח
  
  
עלות בר ממתקים לאירועים

בר ממתקים לאירועים קטנים
(עד 100 איש)
2,000-4,000 ש"ח
  
בר ממתקים לאירועים בינוניים
(עד 400 איש)
4,000-6,000 ש"ח
  
בר ממתקים לאירועים גדולים
(400 איש ומעלה)
5,000-8,000 ש"ח
  
  
עלות שערות סבתא לאירועים

שערות סבתא לאירועים קטנים
(עד 100 איש)
2,000-4,000 ש"ח
  
שערות סבתא לאירועים בינוניים
(עד 100 איש)
2,000-4,000 ש"ח
  
שערות סבתא לאירועים גדולים
(400 איש ומעלה)
5,000-8,000 ש"ח
  
  
עלות דוכני מזון לאירועים

דוכני מזון לאירועים קטנים
(עד 100 איש)
2,000-4,000 ש"ח
  
דוכני מזון לאירועים בינוניים
(עד 100 איש)
4,000-8,000 ש"ח
  
דוכני מזון לאירועים גדולים
(400 איש ומעלה)
8,000-15,000 ש"ח

ט.ל.ח

 

מדריך דוכני מזון לאירועים

אחד הדברים המבלבלים ביותר שתתקלו בו בעת ארגון החתונה שלכם קשור בעולם המזון. אף פעם לא חשבתם, וודאי, שכל כך הרבה מחשבה ומרץ מושקעים בכל אירוע אליו הלכתם- בעניין האוכל. אתם ניגשים אל שולחן הטעימות, בדרך כלל עם שני זוגות ההורים- כדי לשמוע דעות נוספות- ומגלים שיש לכם דעות למכביר ואף לא החלטה אחת. הלבטים בין המנות השונות מושפעים משיקולים שונים: אתם רוצים להרשים, אבל גם לדאוג שאנשים יצאו שבעים, אתם רוצים לקלוע לטעמים החריפים והאופנתיים, אבל לדאוג שגם לאלה שאוהבים "אוכל של בית" יהיה מה לאכול. וההחלטות לא קלות עוד יותר, כאשר מדובר על עגלות מזון לאירועים עבור קבלת הפנים שלכם.


כל מה שצריך

מדריך לעגלות מזון מקיף ורציני, אותו תקראו לפני שתגיעו אל מעמד הבחירה יכול לעשות לכם הבדל מהותי בתחושות הבלבול ולעזור לכם לברור בין האפשרויות. חשוב לציין שלא מדובר על מחסור – אלא דווקא השפע הוא שמבלבל. חברות דוכני מזון לאירועים היום מגוון רחב כל כך של עגלות, שאפשר פשוט ללכת לאיבוד. לעיתים מתחשק להזמין את כל האפשרויות יחד- דבר שהוא לא רק יקר אלא מיותר גם מטעמי אפקטיביות. יותר מדי יכול ממש להעכיר את האירוע ולא להוסיף לו- כמו שהתכוונתם וודאי.


מה בוחרים?

כאשר מדובר על השכרת דוכני מזון, כל מדריך לעגלות מזון יתחיל בעצה זהה- לכו על הידוע. והידוע הוא פינת קינוח. עגלות קינוח קלאסיות הן עגלות קפה לאירועים- המציעות קפה מכל מיני סוגים, סוגי משקאות חמים נוספים וכמובן קינוחים. לאחרונה צצו להן אלטרנטיבות ראויות ביותר לעגלות הקפה: עגלות גלידה לאירועים או בר יוגורט לאירועים וגם אופציות פחות בריאות כגון בר ממתקים. עוד עגלה ידוע הינה עגלת הבר- בר רגיל או אקטיבי מכל מיני סוגים הינו סוג של חובת אירוע. בוגרים וצעירים. בר אלכוהולי מושקע, עם ברמן שעושה ג'אגלינג מגניב- מוחלפים באירועי הצעירים ע"י בר ממתקים לאירועים עם שניים שלושה מפעילים ההופכים אותו לבר אקטיבי.


עוד על מזון

שאר המזון חייב להתאים לטעם שלכם ושל משפחתכם. קחו בחשבון תמיד שיהיו אנשים בחתונתכם שחייבים מנות דיאטטיות ואולי אפילו צמחוניות, לכן דוכני מזון לחתונה צריכים לכלול גם דברים כגון דג, פרגית, פוקאצ'ה ועוד אופציות צמחוניות. נכון שגם בארוחה של האולם ישנן אופציות הדואגות לאוכלוסיות היותר רגישות שלכם, אבל אין אומר הדבר שהם לא צריכים לאכול דבר בקבלת פנים. אחרי שדאגתם למיעוטים- עליכם לבחור את הדברים שאתם אוהבים. תתפלאו לדעת, אבל טעם הוא דבר נרכש- לכן, אם אתם אוהבים חריף, רב הסיכוי שכל המשפחה שלכם אוהבת ולכן בחירותיכם יהיו טעימות גם עבורם.


לא רק בקבלת פנים

האמת היא כי דוכני מזון להשכרה אפשר להציב לא רק בקבלת הפנים של האירוע. גם באמצע ובסיום האירוע יש מקום לעגלות מעניינות שיקפיצו את האווירה על רחבת הריקודים שלכם. למשל דוכני אוכל להשכרה של קינוחים וממתקים המוצבים לקראת סוף האירוע בתוך האולם. אלה עושים אפקט מקפיץ למסיבה בדיוק בעת תחילת הדעיכה שלה. דוכני אוכל לאירועים כאלה יכולים להיות שובבים מאד ולאו דווקא "קפה ועוגה" מסורתי. הם יכולים לכלול ממתקים אהובים על גדולים וקטנים כגון שיפודי סוכריות גומי, קרמבו, בריוש, ואפילו לבוא צמוד אל מכונת שערות סבתא לאירועים – הכל כדי שהאורחים שלכם, גדולים כקטנים, יחושו שוב כמו ילדים.


על כשרות ועגלות

לרב המכריע של דוכני המזון ישנם הכשרים, ולכן, גם אם אינכם אנשים מאמינים מומלץ לשכור דוכני מזון כשרים מאשר אלה שלא. למה? מהסיבה הפשוטה שגם אם אתם לא שומרים כשרות, אין אומר הדבר שהמוזמנים שלכם לא שומרים. כאשר מדובר על  דוכני מזון מחירים סבירים בהחלט ואין הבדל משמעותי (או בכלל) בין מחיר עגלה כשרה לזו שאינה כשרה. גם אם אתם בטוחים במאה אחוזים שאין במשפחתכם אף אדם דתי אחד- בכל זאת כדאי לקחת עגלות כשרות. כשרות הינה תעודה המראה על פיקוח נוסף, דבר שבהחלט לא יזיק לדעת על מי שמארגן אוכל לאירוע החשוב ביותר שלכם. מומלץ גם להזמין את כל עגלות המזון בחברה אחת- כך תתעסקו מול ספק אחד האחראי לכל השירותים ולא תתפזרו בין ספקים שונים.


טיפים עבור דוכני מזון לאירועים - מה, מה, מה אוכלים היום?

היום המיוחל הגיע והילד שלכם- זה שעוד כמה ימים יכבה את נרות העוגה- מתרוצץ בהתרגשות בכל הבית ומספר לכם איך היה ביום ההולדת של החבר האחרון שלו. אתם נחושים בדעתכם לעשות יום הולדת בטבע, אפילו בפארק, ולא להכניס את הילד שנה נוספת לתוך מתחם ג'ימבורי זה או אחר ולגמור עניין. אחת הסוגיות שתעסיק אתכם הרבה הינה סוגיית דוכני מזון המעלה את השאלה הנצחית: בריאות או כיף?


הצד הכיף

כאשר מדובר על דוכני מזון לאירועים, אין סוף ליצירתיות: בר ממתקים, בר יוגורט, מכונת ברד לאירועים, מכונת פופקורן להשכרה או אפילו עמדה של שערות סבתא יעשו לילד שלכם רק טוב- ואתם יודעים את זה. גם דוכני מזון של ג'אנק פוד (למשל דוכן נקניקיות לאירועים) יעשו את הילד שלכם לפופולארי מכל הילדים האחרים בבית הספר לכמה שבועות. ואחרי הכל, מה זה כבר קצת ג'אנק- הרי יום הולדת יש רק פעם בשנה ויש סיבה שאותם דוכני מזון ליום הולדת, דוכני מזון לבר מצווה ובת מצווה כבר מזמן חצו את הרף ומופיעים גם בתור דוכני מזון לחתונה ובאירועים סולידיים נוספים. אנשים אוהבים ליהנות.


הבריאות

מצד שני, מדובר על הרגלים לחיים וחינוך. החינוך למיתון ובריאות- וההבנה העמוקה שגם אם יש חגיגה- אין צורך להשתגע. להורים במגמה הזו קיימות מספר אופציות של דוכני מזון בריאות. לפני שתזעזעו מהרעיון, כדאי להבהיר שלא מדובר על דוכני מזון לאירועים של מבוגרים הכוללים בעיקר סלטים, יוגורטים, נבטים וקינואה. אלא דוכני מזון לאירועים מקושטים ויצירתיים, בעלי "חטיפי" ירקות ופירות ססגוניים ועוד.


דרך המלך

אולי המציאות צריכה, כמו תמיד, למצוא את עצמה באמצע איפשהו- למצוא דוכני מזון כשרים ואיכותיים הרי זו לא בעיה. אז במקום מכונת קרפ להשכרה אפשר להביא עגלת יוגורט עם פרוזן יוגורט טבעי וטעים. דוכנים אחרים יעברו "שדרוג בריאות"- עגלת נקניקיות להשכרה תגיש רק נקניקיות 100% חזה עוף, מכונת ברד להשכרה תכין ברד על בסיס סירופ טבעי ועשיר בויטמינים, מכונת פופקורן לאירועים תשתמש רק בשמן איכותי ואין שום בעיה לחתוך גם כמה "חטיפי" ירקות ופירות בצד- לאלו שאוהבים.

 

טיפים עבור עגלות גלידה לאירועים - האקסטרה של הפינוק

את עומדת מולה, הקטנה המקסימה שלך שחוגגת זה עתה את מעברה אל גיל הנעורים. היא מדהימה. תמיד הייתה בעינייך. מצד אחד, את רוצה לתת לה את המסיבה הגדולה ביותר, המפוארת ביותר והמפנקת ביותר שאת רק יכולה. היא גם לא שוכחת להזכיר לך איך חגגה "יעל, מיכל, ענבל ושיר" מהכיתה שלה. מצד שני, את לא רוצה להפריז וללמד את האישה לעתיד כי כבודה של כל חגיגה במקומה מונח, אך לא שווה להיכנס לחובות מחר כדי לחגוג היום. אז מה עושים? משקיעים במה שחשוב.


מכובד

רב הסיכויים שבבת המצווה של הבת שלך יהיו לא רק החברות שלה- גם המשפחה, החברים שלך ושל בעלך מהעבודה אולי ואנשים נוספים. לעשות אירוע מוצלח, המשלב טווח גילאים רחב כל כך קשה מאד, אין ספק. עם זאת, מדובר על משימה אפשרית- צריך רק להשקיע מעט מחשבה. את הדברים הבנאליים שאוהבים כולם יש להשאיר: טקס הדלקת הנרות, הקראת הברכה המסורתית, ספר הזיכרונות בכניסה ואפשר גם את התמונה הגדולה הקלאסית. אבל הניואנסים הקטנים הם שעושים את האירוע.


גדולים כמו קטנים

כדי לגשר, חייבים ללכת על מה שכולם נהנים ממנו. למשל אוכל: להזמין בר ממתקים יכול להיות כיף לילדים, אך מעטים המבוגרים שאוהבים סוכריות גומי. עם זאת דוכני גלידה הוא רעיון מבריק שכן אין גיל לאהבת גלידה. עגלות גלידה לאירועים גם אינן יקרות במיוחד בד"כ. עגלות גלידה אפשר להעמיד בקבלת פנים או באירוע עצמו- או כמובן להציב עגלות גלידה גם וגם. מובן שקיימות עגלות גלידה שונות במחירים, מבחר טעמים, גדלים ואיכויות- ובדיוק כמו בעת בחירת קייטרינג עליכם לבדוק את השירות טרם הזמנתו.


גם הכסף

עגלת גלידה יכולה לחסוך לכם לא מעט כסף. איך אתם שואלים? פשוט. גם אם תיקחו עגלות גלידה להשכרה עבור פנים האולם- חסכתם את מחיר של שתי עגלות במקומה: עגלת קפה ועגלה של מנות אחרונות. בעת חיפוש השכרת עגלות גלידה מחירים שונים, התלויים בגורמים שונים כגון ספק, גודל העגלה וכו', ועדיין מדובר על אופציה לא יקרה במיוחד להזניק את האירוע שלכם בכמה רמות למעלה.

 

המלצות עבור עגלות גלידה

כשאתם מזמינים עגלות גלידה לאירוע שלכם, עשו בירור כמה טעמים שונים אתם מקבלים.

טעמים אקזוטיים בעגלות גלידה זה תמיד מצוין וכמה שיהיה מעניין יותר כך עגלת הגלידה תהיה מוצלחת יותר. אך אל תשכחו שבסופו של יום רוב האנשים מסתפקים בווניל ושוקולד, אין טעם להתפרע בטעמים וכמויות שלא יאכלו וסתם לבזבז כסף.

לחורף במיוחד ובכלל יש גם גלידות חמות שאפשר להזמין.

אל תשכחו לפני שאתם מזמינים עגלות גלידה לאירוע שלכם, לעשות טעימות ולוודא שהגלידה היא אכן איכותית.


עגלות גלידה – כדאי לדעת

עגלות גלידה באירועים מוצעים במגוון טעמים שונים, גביעים שעשויים מוופל או בכוסות.

עגלות גלידה זה פתרון מפתיע ומתוק שמתאים כמעט לכל אירוע. מהאירועים הכי מפוארים באולמות הכי גדולים ועד למסיבות קטנות וכנסיים משפחתיים.

בתקופות החמות של השנה עגלות גלידה מומלצות במיוחד. אך גם כשקר זה אף פעם לא יכול להזיק. מי יכול לומר לא לגלידה?

גלידה איכותית וטעימה זה מאוד חשוב וזה המרכיב המרכזי, אך גם העגלה עצמה צריכה להיות מעניינת. בדקו באילו עגלות גלידה ישתמשו באירוע שלכם. האם הן מעוצבות? מקושטות? מוארות?

 

טיפים עבור עגלות קפה לאירועים

נכון, כל יום הולדת יש רק פעם בחיים- אבל תודו שיש ימי הולדת שווים יותר מאחרים. כל יום הולדת מתחת לגיל עשר וכל יום הולדת מעל גיל 70 הוא מיוחד במינו. ישנם גם ימי הולדת אפיים- כמו ימי הולדת עגולים וכמובן יום הולדת היובל. אחרי הכל, חמישים שנה של חיים והישרדות בעולם אינם דבר של מה בכך. אבל היובל האישי שלך מעמיד אותך בפני בעיה לא קלה. 50 שנים על פני האדמה אומרים גם 50 ימי הולדת שעשית- אפשר בהחלט לאומר שעשית כבר כמעט הכל וחגגת בכל דרך אפשרית.


יאללה לאולם

זהו בדיוק הזמן לעשות ביג דיל מיום ההולדת שלך, לא סתם מדובר על מספר עגול ויפה- ואפילו מחצית המאה- אלא שאתה גם בגיל לאפשר לעצמך חגיגה סולידית ויוקרתית יותר מאשר התאספות במקלט הבניין עם כמה חברים מימי הלימודים. עכשיו יש לך את ההזדמנות לחגוג בריש גלי את היום החשוב עבורך בשנה. אלא שתכנון יום ההולדת לגיל 50 שונה מזה שהיית מתכנן בגיל 25. את בר המשקאות מהארץ מחליפים בבר משקאות איכותיים תוצרת חו"ל- ועדיף אפילו לוותר בכלל על בר המשקאות ולהשקיע במספר עגלות קפה איכותיות, שיפנקו את האורחים שלך בכל טוב מעולם פולי הקסם השחורים.


ארוחה טובה

הרעיון מאחורי הזמנת עגלות קפה צריך להישען על הקונספט שחגיגה משתנה בשלבים שונים של החיים. נכון, חמישים של היום זה שלושים של לפני שלושה עשורים, אבל עדיין מדובר על גיל שכבר כדאי לשמור על עצמך. לכן, בר משקאות יהיה בריא פחות וגם בעל פופולאריות פחות לעומת עגלות קפה עם מבחר איכותי של קפה ועוגות. עגלות קפה לאירועים באות בכל מיני גדלים ועם תכולה שונה- עליך רק לבחור עגלת קפה לאירוע שלך שתשקף את הטעם שלך ושל חבריך.


בעיקר מתוק

עגלות קפה להשכרה כוללת לעיתים מזומנות לא רק קפה אלא גם מאפים ומתוקים- זה הרי החלק הכי כיף בכל אירוע ומעטים האנשים שלא אוהבים מתוק. לכן, כשאתה מזמין בר קפה נייד קח בחשבון גם את טיב המאפים והפינוקים מסביב ולא רק את מחבר וטיב הקפה המוגש.

 

המלצות עבור עגלות קפה לאירועים

אירוח ברמה בינלאומית

האירוח הישראלי שואב את מקורותיו מהמזרח, מסגנון אירוח נוודים. אירוח נוודים טוטאלי הרבה יותר משכנו המתורבת האשכנזי- לעיתים היה מציע בעל המקנה גם את מיטתו ואשתו לאורח המזדמן, מתוך מחשבה שהכדור הוא עגול ויום יבוא שגם הוא יצטרך למצוא מקלט מסופת חול זו או אחרת במדבר אצל מארח כלשהו. מימי האירוח הראשונים ועד היום, חלק גדול מהמסורות כבר אינן ולמרות השינויים, תרבות האירוח נותרה בעינה- פינוקים של אוכל ותרבות.


קודם כל תאכל

אצל רב המשפחות הישראליות נהוג "לפטם" את האורחים בשלל מאכלים. לרב, המקרר כולו יוצא אל השולחן כדי לרצות את האורח ואם אינו אוכל, אפשר שמדובר בעלבון של ממש. גם לאלו שאינם נעלבים, אין ספק כי לא נעים אם "אין מה להגיש" והמארחים יעדיפו להגיש כל דבר, בלבד להימנע מהמבוכה של שולחן ריק. ארוחה טובה תכלול לרב או אולי בעיקר קינוח מסוג כלשהו- עוגה למשל- ומשקה חם: תה או קפה.


להגיש בסטייל

חשוב לציין שאירוח, בעיקר כזה שלא בא בהפתעה הוא לא רק, או אולי אפילו, בעיקר לא הנחה של אוכל על השולחן. מדובר על טקס שלם של כלים ועזרים שונים, שיגרמו לאורחינו להרגיש מיוחדים וברוכים. לכמה מאתנו זכורים הימים שאמא מוציאה מהמזנון "כוסות-אורחים" מיוחדים לשתיית תה או צלוחיות קטנות לעוגה שאסור להוציא בימים אחרים? יש כמובן את אלה שעושים אמנות מהכנסת האורחים והכל מתחיל בגאדג'טים. למשל: עגלות קפה.


אירוח על גלגלים

אין ספק בכלל כי להכניס קנקן קפה בידיים שונה בתכלית השינוי מהרושם שיוצרות עגלות קפה מעוצבות, בעת התגלגלות קלילה פנימה אל תוך הסלון. מעבר לנוחות, שהרי מדובר קודם כל על נוחות, ישנה גם נראות העין והאמירה הכה ברורה: לי חשוב האירוח. הרי אחרת, למה שיהיו עגלות קפה בבית?


הכל מהלב

הדרך לשדרג את האירוח שלך היא לא רק לשמור עוגיות במקרר, כלי אירוח יפים ואפילו עגלות קפה, אבל זה בהחלט עוזר. כדי לארח יפה צריך קודם כל לאהוב את זה, ועוזר בהחלט אם מודיעים מראש. גם המארח האדיב ביותר יתקשה להיות כזה אם מפתיעים אותו.


טיפים עבור בר קפה

בר קפה איכותי בכניסה או ביציאה משדרג כל אירוע, ונותן לאורחים שלכם תחושה שהשקעתם בהם עד הסוף.

יש לבחור חברה המעסיקה עובדים מקצועיים, המתמחים בהכנת כל סוגי הקפה, ומתפעלים את מכונת הקפה באופן מקצועי.

יש להתאים את מספר עגלות הקפה למספר האורחים באירוע.

עגלת הקפה חייבת להיות מתופעלת על ידי חברה המחזיקה ברישיון עסק, באישור ממשרד הבריאות, ובתעודת כשורת.


בר קפה - כדאי לדעת

בר קפה לאירועים אינו יקר באופן יחסי, ומעניק תחושה יוקרתית לכל אירוע.

יש לוודא כי במקום המתוכנן להצבת עגלת הקפה או בר הקפה קיימים חיבורי חשמל לפי דרישת המפעיל, כדי לקצר את תהליך ההקמה.

בר קפה איכותי ומעוצב משדרג כל אירוע, במחיר נמוך באופן יחסי.


טיפים עבור בר ממתקים לאירועים - למה ממתקים?

עם הטרנד החדש לעשות בופה בריאותי בגני הילדים ומסיבות של צעירים במיוחד, מתחילים הממתקים לחדור אל עולם המבוגרים כבעל קונספט משל עצמו ונוכחות לא מרתיעה. למבוגרים, אלה שכבר אין להם אמא ואבא על הראש שיגידו מה אסור ומה מותר, יש את האישור הבלעדי להימנע מהבריא ולהישאר עם הכיף. אגב, כששמים את הממתקים באותו רצף של שאר המזיקים כמו עישון, אלכוהול ומזון מטוגן- אין ספק שמדובר על הרע במיעוטו.


הקלאסי והעכשווי

ברור מאליו כי בר ממתקים לבר מצווה, בר ממתקים לברית וגם בר ממתקים ליום הולדת של ילדים הוא דבר מקובל בהחלט. אבל, לאחרונה ניתן לראות פתיחות הולכת וגוברת לרעיון של בר ממתקים לחתונה או אירועים מרשימים "של גדולים" נוספים. מובן שלא תמצאו עגלות ממתקים באירוע של שומרי משקל או באירועי בריאות מכל מיני סוגים. אבל גם כנסים שונים מוצאים עצמם היום משקיעים בהשכרת בר ממתקים מסוג כזה או אחר.


הסוגים והמתוקים

בר ממתקים הוא לא רק שיפודים של סוכריות גומי ומקלות שוקולד, לידיעתכם. לעיתים קרובות למדי אפשר בתוך בר ממתקים לשדרג את ההגשה ולהתאימה לאוכלוסייה "רצינית" יותר כמו כנס עסקי. קינוחים לאירועים שמושקעים וכוללים עוגות ועוגיות מכל מיני סוגים וגם מפגן של מפל שוקולד, בריוש צבעוני ועוד שלל תענוגים מתוקים יכולים לבוא נהדר לצד עגלת קפה איכותי ולהעלות את מצב הרוח של כל הנוכחים.


קצת על כסף ותכנון

אולם להזמנת בר ממתקים מחיר סביר בהחלט, כמעט אף פעם לא תוכלו להסתפק רק בו עבור אירוע. במקרה הפשוט והזול ביותר- תצטרכו להוסיף לו עגלת קפה כאמור. בד"כ עגלת פצצות הסוכר מגיעה כסיומת של ארוכה ולא במקומה ולכן, אין מנוס מארוחה מסוג כלשהו. גם בכנסים עסקיים אפשר למצוא דוכני מזון מכל מיני סוגים- מהיוקרתי ועד היוקרתי פחות- במחירים סבירים ובכך לכסות את הבסיס. הקייטרינג יכול להיות פשוט למדי, אם כבר הוחלט לזרוק את הבריאות מהחלון ועם זאת מושקע ומפנק- כמו לדוגמא עמדת טאבון של פוקאצ'ות או בשר שמן במיוחד על גחלים ושיהיה לנו (לא ממש) לבריאות.

 

המלצות עבור בר מתוקים

מארגני אירועים רבים בוחרים להציב בר מתוקים באירוע, כדי לפנק את האורחים או את העובדים.

ניתן להזמין בר מתוקים חלבי או בר מתוקים פרווה, לפי בקשת הלקוח.

יש לוודא כי לחברה המפעילה את בר המתוקים יש רישיון עסק, אישור מטעם משרד הבריאות וכן תעודת כשרות, כדי שכל האורחים או העובדים יוכלו ליהנות מן המטעמים.

בר מתוקים יכול לכלול מאפים חמים או קרים, עוגות ועוגיות מסוגים שונים, ואף אטרקציות כמו מפל שוקולד.

במפל שוקולד ניתן לטבול פירות העונה, מרשמלו, עוגיות שונות, חטיפים ועוד...


בר מתוקים - כדאי לדעת

יש לוודא כי חברה המפעילה אחראית לכל כלי ההגשה, ומשתמשת בכלים איכותיים ונאים.

יש לוודא כי כל דרישה מיוחדת לשקעי חשמל, שולחנות או מפות מתואמת עם החברה המפעילה, כדי לחסוך זמן התארגנות ביום האירוע.

בר מתוקים יכול להתאים לילדים צעירים או ללקוחות מבוגרים – הכל תלוי בדרישת הלקוח, ובמידת ההשקעה שהוא מעוניין בה.

בר מתוקים יכול להיות גם עמדת פנקייק או קרפ, ולכלול גם עגלת קפה – הכל לפי בקשת הלקוח.


מפל שוקולד – לא לנשים בלבד

כשחושבים על השימוש באותו מגדל מדהים של שוקולד נוזלי חם, שמגרה את כל החושים, בחגיגות טרם החתונה- באופן טבעי מקשרים אותו אל מסיבת הרווקות. הנשים מטבען לא מתביישות בפיתויים כגון שוקולד ונהנות ממנו באופן מוצהר. אולם, לאחרונה החלה מגמה של פינוק מוצהר וגובר גם אצל המין החזק- וכך פילס השוקולד הנוזלי וחבריו המשופדים, את דרכו אל מסיבת הרווקים. אם האירוע כולל גם חשפנית, היו בטוחים שלא רק פירות וסוכריות יטבלו בנוזל התשוקה.


הערב האחד ההוא

מסיבת הרווקים נועדו לחגוג את הערב האחרון שלך כאדם רווק, ללא דאגות ואחריות כלכלית ומוסרית למשפחה. רבים מהחברים הנשואים שלי, שזלזלו לא מעט במסיבת הרווקות שלהם, אומרים לי כיום שלו ידעו כמה קשים חיי הנישואין- היו משקיעים במסיבת הרווקים שלהם יותר. ואולם יש כאלה שאכן משקיעים במסיבת הרווקים שלהם: ארוחות גורמה, רקדניות אקזוטיות מעולות ויפיפיות (שמותר להסתכל בהם אך לא לגעת, כמובן) ושלל פינוקים מוצאים את דרכם גם אל האירוע הגברי הזה. עידן הבירה בפאב הקרוב תם זה מכבר.


מכורים לסוכר

בואו נודה באמת, גם גברים אוהבים שוקולד ולעיתים מכורים לו לא פחות מהנשים. לכן, עם השדרוגים האחרים שחצו את מחיצת המגדר, אין שום הפתעה בכך שגם מפל שוקולד מצא את דרכו לחצות את הקווים ולהצטרף לשורות האטרקציות הנחשקות במסיבת הרווקים. הסוכר שבשוקולד גורם לאלכוהול שאנו שותים להרגיש קליל יותר אך בפועל משכר יותר ובכך להעצים את חווית השחרור שאנו חווים. רק אל תשכחו לקחת מונית הביתה ולהשאיר את הרכב- כדי לא לסכן את עצמכם על הכביש.


משפדים הכל

אז מה בעצם אפשר לטבול באותו נוזל קסם מתוק מתוך מפל שוקולד, אתם שואלים? הכל. הדברים הפופולאריים ביותר לטבילה הנם פירות (עדיף קרים כי אז השוקולד ממש הופך קראנצ'י), סוכריות גומי או אגוזים. את הרכים, כגון הפירות, אפשר לשפד על שיפודי עץ ואילו את האגוזים אוכלים עם מלקחיים קטנות, הנמכרות בחנויות כלים חד פעמיים לאירוח. אין שום ספק כי אפילו ההתעסקות עם מפל שוקולד יכולה להיות מהנה במיוחד.


טיפים עבור שערות סבתא לאירועים - חזרה לחיים

בחיי הישראלי והישראלית הממוצעת ישנו פסק זמן מהחיים- אותם שנים שאתה משקיע בביטחון המדינה הם שנים נעלמות, בהם אתה מתנהל באופן שונה לחלוטין מימיך הקודמים, בתיכון, או מהימים שיבואו עבורך בעולם האזרחות הגדול. בעת סיום התקופה הזו- עוד לפני ראיונות העבודה, המחשבות העמוקות על לימודים או התקדמות כלשהי בחיים, אתה צריך לשאול את עצמך – איך אני חוגג את מסיבת השחרור שלי?!


לחזור לילדות

הדרך המהנה ביותר לחגוג מאורע של חזרה לשגרת האזרחות היא לחזור לילדות. לא מדובר על הזמנת ליצן ליום ההולדת שלך, אבל התפנקות על לופט עם ג'קוזי לוהט עם כמה חברים טובים, שיפודים עם ממתקי גומי או בר גלידה- יכולים לעשות למסיבה שלך רק טוב. כך גם השכרת מכונת שערות סבתא לאירועים. הרי כולנו מכורים לסוכר ממילא, אז למה לא להעלות את זיכרונות הילדות המתוקים ביותר של כולנו ולהכין שערות סבתא לאירועים גם באירוע שלך?


זול וכיף

להשכיר מכונת שערות סבתא לאירועים הינה אולי אחת ההשקעות השוות ביותר שתשקיע. המחיר הרי מתגמד ביחס לרווח הצרוף של חיוכי האושר והחדווה שתקבל בחזרה, בגלל שהזכרת לכולם איך זללו שערות סבתא ליום הולדת האחרון שלהם. מה גם, שעכשיו אין מבוגר שיגיד להם שהם מגזימים, אין תור ארוך של ילדים צעקניים או אחים קטנים שאתה מתבייש לעמוד לצידם בתור אל מכונת שערות סבתא כדי ליהנות מהמעדן השטותי הזה.


זיכרונות מתוקים

נכון הדבר שאי אפשר להסתפק רק שערות סבתא במסיבה שלך, ובנוסף לאותה מכונת סוכר להשכרה המכינה שערות סבתא על מקלות לשערות סבתא תצטרך גם דוכן מזון משביע כלשהו וגם בר משקאות או בר קפה מסוג כלשהו- אבל אין לזלילת שערות סבתא מחירים מבחינת החוויה. בנוסף השכרת מכונת סוכר אינה יקרה אך בלתי נשכחת. אגב, שערות סבתא משתלבות נהדר עם כל סוגי האוכל, גם מבחינת כשרות, ועם כל סוגי המשקאות: בין אם תרצה להגיש איתם קפה או וויסקי, תה או יוגורט- מדובר על הקינוח האולטימטיבי שהרי אינו כולל שום דבר פרט לסוכר- מתוק, רך וטעים.

 

צוות כמה עולה מקווים שהצלחתם ללמוד על שירותי דוכני מזון לאירועים ולהבין את טווחי המחירים.

לכל בקשה או שאלה נשמח להשיב על שאלותיכם ולסייע לכם, אנא פנו אלינו באמצעות צור קשר כאן באתר ונשמח לעזור.

מאחלים לכם למצוא את נותן השירות המקצועי והאדיב באזור מגוריכם.